Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi keby ste mali v robote taku kosu, asi by si mi nezavidela.. no uvidime, ci nas pustia :-p jani no ved len temperuju, na chodbe je asi 15stupnov, tu v kancli sme si uz nadychali, stale varime vodu, aby aj tym sa to tu trochu vyhrialo
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda bez nemáte bohvie čo.. to iba tak na chorobu.. to len pekne utekajte domov..
Odpovedať
Profilova fotka
marya.. ďakujem.. trošku to žiadalo zmenu.. a myslím, že už som tu bola hádam jediná, ktorá tu nemala fotku..
Odpovedať
babule pisala som do volnej diskusie ale tam sa nikto neozval. neboli ste na dakej vysokohorskej turistike v rakusku alebo inde v alpach? potrebovala by som nejake tipy. lebo tam je to obrovske, nechcem ist uplne do neznama a tapat na internete. ved len co ponukaju tie turisticke organizacie brozury, su ich desiatky
Odpovedať
Profilova fotka
jani napis mojej sesterke eleni, oni chodievaju pravidelne aj lyzovat aj turistikovat do alp.. na jesen boli na dovolenke pri nejakom jazere a velmi si pochvalovali...
Odpovedať
jej super zuzi, dik moc
Odpovedať
Profilova fotka
Jáááj Fifi, vraj 10 dní veget. Závidím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj jaaaaaaa......a navyše ma čaká skúškové, ale čo už, cez vianoce som si oddych už vyčerpala......my sa chystáme niekedy vo februári na lyžovačku, uvidíme, ako to vyjde.... x-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Vy ste teda športovkyne :-D Bez, zajtra asi urobím tú pórkovú nátierku, mám na ňu chuť od rána :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež dnes nejakú vykúzlim.. tiež mám na ničo také chuť.. hádam aj na nete niečo popozerám..
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja práve rozmýšľam nad niečím dobrým na večeru .... =-) Z pomazánok mám najradšej vajíčkovú, mňam :-D :-N , tak možno bude aj dnes :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, aj vajíčková môže byť :-p . Aaaaa možno urobím dva druhy a budem vzorná manželka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Iwi, to si aj tak, nie ? ;-)
Odpovedať
cicusky mne sa uz dnes tak nechce pracovat, lebo ma do teraz vytazili, musela som poposielat reporty a ked uz odpovedali ze PERFECT, tak uz akosi pre mna neoficialne skoncil pracovny den :-D :-D aj ja asi dnes spravim nejaku light cesnakovu pomazanku, na to kusok suncicky, mozarelly, ladoveho salatu a na dozdobenie cherry rajcinky a hrozno... mame dnes taku mini party doma, tak sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya.. to je aká tá vajíčková pomazánka? takú som ešte nerobila..
Odpovedať
Jeana to zne super. Mam doma tvaroh, tak asi aj ja budem pomazankovat. Mozarelka k tomu a uz len papat. Uz nech som doma. Ale chcem este zbehnut do Ikei kupit nejake ramy na obrazy, lebo mam nejaku prazdnu stenu v obyvacke.
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, si sikulka ;-) A co oslavujete ? Oriesok, ja tam davam postruhane vajicka, vacsinou 3, jedno pomazankove maslo, jeden taveny syr bambino alebo podobne, pokrajanu cibulku, horcicu podla chute, dosolim a hotovo :-N mnam :-D :-D
Odpovedať
hm my dnes mame jaternice - ja na obed, muz na veceru. to sme priniesli este od svokrovcov. ale su mnam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, jaternicky mnam mnam :-N My mame doma plny mrazak prasiatka, jeden znamy nam podaroval :-D :-D ale chuda to prasiatko....ale co uz s nim, ked ma take dobre masko....
Odpovedať
Profilova fotka
marya.. myslím, že to dnes vyskúšam.. si mi chúťky narobila..
Odpovedať
Profilova fotka
teraz si mi pripomenula.. na budúcu sobotu musím ísť na zabíjačku ]-( ja to tak neznášam.. ale keby som nešla, tak by sa svokrovci asi zbláznili.. po zabíjačke nechcem aspoň 3 mesiace vidieť mäso.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
juj, oriesok, ja by som zabijacku tiez vidiet nechcela....stacilo mi vidiet, ked tatko klepol kapra po hlave :-| .... K pomazanke prajem dobru chut ;-) :-N je fakt super :-) aj ja budem robit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nikdy nevidím, ako to chúďa prasa zabijú.. ale už až potom.. ale aj tak.. všetky tie výpary... :-p bleee..
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja to tu už na dnes zavriem.. idem utekať do obchodu nakúpiť na tú pomazánočku... prajem vám pekný zvyšok dníka..
Odpovedať
Profilova fotka
Aj Tebe oriesok pekny vecer a dobru chut ;-) :-)
Odpovedať
marya mame kamosku pracujucu v Bruselli, ale je tu teraz na sviatky, tak dnes pride a dalsia znama (bulharka) tak bude babinec ale obe su draheho kamosky tak je to super :-D zase bude veselo a budu sa jest kysle uhorky, cokolada, susene mandle a ostatne kombinacie zapijane vinom :-D :-D ako sa tak pozname :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takze medzinarodna party :-D :-D tak to vidim tie specialitky :-D :-D tak si to uzite :-N
Odpovedať
dakujem, to si urcite uzijeme ... a este je super ze tej bulharky manzel (BTW manzelov bratranec) zostal doma s chorou dcerkou a prehovoril zenu, ze nemusi menit plany, ze on zvlada a posiela ju teda k nam :-D aspon na hodinku - dve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tomu sa hovorí obetavý manžel :-N :-N A Jani, ako škola ? ;-)
Odpovedať
ani sa nepytaj .. uz 2. den stresujem ze nemam napisanu seminarku, projekt a tu bakalarku som este nezacala, takze este ti zial nemozem vratit tu uzasnu knihu ;-( ale urcite to zvladam a cez vikend sa na to vrhnem, lebo drahy asi ide lyzovat.. a ty ako?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?