Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
dik marika :-)
Odpovedať
iwi je to uzasny pocit, len ked nas oboch boli hlava a hrdlo a mame plny nos, tak sme si to velmi nevychutnali :-( ale to nevadi, skutocne to aj tak bude, az ked dostaneme LV ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa lieč ;-) , teplý čajík :-p
Odpovedať
hej prave dopijam prvy dnesny polliter.. ved to sa vylieci, len treba vydrzat 2-3 dni. hlavne, ze nas to cez vianoce nechytilo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani a to az teraz ste podpisovali? :-o tak prijemne liecenie a vianocnu party :-D
Odpovedať
no veru len teraz. ale zmluvu o buducej zmluve sme mali, a oni mali peniaze, a my sme byvali v byte..
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved preto :-D
Odpovedať
babenky, boli ste niektora v nejakych kupeloch na lieceni?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, este zamlada v nimnici.. baby, dostali sme vianocne odmeny vo vyske platu :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre ranko, my sme boli minuly rok v kupeloch ale nie na lieceni ale relax (od nemenovanej banky pre svojich korporatnych klientov pod stromcek) a bolo to v Dudinciach. bolo to good 3 dni len masaze, kupele, jedlo, pokoj, ale pre mna bol sok ist do mineralneho bazena naha elbo zo mna zvliekli plachtu a vsetky postarsie panie sa cumeli, taaak som sa hanbila :-D
Odpovedať
moji rodicia chodia radi do kupelov. boli kade tade. v bardejove, v sklenych, v dudinciach.. a vsade sa im pacilo
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, to Ťa čo napadlo? :-D My máme odmeny, dnes som sa dozvedela, ale určite nie vo výške platu ;-( :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
iwi co ma napadlo? kto ma napadol? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Jáááj, ja trubka...dostali ste...ja som myslela, že je to otázka na nás :-D ...sorry ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi pohodka :-D ja som sa len chvalila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Asi sa tu obeduje momentálne :-p . Ja som zase hladná a to som mala na obed rezeň so šalátom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme uz dostali v minulej vyplate 103 % priemer ako odmenu :-p v tejto dostavame dost slusnu sumu za plnenie cielov a hospodarskych vysledkov :-D ked uz sa mozem pochvalit... och, ale vacsina pojde na skolne a na lyze
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si bola pre obed v menze, lebo nestiham ani obedovat.. tak pucim kolozvarsku kapustu.. a viem, ze mi bude zle, ale co mam robit, ked som hladnaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mnaaaaaam kolozvarska kapusta :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Dobru chut vsetkym papajucim :-) Ja som prave dojedla mc donald....a nic sa mi neche :-D :-D Fifi - Ty platis za studium ? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi mas rada? celom bola dobra, ale teraz mam vsetku krv v zaludku, asi zaspim marya zdrava strava nadovsetko.. my sme boli vcera v mekaci po nakupoch, dala som si ten novy burger, ale bolo mi z neho zle :-p ale tie zemiakove mriezky su mnamkove :-D
Odpovedať
heh ja som mala ten mc tasty tusim predminuly piatok a tiez som z toho nevedela dychat do vecera.. a burger mi chutil, ale mriezky moc nie.. radsej dam nabuduce hranolky :-D a koncorocne odmeny tiez sme mali, este koncom novembra, ked firme odblokovali ucty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
milujem kolozvarsku kapusticku :-p :-p marya: ano platim a dost vela, studujem na sukromnej VS 8-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som tiez mala minule ten velky novy, a nebolo mi z neho dobre :-p ale tie mriezky mnam, mnam :-) My budeme mat odmeny vo vyske platu, tak sa tesim :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
teda jani, teba si ani neviem predstavit, ze jes nieco take ako mekac :-) marya mne bolo blbo z tej udenej prichute ci co to tam bolo
Odpovedať
bez - mna? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vraj prichut grilu alebo cosi take......tiez mi to nechutilo :-p A hrozne velke je to, clovek sa z toho spamatava potom cely den.... Ozaj baby, zajtra budeme mat konecne novu kuchynsku linku, velmi sa tesiiim :-N :-N x-)
Odpovedať
Babenky moje pekne ja vas dnes vobec nestiham. Teraz som si sa konecne sadla. Co mi uslo?
Odpovedať
Profilova fotka
levik hej teba som myslela ;-) marya tak si predstav, ze aj som ho zjedla o 18... mala som co robit.. gratulujem k linke, ja este len planujem :-| jani ani moc nic..
Odpovedať
a preco zuzi? :-o ja si obcas dam. tak raz za mesiac, dva :-) marya - nova kuchynska linka, to je perfektne ! budes vyvarat este viac ;-) a kde ste si ju objednali? a aka bude?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?