Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak uz mame az na jeden darcek komplet vianocne darceky :-D
Odpovedať
zuzi to si sikovna. az ti trocha zavidim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si zavidim.. take super darceky sme pokupili, ze by som hned brala kazdy.. :-D
Odpovedať
fiha - vianocne darceky? @bez, ak ti bude nahodou smutno, ze uz nemozes nakupovat, kludne sa ozvi - mne sa kazda pomoc v tomto ohlade zide...
Odpovedať
Profilova fotka
eli, kludne sa mozeme dohodnut :-) dnes sme odhalili tvoju maminu na nakupoch v auparku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeho, ze nakupene vianocne darceky, zavidim.... dnes som bola dat spravit manzelovi tricko s mobikom zo superstar, som zvedava, co na neho povie, ked si ho rozbali pod stromom :-D na margo zvlhcovaca: mame doma jeden, sice tiez jedneho tuciacika - modro-bieleho, ale my mame v takych farbach spalnu,takze tam celkom farebne ladi... kym sa v nom ta voda nejakym sposobom nahreje, trosku buble, potom je relativne ticho... musim povedat, ze v zime ho mame stale v noci pusteny, suchy vzduch je priserny a dost dobre sa pri nom spi ;-)
Odpovedať
zuzi super, tak to ozaj funguje, no zajtra to pobezim kupit, snad v obchode mi povedia este aj detaily, ze ktory je na aku plochu a tak
Odpovedať
Profilova fotka
levik: ;-) je do dobra investicia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko... Jeanka a čo konkrétne by si potrebovala? Ja som SP študovala ;-) , možno by som niečo našla ešte :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
bra rano Iwi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Brééé Zuzi ;-) :-D Dnes pracujeme len my dve? =-) Ako dobre by sa mi spalo v teplej postielke a keď vonku ešte aj pršííí |-|
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, asi sme ranne vtacata my dve, o chvilu sa tu debata isto rozvinie ;-) ani mne sa nechcelo von, prsi, bola tma a sychravo ]-( nemam rada taketo pocasie :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
iwi u vas prsi? tu v BA zatial nie.. uz pracujem aj ja.. teda aspon sa tvarim, este si vypijem kavu a az potom budem schopna nieco robit :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ja kávu ešte nemám, ale koláč som už zládovala :-p :-D . U nás pršííí :-S , už od včera ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
u nas tiez prsi - od vcera ]-( kavicku som akurat dopila, chce to nejake ranajky :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
iwi nepijes kavu? ja som uz zavislak... najviac sa tesim na weekend, ked si doma robime domace mnamkove preso :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pijem, ale ešte dnes som nemala. Ale už idem....robiť kávu :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som bez rannej kavy asi nedokazala fungovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi asi ani ja.. uz som dopila, tak snad aj mozem zacat pracovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ani ja :-D ...takže ešte sa len poflakujem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa uz snazim pracovat 8-) ale neprehanam to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Blížim sa k 3000 :-D ...musím Vás dobehnúť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
iwi no sak len sa pekne snaz.. ja sa blizim k 4000 ;-) dnes tu nie je sef, tak sa len budem tvarit ze pracujem.. ale zvycajne mi taketo plany nevychadzaju, lebo sa nieco zasa vyskytne, co musi byt do druheho dna hotove :-p
Odpovedať
Profilova fotka
To neznášam ani ja. Plánujem si, že budem oddychovať a...tá kolegyňa príde, ten kolega, to treba, to.... :-| a ten deň bez šéfa zbehne poriadne rýchlo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
moj je tiez prec v Novych Zamkoch :-D ale hody nemame, musime drzat dostupnost call centra, takze klasika den 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi si zasa zodpovedna co ;-) iwi presne tak... tie dni bez sefa su najkratsie :-N
Odpovedať
aj ja som tu od rana..len mam vela praace.. :-( ;-)
Odpovedať
ahojte tak uz som tu aj ja dnes budem trocha pracovat a potom sa uz len tvarit a vecer mame firemnu vianocnu paaaaaarty a rano sme boli s muzom konecne podpisat kupnu zmluvu k bytu, jupiiiiiiiii ale obaja sme trochu chori :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Uz aj ja som konecne dorazila :-) Ale bohuzial zachvilu musim bezat do skoly :-p a potom by som mala pracovat, no uvidime, ako to dopadne... Levik, to je super s bytikom :-N A skoro sa vyliecte....a s pracou to neprehanaj, musis oddychovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, gratulujem k bytu, je to úžasný pocit, však? x-) Jááj, Ty sa ideš zabávať, super :-) Ja mám tiež už doť práce 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?