Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
svikma: No já Tě tady vychválím a Ty nic :-D pche :-D No z těch holek mi bylo strašně blbě...jak tam úplně to...Nechtěla bych být v jejich kůži :( A Ty, prý že to neumíš a taková nadrcená :-D No ještě čeština a bude to, já to mám hned v úterý :-)
Odpovedať
kamirka :-) :-) :-) ahojky opatrovatelko vyklepaných ratlíčků, psala jsem , jak sjsi nás hezky podpořila, tak yjsi nám pěkně vedla agendu účetnictví :-),kdo komu a kolik :-D no , já se to fakt nadrtila z 85% , ale vidělas to, no schválně, kdo by uhodl, co by mohla být julča v geometrii - no Kamirko, jak jsi pečlivě poslouchala? :-) chchichi prostě státnice, jsou o štastně vylosované obálce, ještě kousek Kamirko a bude to ,hurá, kdybys byla vedle, dala bych Ti mnamky, udělala jsem / nepečený/ množinový dort / sjednocení disjunktních množin/ na počest matematiky, pošlu fotku, až mi to dcerka stáhne do pc, pak listové slané , mnamky a plno jných mlsek, ted jen s miláčem odfukujeme a nikdo u ž nic nechce :-)
Odpovedať
Svikma: Pošli :-D meil máš :-D julča je jednoducha uzavrena lomena cara :-D pche :-D a ještě jsi tam něco mluvila o 1,2,3,4,5-R,AR,S,AS,T,K :-D ale to uz si nepamatuju :) si budou myslet, ze jsme divne tady :-D No já si jdu od soboty pomalu, ale jistě podtrhávat věci důležité a začít si je líti do hlavy...asi zase taková sranda to nebude :( ale tak už to je poslední, tak aspoň něco :-) To už se učí lépe než na tu první :-)
Odpovedať
Kami, ty jsi ale ranní ptáče =-)
Odpovedať
jani: Já jak jsem nevyspaná, tak chodím spát brzy a brzy vstanu-mám to nějaké přehozené...Po té státnici jsem usla po páte a vzbudila jsem se ve dvě vyspaná a od té doby to mám nějaké přehozené =-) předtím jsem před osmou-devátou nevstala.... :-x
Odpovedať
kamirka :-) no vidíš, jakého máš pamatováka, taky začnu od neděle podtrhávat, a snad i po poseldní státnici trhat , u nás mnoho lidí slavnostně matiku spálio:-)) u grilovačky na zahradě včera jsem už neusla, až dnes ve 4 ráno, pokoušela jsem se o to ,ale prostě nic, přetažení ,zato ted jsem jako praštěná po hlavě :-)
Odpovedať
Já to už udělala v pondělí odpoledne-jako knihy jsem si nechala, kdyby je někdo chtěl nebo tak a třeba didaktiku použiju, i když nevím =-) a zbytek, takové ty vytištěné papíry a nějaké kecy, letěly do ohně...šla tam i specka a psychologie :-D
Odpovedať
kamirka :-) super, takže taková rituální očista, chichi :-) jojo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
toho pálenia papierov sa už ani ja nemôžem dočkať... To bude ale riadny oheň... :-D
Odpovedať
Taky už se na to moc těším ;-)
Odpovedať
Jsem se dnes dozvěděla, že státnice mám 10.6. a obhajobu o den dřív, což je blbé, chtěla jsem to mít při jednom :-S
Odpovedať
janca123: to zvládneš ;-) devátého se budeme trápit spolu 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jejda, tak aspoň v tom nebudu sama... Víš jak, mrzí mě jen zabitý den před státnicema ;-)
Odpovedať
No to je hezké, že v tom enudeš sama co :-D :-D :-D nj, to mi nedošlo, že to je takhle...ale tak zase sice den předem si někdo-jako teřba já :-D šrotí nejvíce, protože celou dobu nestíhal a musí se to dohnat, ale jsou lidi, kteří umí a už si dají volno..:-)
Odpovedať
Kami: tak to volno mi nehrozí :-D
Odpovedať
No já taky nejsem ten typ :-D
Odpovedať
kamirka :-) :-) janca123 :-) :-) budu na vás myslet a za dva dny po vás půjdu do jámy lvové:-)), kamirka zase bude vysmátá a já zase vyratlíčkovaná:-)), pá holky
Odpovedať
svikma: Já si včera připravovala věci na dnešek na učení a můžu Ti říci, že zase taková sranda to nebude...Ale vtipné to bude tak jako tak :-D :-D :-D Uvidímec, co se dneska naučím....Večer Ti dám vědět :-D
Odpovedať
kamirko, seš borina, že vstavaš tak brzo :-D já mám vždycky předsevzetí, že začnu v šest, ale ještě jsem ho nezrealizovala ]-( dneska přítel odjel na jakousi Holba túru, tak mám volno a můžu na to pořádně sednout :-)
Odpovedať
Buď v klidu :-D neučila jsem se :-N , já zase usla a jsem tady až teď :-) jak jsem psala, mám to přetočené kvůli jedné státnice, kdy jsem z ní přišla, usla jsem v pět a vzbudila se ve dvě ráno a od té doby to mám tak nějak divně :-)
Odpovedať
Holky, taky jste tak vygumované? Já mám pocit, že žiju v nějakým úplně jiným světě... :-| Mám ještě jiný dotaz - jak to máte s občerstvenín na státnice? Přijde mi, že se z toho u nás dělá hrozný humbuk. Taky to tak máte?
Odpovedať
Profilova fotka
fatin: nie si v tom sama... ja už mám pocit, že neviem ani to, čo som vedela predtým, než som sa začala učiť |-| pomaly ale isto sa zmierujem s tým, že to bude len a len o šťastí..... :-S My si občerstvenie na štátnice pre našu skupinu musíme zabezpečovať, našťastie vedľa našej školy je reštaurácia, kde majú špeciálne ponuky na tieto príležitosti, tam sa to dá objednať a ráno to len preniesť do školy.
Odpovedať
bejka - tak tos mě uklidnila, že v tom nejsem sama. :-) Já mám pocit, že vůbec nic nevím, že si nic nepamatuju... A dokonce jsem málem zapomněla na tátův svátek - kdyby mi to babička nepřipomněla, tak nevim... A to se mi dřív nestávalo. :-| Taky si myslím, že je to hodně o štěstí. No v nejhorším září to jistí, ale chci to mít už za sebou... Snad to vyjde ;-)
Odpovedať
ahoj, ja si vas sem tam ctu, protoze se me to taky tyka :-| (17.), ale ted jste me prekvapily tim obcerstvenim. Myslite jako, ze bysme meli zabezpecit jidlo pro zkousejici ten den?
Odpovedať
filipovi - Ahoj, ono je to různé a mně přijde, že se to u nás docela přehání. Otázka je, jak vaá instruovali, protože u nás se to liší i katedra od katedry. Vím, že na jedné katedře nechtějí nic (nebo tak vodu, aby tam byla) a u nás se to docela rozjíždí - káva, voda a nějaké občerstvení - takže budem objednávat chlebíčky a zákusky. Teď někdo psal, že snad bude kupovat ještě brambůrky, tyčinky... A nevím co ještě. To se mi zdá už trochu moc. Pak se taky musí vyzdobit místnost, tak se budou kupovat kytky, tahat ubrusy z domova... No jsem z toho docela špatná. Chápu to občerstvení, ale myslím, že by mohly stačit chlebíčky a nějaké minizákusky, voda a kafe. Přijde mi, že se s tím moc nadělá. někde třeba i pečou... A někde se to vůbec neřeší. Pokud vám neřekli, že se něco takového očekává, tak se to asi neočekává. dobré je se třeba domluvit se sekretářkou katedry. Jo a to jídlo by nemělo být "jen" pro zkoušející, ale mělo by být právě i pro zkoušené - akorát teda nevim, kdo má při těch nervech chuť k jídlu...
Odpovedať
Tim jsem ale nechtěla někoho vyděsit nebo ještě vystresnout - i když se mi to asi povedlo :-| Tak to se moc omlouvám. Jen jsem chtěla zjistit, jak je to jinde... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
filipovi: my zabezpečujeme nejaké chlebíčky, minerálky a džúsy, neviem ako to chodí u vás, ale u nás sa to vraj robieva. Dokonca sa u nás dávajú všetkým v komisii aj kvety, čo sa mi už zdá prehnané, ale prispôsobím sa a možno to trochu komisiu aj obmäkčí.... ;-) aspoň dúfam :-D
Odpovedať
aha. Tak dik za tip s tou sekretarkou, zavolam ji. Misto kytek bych urcitejm zkousejicim dala nejradeji vence "sbohem, vzpominame", protoze nas naprosto nepripravili. Z prednasek a seminaru na nejdulezitejsi predmet jsem nepouzila snad vubec nic!!! a to je to jeste takova kvocna, co pomlouva ostatni profesory a sama je desna :-p . Dneska jsem to musela utnout v pulce, uz se to ucim mesic a stale nejsem u konce, ale uz musim presedlat na jiny predmety bohuzel.
Odpovedať
Profilova fotka
kočky moc vás nemůžu dočítat, v pondělí jdu na to, takže málo času znáte to, ale můžu reagovat aspoň na pár posledních příspěvků, u nás se občerstvení, kytky atd vůbec neřeší....není na to čas, byl by problém s tím,jak bychom se podělili o financování atd, ani nevím o tom, že by se to u nás kdy dělalo....
Odpovedať
filipovi: Ty to máš až 17.6.? Teda, to se někdo má :-) Ještě tolk času... My měli na občesrtvení: sladké, slané-chipsy, arašídy a pak chlebíčky-tak cca 3-4 kusy na jednoho zkoušejícího a pak 3 minizákusky na jednoho zkoušejícího+3 litry nealka, nějaký džus... Na to vyhlašování jsme chlapům koupili víno a ženským kytku...poslední skupina dala všem kytku i všem víno...Ono když se to rozpočítalo tak to vyšlo cca 100 na osobu(všechno...Kytka byla tak za 70-lile s mašlí a víno nějaké 70-100. Jak se natrefilo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?