Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-o :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi sak by sme aj teba prichylili, aj v obyvacke sa da prespat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
och, pokial to nebude vo vani :-D :-D :-D
Odpovedať
fifi tam by ti bolo zima
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave Jani, preto sa radsej istim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, mame super rozkladaci gauc, bol by cely pre teba :-)
Odpovedať
ok my mame volnu valandu v tej nasej izbietke ak by nahodou, len ju treba uprata :-N
Odpovedať
Profilova fotka
este kam upracem maca, ten by bol na vetvy z tolkych zien :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez:ako v hareme :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda, to by tu nemohol behat v trenkach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by asi nemohol :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by bola trauma :-D ale ved by vydrzal.. zuzi ale fakt kludne, keby si chcela, mozes tu prespat.. sisa uz zistovala ceny leteniek z kosic ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby to znie slubne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ty aby si sa sup sup dala do poriadku a zorganizujeme nieco.. x-)
Odpovedať
ok beriem na vedomie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) . Tak ako bolo na stretku? Vidím, že celkom fajn, podľa toho, čo ste popísali x-) . No jasné, že musíme zlomiť aj Zuzku :-D . My so Silvi sa už lámeme :-N Zuzka, ešte raz veľa sťastia na skúške ;-)
Odpovedať
No, ak by ste to zorganizovali v dostatocnom predstihu a nebolo by to pred vyplatami :-D tak by som vazne dosla..a iwusku by som stiahla po ceste so sebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi a cez weekend boli drahe letenky?
Odpovedať
Cez vikendy boli az prilis drahe..Jednosmerna bez popl. tam vychadzala okolo 1000 Sk.. A u mna volno z prace 1-10 v mesiaci neprichadza do uvahy..(som mzdarka :-p )
Odpovedať
Profilova fotka
ved nieco vymyslime.. ;-)
Odpovedať
Dobre ranko. Boze ako mne sa nechcelo stavat. Ale musim pochvalit manzela. Vcera prisiel o pol desiatej :-D :-D :-D Asi som ho poriadne motivovala :-D
Odpovedať
Aj moj uz seka dobrotu.. :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani aj odmena bola? :-D inak si zazracnica, lebo tie kontrolky stale nesvietia :-D :-D :-D
Odpovedať
No vidis, ja viem obcas aj opravovat. A jasne, ze bola odmena. Inac by neprisiel tak skoro.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, ja som včera na Teba myslela, alebo skôr na manžela :-D ...či to stihne. Prosím Ťa, ako si ho motivovala? Ja to budem potrebovať na dnes, musím ho poriadne spracovať :-N ... Silvi, tak sa stavíš pre mňa? Ok, dohodnuté....a keby sme balónom poleteli? To je najlacnejšie, ak si ho zoženieme a nafúkame same dve :-D ... Bez, Ty špekuluješ niečo s tou chatou? Už sa tomu nevyhneš :-N ...keď si dala inšpiráciu ;-)
Odpovedať
No iwus ja som mu jednoducho slubila, ze ho budem cakat do 21:50 v jeho najoblubenejsom spodnom pradle a ze ak to nestihne, tak si dam teplaky a tricko a idem spat. Tak sa poponahlal, aby to nahodou nezmeskal. A prisiel tak skoro, ze ja som bola este v sprche :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Do kelu, keď ja neviem, aké má môj manžel obľúbené spodné prádlo :-D . Som ja ale za manželku, čoo? :-p No musím nad niečím pošpekulovať do večera...na nejakú dobrotu by som ho možno tiež dostala :-p Ale rada sa nechám inšpirovať Vami x-)
Odpovedať
No ja by som toho svojha na dobrotu asi nenalakala. A hlavne nie po hokeji :-N To neje nic. No nabuduce mu poviem, ze ak pride do desiatej, ze ho bude cakat prekvapenie ;-) A do vtedy nejake hadam vymyslim.
Odpovedať
Profilova fotka
No len sa bojím, že mi ten môj povie, že ho vydieram :-D . Dnes je tu nejak mŕtvo =-)
Odpovedať
No vies, maly vikendik ;-) Ja som sa dnes rozhodla, ze nic nebudem robit. Inac Bez hovorila som manzovi, ze som ti opravila kontrolky a ten ma hned schladil, ze to nie ja. Vraj su nejako prepojene a ked svieti jedna svieti automaticky aj druha. A vraj je tam nejake cidlo asi zle a to nesvieti stale ale len neviem kedy, lebo si nepamatam. A vraj take male cidlicko s metrovym kablikom stoji okolo 2500 sk. A tak.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?