Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
ahoj eri, ty jedna novomanzelko... jak je v manzelstvi? uz stipete postel nebo je to jedna velka pohadka? ja jsem ted doma, nasi me nechcou pustit do prace, protoze beru prasky na streva, dneska sem byla u doktora, protoze mi antibiotika nesedly a oteka mi jazyk a taky mi praska kuze mezi nohama, tak me to pekne boli, takze jen sedim, moc se nehybu, aby to nebolelo a desne se nudim... a co ty? snad jsi na tom lepe
Odpovedať
žiadna pohroma v manželstve sa zatiaľ nekonala. žiadne hádky ani nič, len menšie nezhody ale nič extra. ja teraz už robím. len ešte nemám OP a chcela som si už spraviť vodičák, ale musím počkať. už by som mala mať aj hotový občiansky. strašne im to trvá. :-|
Odpovedať
mne rekli, ze to potrva mesic a do 14dnu byl na urade... asi maji ted fofr, same letni svatby...
Odpovedať
ja to neriešim, neviem či som to tu spomínala ale stala sa mi taká nepríjemnosť s OP. známy čo zhotovuje OP mi povedal, že utorok prijali 5tisíc žiadostí, vybavili 10tisíc a na druhý deň na obed ich poslali na oddelenia kde ich vydávajú po celej BA. tak som tam išla a zvozili ma, že kým nedostanem sms, že je hotový OP nech tam ani nechodím. tak som 2týždne bez OP. ináč okrem toho že sa chcem prihlásiť do autoškoly mi veľmi nechýba. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, Eri, díky. Nějak mi nedošlo, že musím na slovenský MK. Domi, jsem ráda, že jste v pořádku!!! O té kosmetice. Musím si koupit startovací kufřík, který stojí 3100 Kč :-( Nemám na to penízky. Paní, u které bych byla v týmu, mi nabídla, že bychom mohly zorganizovat párty pro kamarádky, kde by předvedla danou kosmetiku a penízky z prodeje bychom pak daly na ten kufřík. Je moc hodná, ale nevím, jestli by si mé kamarádky něco objednaly... Ještě to zvážím. Jo! Taky musím pro nový OP. Tak snad to nebude tak zdlouhavé... :-p Mějte se!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes zas bieda to pocasie dokelu.... Eri, tak snad stihas autoskolu, no co, aspon si oddychnes bez op, pekne sed doma, aby ta nechceli legitimovat :-P Elis, Dominika http://www.modrykonik.sk/album/album.... Auri, pekne sa liec, aspon to leto von moc netaha.... my sme sa vcera boli prejst po okoli, bolo to fajn, a dnes sa mi nic nechce, tak som uvarila obed a idem sediet pri telke, ved aj taky oddychovy den treba, no nie :-D
Odpovedať
jj treba si aj oddýchnuť elis aj ja som dala toľko zaštartovný balík len sk, ak si šikovná veľmi rýchle sa ti to vráti neboj. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juju, to počasí je depresivní :-( Proto je třeba se více usmívat, ať nám je hej :-D Beo, děkuji za odkaz. Já dupa to hledala na českém koníkovi :-D Eri, tak já do toho nejspíš půjdu. Jen musím sehnat penízky na ten zatracený kufr ]-( A pak to rozjedu :-D Auri, mně taky vypukla alergie na antibiotika. Není to žádná sranda, i když já na tom byla ještě dobře (celá jsem otekla, zrudla a celé tělo mě svědělo). Kámoška se ale dokonce i dusila... Příště si už doktor musí dát větší pozor při předepisování antibiotik. Teď už ví, co Ti nesedí. Tak se dej rychle do kupy ;-) Jestli Ti už změnil prášky, bude dobře :-)
Odpovedať
ahojte, tak už sme doma, bolo super, ale kratko. Už sa teším, ked sa tam vratime ;-) Boli sme v Tučepi, 2km od Makarskej, ubytovanie super, aj voda aj počasie. Akurat dnes sa pokazilo, ale my sme vystihli :-D
Odpovedať
ahojte Domi to je super, ináč my sme takto pochodili minulý rok keď sme boli v Taliansku. celý týždeň krásne počasie až keď sme odchádzali sa pokazilo, ale to mi bolo už jedno. :-D Auri rýchle sa uzdrav. :-) Elis uvidíš bude to fajn, budeš zarábať len na seba. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi, tak to je super, že počasí vyšlo! Koukla jsem na koníka, hezky rostete ;-) Eri, jsi hodná, žes mě tak nakopla. Potřebovala jsem to slyšet od zkušené "dealerky". Děkujííí! :-) x-) Vrátila jsem se od zubaře, zoubky mám zdravé. Taky jsem byla na matrice pro žádost o nový OP. Budu ale platit pokutku, protože jsem dlouho otálela s vyřizováním a mám ho už prošlý. Ale dá se to! ;-)
Odpovedať
Elis rado sa stalo, aj keď až tak skúsená nie som. robím to 2týždne, ale ono sa to rozbehne. už minulý týždeň som mala 2klientky. tento týždeň 3. budem rozdávať letáčiky aby sa o mne dozvedeli takže ľudí bude pribúdať. :-) ináč aj ja by som mala zájsť k zubárka. lepšie povedané si neakú nájsť. od základky nemám žiadneho zubára. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
eri a ty robiš pre aku značku? inak musím sa vám pochváliť, v pondelok ma prvýkrát kopalo bábo...Sedeli sme v reštauracii a akurat som išla Vernerovi povedať, že pár dní mám taký pocit akoby sa mi niečo v bruchu mrvilo, len som nevedela, či to nie sú len črevá a zrazu 3xza sebou koplo :-) a potom ešte párkrát večer. A teraz sa zasa krúti. Čo sa týka zubára, ja mám akože novú, bola som tam raz a nemôžem povedať, že by som bola spokojná...ako mi spravila plombu, tak mi kuskoch odpadava :-S
Odpovedať
Domi to je skvelá správa :-) no ak ti tá plomba odpadáva tak to nie je bohvie aká dobrá zubárka. :-|
Odpovedať
no, to som ju našla na nete, pretože som si videla kazy, tak som išla k prvej čo ma zobrala...tak budem musieť zasa meniť. Hlavne, že som tam nechala 1500,- za 2 kazy...
Odpovedať
Domi už si aj niečo kúpila pre bábetko?
Odpovedať
Profilova fotka
Domi, to je super, že mimnko o sobě dává takto vědět! Ještě ses nám ale nepochlubila s pohlavím :-N Dneska jsem byla u té svojí zubařky naposledy. Chodila jsem k ní od té doby, co mi zuby narostly a nikdy nebyl problém. Jenom se mi už nechce dojíždět do vedlejšího města, když už tam ani nebydlím, ani nechodím do školy. Domi, raději se poptej kamarádek nebo někoho z rodiny, ke komu chodí. Už jenom těch 1500,- za 2 plomby se mi zdá moc. Navíc když Ti je ani neudělala důkladně ]-( Eri, to je dobře, že se ti tak daří. A kam si ty slečny/paní zveš? Nebo děláš jim vůbec nějaké kurzy? U mě to začalo tak, že se mě nyní už moje vedoucí týmu zepatala na ulici na pár otázek a za pár dní mi volala, že jsem vyhrála kurz péče o pleť. A tam jsem si koupila první 3 přípravky a už to jelo. S těmi letáky je to též dobrý nápad ;-)
Odpovedať
iba to, čo je vo fotoalbume musíš na to kliknut, neviem prečo sa to nezobrazuje malé. To ešte davnejšie, teraz čakam, aby som vedela na aké farby sa zameriať ;-) lebo majú krásne veci, ale väčšinou to orientujú na modre a ružove. Toto som našla béžove, takže je to použiteľne tak či tak. Už 2krát sa mi snívalo, že sa mi narodil chalan. Aj dnes a bol staršne veľky, vyzeral ako 5-ročny...nevladala som ho ani na ruky zobrat. To sú sny.... A stale rozmýšlame ako s postielkou, lebo máme spalnu v podkrovi a velku skrinu tam a nemame ju kam inam dať. Ale dúfam, že sme na to prišli akoby sa zmestila. Bude to asi na mm, ale mala by sa zmestiť. A ostatné veci plánujem nakupovať až neskôr, o také 2,3 mesiace.
Odpovedať
ja najprv rozdám letáky a ak mi niekto zavolá, že má záujem tak si ho pozvem do salóna. ja som sa tam dostala rovnako. sa ma spýtala či by som si chcela privyrobiť, bavili sme sa o brigádach. tak som si kúpila štartovný balík.
Odpovedať
tak ma pozvi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, tak nechtěly byste si udělat výlet do Ostravy? Oštření pleti zadara. To se vyplatí, ne? :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Domi a nechceš prísť na ošetrenie pleti do kn? :-D ja si myslím, že sa vám tá postieľka zmestí. ináč čo by si chcela? dievča alebo chlapca? ja by som strašne rada mala najprv dievčatko, potom chlapčeka a tretie zas dievčatko. x-)
Odpovedať
akurat som pisala o tom s mamou. U nás to je tak, svokrovci maju 2synov a 3vnukov a svokra by sa zblaznila, keby sa dočka baby. Ona chcela dcery, potom dúfala aspon vo vnučky a stale jej to nevychádza. Takže preto by som bola rada za dievča. Ale z mojej strany sme 2baby, vnučata žiadne, sestra je mladšia, a prve pravnuča z celej rodiny, takže to je v podstate jedno. Bude to vzacne tak či tak :-D eri, včera som išla cez komárno ;-) niekedy by sme mohli dať stretko na pol ceste, nie sme od seba až tak daleko. NZ su tak v polovici, nie?
Odpovedať
podľa toho odkiaľ si. do NZ chodím do školy som tam vlakom za cca pol hodinku, tak keď budeš mať čas sa ozvy.
Odpovedať
ja som z Vrábeľ, mám to autom trištvrte hodinu.
Odpovedať
no tak keď budeme mať obidve voľno dáme stretko v NZ ;-) čo ty na to?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky ženušky :-), taky bych chtěla alespoň jednu dceru. Budoucí tchýňka má zase 2 syny a vždy toužila po děvčátku. Já mám bratra, takže u nás to je půl na půl. Můj prvorozený bude syn a pak se nám narodí děvčátko :-D Ono je ale nejdůležitější, ať je miminko zdravé. To si přeje budoucí rodič ze všeho nejvíc ;-)
Odpovedať
eri, už sa teším :-) elis, ešte nevieme čo to bude. Budúci pondelok idem k doktorovi, tak snad sa nebude schovavat a ukaže, čo tam ma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Domi, tak snad už vyjde najevo, jestli čekáš děvčátko, nebo chlapečka. Těším se s Tebou! x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?