Menu Forum

Ročník 1988 ;-)

(sk & cz)
15. nov 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
Registrovala sa 18. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 54 príspevkov a 1 album. Okres Svidník.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
Registrovala sa 18. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 54 príspevkov a 1 album. Okres Svidník.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahoj charlize, tesim sa, ze som k vam do tejto temy prisla. Hoci som tu kratucko, zacina sa mi tu velmi pacit emoticon

Hm? no tak zatial chodim na obchodnu akademiu a priatel sa chysta na VŠ do KE a je starsi (o 2 rocky) emoticon Sme obaja z jedneho mesta, hm?...a viac ma nenapada nic co o nas napisat emoticon ale ak Teba ano, tak sa kludne opytaj emoticon
Predpokladam, ze zajdes pomoct so zemiakmi emoticon budete ich brat rucne motykou, ci s vyoravacom? My sme toho mali dost, takze som rada, ze je to za nami, aj ked pocacie doslova viselo na vlasku, aj kropilo, ale hadam aj vam vyjde emoticon
Vsimla som si, ze mate aj presny datum, no my sme az tak daleko nedosli, o rok budem mat 18, hoci ju neplanujeme tesne po nej, ale radi by sme to poriesili skor emoticon Ty uz mas o tej svojej jasne predstavy, ci este len take priebezne? A ako dlho uz mate termin svadby urceny, ak smiem vediet emoticon
25. aug 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
Registrovala sa 25. novembra 2006 na beremese.cz. Pridala 696 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Karviná.
 Simija, předběžný rok svatby víte? Jenom tak, pro představu...

Taky se tedy představím emoticon Studuju na VŠ na Fakultě akademických umění- v září jdu do druháku. Při studiu vyučuju hru na klavír/ keyboard. Tímto měsícem počínaje ještě dělám v kosmetic. firmě. Přítel je o osm let starší. Je odborným asistentem na VŠ v Ostravě (v Ově jsou 2 výšky. Peťa učí na jiné, než já studuju emoticon ). Jsme spolu 3,5 roku, máme se rádi emoticon Peťovi rodiče budou stavět, takže se snad dočkáme bytu po nich (je to ale podnájem emoticon ). Časem bych chtěla domeček... Svatba NEVÍM KDY emoticon První miminko po výšce emoticon emoticon emoticon

Eri, taky mě chování vedení zaskočilo. Myslím, že jsem se rozhodla správně emoticon

Beo, rozhodla, tak snad nebudu litovat. Zítra jedu do školičky seznámit se s prostředím, tak sem pak napíšu, jaké to bylo emoticon

Domi, hraní pro radost je moc fajn. Takhle Ti můžu dávat virtuální lekce emoticon
26. aug 2008 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 ahojte,
simi a kde bývate? každý u rodičov alebo spolu?

ach jo, ja som dnes tak mimo. stále sa vymýšla kedy budeme mať skúšku z informatiky. raz napíšu, že tento štvrtok. potom, že to nie je pravda. mňa raz porazí z tohto naťahovania. emoticon
26. aug 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
 elis_two : tak mate to pekne naplanovane emoticon A byvate spolu?
Tazko je planovat dopredu, kedze sa chysta na VS tak neviem ako to tu bez neho budem zvladat emoticon
Zatial nevieme kedy...mozno roku 2010 (máj-august) emoticon

ericca : Ahoj, tak byvame kazdy zvlas, ale inak spolu travime veeelmi veeela casu emoticon Ono to je take, ze keby sme sa vzali tak urcite by sme byvali u nich, maju dost velky dom a my len 4.izb. bytovku.
A vy s manzelom ste byvali pred svadbou spolu?
Co studujes, ak smiem vediet? Mozno to tu uz bolo spominane, ale akosi som nepostrehla emoticon
26. aug 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ja som sa nasťahovala k svokrovcom minulý rok v júni. takže pred svadbou sme spolu bývali necelý rok. ja študujem na OF ekonomickej univerzity, podnikanie v obchode a cestovnom ruchu.

vy ste ako dlho spolu? my už vyše 5 rokov.
26. aug 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
 Studujes externe? Mimino asi nemate, ze?
Tak pozname sa dlhsie, ale par tvorime rok a 7mesiacov.
26. aug 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
 ahojte. Eri, mas mail na azete, snad ti to pomoze trosku....

Elis, super, potom daj vediet, ci sa ti paciloemoticon ja myslim, ze to bude dobre, aj skusenosti, aj ta zmluva.

simi, o datume sme sa rozhodli dakedy okolo juna, a predstavy mame jasne asi az moc, na to ze je to tak daleko emoticon bude to na zamku v Liptovskom Hradku, 15 hosti, malicka svadba, obrad, vecera, ostaneme tam vsetci spat. saty viem priblizne ake (su v albume), vyzdobu biela-zelena-ruzova, co by si este chcela vediet? myslim, ze mam vymyslene uz vsetko emoticon

my sme dnes boli kupit bratrancovi svadbobny dar, taku krasnu vazu, bielu, matnu, vysoku, uplne super je.... juj, my budeme musiet asi 2 mesiace po svadbe behat s albumom po rodine a ukazovat fotky, snad aj my dostaneme dary emoticon tento mi dlzi vazu emoticon emoticon
26. aug 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
 charlize - Preco mate len tak malinko ludi? Predpokladam, ze tam budu zahrnuty len rodicia, svedkovia a surodenci, teda ak niejakych mate emoticon Tak idem pozriet na tie satky, som zvedava emoticon
26. aug 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
Registrovala sa 21. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 110 príspevkov a 3 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
Registrovala sa 21. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 110 príspevkov a 3 albumy.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
 ahojta baby, vcera som sa dozvedela ze idem na dalsiu svadbu, a to uz viem o dalsich 2,a najlepsie je ze su zasebou 13.9, 20.9, a 4.10.... a na vsetky ba sa patrilo ist...len problem so svadobnymi darmi...co mame kupit ako svadobne dary? poradte emoticon ...uz teraz mali boli hlava...a kolko to bude vsetko stat...saty, uces , make-up, svad.dar, kvety....a vsetko 3x..ach jaj... emoticon
26. aug 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
 bambullka_20 - ahoj, no podla mna by sa hodilo nieco co je prakticke a co sa vyuzije. Ak su to pary, ktore este neziju vo vlastnej domacnosti a len sa chystaju, tak sa im zijde vsetko od priborov, niejakeho domac. pomocnika (mixer, kavovar...atd.), emoticon ale pokial nie, tak co viem najbeznejsie su obliecky na periny...ale vela ludi, si s takym hlavu nelame a vyriesia to flasou a obalkou s telegramom + peniaze a niejaka ta kvietocka samozrejme emoticon
26. aug 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
 simija my uz sme s priatelom pozerali sadu tanierov+salky ale keby si videla tie polievkove taniere-velmi sa od plytkych nelysili emoticon , a to teraz vsetky take vyrabaju...ked to je najhorsie, ze nevieme co maju a co nemaju doma, ale asi to vyriesim s oblieckami na postel, tie sa zidu vzdy..a v kike maju velmi pekne bavlnene...a este zhanam dalsie saty, lebo na kazdej svadbe sa stretnem s niekym co bude na dalsich 2, a aj premna to bude blbe ist kazdy tyzden v tom istom..takmer 3x po sebe... emoticon
26. aug 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Simi, my chceme co najmensiu svadbu, sa moc nevidame so zvyskom rodiny a platit im stretnutie po 30 rokoch sa nam nechce emoticon vrazime prachy do seba radsej emoticon a ako pises, rodicia, svedkovia, brachaci a staci... teda babky mame 2 esteemoticon tak aj tie... a keby to bolo na mne, chcem svadbu len ja a on, no moj Tomas trva tom, ze chce rodicov na svadbe...tak budu aspon rodicia emoticon

bambulka, a to ides vsade za svedka/druzicku, ze do seba tolko investujes? emoticon ja som bola na svadbe teraz, kupili sme krasny set salky s lyzickami a velky skleneny svietnik podla vkusu nevesty, sama som sa malovala, cesala a oblecena som bola normalne emoticon a teraz ideme, kupili sme krasnu vazu, bielu matnu, je uzasna, a tiez sa nebudem dako extra chystat emoticon teda pekna, slusna, cista, upravena idem vzdy, ale ze by som isla kadernicke kvoli tomu emoticon
a dary to chce nieco podla konkretnych ludi, ci byvaju, co uz maju, nejaku drobnost, ramik, album, sadu salok pre dvoch s kanvickou a tak...aspon podla mna emoticon
26. aug 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
 charlize idem za druzicku, a radsej svoje "haro"zverim kadernicke, lebo viem ako by to dopadlo po samovyrobe emoticon uz mam zopar takych skusenosti, a vzdy skoncili s nervamy a kefou zaseknutou vo vlasoch emoticon a nechystam sa mat na svadbach nejaku "robu", len nejake pekne saty, ...a mam 1 doma ktore sa na svadbu hodia (ja saty, sukne ,vysoke opatky a pod. elegantne veci nemusim...)a ani doma velmi nemam, lebo som doteraz na svadby tak casto nechodila...to len teraz sa to nejako rozbehlo... emoticon
26. aug 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
 bambullka_20 - jaj, no tak asi radsej tie obliecky, by som volila, ked uz nieco tak nech je to pekne emoticon
Neuvazovala si nadtym, ze by si si saty pozicala? Hm? A charlize ma asi pravdu, s vlasmi, aj make-upom by som si mozno poradila aj sama...jedine, ze si antitalent na take emoticon ale to si nemyslim emoticon Uces si urobis pekny s natackami, zehlickou na vlasy uplne jednoducho, jedine asi s nechtami (pokial myslis aj nato) by som sla k odbornicke na niejake tie gelove emoticon
26. aug 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
 simija nechty su vybavene, to mi robi vzdy kamoska za "babku" a na vlasy si netrufam emoticon
26. aug 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
 charlize - ked sa nadtym zamyslim, tak mas pravdu, je krasne podielat sa s radostou s najblizsimi, ktori sa tesia uprimne.
Ale myslim, ze ak by som som sa uz vydavala tak asi s vacsim poctom ludi, sice je to vec nazoru a kto ako chce...kazdi ma svoje predstavy a sny a je len na nich, ako ich zrealizuju emoticon Ja pochadzam z velkej rodiny, no sice vsetci na nej urcite nebudu, ale s tymi co sa stretavam a ktorym som bola aj ja...tak tych rada pozvem emoticon
26. aug 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
 bambullka_20 - Tak uz len tie saty aby si mala a bude to okey, nie? emoticon
26. aug 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 bambulka, sak si na jednu urob cop, na druhu vrkoc a na tretiu nechaj rozpustene a koniec emoticon neviem ako u vas, ale ja ist 3x kadernicke na uces, tak skrachujem emoticon

simi, jasne, to zalezi na kazdom, ved na vychode su norma take svadby ze 200-300 hosti... to mna by porazilo, na mna bude 15 akurat emoticon ja skor malicke, ked aj na plazi sami dvaja...ale to nehrozi, tak 15 na zamku, aj to bude fajn emoticon
26. aug 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
 simija tak tak... emoticon
charlize, my budeme mat velku svadbu, kedze sme obaja "vychodňare" a k tomu obe strany su velke rodiny(len mamka je zo 7 deti , a buduci svokor z 10)a vsetci, aj ich rodiny aj my sa stretavame, a nielen raz za rok...takze tak nejak...120 ludi nas neminie... emoticon
26. aug 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
 charlize - no tak normalne to mozno je, ale zas na vychode je to s pracou a financiami horsie...tak do 100 ludi by som brala, mozno aj menej emoticon Mam ake take predstavy, krasne velke saty, kytica, vyzdoba a obrucky...ja sa uz velmi tesim na ten den emoticon
26. aug 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 no vidite, sak vy ste z rovnakeho kraja, tak mozete mat velke svadby a spolu planovatemoticon to mate dobre...

ja chcem cim mensiu, rodinu mne az tak netreba...skor tych darov mi bude luto emoticon ale nie, srandujem.

a predstavy, to ked raz zacnes nad tym rozmyslat, tak to je koniec, totalna zavislost, ja mam vsetko vymyslene, budem to cibrit tie 2 roky este emoticon a posledny mesiac vsetko zmenim emoticon no, skoda, ze je to tak daleko...
26. aug 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
 hmm, tak mna to caka buduci rok, len este nemame presny datum, niekedy koncom jari , zaciatkom leta.... emoticon
26. aug 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 bambulka, to je fajn. my ideme o rok rekonstruovat byt, aby sme mohli byvat sami (po babke) tak preto sme to posunuli na 2010. a tento rok toho bude asi aj tak dost, statnice, bakalarku pisat, brigadujeme, takze korun nie je nikdy dost.... budeme mat viac casu a veci na svadbu si budeme zbierat uz do vlastnej skrine emoticon
26. aug 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
 tak ja mam bakalarku az na buduci rok, byvat budeme zatial u nas, a s tymi korunkami mas pravdu emoticon ale ked sa da vsetko sa chce...sice mi nevysle robotka teraz, ale nejak to dokopeme az do stavu manzelskeho emoticon priatelovi povedal veduci ze mu dvihne aj plat, len nech sa uz ozeni emoticon emoticon emoticon
26. aug 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 bambulka a co studujes?
ved aj my sme zatial u mojich rodicov, tak aspon setrime... ale chceme si to byvanie pekne zariadit, uz sa tesime, az budeme sami....
26. aug 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
 ja som na filozofickej fakulte- socialna praca emoticon ale strednu mam pedagogicku, takze pani ucitelka v MŠ...to som mala ist aj teraz robit a vyšku externe, ale koli blbym zakonom to nevyslo emoticon
26. aug 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 to mas super emoticon ja by som chcela byt ucitelka v skolke, len to by som asi na dom tazko zarobila emoticon ale ked raz bude polovicka vela zarabat, tak budem robit to co ma bude bavit emoticon

ale tak, to je este daleko, najskor skolu treba zvladnut. musim to dako prekusnut, ale tak u nas sa da v pohode popri skole uz zarabat...
26. aug 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simija
1
  • Nevie kedy bude svadba
 charlize - prisiel sem moj milovany, tak som bola nachvilu off...ale uz som nas5 aj ked neviem, co som Ti pisala, lebo som to zrusila...do frasika... emoticon

bambullka_20 - No z maminej strany je malinko ludi, mozno dokopy 17 - 20 a ocino je z 5. surodencov, a tam je uz toho dost, vacsina je vydata a ma deturence...takze tak emoticon
Kde svadbu planujete? V Presove?
26. aug 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte
Bea ďakujem za mail, určite pomôže.

ja som bola dnes na jazde. ešte som ani nesadla do auta a už som bola nervózna. to neveští nič dobrého u mňa. a mala som pravdu. nesadli sme si s inštruktorom. bol taký flegmos, odmeraný, furt telefonoval. jednoducho mi bol nesympatický. mala som pocit, že všetko kazím. som chcela odbočiť, vidím, že vo vedľajšom pruhu ide nákladiak a ja točím volantom do ľava. vôbec mi nezapínalo, že ide rýchlejšie ako ja. samozrejme, že inštruktor bol na mňa vytočený. no katastrofa. emoticon emoticon potom ma stále napomínal, že rýchle púšťam spojku. emoticon bola som rada, keď som skončila. poviem vám bolo mi do plaču. emoticon

simi ja chodím na denné. bábo nemáme, ja aj Vili má dvoch synovcov len.

bambulka ty nastupuješ tiež do druhého ročníka, že?
26. aug 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
bambullka_20
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Prešov
 no u nas sa da ist na brigadu jedine ked mas niekde niekoho znameho, v zivote by som nedala zarabat nejakemu studentskemu servisu,
a v skolke je fajn, aspon podla mna...a s tym platom to je vsade rovnako-funguje tabulkovy system, ktory sa riadi odpracovanymi rokmi a dosiahnutym vzdelanim, takze tak ci tak na zaciatok vzdy 10200sk emoticon
26. aug 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš