Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Takze ideme papkat zeleninku a ovocko. Ale ta kyselinka listova ma aj tak laka.
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, super ;-) Baby a čo obsahuje kyselinu listovú? Ja som počula, že v zelenej zelenine - brokolica, kapusta, paprika :-) .... No vidím, že pomaly sa zbierama na MK :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary no tu kyselinu ti vraj predpise aj lekar, ked zistis, ze si tehu.. a je dobre ju jest aj dopredu, ked sa snazite, lebo ze malo kto ma jej dost zo stravy.. levik, tak sa mas, ja mam partacku janne ;-)
Odpovedať
Nooo. A este dalsie Samorincanky. Je ich tam pozehnane. Bez inac vcera som sa takmer zabila pred vasim barakom. Isli sme podat Nike a tak mi podleteli nohy, ze keby ma muzo nedrzal, tak tam ostanem.
Odpovedať
Profilova fotka
Jáááj, čože Vám je....tak si to musíte nejako spolu naplánovať ;-)
Odpovedať
iwuska, nasla som clanok o tej kyseline listovej, kuk: http://fit.server.sk/---zdravie-zivot...
Odpovedať
No predsa je potrebna. Vdaka sisa.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved aj ja sa az divim.. ale vacsina je z mliecna, z tych novych barakov no ja som dnes rano neotvrila dvere na aute, musel az maco, take boli namrznute, okolo auta samy lad, kym sme ho oskrabali 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky. Tak po dlhom čase sa ozývam aj ja. Vôbec nemám v práci čas a doma internet zatiaľ nemáme. Ale občas na vás kuknem jedným očkom, hlavne nové nevestičky. Ako sa máte? Mne je super, manželstvo je naozaj krásne, krajšie som si to ani nepredstavovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
matkaaaaaa ahooooooj, ved nam tu chybate vsetky, co uz nechodite.. ako sa dari tebe? nejake mimi v dohlade? co nova robota?
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa darí veľmi dobre. Rok 2007 bol plný zmien - úspešne som ukončila vysokú, zmenila som prácu a vydala som sa. Tak teraz v roku 2008 by sme snáď mohli rozmýšľať nad bábom. Ak sa podarí, tak plánujeme tak okolo Vianoc 2008, aby sa narodilo v roku 2009, ešte aby som chvílu pobudla v práci, lebo len nedávno som nastúpila a hneď ísť na materskú, no neviem, či by mi držali miesto a peniažky potrebujeme našetriť. Ináč v práci som spokojná, aj keď vyťažená. A čo ty? Bábo nebude?
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, to som ani nevedela o tej kyseline....vdaka za info :-) Vy sa ale mate, ze uz ste si nasli aj partacky :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
matka uz som vysadila tabletky, poctivo davkujem kyselinu listovu.. tak uvidime, kedy sa zadari ;-) to je fajn, ze si isla do lepsiej roboty, drzim palce bech ti to vydrzi marz ale ved ta nenechame stradat, zo samorina to nie je daleko a treba predsa vymetat nakupaky :-D
Odpovedať
No aj s Bez zbalime deti a pojdeme si uzivat Bratislavskej kultury :-D Kavicky a tak.... normalne sa tesim. Idem dnes kupit tu kyselinu. Bez kedy ides domov?
Odpovedať
babyyyyyyy ja sa bojim ist domov ked prsi, len aby to nezamrzalo, lebo sa na ten nas kopes so svistom nedostanem ;-( :-(
Odpovedať
Jeanka byvas na kopci? Ale neboj, svist to zvlada :-D A co foto fazulky?
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, Ty si to zobrala nejak zhurta :-D :-D Druaim palceky, nech sa coskoro zadari ;-) Jani neboj, zvladnes to, ved svistik je poslusny ;-) Ja zase stresujem z toho, ze moj drahy ide zajtra na sluzobku az k Prahe, po takychto hroznych cestach....zas budem cely den jak na ihlach.... :-|
Odpovedať
Veru, nech si dava pozor. Zhurta, veru. Ale ked ja by som chcela uz hned aj mat babo. Hotove, uz narodene.
Odpovedať
janne, keby si ho videla prvy krat sa hybat, ako si pcha prsteky do pusinky, ked je hladne a ako takcuje a kruti sa, pocut cez UZV bit srdiecko, tak by si si to rozmyslela a chcela ho sledovat uz ked je take malinke ;-) fakt to bolo uzasne ;-) fotecka bude len to nascannujem...
Odpovedať
Profilova fotka
jani asi za chvilu, ked vidim ako leje a ked t zacne namrzat, tak domov asi ani nedojdeme
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Jeana, to muselo byt krasne....je uzasne, ze mozme vidiet babtka este ako take mini drobciatka...tesim sa na fotecku x-) x-)
Odpovedať
Juj to musi byt super. Nase konikovske debaty. Teraz ale mam obavy, lebo asi by som ozaj mala po vysadeni tabletiek pockat. Snad vydrzim. Aspon mesiac.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, to aby sme sa pomaly vytratili na MK.. ale nieeee.. MS vecne ziva :-D
Odpovedať
ja som vytratena tak celkovo. pride mi to zatazko ale snazim sa zavislost obmedzit :-D mam teraz inu - cokoladky zo stromceka :-D :-D
Odpovedať
a navyse, posledne dni to tu ide straaaaaaaaaaaaaaaaasne pomaly, stracam nervy :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani, veru, zasa vypadava server.. a v robote to tiez nejako nefici, kym sa mi otvori nejaky subor, mozem si aj odskocit :-p
Odpovedať
ahojte babule, som vas prisla kuknut po dovolenke :-) ako ste oslavovali novy rok? ja v posteli spinkanim ;-)
Odpovedať
cau scarlette. ja som oslavila silvester s muzickom v meste - v podniku a na polnoc vonku. a novy rok tiez spinkanim a potom pozeranim troch filmov a cakanim, kedy den skonci a pojdem znova spinkat :-D ako sa mas, ake su modrokonikovske novinky?
Odpovedať
levik aaaale som prechladnuta tak trpim v praci... MK novinky nemam ziadne, len ze zajtra mam zase rande s lekarmi...
Odpovedať
ja som uz 2 tyzdne tak divne prechladnuta, dobeda som, potom zvysok dna nie....... tak si nieco daj, nech ti to prejde.. a zajtra sa o niecom rozhodne alebo ako? juj ja sa uz neviem dockat konca leta, aby sme zacali snazilkovat x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?