Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ahojte, Bea on neodporoval, len sa na to necíti. ináč dnes som prišla na to, že keď skončím školu bude ideálne mať deti. dovtedy budem mať na ne aj trpezlivosť. :-D ja som sa dnes zas vysypala na ľade, som si strašne udrela hlavu. ma bolí. :-S dnes som sa ešte nič neučila a včera som prečítala len pár strán. nechce sa mi. :-( tá myšlienka je pekná. :-) kde si ju počula?
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, to je hrozne...niekde na chodniku ci si sa bola korculovat? chuda.... daj pozor, aby si nemala otras mozgu... myslienku, to keby som si spomenula...som rada, ze som si ju vobec zapamatala :-D ja si v poslednej dobe nic nepamatam, musim zacat brat zase gingko, mam pretazenu hlavu zo skusok a neviem sa riadne sustredit. no ale pocula som ju asi v telke, myslim... a viem, ze Vili chcel mat deti, len nie hned... tak to bude fajn, ked sa v tom tak akurat stretnete, ze on uz ano a ty tak akurat :-) Ludka, som rada, ze som ti priniesla take zamyslenie :-D to obcas treba ... mne by teda mohlo aj menej, lebo dakedy mam pocit, ze nic ine nerobim len filozofujem :-p
Odpovedať
som bola večiť psa a ten sa musí trepať akurát tam kde je ešte ľad. moje boty majú samozrejme hladkú podrážku. nič mi nie je len mám typeľ a sem tam ma z toho robolí hlava.
Odpovedať
ahojte baby, tak dnes som bola vybrať našu dovolenku. Vili súhlasil s mojím výberom takže v júli ideme na Zakyntos. x-) x-) x-) dúfam, že to výjde. teda, že sa do júla nič nestane. sa tešíííím 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, super! Nic sa nestane a pekne si to uzijete, to bude fajn;-) My sme sa bavili, ze nepojdeme na svadobnu cestu, ale prve spolocne Vianoce pojdeme niekam do Tatier a uzijeme si to sami... to bude svadobna cesta :-) A co mate nove kocky? Ja som sa ucila, zajtra je ta pitoma skuska, drzte palce... aj Gabika ma skusku, drzime palce, snad to dobre dopadne a bude uz relativne pokoj.
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: držím ti moooc palčeky, ja som sa modlila celý minulý týždeň aby som spravila posledné dve skúšky, lebo tie boli aj najťažšie...ale nakoniec to dobre dopadlo... :-) a nové mám to, že som si dnes kúpila svadobné topánky, aj keď v riadnom predstihu :-) ale nemohla som ich tam nechať ;-) a svadba bude na 100%, jaaaak sa ja tešííím :-) :-) :-)
Odpovedať
bea, len by som ti chcela podakovat za povzbudenie ohladom znamok na vyske, dnes som dostala dalsie ecko ale strasne som sa tesila ze som tu skusku vobec spravila :-) uz ma aj trochu stvalo ze same ecka ale vzdy potom si poviem co si mi pisala ze na vyske su len dve znamky....fakt mi to moc pomohlo, diiiiky :-) drzim palce vsetkym skuskujucim! inak ako ste na tom? ja mam uz 4 za sebou a este 6 ma caka...
Odpovedať
Profilova fotka
Hee, Veronika, zlatinko, prakticky budem koncit treti rocnik a ak by som mala same Acka, nic by mi to nedalo... akurat dnes mi pisala spoluziacka, ona sa hrozne trapi znamkami, nebrigaduje, stale sa uci a chce mat cim lepsie vysledky, no ma ich len o nieco lepsie ako ja, ziadne ze same Acka... nema ani prospechove stipko, ani brigadu, frajera sice ma, ale spolu ani nie su, my pracujeme, skolu robime, zariadujeme si vlastny zivot, svadbu, byvanie....a ona dnes skoro odpadla, ochorela z toho ucenia, a z toho ako nic ine nerobi...treba nam to 8-) ? Luna, to je skvele, aky mate termin??? Paradicka... a topanky mas odfotene? Ja strasne tuzim po balerinkach, bez opatkov, take cipkovane dake, budem musiet zacat zhanat... ale tesime sa s tebou, takze zacnu naplno pripravy? Aj ja by som brala svadbu tento rok na jesen, ale Tomas nechce...tak pockam no :-p co mi ostava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No termín je 10. 10. 2009 a topánky sú v albume, tak kľudne kuk...ja si budem musieť kúpiť ešte nejaké balerínky bez opätkov, lebo v týchto asi dlho nevydržím, ale aj tak sú nááádherné podľa mňa :-) ja som si tiež nemyslela, že sa už tento rok vydám, ale priateľ prekvapil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luna, uz som stihla "presmejdit" album :-D topanocky su krasne a vacsinu siat co mas povyberanych, mam povyberanych tiez :-) chcem nejake ramienkove cipkovane, s nie velmi sirokou suknou... tak uvidime, co bude. na svadobny veltrh nejdete? mozno by ste narazili na nejake vyhodne ponuky, vraj tam byvaju dobre ceny. my pojdeme aspon pozriet, aj ked to teda nie je az take horuce :-D o rok to bude snad lepsie. mile, ze ta snubenec prekvapil, to sa mi paci...takeho sa ja asi nedockam :-D ale nevadi. inak uz mas toho dost vybaveneho, zajednaneho, co som tak precitala v albume :-D a o com sa vadite so svokrou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ja by som veľmi chcela ísť na ten veľtrh, tak neviem ako to dopadne, lebo môj veľmi nie je na takéto veci, radšej pôjdem s maminou :-) to je istejšie.... ja sama som sa tiež čudovala, že za dva dni sa toho vybavilo nejak veľa, ale je to super, aspoň bude pokoj a mám istotu, keďže sú to dosť vychytené miesta a ľudia :-) a jediné šťastie som mala, že aranžérke sa uvoľnilo miesto na 10. okt., lebo nevesta zostala tehotná, tak sa vydáva skôr ;-) inak by som musela zháňať inde
Odpovedať
Ahojte tu sa nejak zosvadbieva :) jaj keby to aj mna uz cakalo, no ale mozno raz :-D . A k topankam. Ja som si kupila v piatok v predstihu topanky na bratove promocie biele cipkove, total uzasne a cena za 5, 5 eura. som ich tam nemohla nechat. :) Citam, ze aj vy sa morite so skuskami. Mna to caka zas stredu a stvrtok a robim vsetko len nie, ze by som v tom sedela. :-) A slavnostne oznamujem, ze som sa presunula do poslednej tretiny skuskoveho, cize mam za sebou 11 skusok blee :-p No nic idem ucit aj ked sa mi nechce.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to je parada! ja si chcem toto leto prebehnut nejake miesta, kde by mohol byt obrad, restauracie na obed necham na buducu jar, lebo tu sa prevadzky velmi tocia, mozno buduci rok taka ani nebude existovat, co si teraz vyberiem :-D a od leta uz budeme byvat uplne sami, tak si mozem aj zhrnat veci do skrine :-) ale stihla by som to aj odteraz do jesene, keby mal jeden zaujem x-) akoze nema ]-( super ti to vyslo s tym vsetkym okolo, a obrad bude kde?
Odpovedať
Luna ja som si tiež chcela kúpiť tie topánky, ale potom som našla moje. podľa mňa v nich v pohode vydržíš celú svadbu. nie sú až tak veľmi vysoké. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenusky, tak vy takto ze skusky a svadbociky, joj ako by som s vami menila teraz hehe(len tu svadbicku a tie pripravy, mna to hrozne bavilo :-)) ale co uz...my nic nove, strecha sa pomalicky rysuje, moj tatko siel dneska domov, tak mi tu je kus aj smutno, ale uz ho mama tahala domov, ze je dlho prec...ach jaj, ako my to setko stihneme... dnes ideme skusit vybavit do banky nejake peniazky tak snad nam to vyjde, dobre by bolo... :-| by som si kupil aspon konecne moju peknu postielku, obaja s manzelom sme sa do nej zamilovali na prvy pohla :-D :-D :-D tak sa len pekne ucte a skuskujet budem na vas vsetky mysliet :-)
Odpovedať
ahojte, Nely máš neaké nové foto na modrej streche? čo vám treba ešte dorobiť? my budeme tento rok dávať parkety a dvere interiérové a tú fasádu treba spraviť.
Odpovedať
Profilova fotka
no obrad bude u nás v kostole v Ntrianskom Pravne, dúfam, že tam nepomrzneme, lebo tam je stále zima, ešte aj v lete :-D
Odpovedať
koľko budete mať hostí?
Odpovedať
Profilova fotka
cca 100 :-D
Odpovedať
to budete mať poriadne veľkú svadbu :-) šaty si ešte asi nebola skúšať, či áno? aké sa ti páčia?
Odpovedať
Profilova fotka
Nelynka, aj ja sa prihovaram za fotky :-D My uz zaciname nahanat veci do bytiku, podlahy a farby na steny uz mame vybrate, tak zacneme vypratavat a nakupovat :-D strasna radost.... Luna, to budete mat uplne mega svadbu proti nam :-D parada... akoze draha zalezitost... my presne opacne, na obrad asi pozveme celu rodinu, ale hostina len pre rodicov a bratov. Takze do 15 ludi urcite :-D ale hlavne, ze budete mat ako sa to paci vam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som vždy túžila po veľkej svadbe :-) takže sa mi to pomaly plní...šaty som si skúšala včera dvoje a aj to len kvôli tomu, že ma mamina vytiahla do svadobného salónu, inak by som ešte nešla, skúšala som si tie, čo mám v albume ako posledné, veľmi sa mi páčili, len musím do nich trošku schudnúť :-(
Odpovedať
tie sú fakt nádherné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lunana, fakt sú krásne tie šaty.. x-) ericca, waw..už teraz ti závidím tú dovolenku.. x-) máš aspoň motiváciu prečo zvládnuť skúšky.. :-D bea, juj ako ti to zariaďovanie závidím..ja to proste milujem.. :-D ..vyšanti sa na tom poriadne..a potom prihoď nejaké to foto..nech sa pokocháme aj my.. ;-) ..veľa úspechov pri skúškach prajem žienky- študentky.. ;-)
Odpovedať
Ludka motivácia je veľmi silná ;-) dúfam, že všetky skúšky zvládnem. síce aj keby nie tak tú dovolenku v žiadnom prípade nezruším. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
erica.. :-D ..tak to je správny postoj! Tak to má byť.. ;-)
Odpovedať
:-D veď by som bola blázon keby som si nepozrela karety. to sú tie obrie korytnačky, okrem toho je tam možnosť pozrieť si pašerácku loď ktorá uviazla v zátoke. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) aj mne sa tie šaty strašne páčia... My už tiež s budúcim manželom teraz plánujeme ako si prerobíme podkrovie u nich doma a už sa teším na to zariaďovanie :-D len bývať so svokrou, to ešte len bude zábava :-) pri jej povahe, no hádam to nejak zvládneme
Odpovedať
Luna aj ja som si myslale, že bude hrozné bývať so svokrovcami, ale nakoniec to ani nie je také hrozné. síce existujú isté obmedzenia ale aj výhody. pre mňa je plus, že nemusím variť, s ostatnými domácimi prácami nemám problém tie spravím. zas na druhej strane vlastné bývanie je predsa len vlastné.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenusky, tak ste ma uprosili, pridala som nove fotecky, jedalen, kuchyna a ako sa u nas robi strecha :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?