Menu Forum

Ročník 1987. Pridajte sa!

28. apr 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 959 príspevkov a 3 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 959 príspevkov a 3 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
 http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlbumID=171182
22. jan 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 tá kuchynská linke je podobná, čo som videla v jednom štúdiu. pekná, sa mi veľmi páči. ináč som si všimla, že máte všade sýte farby na stenách. dobre to vyzerá, nie je to také jednoliate. emoticon
22. jan 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
Registrovala sa 1. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 173 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
Registrovala sa 1. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 173 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
 erica, normálne sa teším aj za teba..teda za vás.. emoticon ..nezabudni robiť fotky..nech si pocestujeme aj my.. aspoň takto virtuálne.. emoticon

nely, pekne sa vám to rysuje.. emoticon ..predvčerom som bola pozrieť u jedného známeho nový domček a ich kuchynská linka bola v podobnom štýle, teda tiež mali vrchný pás v jednej farbe a zbytok v druhej..oni to mali vo vanilke a lesklej tmavo-hnedej..dobre to vyzeralo..všetko tomu prispôsobili, aj kuchynský stôl bol taký istý hnedý a cez stred prechádzal pás vo vanilke..aj dlažba..atď. skrátka takto to vyzerá, keď je pán domáci stolár a pracuje s tým istým drevom..závidím jeho manželke..všetko robil on..aj spálňu.. emoticon ..aj ja už chcem.. emoticon
22. jan 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 neboj, veď preto som si kúpila nový foťák, budem fotiť odušu. ešte si musím kúpiť plavky a slnečné okuliare. emoticon ani nevieš ako veľmi sa už tešim. nech už letíme. emoticon
22. jan 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
 ahojte emoticon tak ja mam este jednu skusku a opravak, ale Tomasko spravil, hlavicka moja sikovna emoticon a mne to nevadi.

Nelka, krasne to tam mate emoticon Pekne sa to rychlo meni. Aj ja uz budem pridavat fotky z rekonstrukcie za chvilu emoticon

Erika, to si uzijes, ten novy fotak emoticon to ujde strasne rychlo, letny semester je uzasne kratky emoticon

ja som sa dnes tak zamyslela, hovorili v telke, ze Heath Ledger ma vyrocie, ze uz je to rok co umrel.... sa mi ani verit nechce, mam pocit, ze to bolo len nedavno.... leti to, no nastastie, nech uz mame po skole emoticon

Ludka emoticon co tebe este chyba v tom vasom hrade? Ved mate uzasny ten vas domcek. Skor sa pytam, kedy bude svadba emoticon

Lunana, to je fajn, ze budete prerabat. My sme byvali doteraz v podkrovi a stahujeme sa na prizemie emoticon
22. jan 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Bea ani nevieš ako som rada, že ten letný je kratší. aj kvôli tomu, že nie je taká zima a netrčím doma, budem zas brigádovať od februára, len nech sa pekne oteplý. našetrím neaké peniaze. Vili tiež povedal, že bude robiť cez časy keď sa bude dať tak ani ja nebudem trčať doma na zadku.

ináč ono sa to ani nezdá, že to tak rýchle letí, niekedy mi je to trocha ľúto.
22. jan 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Eri, a co ti je luto? Ked ja sa stale tesim na to co bude, tak ma dako nebavi toto co mame teraz... a potom uz budem chciet aby to islo pomalsie emoticon
22. jan 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 ahojte emoticon

letny semester ubehne rychlejsie a vyzera kratsie? Tak to sa ho uz neviem dockat emoticon inak ja budem mat tiez zaujimavejsi letny semester, budem mat telesnu - plavanie, iba 7 skusok a 3 terenne prace, juchuuuu emoticon cize pojdeme niekam het prec, budeme sa rypat v zemi a este nam za to daju aj kredity emoticon ale ja sa na to velmi tesim emoticon

inak akoze drtim drtim a .... no nevim....zajtra sa vam ohlasim ako som dopadla....idem teraz uz off....

takze pekne skuskujte, nech to mate cim skor za sebou a mozete sa naplno pustit do prerabky emoticon pekny vecer damy emoticon
22. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lunana
Registrovala sa 17. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
lunana
Registrovala sa 17. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 387 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Prievidza.
 nelynka: máte to tam pekné emoticon je dobré si takto dokumentovať prerábku, aby ste videli koľko práce ste na ňom urobili...
charlize: no ja len dúfam, že to bude fajn tam bývať emoticon uvidíme
ale najviac sa aj tak teším na to zariaďovanie a tak emoticon
22. jan 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Bea je mi ľúto, že niektoré pekné chvíle rýchlo ubehli, ako napr. svadba alebo teraz vianočné sviatky. sme boli s Vilim non stop spolu vôbec sme sa nehádali a teraz je v robote dva týždne a už pár krát došiel s úplne nanič náladou... potom to tak aj dopadlo.

Luna pozri predchádzajúcu stranu.
22. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lunana
fotoportrét
fotoportrét
lunana
 ericca to som rada, že tebe to so svokrovcami takto klape, ja som mala jedinú podmienku, že pôjdem bývať k priateľovi po svadbe iba ak budeme mať za nejaký čas vlastnú kuchyňu, lebo nemôžem si pomôcť, ale niektoré veci, ktoré varí jeho mama, by som nezjedla a tiež nechcem počúvať nejaké reči, že len vymýšľam, že musím jesť to, čo si musím variť zvlášť a bla bla...
22. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 to ti verím, nie je to nič príjemné keď ťa chcú vykrmovať a ešte k tomu ak ti to nechutí. mňa sem tam svokor zvykne s týmto podpichovať, nech si naložím napr. hráškovú polievku čo neznášam lebo aká je výborná. síce to myslí ako vtip, ale cítim sa ako debil, že si vyberám medzi jedlami.
23. jan 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lunana
fotoportrét
fotoportrét
lunana
 no presne o to mi ide, že sa ja osobne blbo cítim, že som fajnová alebo čo...no nejak to tých pár mesiacov vydržím, kým si spravíme tú kuchyňu a potom už bude dobre emoticon
23. jan 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 vieš, kebyže varíš ty kľudne sa môže stať, že ani by vyzerali ako prieberčivý. varila by si podľa svojho a ak by sa im to nepáčilo tak nech sa idú najesť niekam inam. emoticon
ja tento problém neriešim, som imúnna proti takým to veciam. rašej sa blbými poznámkami nezaoberám.
23. jan 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
  • Nevie kedy bude svadba
 Bea, čo mi chýba? no predsa kuchyňa... emoticon ..máme síce všetky spotrebiče, ale nemáme linku, takže si vieš predstaviť tie bojové podmienky..bez uložného priestoru, bez drezu.. emoticon ..ešte pred mesiacom som chodila s konvicou po vodu aj so špinavým riadom do kúpeľne a umývala som ho v kúpeľňovom umývadle, kde musíš dávať obrovský pozor, aby si nerozbila riad, všetko zafŕkané od vody, odkvapkávač ďaleko od ruky.. emoticon ..predstav si najbližšie keď budeš niečo robiť v kuchyni, koľkokrát potrebuješ drez alebo vodu..so všetkým behaj do kúpelne, lebo to nemáš kde zložiť..no skrátka o ničom emoticon teraz máme zapojenú umývačku, čiže aspoň s tým riadom nemusím chodiť, no ukladanie a odstraňovanie zbytkov mi tiež zaberie nejaký ten čas..hlavne tá nešťastná usadenina z kávy, Peťo len turka a turka emoticon
..a čo sa týka varenia, mám jednu veľkú výhodu, že som sama a konzumentom je len Peťo, prípadne Maggie, keď sa niečo zvýši..no a oni sú v podstate všežravci.. emoticon ..také niečo, že"svokrovi" to nebude chutiť alebo "svokra" toto robí inak..u mňa nehrozí.. emoticon
..a najnovšie mám ďalšiu veľkú výhodu, že varím už len cez víkend.. emoticon ..u nás v škôlke tak perfektne, ale ozaj perfektne varia, že keď prídem domov napapaná, tak sa mi nechce variť len pre Peťa, tak som mu začala nosiť obedy zo škôlky..je to skvelé..každý deň varené a hlavne pestré jedlo ..polievku musí jesť Peťo príkazom emoticon a potom chutné druhé jedlo.. emoticon ..nevýhodou však je, že moje kuchárske znalosti sú takmer na bode mrazu..
23. jan 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Ludka časom bude aj kuchyňa.
ináč aj ja mám výhodu, že Vili zje všetko čo mu na tanier naložím. zatiaľ síce nevarím a nechystám sa ešte neakú dobu. takže aj keď svokra navrí niečo čo mne nechutí chlieb s maslom to vždy zachráni. emoticon

baby moje zlaté, zajtra sa za mňa modlite. je pravda, že učenie som odflákla a nerátam ani s tým, že to zajtra spravím ale tak pre istotu na mňa myslite možno to pomôže. minule pomohlo.
23. jan 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slnieckko
Registrovala sa 26. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 565 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    V Humennom, okres Humenné
fotoportrét
fotoportrét
slnieckko
Registrovala sa 26. mája 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 565 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Pezinok.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    V Humennom, okres Humenné
 jaj no varenie emoticon to vyzera asi tak ze internetova kucharka, mama na telefone a recepty a´la fantazia emoticon ale da sa, uz som sa zlepsila... rasto zje asi vsetko, a tiez celkom dobre vari emoticon a hlavne boh zehnaj toho, kto vymyslel umyvacku riadu...
23. jan 2009 o 19:21  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 emoticon emoticon emoticon sestra bola mimule u kamošky. ona ja vítala so slovami: poď predstavím ti moju novú kamarátku. sestra si myslela, že u nej niekto sedí v kuchyni. ide tam a tam nikto. kamoška sa postaví do kuchyne a predstaví: umývačka riadu, Silvia. Silvia, umývačka riadu. emoticon emoticon emoticon

Katka tvoj Rasťo sem tam varí, môj Vili si mynule nevedel upiecť ani praženicu. emoticon no comment...
23. jan 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Ahojte emoticon tak ja som dnes bola v praci a potom sme si boli spravit radost a pokupili sme vselijake blbinky do bytu emoticon Tak sa vytesujem, zajtra ideme kupit podlahy emoticon

Ja varim strasne rada, Ludka, uz chapem, to som nevedela, ze nemate linku emoticon Mna to hrozne bavi, je to velky relax, aj varit, aj piect, a ja skoro nic nerobim podla receptov, vela fantazie, vela pokusov...ale zatial sa vsetko vzdy zjedlo emoticon Tomas je vdacny stravnik, a ja si zacnem pozyvat cim dalej tym viac navstev, lebo by sme boli vypaseni jak prasiatka emoticon A umyvacku, to nemusim, riady umyvame na striedacku... skor ma teraz lakaju novi pomocnici, nejaky mixer, odstavovac, domaca pekaren.... a vela korenin a vselijakych blbin....a cerstve bylinky, uz mam aj vymysleny system na kvetinace do novej kuchyne emoticon

Erika, budeme ti silno silno drzat palceky!!! To zvladnes, ver si emoticon
Katka, co mas nove? Co praca? Skola?
Ludka, parada, ze mate takto zabezpecenu stravu aj pre teba aj pre Peta, aspon mate vyvazenu stravu emoticon

Lunana, este k tej svokrinej kuchyni emoticon ja nejem skoro nic z toho co svokra a svagrina varia (oni byvaju spolu)... ja si tam vacsinou varim sama, aj Tomo uz si zvykol na "moju" stravu, to mam radost. Ja si tam vzdy nalozim trosku, alebo radsej nic, pripadne varim ja emoticon oni nejedia to co uvarim, akurat kacku ked som piekla, tak zhltli este aj to, co ofrflali kym sa varilo emoticon to chce len vydrzat, bude to stat za to emoticon
23. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 mne kebyže sa opovážia ofrflať jedlo by to schytali. ako ja tiež nezjem všetko ale ani to neofrflem. to sa jednoducho nepatrí.

ináč ja si verím, to záleží na skúšajúcom či sa mu budú páčiť moje vedomosti. emoticon keď nie bude opravák.
23. jan 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1046 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1046 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Pezinok.
 ahojte emoticon
ako sa mate? uz tu moc nechodim, co? emoticon nemam akosi casu. sprtam anglinu na pondelok. tak mi drzte palce..
vidim, ze rozoberate varenie. tak ja som sa naucila varit, ked som spoznala matka emoticon a ked sme spolu zacali byvat, tak sa nedalo nenaucit. teraz mi uz skoro nic nerobi problem emoticon a vsetkym zatial chuti, tak som rada. a strasne ma to bavi. aj varit, aj piect emoticon uvidime, ze dokedy, hehe emoticon ale svojho draheho musim tiez pochvalit, ten vari bozsky.. hlavne jeho cestoviny... mnaaaaam. ale teraz nemozem, lebo som si dala taku dietku. chapete.. leto sa blizi, nech vyzeram ako clovek emoticon nie ako mamutia zena....
erika, drzim palce. z coho to mas skusku?
babule a chystate sa niekam na ples? emoticon nech vas vasi milacikovia vytancuju troska..
bea a co ste si pekne do bytiku kupili? hod na strechu? nech sa pokocham. nam zatial vrch stoji. je tamuz vlastne vsetko. nove okna, sadrokarton.. kompletka.. len este vymalovat a dat podlahy emoticon snad sa k tomu dostaneme... emoticon
23. jan 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 jee, erika som si vsimla, ze idete na zakynthos emoticon super vyber emoticon urcite sa vam bude pacit. do akej oblasti idete? inak mrkni foto v pase. to je z dovolenky..konretne sa nachadzame na brale nad zatokou piratov emoticon juuuj, ci by som tam este sla emoticon
23. jan 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 zo strategického marketingu, nič záživné, práve preto mi to neliezlo do hlavy. bude písomka a kompozička, za zápočtovú písomku som dostala 5 z 20, za seminárku mám možno!!! 5bodov takže zajtra by som mala excelovať... no pochybujem.

baby vy všetky staviate, len ja som mala svadbu emoticon a teraz svadobnú cestu... bývanie je zatiaľ v nedohľadne.

ja som bola na Silvestrovskom plese, takže teraz sa nikam nechystáme.
23. jan 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 ja sa na ten ples straasne tesim emoticon a my nic nestaviame.. len dorabame emoticon
23. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Adiii, dnes som na to myslela, ze ti musim daco povedat uz, som ta nevidela ani nepamatam...emoticon pekne doskuskuj a potom hadam budes zase castejsie chodit emoticon Ja robim setko ine, len aby som sa nemusela ucit emoticon strasne sa mi nechce, ale aspon sem tam sa donutim, trosku emoticon
Kupili sme par uterakov, nejake varechy, brusku na noziky, ale hlavne sme si povyberali este nejake veci...ked vymalujeme a nahodime podlahy, tak vsetko kupime a dovlecieme domov... potom budem fotit emoticon teraz nie je co emoticon je tam bordel, stary nabytok po najomnikoch.
a s plesmi to mame my jasne emoticon netancujeme... ja kym ma nepozvu na Ples v opere, na ziadny iny nejdem emoticon

Erika, oni nie su zvyknuti na taku "exotiku" emoticon ja ich nenutim, varim kludne len sebe, a potom mi vsetci so zavistou kukaju do taniera, ale ochutnat sa boja emoticon
23. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 erika a cez aku cestovku idete? inak som ti pisala vyssie o dovolenke, ale asi si pisala zaroven so mnou, tak si si nevsimla emoticon
23. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 pozerala som, že máš novú fotku. ideme do Agios Sostis neďaleko Laganasu.

ples si poriadne uži a na aký idete?

ináč ja som cez zimu síce pribrala, ale chudnúť sa nechystám keď sa vystriem tak nič nie je vydno. emoticon
23. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 bea ty si inak nenarocna emoticon mne stacia taketo.. najskor sa musim naucit cosi tancovat a potom mozem ist do spolocnosti emoticon
23. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 erika, ty nemas problem.. ale na mna sa co to nalepilo a vobec sa necitim dobre.. ale poslusne hlasim, ze uz mam 3 kg dole emoticon hehe.. no dnes som zas vyzierala susienky, tak som zvedava, ze ako sa to na vahe odrazi..
a ideme na polnohospodarsky ples emoticon jedine, co je tu v okoli a za rozumnu cenu.
no to je celkom fajn oblast. my sme boli v alykanase. to je troska tichsie.. ak chces radu, tak si pozicajte auto na 2 dni alebo skuter a si prejdite cely ostrov. ja ho uz mam cely prejdeny. naaaadhera emoticon
23. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Erika, aj my len prerabame, a svadba v nedohladne emoticon ale nie, uz je v dohladne, uz len rok a pol emoticon
Budete mat krasnu tu svadobnu cestu emoticon len si to riadne uzite...

My mame rozvrh na LS emoticon akoze asi prvy raz v historii skoly mame rozvrh este pred zaciatkom skoly, ja mam este dve skusky a uz mam rozvrh. Ale je skvely, stiham robotu, mozno vezmem polovicny uvazok co mi ponukaju, budem stihat krasne emoticon Len keby som nemusela tu bakalarku pisat emoticon

a pribrata som az-az, no co uz so mnou, rozvrh dobry, budem stihat chodit aj do posilky cvicit, pojde to dole emoticon A Tomasovi hore emoticon emoticon svaly som myslela... emoticon
23. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš