Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
kamirka - já jí toho 17. teda nezávidím - my to aspoň budem mít dřív za sebou... ;-) a upřímně mi je v tuto chvíli jedno jak ;-)
Odpovedať
fatin: No je pravda, že to budeš mít dříve za sebou, ale já mít o týden více, tak to umím o něco lépe, i když mi se mluví, když už mě čeká "jen" poslední část státnic...Už začínám mít strach i z té poslední části :( To by mě už naštvalo, že nic :-(
Odpovedať
kamirka - neoj, všechno dobře dopadne. Budem si držet palce a určitě si vytáhnem ňákou dobrou otázku ;-) Já mám ještě obě části před sebou... No už moc času mi nezbývá...
Odpovedať
No já si říkám, že jen našrotit nebude stačit...Protože jestli mi dají blbý text a k tomu otázky, tak jsem nahraná :( na to se klade největší důraz, ale tak uvidíme...když už jsme prolezla vším možným :-)
Odpovedať
kamirka - mně by teoreticky mělo stačit "jen" to našrocení, ale bohužel nejsem typ na šrocení... :-(
Odpovedať
No já taky ne, ale říkám, že se šrotím, protože o učení nemůže být řeč....Už mám v hlavě dosti vygumováno po těch několika týdnech 8-( dneska jsem zatím prošla tři otázky a přijde mi, že neumím vlbec nic...tak nevím :(
Odpovedať
Ahoj holky, já dnes neudělala vůbec nic :-( Ty víkendy jsou prostě k ničemu, ale od pondělka tvrdý režim ;-)
Odpovedať
Tak jsem skončila na čtyřech otázkách...:( asi budu brečet...sice je dost času, ale ne zase tolik... Svikma: Nevíš, jak to vypadá u státnic z té češtiny???Mám z toho strach! Jsme se teď dívala na ty rozbory a myslím, že vyletím hlavně na tom...a nehledě na to, že první otázky a) vlastně nechápu o co jde...jako chápu, ale ne nijak extra :( a prosím tě, poslala bys mi seznam otázek? Protože já mám nějaké loňské, nějaké z letoška a nějak si nejsme jistá, že mám to správné...otázka 15a) stojí za to..je to celá syntax snad..mě klepne,,,
Odpovedať
ahojky bojovnice, tak ja dnes skončila učení do 3 předmětů ze 4, teď makám na tom posledním ... má sice nejmenší počet otázek, ale zato to stojí za to ... držte mi palce :-( :-p Snad mi zbude nějaký čas na opáčko, navíc ještě musím připravit prezentaci diplomky. To je opruz, mít obhajobu v době státnic ... mám vygumovanou hlavu, respektive plnou našroceného učiva a téma diplomky je hluboko zapadlé ... opakovala bych, místo toho si musím projít DP a připravit si obhajobu. Moje blbost, že jsem to nepřipravila hned po skončení práce na DP .. no až si příště třeba střihnu ještě nějakou vysokou školu, tak budu poučena :-D
Odpovedať
můžete mi třeba poradit, jak jste dělaly prezentaci? Nemám výzkum, jen teoretickou práci (výzkumná část je vztažení určité problematiky k mému oboru) asi hlavní strukturu práce, proč jsem tam zařadila co a k čemu jsem došla... že =-) Zhustit povídání o rozsáhlé práci je hodně těžké ... nakecat se toho dá hodně ale udělat hutný výklad a zhodnocení je těžší - to se pak pozná, jak tomu člověk porozuměl :-) No snad mi dost pomůže závěr práce, kde to shrnutí je
Odpovedať
kamirka :-) ahojky, tak ty jsi teda začala dnes s čj, já zítra, neboj, ono to půjde, pohledám ,co mám v pc a pošlu co bude ano, taky se bojím,ale ted mám řízený dvoudenní detox :-) od matiky, prostě je třeba vyčičistit hlavu :-) jsi dobrá, 4 otázky za den, no smekám před tebou ;-)
Odpovedať
ostravanci :-) bohužel, :-( já žádnou nedělala,ani nikdo od nás z dálkařů, tak snad někdo jiný poradí
Odpovedať
Článok sa načítava...
prothera :-) vydrž, už se těším až v pondělí napíšeš, jak je tato diskuze kouzelná,ale pro jistotu ještě plivaneček :-)
Odpovedať
svikma: Máš meil, napiš prosím co nejdříve :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, tak klasicky mám pocit, že nevím, ani jak se jmenuju, dodělávám přípravu na objabobu DP (máme to všechno v jednom státnice i obhajobu) a zítra ráno jdu na to....držte mi palce a všem, co na to jdou zítra přeju hodně štěstí!
Odpovedať
ahojte, ja sa dnes trapim s projektom k prihlaske na doktorandske studium 8-( je to onicom, kedze neviem, co tam pisat.. tak som tam dala take veci, ake sme pisali do diplomovky..zajtra idem do skoly, snad to bude dobre.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
prothera: držím palce, tfuj tfuj tfuj ;-)
Odpovedať
prothera - tak ten pocit důvěrně znám :-| mě to čeká příští týden... :-( Tak držím palečky, ať to hezky zmákneš ;-)
Odpovedať
mariynka - ty toho studia ještě nemáš dost? :-o Tak ať Ti to vyjde... :-)
Odpovedať
prothera :-) držím palečky, však máš napsáno, bojuj až do vítězství, tak vidíš, holka neboj,pliv, pliv, pliv, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prothera: Tak tfuj tfuj tfuj....budu držet palečky ;-)
Odpovedať
prothera: Držím pěsti!!!! ;-) Neboj, toto je šťastná diskuze ;-)
Odpovedať
Na zitrek preju stestii!!!! a chladnou halvu. kamirka: tak to bych se mela teda honem rychle zacit vic zapojovat co :-N .
Odpovedať
filipovi: Už ses zapojila :-) Ale v aktivitě se meze nekladou...:)
Odpovedať
Prothera: držím pěsti!
Odpovedať
Prothera: :-) :-) myslíme na tebe, zrovna se asi potíš , tak štěstí čko
Odpovedať
tak já už zítra obhajuju ... začínám se tak trochu stávat uzlíkem nervů :-S
Odpovedať
Ostravanci: neboj, obhajoba bude v pohodě, uvidíš ;-)
Odpovedať
janca123: nejspíš by měla být v pohodě, mám navrženou jedničku, ale já moc v pohodě nebudu, jsem trémistka a preztentovat něco řped elitou aktedry, to asi bude něco pro mne =-) :-) Teď si dělám přípravu ... kdo je připraven, není překvapen (?) :-)
Odpovedať
ježiš pardon za překlepy, nervy asi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?