Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani hlavne nestresuj, ved nejde o zivot, je to len skola :-D :-D Tsss, tolka nespravodlivost, manzel sa bude bavit a Ty sa musis ucit :-| :-D :-D :-D :-D No u mna skola ziadna slava, cez vikend musim makat na seminarke na marketing a potom dalsi vikend na projekt na informatiku, ale netusim ako to mam robit, neviem este ako to poriesim...a potom sa uz leln ucit na skusky, ale to uz je v pohode, ja len tie seminarky tak nemam rada.... :-|
Odpovedať
si mi este nenapisala cio si to potrebovala na tu informatiku.. ak to je este aktualne tak napis a posnazim sa zohnat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bol to Flash - programovaci jazyk, sestra mi to zohnala, ale problem je, ze v tom robit vobec neviem a na moje sklamanie ani moja sestra, takze nemam tucha :-| ale dakujem, si velmi zlata :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby, ja riesim diplomovku, dnes som bola dat spravit dosky, tak mi ujo usetri cas a staci mu listy doniest aj v utorok a pracu v stredu mam pripravenu na odovzdanie.. len ju este dopisat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky.. všetky máte tak veľa roboty? keď sa tu ani jedna z vás dnes ešte neukázala..
Odpovedať
aj ja som sokovana ze tu nie su vypisovatelky od pol siedmej :-D az teraz som prisla do prace, takze az teraz sa pripajam a zelam vsetkym krasny posledny pracovny dnik tohto tyzdna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeana.. to sa máš, že až teraz do práce.. ja už od 8 zarezávam..
Odpovedať
Profilova fotka
keď som sem išla, tak som myslela, že už budú zasa zapísaných kopec strán a budem mať čo robiť, kým to tu dočítam.. ale ostala som prekvapená..
Odpovedať
No ja dnes nemam kedy pisat. Snad poobede sa mi uvolni, potom sa pridam. Zatial pekny a hlavne kludny piatok prajem.
Odpovedať
dobre ranko neviem ako u vas, ale u nas dnes strasne fukalo, ani som sa poriadne nevyspala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zasa spala tak tvrdo, že aj keby fúriky padali, tak by ma asi dnes nezobudili..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v robote od 7.10, ale akousi blbou nahodou sa mi vcera podarilo zablokovat comp, tak mi ho az teraz odblokovali, lebo IT ma samozrejme vynimku, oni mozu chodit do prace, kedy sa im zachce.. marya si minule spominala, ze ked nam budu mat prist zamerat okna, tak sa vyhovoria, ze fuka moc vietor.. si to privolala ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bez to sa fak vyhovorili na vietor?
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie ;-) len mal prist v stredu a to mi zavolal, ze snezi, tak to nechce riskovat.. marya mi na to napisala, po jej skusenostiach s remeselnikmi, ze sa nabuduce vyhovori na silny vietor :-D
Odpovedať
tesite sa na vikend? x-) ja strasne.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jáj.. ale zatiaľ sa neozvali, že neprídu.. sisula.. ja strašne..
Odpovedať
Profilova fotka
a dokonca ho budem mať predĺžený.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok no zatial nie a dufam, ze pride, lebo okna chceme mat cim skor.. ja sa veru tesim na weekend, budem dorabat diplomovku.. :-p
Odpovedať
moj drahy je dnes v Osteraichu na lyzovacke, a dufam ze pojde aj zajtra, lebo aj ja musim ist pisat vsetky prace do skoly, takze sme na tom rovnako, Bez.... inak aj zajtra sem urcite zavitam :-S ked ma to uz bude nudit (co bude velmi skoro :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
jani nuz zivot studentsky nie je lahky.. a hlavne ked clovek musi popri tom makat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute manzelky,balim kufre, ale prisla som tu k vam na chvilku na pokec.... vidim,ze dnes je tu pusto 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sa tu tuším nikomu nechce písmenkovať..
Odpovedať
No ja som teraz prisla z Polusu. Bola som na cafe. A teraz znovu makat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola dnes v zilinskom Maxe, celkom pekny obchodak :-D sa mi konecne podarilo tam dostat... kupila som manzelovi mikinu vo vypredaji za 299 Sk a sebe lyziarske okuliare :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som doma, dnes nas zasa pustili skor, sice uz bolo asi o 2 stupne teplejsie, ale aj tak nic moc..
Odpovedať
Profilova fotka
brrrrrr si pamatam taku zimu z predoslej prace, tam v zime tiez majitel budovy nekuril :-S je to desne, sediet v kose a ked mas az tak studene ruky,ze nedokazes pisat ani na pc ani perom.....
Odpovedať
Profilova fotka
však to je normálne týranie nechať vás pracovať v takej zime..
Odpovedať
asi tu vypnem kurenie..... fuha ale tu je to centralne riadene... tak nic.... zase tu musim zostat do 17.00 :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak som si aj nechala rukavice, len som potom moc nemohla pisat na compe ;-) jani sak treba prist skor do prace, potom skor pojdes domov :-) za nejaku pol hodku by mali prist zamerat tie okna, som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
jeana, len pekne sed v teple :-) do 17tej nezavidim, na to, ze je piatok a vsetci sa tesia na volne dni 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?