Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
dobre vediet ze patris medzi celebrity skoly, mozno to niekedy zuzitkujem :-D
Odpovedať
bea ja chcem autograaaaaaaaaam prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-D potom hod nejake fotky zo svadbicky aj svojho bruska s malym v nom na net :-D :-D :-D prave som dosprtala chemiu, vidim to tak na D.... este sa idem ucit na tu druhu skusku co mam zajtra, tam to zatial vidim tak na FX :-D ale sak nevadi, to se vsakne...hlavne ze sme (skoro) zdrave (ze erika :-D ) a stastne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, ved ty si vies vybrat, s kym sa kamaratis 8-) Veronka, ako skola? zatial sa da? dufam, ze sa ti pekne dari... ja teda mam len dve znamky na vyske, "urobil" a "docerta, neurobil" :-D tak dufam, ze v pohode urobis... a posielam vam podpisane fotky z nasej svadby na Tahiti, prvorodeny nam bol za svedka, tak to je ten chutnucky blondacik a v brusku je to male, co je uz 12ty mesiac na ceste ;-)
Odpovedať
bea, posledny odsek tvojho prispevku - :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a ako sa dari? mno tak ja k tomu "urobil" a "do certa neurobil" mam este dve znamky ze "do certa, este pisomnu cast" :-D ale inak....sak snad to vsetko do 6. februara stihnem.... :-S :-D :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Veronka, jasne, v pohodicke to zvladnes, casu dost.... opravaky su aj tak lepsie ako prve terminy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlize...no ja študujem a drahý pracuje :-) chodím tiež na výšku tretí rok a hrooozne ma to baví :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lunana, a co studujes? so skolou som podobne, keby som nemusela, ani tam nepachnem... fuj... ale snad ten titul nam to dako vynahradi v buducnosti :-p a co studujes? ides aj na druhy stupen?
Odpovedať
ahojte, Bea nedockavo cakam fotky a autogram. btw ja som si vzdy vedela vybrat. ;-) mam z krku dalsiu skusku. dalsiu mam az buduci tyzden, ale musim zacat zajtra sprtat. je to taky "zaujimavy" predmet, ze strategicky marketing. Bea poznas?
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, my sme take nemali.... mna caka najhorsia v utorok, Nakladove uctovnictvo, uplne fuj. Hlavne ten profesor co to uci, dava uplne odveci skusky... napriklad na minulom termine dal otazku: Horolezec si vo volnom case privyraba montovanim anten na strechy. Budu jeho naklady: a, rast, b, klesat, c, budu fixne. ... no super... tak sa tesim a dufam, ze budeme mat stastie. Zajtra sa idem dat ostrihat novej kadernicke, dufam, ze bude dobra :-p
Odpovedať
tak to mas stastie, ze nepoznas ani toho co tento predmet uci. ty mas ale stastie. potom sa nam ukaz. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Študujem Ľudské zdroje a personálny manažment...a pochybujem, že mi niekedy táto škola v budúcnosti niečo vynahradí....neviem ešte či pôjdem aj na druhý stupeň, moc sa mi nechce, tak neviem...ty ideš?
Odpovedať
cawte babuse :-) som tu straaasne dlho nebola, tak dajte nejake cerstve pikosky okrem toho ze sa kazda drvi na skusky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte... tak ja mam nove vlasy, som spokojna, skusim nejaku fotku splasit a nahram na Facebook... Lunana, to mas dobru skolu, co sa ti nezda? Sa v personalistike uplatnis, HR bude vzdy treba, to je dobry odbor, kazda firma potrebuje HR manazera a je to fajn praca. Ci tebe sa take nepaci? Ja studujem uctovnictvo a hospodarsku informatiku, na druhy stupen idem asi (ak ma vezmu) na poistnu matiku, ale ci to budem robit neviem, nic ine si vybrat neviem...teraz robim manazerku v Call centre.. a odkial ste?? Katka, co nove? domcek? svadba? skola?
Odpovedať
aa nove... praca v pohode, svadba bude, skola veelmi pomaly :-N ale no, svadba predbezne buducu jar (april)... ale zatial sa nic blizsie nevybavovalo, este skoro myslim. domcek sme zatial prelozili, sa nasli ine priority. rasto si nejak rozbieha vlastny kseft, takze teraz sa vacsinou tocime okolo toho. a skola, zatial som mala len 2 skusky, zvysok ma caka... ale uz som sa rozhodla ze si vetko prenesiem, ostatne uvidim. inac ked je vas tu tak vela zo skoly vedeli by ste mi poradit... ak nespravim nieco teraz v zimnom, zo vsetkych predmetov su opravaky aj v letnom alebo su to skor vynimky? napr. to vetko (s rozborilovou) by bolo v letnom super... a teraz som doma uz skoro tyzden sama, uz mi to lezie na nervy. niesom zvyknuta, to je najdlhsie co niesme spolu odkedy sme spolubyvajuci x-) a sama v byte len s markom, to je na psychiku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, a preco prenesies? Nezvladnes to teraz? S opravnymi, to je na skusajucom, niektori davaju opravaky v maji a v juli, ini trvaju na tom, ze pojdes az buduci rok... treba za nou ist a skusit ju poprosit o termin v lete, my sme VETko v lete mat mohli, aj matiku A, ine nic. Ale vacsinou ked sa neozves, nemas nic;-) Na svadbu je skoro len relativne, ked ju chcete v aprili, podla toho kde :-) skus zacat premyslat aspon o mieste na obrad a na hostinu a fotograf a DJ ak take chces, tak to tiez najneskor rok dopredu, ak je to niekto "vychyteny" :-) mam nove vlasky na facebooku :-) 8-)
Odpovedať
ahojte baby, ja mam akurat tak novu modrinu z toho ako som sa vcera vysypala na schodoch v skole. to by som ani nebola ja. inac uz som vybrala destinaciu na svadobnu cestu, korfu alebo zakyntos. v tip toure maje teraz skvele first minute tak to pojdeme cim skor zarezervovat. tenerife je moc drahe, ci uz kupim len letenku alebo komplet zajazd. Bea pekny uces. :-) lunana podla mna skus aj druhy stupen. ja idem dalej ked uz som sa do toho pustila.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky.. :-) ..ja "vás" nestíham ani čítať.. :-N ..vidím, že aj u vás je škola a skúškové najaktuálnejšia téma :-p ..dnes som mala jednu zápočtovku..ale ani neviem či som spravila..vyšli sme vonku a ani neriešili odpovede..bolo nám to srdečne jedno.. :-D ..napísali sme sa na dvere na termín z matiky a keď sme prišli neskôr pozrieť, dve mená boli "vybielitkované".. :-N moje meno našťastie zostalo..teda neviem či našťastie, lebo to znamená, že som urobila priebežnú písomku a môžem ísť na skúšku.. :-N ..koľké šťastie.. :-D ..mne sa tak hrozne nechce učiť! fuj fuj :-p ..predvčerom som zaplatila za letný semester, len uvažujem či to bol rozumný krok.. :-N ..mne sa tam tak nechce chodiť.. a to som len na začiatku skúškového..spolužiačka a priateľka zároveň, ma stále optimisticky naladí..niekedy až tak, že tomu fakt uverím, že všetko zvládnem.. :-D ..vás čo motivuje? ....chcete si niečo dokázať? ..že na to máte a zvládnete to.. alebo kvôli uplatneniu, vyššiemu platu? alebo jedno s druhým? :-) alebo aj kvôli rodičom, rodine? alebo preto, že keď ste už začali, tak idete akosi prirodzene aj na druhý stupeň? ..ja som kedysi neverila, že vôbec na výšku pôjdem...šla som, neverila som, že ma príjmu...prijali.. neverila som, že zvládnem prvý semester...zvládla som..neverila som, že zvládnem štátnice...a zvládla som! a som bc. a som šťastná.. :-D pre mňa to bolo krásnym dosiahnutím veľkého cieľa a ďalej som to neriešila..ale akosi všetky spolužiačky podávali prihlášky a pýtali sa prekvapene, že ja som ešte nepodala..no tak som to skúsila a som tu.. :-N ale už to tak necítim ako predtým..nemotivuje ma získanie titulu, lebo už mám, hoci len Bc. no s tým sa už uplatním, momentálne mám aj prácu a tak mi to vyhovuje.. :-) ..uvidíme, či som zbytočne nevyhodila tisíce.. :-N ..všetkým, ktorým sa nechce, prajem veľa veľa chuti a priaznivých podmienok pri učení a zvládnutie všetkých skúšok a povinností.. ;-) ...už aby to bolo za nami.. :-D ..majte sa krásne a nezanedbávajte svoje polovičky.. :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlize, mne sa ani nezdá, že by to bola dobrá škola, možno odbor, ale škola určite nie :-( no uvidím ešte ako sa to vyvinie... Bývame pri Prievidzi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja si pametam ked sme sa drvili pri skuskovom, hehe, teda ja ani nie, ucila som sa len na jednu jedinu skusku a aj to len 2h rano pred nou..a mala som B ale ta skola ma nebavila, nebavil ma ani jeden jediny predmet a vpodstate som bola rada ze som s nou skoncila, ze som teraz v prahe, ze som stretla mojho manzela, vdala sa, kupili sme dom a teraz sa hadam sama so sebou kazdy vecer koli sexu..ale som stastna.. a nech mi hovori kto co chce, stale verim tomu, ze kdekolvek v zahranici (myslim ze SR je vynimka v tomto) si najdete dobru robotu aj bez VS..len treba vediet kde hladat a skusat a robit si prax.. :-D na VS by som nevydrzala ani pre ten dobry pocit ze mam nejaky titul..xi..mam ten najkrajsi titul na svete, manzelka a dufam ze coskoro (ked sa stary spameta) aj matka.. :-D :-D :-D drzim vam vsetkym palceky na skuskach, vy uz ste daleko tak by bola hlupost to nechat teraz tak..len to pekne dokoncite, mudee papierovany BlbCi alebo MaGori alebo InteliGenti a budete mat byta spon v zivote na co hrdy.. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, Ludka ani mne sa nechce, ale ja som s tym tak. strednu mam odevnu a s tou sa nikde neuplatnim. preto som isla na ekonomicku, ekonomovia sa vzdy zidu. no a ked uz som sa na to dala tak chcem mat uz aj titul. niektore predmety su dokonca fajn, ine sa mi zdaju zbytocne ale co uz. ty mas tu vyhodu, ze uz mas popritom pracu. Nely moja sestra si nasla dobru pracu, je to slovenska realitka posobiaca v zahranici tak neviem ci sa to rata do SR. :-N no a nema VS ani nic podobne.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca pocita jasne, pokial pracuje na SK tak urcite, a vidis, zase sa mi to potvrdilo, xi :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute... ja som na vyske lebo rodicia ma cely zivot viedli k tomu, ze to treba. Dlho som si myslela, ze to bude super, ja sa rada ucim nove veci, a ze budem medzi mudrymi ludmi. Teraz viem, ze som tu len kvoli titulu, a ze ho proste mat chcem, ked uz som sa tolko natrapila, a Bc. by mi asi nestacilo. Takze si ho spravim z principu a vydrzim, popri skole predsa stiham aj zarabat, aj nahanat prax, aj sa vydat aj byvat... tak snad to bude stat za to a ked nie, aspon si to nikdy nebudem vycitat, ze ten titul nemam. Hned po skole moze byt babo, lebo bude byvanie aj prachy, aj vydata budem, a casom sa uvidi, ci aj kariera bude (a ci vdaka vysokej) . A ze ma to nebavi? Uz tolko veci bolo, co ma nebavilo a prezila som.... vravim, aspon si to raz nebudem vycitat, ze ten titul nemam a mohla som ... a BTW, otec by ma asi vydedil, keby som si JA nespravila vysoku ]-( Lunana, myslela som odbor, jasne :-) a ten je dobry... Nelka, skus ho znasilnit v spanku ;-) 8-) my ked sme zacali chodit s Tomom, a on este nechcel sexovat, tak som uz mala take tiky, ze sa nebudem pytat a proste ho znasilnim :-D Erika, dakujem za pochvalu... to si super vybrala tu svadbnu cestu, a pojdete na vyrocie alebo na kedy to planujes? Ludka, vydrz, ved sa to dialkovo da prezit, nie? Je to uz len chvilocka, to je vyhoda druheho stupna - o rok uz si za polovicou :-D hlavne to nevzdaj, ked bude najhorsie, prerusis a mozes sa hocikedy vratit...tak aspon toto skuskove vydrz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si to nikdy vycitat nebudem, pretoze ked ten titul potrebovat budem tak si ho urobim, vysoka nie je podmienena vekom nastasite.. chrlit, znasilnit ho neznasilnim, nie je to take jednoduche ako sa zda, jednoducho sa to len hovori..skus ty toma znasilnit ked nebude chciet sex (az sa to raz stane) a pochopis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nelka, tak ho skus opit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bea, ti poviem ze opiteho som ho este za 2roky nevidela ani raz... a ked vypije len jedno alebo dva piva tak uz sa mu drieme a zachrape skorej ako si stihne lahnut hehe x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mas to tazke moja... snad to poriesite dako, ak je to ze moze ale nechce, tak to snad dopadne... ak nemoze, asi to bude horsie :-( ale budem ti drzat palceky...
Odpovedať
Bea chcem ist na vyrocie, ale neviem ci to vyjde. totiz aj minuly rok sme mali este par skusok v juni. takze asi skor jul, august. inac minule som uz aj ja navrhla Vilimu, ze co keby sme si sme si spravili babo po skole. niako sa nezdrahal. :-) no uvidime co a ako bude. Nely ja keby ze si nespravim skolu teraz tak sa k tomu asi nikdy nedokopem. ani teraz sa mi moc nechce a neskor sa mi vonkoncom nebude chciet. radsej to pretrpim terat, je to pre moje dobro (dufam) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ericc to ti verim hehe, ja tiez asi do nej nepojdem len ked to uz bude fakticky naozaj velmi potrebne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, super, len si to pekne rezervujte a riadne si to uzijete... a tesim sa, ze Vili uz neodporuje detom, dovtedy uz bude aj on tlacit na teba :-D to je fajn... Kocky, tak sa mi nechce ucit..som zvedava co bude z tejto skusky, aj tak je to o nahode, take tupe otazky... sa necham prekvapit :-D vobec mi to nejde do hlavy, ani nemam pocit, ze sa este viem ucit... ozaj, pocula som dnes velmi zaujimavu myslienku, co poviete... ze "Clovek ma zit len preto, pre co sa oplati zomriet." Ma to nieco do seba 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
..ozaj pekná a pravdivá myšlienka.. ..ako prvé mi napadol môj Peťulo.. x-) čiže môžem povedať: pre lásku.. x-) ..ale je toho určite viac..ako druhé mi napadá pravda či spravodlivosť.. ..pekné Bea...ďakujeme ti.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?