Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Keby som to aj mohla...nič nerobiť :-S ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Ale ste sa včera rozpísali :-N Pozerám, že stretko dopadlo dobre :-) JAnne - Tebe ja ale dobre :-) Ja by som dnes mala makať, no uvidím, čo z toho bude :-D :-) Iwi - no najobľúbenejšie prádlo môjho manžela je "žiadne prádlo" :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Marya :-D , aj tak sa dá :-N A Ty si včera čo robkala? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Iwus: dik za drzanie palcekov som tu len na skok, dnes mam perny den ]-( tiez by som chcela nic-nerobiaci vikend, ale skola vola.... 8-( moj manzel ma tiez riad "ziadne pradlo" :-D ale inak mam doma taky super korzetik ;-)
Odpovedať
fifi - len jeden? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - ja som včera večer utekala za účtovníčkou no a potom som si doma čítala a oddychovala, manžel je na služobke, bola som sama, takže "žiadne prádlo" sa bude konať až dnes :-D :-D :-N Viete poradiť niečo dobré na večeru pls ? Chcela by som mu navariť niečo dobrého, ale akosi nemám inšpiráciu..... Fifi - ja tu mám tiež kopec vecí na práci, ale nechce sa mi, dokelu, človek ani v robote nemá pokoja :-D :-N
Odpovedať
No taka dobra a rychla vecera by bodla aj mne. Tak sup sem s napadmi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik: no ja korzety nenosim, takze len jeden - taky pre "potesenie" :-D ale ostatneho pradielka mam dost :-D marya: hm, ja by som urobila mozno nejaku dobru chinu.... mnam :-p receptov je kopu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi - no, čínu má rád, vážne sa nad tým zamyslím :-) Vďaka za radu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bola som robit dozor na pisomke.. :-)
Odpovedať
ja dnes vecer nevarim. bude studena vecera. ved budem varit cez vikend. francuzske zemiaky a grilovane kuracie kridelka a stehienka. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
marya: to som rada :-D chinou nic nepokazis, treba este zaobstarat nejake dobre vinko :-p ;-) a potom uz len naservirovat mu to "len" v zastierke :-D ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Cau Bezaz, jej, to je super, ja som vždy aj kvôli tomuto chcela byť učiteľka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez: dufam, ze si im nepobrala tahaky :-D ja dnes budem asi tiez "prezivat pisomku" na tahakoch 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi - aj s tým vínkom super nápad :-N To by bol priam nadšený :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj Fifi - držím palce ;-) zmákneš to v pohode :-)
Odpovedať
marya - len si daj pozor, ci prave nesleduje nejaky sport v telke. to by si zasterku nevsimol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya: tak nech vam to dnes super vyjde :-D :-p ;-) ;-) a dik za drzanie palcov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dik baby :-D :-D Vypnem telku pre istotu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi drzim palce na paisomku.. moji studentici su uz vycviceni, vedia, ze nemaju sancu s tahakmi, hned na zaciatku som ich spucovala a odvtedy je pokoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: uuuuuuuuf, aka si ty priiiiiiiiiiiiiiisna =-) :-D
Odpovedať
ahojte bez to si preco taka prisna, ja by som ich chapala, ved viem ako to je.. ale iba ak su externi, lebo ti sa nemaju kedy ucit, a este k tomu ak su to manzelky a musia sa po veceroch starat o muzov.... ved rozumiete mi nie? :-D
Odpovedať
Bez ty si taka prisna ucitelka? To sa mi teda vobec nepaci 8-( Este ze niesom tvoja ziacka
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka - plne Ti rozumiem, tiež viem ako to je :-) :-D
Odpovedať
ja len na skok..mam vela prace..robim 13te platy :-D
Odpovedať
Sisa sprav aj mne nejaky :-D :-D
Odpovedať
Keby sa dalo, aj sebe urobim 3x :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sisa - a nedá sa ? Však tam sprav poriadky a ukáž im, kto je šéf :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, no jasné...mladá a prísna ]-( :-D My sme mladých doktorantov a tí boli hnusníííííí, brrr. :-p Ale nič v zlom ;-) Siska, tak sa sústreď na tie 13 platy, nieže si menej prihodíš :-D
Odpovedať
iwuska..tak toho sa bat nemusis..uz som ho xkrat kontrolovala..a nejak sam od seba nie a nie narast :-( :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?