Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko babenky.. bez tak to bábo pravdepodobne stíhať do tej 30 ako si písala vyššie..
Odpovedať
Profilova fotka
silvi drzis? ja som sa zatial zmohla len na to, ze po 19.00 nejem a vecer cvicim.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak na to sa chcem zmohnúť aj ja.. chcela by som zhodiť zopár kilečkov.. len sa akosi nemôžem k tomu dokopať..
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok, vies kolko ma to stoji namahy vecer sadnut na ten rotoped a makat aspon 30minut? :-p
Odpovedať
Bez uz sme zacali? A tusim mas pevnu volu. Ja som zasa v poslednom case nejako povolila. Aj ked zasa som zacala trochu viac cvicit na brucho.
Odpovedať
Profilova fotka
jani teraz co myslis? snazenie alebo chudnutie? ;-) ja si dam zatial 30minut an rotopede a potom brusaky a nejake cviky s gumov na ruky.. postupne chcem davku bicyklovania zvysovat, len musim trochu nahnat kondicku
Odpovedať
Bez to chudnutie a cvicenie. Normalne ta obdivujem. Tolko vecer cvicis? A maco sa ti nesmeje? Alebo sa pridal k tebe?
Odpovedať
Profilova fotka
maco si prinesie zradlo ku mne a vyziera :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ale aspoň sa premôžeš.. ja toľko toho ani nepojem, ako sa to drží na mne.. to kvôli tejto hnusnej sedavej robote.. a keď prídem domov večer, tak sa mi už nič nechce.. jediné, čo mi ide je, že sa prekonávam chodiť do roboty aj z roboty pešo domov, čo je každá cesta cca 30 min..
Odpovedať
bez, pridas sa? Ja som sa vam ludkovia dokopala na taebo..pridem tam, vratnik mi hovori, ze to o hodinu posunuli..tak som skocila vedla na kavicku. Za hodinku pomaly dojdem a pozeram, ze nikto nikde. A ten samy vratnik s uskrnkom mi hovori:..keby ste chodili pravidelne, tak by ste vedeli, ze dnes sa necvici..! Hadajte s akym tlakom som sla domov? ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Waw, dnes aké športové naladenie :-D :-D Radšej prchám, nič pre mňa :-D :-D :-D Sis, tak teda nakopať ho je málo ]-( :-D
Odpovedať
To Ti vazne spravil? Tak ja by som m,u povedala svoje. Oriesok aj to je nieco ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sis.. ja by som ho asi........... l janne.. to je.. ale asi by to chcelo viac..
Odpovedať
Povedala som mu, ze keby nebol taky ..., tak mi to povie na 1x..
Odpovedať
:-D :-D :-D Tak a nech sa dedo uvedomi.
Odpovedať
Profilova fotka
vratnici a upratovacky mi najcastesie dvihaju adrenalin v krvi.. nam nadavala nasa upratovacka, ze preco vyhadzujeme tolko papiera a tazkych veci, ze ona je po operacii a nemoze nosit tazke.. hmmm preco robi upratovacku? silvi inak rozmyslam, ale teraz koli tomu snazeniu neviem, ci sa mam dat na dietu
Odpovedať
Tak sa skus poradit s lekarkou, ona ti to bude vediet povedat najlepsie ;-) A drzim palceky x-)
Odpovedať
ahojte zienky :-)
Odpovedať
ahoj levik, co nove? x-)
Odpovedať
siska nic take. iba ze som uz 4 mesiace vydata x-) no idem znova pracovat :-( tak papaaa
Odpovedať
Profilova fotka
dnes tu majú všetci toľko veľa roboty?
Odpovedať
asi ano, nejak to tu viazne..ved vies, stred tyzdna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
áno.. ale už ma teší to, že už iba 2 dni do roboty a bude výkend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby veru, mam tolko roboty, ze neviem, kde mi hlava stoji :-p bola tu pani ficova :-D oriesok uz len dva dni ;-)
Odpovedať
Bez dieta? Ja som pocula len toklo ze netreba jest udene a vyprazane. No a na ranajky som mala udene s rohlikom a na obed vyprazany syr. Ale uz zacnem jest zdravsie. Teda aspon dufam.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mam vela roboty......a navyse mi to tu stale mrzne ]-( Jaj baby, ja som dnes este nic nejedla............
Odpovedať
Marya tak rychlo papat. Ja mam dnes zasa kopec roboty. Lebo som tu vcera nebola a zajtra zasa nebudem. Tak ja mam uz len jeden den roboty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A kde budes zajtra Janne ? No ja sa dnes asi na jedlo vykaslem a pojdem skor domov....
Odpovedať
Idem niekde na STC. To je kontrola terenu. Ale este neviem kam, lebo musim najprv pozriet pocasie. Asi pozrem len stredne slovensko.
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, už na čo je Tebe diéta? =-) Dnes to tu mrzlo, teda mne ]-( Janne, ak stredné, príď pozrieť k nám :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?