Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ahojte, kde ste vsetky? =-) Bea na fakulte zostanem, mna zaujima aky maju rozvrh ing. co chodia na denne. totiz Strazovska planovala otvorit ing. studium v NZ ale este to nie je schvalene. tak keby som chodila na denne do BA ako casto by bolo vyucko a tak, ci by som vedela popri tom niekde robit. inac Vili nebol nadseny ked som sa prihlasila na VS, on ma chcel mat uz pri sebe stale (nastastie ma vzali do NZ). teraz som mu spominala, ze by som rada pokracovala v studiu. povedala som mu dve varianty. externe, co sa plati mohla by som sice pracovat prori skole ale nikto mi nezaruci, ze pracu najdem. alebo denne co by sme sa zas videli len cez vikendy. vzal to tak, ze ved na druhom stupni budeme mat menej predmetov. pozerala som rozvrhy nic som sa z nich nedozvedele. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, moj Vili je uz piatak. Tak ti mozem povedat aspon o tom, co viem o nom. Rozvrh mal taky, ako na prvom stupni, cize prednasky aj cvika rovnako... Akurat na tie prednasky uz velmi nechodieva. A robit sa popri tom da, lebo si mozes poupravovat cvika, aby ti to vyhovovalo (len treba vediet ako na to)... Takze kludne mozes mat skolu len 2 dni do tyzdna a zvysok mozes pracovat. Dnes sme si s Beou super pokecali... Aspon mi rychlejsie ubehol cas v robote... :-D Je dobre mat taku nadriadenu (ak ju tak mozem nazvat)... ;-)
Odpovedať
cawte :-) jeej baby vy spolu pracujete, to je supeeer... zavidim ;-) dnes som bola v novej praci, chcela som mat do januara volno, ale chlapik mi zavolal a presvedcil ma... ja som stresovala uz 3 dni, zaludok ako na vode zo strachu a teraz ked som sa vratila tak som kludna ako lan, oproti tomu co som mala v predchadzajucej praci toto vyzera ako slaby odvar (uvidim co bude neskor)... bea si sa pytala na hypo... nasi tu boli minuly tyzden a som im tak predhodila ze by to nebolo od veci, a oni s tym uplne suhlasili. a s rastom sme tak preberali ze sa zacneme obhanat buduci rok, len teraz je take vahanie ci kupit starsi dom alebo postavit novy (vsetko ma svoje pre aj proti)... takze zatial vieme ze chceme a blizsie detaily sa budu riesit ked to bude aktualne
Odpovedať
Profilova fotka
Slniecko, je to perfektne, ze spolu robime, v podstate mi tu robotu odporucila Bea a ja som sa tam hned ozvala a uz skoro mesiac tam robim. Aj ked to nie je robota, ktoru by som v buducnosti chcela robit, zatial mi to vyhovuje. A stretla som tam uz kopec dobrych ludi (Bea, je tiez medzi nimi :-) ). Uvidim, aky bude rozvrh na buduci semester a podla toho sa rozodnem, co bude dalej. Ty co vlastne robis? A co bola ta tvoja predchadzajuca robota?
Odpovedať
gabi predtym som robila v kancli, oficialne som bola office manager... v skutocnosti skladnik, fakturant, na starosti kancelariu, objednavky, nieco so zakaznikmi, podklady k uctu a ostatne bezne blbosti ktore boli potrebne... zo vsetkeho trochu, co aj bolo na nieco dobre, lebo som sa predsalen trochu okukala. teraz som chcela ist zas do kanclu kvoli praxi, ale to co mi ponukli sa mi zdalo celkom jednoduche a vyhodne podmienky. takze budem mat v podstate na starosti sklad, teda podlozit ho papierovo (prijemky, vydajky, podsuvat objednavky, obvolat obchodakov...) dokopy nic namahave. je to firma ktora sa zaobera cisto len skladovanim a prepravou, takze tam sa toho vela ineho aj tak neda robit. tiez to nieje praca ktoru chcem robit do konca zivota, ale zatial sa mi to zda celkom pohodlne (mozno na par tyzdnov, mesiacov...) uvidim a vy tam co porabate?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mas celkom fajn robotu... To mas dobre... Ja robim telemarkting, predavam (teda ponukam) v ramci reklamnej kampane. Bea robila to iste, ale trosku postupila a teraz pomaha nasej teamleaderke, kontroluje nas, ked je nejaky problem, tak nam pomoze, zaskoluje novych a tak, co k tomu patri...
Odpovedať
ahojte, Gabi diky za info. este uvidim ako to bude, ale dufam, ze sa mi podari dorbit bc. a potom aj ing. (ak to dovtedy nezmenia na mgr. :-p ) ked uz som sa pustila do toho, chcem to aj dokoncit. inac ako sa daju cvika a prednasky zhustit na 2 dni??? Katka to si mala ako sestra, mala poziciu referent predaja, kvazi to znamenalo, ze robila predavacku vo velkosklade. vydavala predajky k tovaru na rozvoz. zboznujem tieto nazvy. :-D vzdy je za tym uzasna praca. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, vacsinou tie prednasky nie su roztiahnute na cely tyzden. Tie sa menit nedaju, ale v podstate na ne poriadne ani nemusis chodit, nie su povinne... A teraz sa da najst vsetko na webe. ;-) A cvika si potom prehodis na dni, kedy mas prednasky, aby si bola cely den v skole, ale zasa ine dni volne... Ja som to tak urobila v prvaku - chcela som mat piatok volny, tak som si cvika z piatka dala na utorok, kedy som mala aj prednasky. Sice som bola od rana do vecera v skole, v piatok som uz bola doma v ZA. Jednoducho sa preradis k inemu kruzku na cviko. :-)
Odpovedať
a to poziadaz prednasajuceho o preradenie? alebo sa jednoducho u jedneho odhlasis a u druheho prihlasis? my mame vsetky prednasky povinne lebo nemame zvlast cvika, je to hodene dokopy. tak netusim ako sa to robi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... booze, ja som taka rozlietana...vcera som bola od rana do vecera v praci, vecer v skole, dnes doobeda v praci, poobede v skole, zajtra cely den v praci.... akoze sila :-D mam chut vliezt do postele a vyjst spod periny na vianoce.... inak chvalim Gabiku, super sa nam keca v praci :-D a je to super kolegyna...sefkou by som sa nenazvala, mozno casom vyrastiem :-D zatial si moc netrufam, len pomaham...ale vcera som robila prve velke skolenie a pohovor x-) sama... Katka, tak super, ze mas pracu v pohode, aspon ti skor ubehne skusobna doba. a budete riesit rovno domcek? to je super... ved ked ste stavbari, mozno by sa dalo nieco riesit :-D Erika, s tou skolou, pockaj si, mozno otvoria u vas pre vas pokracovanie, je to lahko mozne. a inak sa to na dennom da, aj ked ja by som dost vahala nad tym externym, je trosku skoda prist o statut studenta, ale ked clovek zaraba, tak sa to vykompenzuje. ostatne zdravim :-) idem asi pod perinu, uvidime, kedy vyleziem :-p
Odpovedať
Bea, kokos si husta.. :-D to co mas vlastne za pracu? hmm? :-) Ja mam super spravicku, uz nam dorabaju hore podkrovie, takze takto o tyzden, mozno dva, tam uz bude dorobena obyvacka a detska izbicka:-) zariadovat budeme az po svadbe, ale to je to najmenej, no nie? :-) a mam to aj pofotene, tak to hodim na strechu, ked bude trocha casu. A inak, ta hnusa choroba sa mi vratila, tak som bola u lekara a mam antibiotika.. tfuj.. co uz. ale hrdlo ma strasne boli. to som asi vcera prechladla, ked som behala po vonku a vynasala na poschodie kvadre na priecku... |-|
Odpovedať
ahojte, tak mam po skuske, zatial... v pondelok sa dozviem ako som dopadla. mali sme celkom fajn otazky az na to, ze sa mi to trocha plietlo. :-S teraz budem mat zas tyzden naucit sa SM. ten predmet je des. baby vy sa mate vsetky riesite byvanie. dufam, ze coskoro aj my budeme mat vlastne hniezdocko. aj ked momentalne mi vyhovuje, ze len upratujem a nemusim varit a robit velke nakupy. :-p Bea dufam, ze otvoria u nas pokracovanie. bolo by to strasne fajn. ja len premyslam ako to bude dalej. zas na druhej strane musim dokoncit najprv tento rocnik az potom budem moc rozmyslat na prihlaskou na ing. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak mam obednu prestavku, beham po nete a som sa rozhodla, ze vam napisem :-D Adka, no, ja som nastupila ako operator do call centra, a ked ma treti raz pochvalili, tak som povedala, ze to nie je jedine co viem, ze som sikovna a zvladla by som ovela viac :-D a oni ze ukaz... a tak sa potom rozhodli po dvoch tyzdnoch, ze nemusim telefonovat, a mozem robit ine veci...tak skolim novych ludi, tym starym radim a pomaham, kontrolujem ich, robim reporty a statistiky, spracuvavam objednavky co operatori urobia a varim sefke kavu :-D ale vcera uvarila ona mne .... inak je o rok starsia od nas :-D takze da sa. Erika, tento rocnik a este jeden, nie? ;-) no ved uvidis, ak sa vas dost pozbiera, oni radi otvoria... daj tomu cas, mozno sa vselico zmeni este za ten cas. ja stale dufam, ze aj do marca sa nieco zmeni u mna na fakulte, nech v tom mam jasnejsie, co chcem vlastne robit... a byvanie, na to sa fakt tesim, moja mala velka radost teraz, vlastne jedina vec, co ma nuti chodit do roboty a trcat tu cim dlhsie :-p
Odpovedať
Bea hej, tento rok plus treti rocnik. len ja uz som o rok dopredu vo svojich predstavach. :-D jednoznacne si musim pockat. aj tak s tam teraz nepohnem. ide skor o to, ze Vili si na mna navykol a "nechce" ma pustit. lepsie povedane, suhlasil s tym ze pojdem studovat dalej aj keby to bolo v Ba. len chce aby som bola s nim tolko casu co teraz. tj. skoro 24h denne. :-D to nevymyslis, to su chlapy. :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja uz pisem z domu... asi pojdem spat, a to som chcela robit projekt...no co, budem v piatok ponocovat, spravim ho vtedy :-p :-N a dnes idu kosti, to lubim, taky dobry serial... len zajtra musim dat na ranajky potom kavu, aby som vnimala prednasajuceho :-D aspon ze do prace nejdem zajtra. jeden den. pojdem vecer s kamoskou von. Baby, jaka kocka pisala do 88 rocnika.... v 17tich otehotnela, dokoncila gympel, teraz konci Bc. a v lete mali svadbu s otcom dietata... ze wau. to neviem ci by som dokazala, ja by som sa asi nedonutila k tomu vsetkemu...
Odpovedať
eri ja ani neviem ako sa to oficialne vola... a v podstate je mi to aj jedno ;-) predtym som bola office manager ale v skutocnosti to bolo... len to dobre znelo :-) teraz je to ale oproti starej praci prechadzka ruzovou zahradou, v podstate len pracujem s papiermi co mi niekto podsunie a nahadzujem to do pc, pripadne posuniem sefovi, fakt je to o nicom :-) ale este viac sa mi paci ten pristup, o 100% iny ako bol v predch. praci a to je straasne dolezite bea waw, to tiez obdivujem, tu babu x-) inac keby ste otehotneli, spachali by ste svadbu hned? alebo az ked vam babo odrastie? ja neviem ako by sme to riesili, ale myslim ze by bol dost velky tlak rodiny aby sme sa vzali...
Odpovedať
AHojte kocky. No ja som dnes mala za den. Vcera som bola ua tej lekarky, bolo mi otrasne. Ledva som chodila. No a na dnes som mala dolezitu pracu odovzdat a este aj predniest. Tak som si to robila az rano, kedze som vecer fakt nemohla. A ja koza som si myslela, ze sa nam to zacina o 15.00. Sa mi to dako poplietlo v hlave - asi tou chorobou. No a kamoska mi o 14.00 vola, ze kde som.. Kokos, ja som sa skoro rozrevala. Akurat som sedela pri PC a dopisala som to a za 10 minut som bola v skole. Esteze ma drahy zaviezol. No je mi strasne. Otrasny den. Ale nastastie mi na to profka nepovedala nic a este povedala, ze som to mala velmi pekne. No a teraz sa uz len hodim do perin a do nedele nevystrcom nos.. Akoze nepochopim ako sa mi toto mohlo stat ;-( A tento tyzden asi 3 pisomky plus este dake prace.. Horor.. Bea, ta kocka je husta.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..princess, tak teda congratulation.. :-) ..ty sa teda nezdáš.. ;-) ..aspoň teraz vieš, že čím menej času a energie máš, tým lepšiu prácu zo seba vyprodukuješ.. :-D ;-) ..ja som na tom tiež podobne..už som to tu písala, že v časovej tiesni viem byť oveľa tvorivejšia.. :-D ..drž sa a bojuj s tou chorobou! ;-) ..baby, vám je teda hej, keď sa spoznávate aj "naživo" :-D ..my sme dnes mali v škôlke Mikuláša..to bolo teda hluku :-N ..ale aj radosti a šťastných úsmevov x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby čaute,hrozne vás zanedbávam, fakt nemám čas, v pondelok mám ťažkú skúšku ...a behala som po bytoch a vybrali sme si:))) takže kupujeme bytík http://www.sreality.cz/byty-3+kk-prod... :))
Odpovedať
ahojte Vladi ten byt je strasne kraaasny. normalne ti zavidim trocha. :-N Ada tak to si fakt dobra ak si stihla za taky kratky cas spravit tu pracu. ;-) Ludka muselo byt fajn vidiet tie usmiate tvaricky. :-) ja som sa v skolke Mikulasa bala, som aj tak odfotena. revala som ako tur. no co uz. :-D ja este stale nemam vianocny darcek pre krpcov, neviem co im mam kupit. vsetko uz maju. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
erika ďakujem, len ešte musíme jednať o cene, tak som zvedavá ako to stiahneme... Ludka, to muselo byť hrozne zlaté, ja si na to zo školky alebo jasličiek vobec nepamatám , žeby ku nám niekedy prišiel Mikuláš..ktovie či to za socializmu bolo , a potom po prevrate :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pisem z prace :-D taaak sa mi dnes nechcelo ze koniec, skoro som nevyliezla z postele...a este sa mi tak pekne snivalo.. ale dobre, den uteka, vecer ideme na vianocne trhy pozriet, napapame sa dobre, a zajtra ideme do Brna - Vladi, nakoniec nejdeme az do Prahy, nasi sa dohodli, ze staci do Brna :-( ale bytik je krasny, uzasny, fakt. do toho bytu uz snad aj na dlhsie pojdete, vyzera vyborne, drzim palce, nech to vsetko vyjde... Erika, nezavid, bude to super aj u vas, domcek alebo byt vas niekde caka, mozno uz za rohom;-) a my kupujeme synovcovi nejaku interaktivnu hru, spolocensku, ma 4 roky, tak nieco na rozvoj intelektu.... Katka a co bude skor, domcek alebo svadba? :-D Adka, aky horor...sa pekne preliec v posteli, ja by som sa asi z vysoka na skolu v takom stave :-N Ludka, aj my sme mavali v skolke Mikulasa, bol to oco mojho spoluziaka a ja som mu strhla bradu a vsetkym hovorila, ze to nie je ozajstny Mikulas, ze ten chodi v noci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, bolo to super, o ničom inom nehovorili dva dni predtým a aj celé poobedie potom..dnes som im dala aj ja malých mikulášikov, hneď sa pýtali: A to môžeme už teraz spapať? :-) Aj ja som im povedala, že kto zjedol olovrant, môže..a zrazu všetci len prikyvovali a rýchlo rozbaľovali, aby som si náhodou nespomenula, že niekto nezjedol.. :-D No Bea.. :-D :-D :-D ..ty si im teda dala.. :-N ..chudák ten oco.. ..ale mala si pravdu, že on chodí v noci.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Klop- klop žienky, tu je Mikuláš.. :-D :-D :-D ..boli ste poslušné? ..mali ste vyčistené čižmičky? ..a našli ste si v nich niečo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ahoj Ludka :-D my sme nasli, oooobrovsku nadielku, od babky, od mamy, od Tomasa (Tomas odo mna :-D ) a potom sme boli cely den v Brne, pred chvilou sme prisli, sedíme pri telke pri compoch, robíme projekty a papame nadielku :-D ostatne? a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bea, tak ty si musela byť teda výnimočne poslušná, keď k tebe Mikuláš nie len prišiel, ale ešte sa aj dvakrát vrátil.. :-D :-D :-D ;-) ..ja som si šla večer čistiť čižmy.. :-D ..ale naozaj preto, že boli zablatené a ráno som mala ísť do školy, tak by som to nestíhala..no a už som to neurobila, pretože som v jednej z nich mala balíček.. :-) a nechcela som kaziť prekvapko.. :-) ..odniesla som Peťovu topánku do okna a dala som mu tam nádielku.. :-) ..a včera večer prišla moja sestra s manželom, tak sme si vymenili darčeky :-N a potom prichystali balíček pre mamku, lebo ja som pre ňu niečo mala aj sestra niečo mala, tak sme urobili jeden veľký balíček a odniesli ho spolu.. x-) ..to bolo radosti.. :-) x-) aj mamka dala všetkým štyrom. :-) ..je to strašne milé, hoci mi trochu chýba ten pocit, že verím na Mikuláša.. :-N ..vlastne ja verím, ale nikomu ani muk.. :-x ;-) ..a čo ste robili v Brne, ak to nie je tajomstvo.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..a ostatné baby neposlúchali? =-) ..či máte také chutné nádielky, že sa vám nechce od nich odtrhnúť? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ludka, no my sme boli len tak, na vylete. to my sa tak obcas zdvihneme, ze podme niekam... Mali sme ist az do Prahy, lebo boli zavody, oco sa chcel ist pozerat, ale sme si to rozmysleli, je to daleko. A dobre sme urobili, hned na zaciatku zavodov sa stala nehoda, dokonca tam umrel nejaky clovek :-( a zavody zrusili. Mozno ste to videli v spravach. Tak sme v Brne pobehali obchody, ale uz to nie je ono, maju tam to iste co u nas... my vacsinou potraviny, korenie a tak, to u nas este chyba, a to nas bavi :-) ale oblecenie a tak uz ani ine ako u nas nie je... Ste mali pekneho Mikulasa, to je fajn :-) my sme nechali balicek aj v LM svokrovcom a svagrovcom, ti nam asi nic, svokra maleho Mikulasa a tak.... tak sa ozvite aj ostatne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa k diskusii, som tiez rocnik 87 este studujem, ale sme s priatelom zasnubeni a chystame sa mat svadbu aspon ked skoncim bc...takze o necele dva roky. Chcem Vas niektoru poprosit chcem si vytvorit album priprav...a chcem na zaciatku aby som si nastavila od kedy sme spolu...cize pocitanie dni..a o kolko dni budeme mat svadbu odpocitavanie, neviem to nastavit, niekto to ma v albume hned ako ho otvorim a plavaju tam take krasne srdiecka alebo je tam to odpocitavanie poradte mi ako na to... neviem to dik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj motylik... vitaj u nas :-) ked si otvoris moj album, a kliknes na to odpocitavanie, tak sa ti otvori stranka, kde sa tie metriky robia. tak tam si to nastavis...a je tu o tom na fore cela jedna tema, takze aj tam najdes urcite nejake infosky. a vlastne vzdy, ked ta nieco taketo zaujme, da sa na to klinut a otvori ti to tu stranku, ako tie srdiecka a tak. A ked si ten metrik vytvoris, skopirujes do pokecu o vas v albume ten link a ono sa ti to uz ukaze ako grafika... ak si niecomu nerozumela, posli ip;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?