Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bea, tak to ste mali šťastie.. |-| ..to vám závidím..takú spontánnosť.. :-) ..my ju tiež máme, len nie vždy nás povinnosti pustia.. :-p ..v Česku sme ešte spolu neboli, raz za čas ideme do Blavy, ale pre teba to neznamená to isté čo pre nás- východniarov.. :-N :-D ..máme tu už aspoň KIKU, ale mne je bližšia IKEA, tak tá mi tu rozhodne chýba..a nedávno nám rozšírili OPTIMU, tak je tam síce toho viac, ale aj oveľa viac ľudí..niektorí sa akoby zbláznili.. :-N akoby už zajtra mali byť Vianoce.. :-D ..na mňa to ešte nedoľahlo, ešte stále čakám...a čakám.. asi to bude tým, že nie je ani sneh.. :-( ]-( Katarína priniesla, ale Milan odniesol.. :-N ..to mi je december.. :-D motylikrk, vítam Ťa v mene všetkých.. ;-) ..bohužiaľ, pomôcť ti neviem..čiže ešte čakaj..nejaká expertka sa tu určite nájde.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..no, ako som hovorila, jedna expertka sa už našla.. ;-)
Odpovedať
Ahojte. No kocky, tak ja sa stale liecim a to mam zajtra zapocet :-p este som sa do toho ani nekukla. ale co uz.. este si asi zdriemnem a potom sup ho na to. Ja som Mikulasa dostala uz vecer vo stvrtok a rano v piatok od draheho :-D kedze isiel prec a nebol by so mnou. No a mamina nam ho chcela dat spolu. tak tak :-) a ja este len pojdem na nakupy... :-S je to hrozne, ale co uz, ked ma ta choroba tak skolila... tento rok mi to proste nevyslo.. motylik, vitam ta..
Odpovedať
Profilova fotka
caute... toto bola fakt otrasna nedela.... cely den som robila trapny projekt z uctovnictva, prosim v rozsahu bakalarskej prace... ale aspon mam istotu, ze som schopna napisat bakalarku aj za tyzden tak aby bola dobra, ked som dokazala za par hodin napisat sprostu seminarku. Tomasko mi pomohol, tak sme to zvladli. a este sprtam na zapocet na zajtra, neviem nic - a je mi to jedno... dufam, ze sa mate dobre. Adi, drzim palce na zapich.
Odpovedať
jj Beatka. aj ja tebe. este skoro nic neviem :-) len slabu tretinu. ale dako bolo, dako.. ved nieeeeee? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, tak ty si teda priam úžasná! ;-) samozrejme, že aj Tomi, keď ti pomáhal, mne by Peťo so "školskými" vecami nepomohol.. :-| ..ale vie iným spôsobom.. ..a nechceš aj mne pomôcť, keď dokážeš postupovať takýmto tempom? :-N ..klobúk dole.. ;-) ..držím vám palce na zápočty..hlavne žiadne stresy, aby ste vedeli podať všetko čo vo vás je.. ;-) .ja mám na chvíľu pokoj, najbližšie až 19.12. a to bude posledný deň v škôlke a ja tam nebudem.. :-( ..blbý systém! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
he, ja neviem nic, toto je tak dementny predmet... len Tomo sa tu rozculuje na to, on neznasa ked nevie. ja mam v pazi, co s tym spravim, blby cviciaci, blby predmet, materialy skoro ziadne. nemam sa preco rozculovat, ked nemam sancu to spravit - na skuske bude aj teoria, tak tam lahsie nejake body naskriabem :-D co, zabijem sa, ked to neviem?
Odpovedať
ahojte baby, Motylik vitaj u nás. Bea držím palce na zápočet. Ludka Mikuláš bol u nás štedrý aj keď v poslednej dobe nie som moc na sladké okrem pár dní v mesiaci. :-p v sobotu som si zas zajazdila. absolvovala som jazdu do Ba v celku bez problémov. išla som k našim odniesť malému balíček od Mikuláša. bol svetový, vôbec ho netrápilo čo všetko dostal. zaoberal sa jediným balíčkom čo dostal v jaslách a ostatné ho netrápili. :-D ja som včera bola pozrieť výstavu Van Gogha v Albertíne. tak to bolo niečo krásne. mal tam obrazy ktoré kreslil ceruzkou, tušom, perom, uhlíkom, potom olejomalby a akvarely. nádhera, ten chlap mal fakt talent. je to neopísateľne krásne. okrem toho som stihla pozrieť stálu expozíciu kde boli obrazy od Schieleho a Muncha tiež nádherné. a ešte výstavu s názvom Od Moneta po Picasa. priznám sa Picasove obrazy ma moc neočarili, ale Monetove lekná, to bolo niečo. boli tam obrazy aj menej známych aztorou. každopádne stálo zato tam ísť a pozrieť si to. obehali sme aj troška z historického centra Viedne. pozrela som di dóm sv. Štefana, kostol sv. Petra, palác čo je vlastne galéria Albertína, parlament a radnicu. všetko to bolo vyzdobené vianočnými ozdobami no skoro som padla na zadok taká krása to bola. x-) čo ma najviac dojalo boli koče s koňmi čo stáli na každom námestí. geniálne. :-) až na tú cenu. 40 eur za 20 minút jazdy. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caute. kde ste vsetky, zapoctujete? my sme mali v pondelok, to bola fraska... hovori za vsetko: Mate 45 minut (18.35)... mate este 10 minut (18.45) ... koncime... (18.50) :-D chapete? no ale decka sa nasrali a isli sa pytat za prednasajucou, vyziadali si opravny zapocet - 8.1. ideme na skusku aj s nulou zo zapoctu a potom v polke januara bude zapocet a to sa nam spocita :-D sila tato skola... ale uz kaslem na to, heh. v praci dobre, som oficialne povysena, takze som teamlider, mam svojich ludi na starosti, svoju kampan... chcela som aj Gabiku, ale ta pride az po prazdninach, ze moja? volame skore inkaso, takze vlastne vymahanie pohladavok, a ja som bola aj na porade :-D este si poziadam o zvysenie platu a bude dobre :-D ale v skole mne aj Tomovi schvalili stipko, takze o byvanie mame postarane, z brigad vyzijeme :-D dufam, ze sa mate dobre, Adi, co zapocet? a Katka, akoze do inych tem pises a u nas sa neukazes? 8-( to je jake zle.... drzkajte sa ;-) a nech uz su Vianoce x-)
Odpovedať
ahojte :-) aj u nas bol mikulas... ja som si dokonca nasla plne cizmy vylozene na okne :-D bea, mysleli sme na ten domcek... ale aki sme pojaseni tak sme to premysleli, ze to este nechame asi tak. takze sa rasto bol vcera pytat v bankach kvoli uveru alebo leasingu a hodime si to na auto, budeme pekne setrit na svadbu a domcek pocka... lebo keby sme nieco zacali zhanat, vsetky peniaze by sa vrazili tam (ci uz stavba alebo nejaky bytik), nebolo by ani auto ani na svadbu by sme neodkladali... tak asi pockame, bohvie ako to bude :-S ja sa uz strasne tesim na sviatky, pojdeme domov x-) mate uz poriesene darceky?
Odpovedať
ahojte Katka ja ešte darčeky ani kúpené nemám, síce som vymyslela, že čo to má byť, ale neviem to zohnať. takže musím ešte pobehať po obchodoch. Bea kašli na to, hlavne, že budeš mať všetky predmety oznámkované, je jedno ako sa k tomu dopracuješ. my sme mali minulý rok srandovný zápočet. všetci sme sa nachystali, že ideme písať a prednášajúca zahlásila jej sa nechcelo pripravovať už písomky lebo celý týždeň sa zaoberala dôležitejšími vecimi v Ba na EU. proste sme jej nestáli za námahu vybrať pár príkladov zo zbierky. to je jedno, hlavne že skúšku som spravila. :-p ja idem dnes poobede s našimi na vianočné trhy. x-) aj otca som presvedčila nech ide s nami! to je úspech. on nikdy nikam nechce ísť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, nemam velmi cas citkat vas este, konecne nam zapojili netik.. nemam dobre spravy, babetko nam dochadza, v stredu som mala krv len 284 a dnes uz len 82.. inak nam uz prisla kuchyna, ideme po nu o hodinku, tak aspon nieco pozityvne..ked budem mat trosku casu taks i vas precitkam ako sa mi tu mate :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte. Tak ako? Uz ste pripravene na Vianoce? Ja som dnes konecne zacala s nakupovanim darcekov, uz mam pre maminku a brata. Este kupim cosi Vilkovi a ocinkovi a este nejake drobnosti pre blizke osoby a je to... :-) Nely, to mi je luto, ze nemas dobre spravy. Ale neprestavajte dufat, raz sa to urcite podari... Bea a tebe gratulujem k povyseniu, to mas super. No, je pravda, pridem az v januari. Mam skusky hned na zaciatku, tak dufam, ze ich zvladnem a potom pridem aspon kuknut. Ja uz zacinam sviatkovat, dnes sme mali zapocet a dufam, ze som ho urobila a uz len urobim bakalarku a v utorok idem domov. Mala som mat jeden predtermin, ale nas "inteligentny" profesor nam urobil mensie problemy, tak z toho vzyslo... Ale no co narobin. Aspon pojdem skor domov. :-D
Odpovedať
ahojte holky :) kuknite do Rocnik 1988 :) ze co mame noveee ;-) x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako sa mate? dlho som vas nepocula :-D ja mam zajtra predtermin a zapocet, v stredu predtermin, potom uz len stvrtok a piatok do roboty a hura, vianoce :-D x-) v nedelu uz ideme do tatier, ale beriem aj notebook aj net, tak vam budem pisat, musim robit bakalarku pomaly... tak dufam, ze sa mate dobre, uz len par dni a som zvedava, co vam na Vianoce najezi santa :-D
Odpovedať
ahojte, Bea budem drzat palce. ja som tento vikend flamovala, tak preto som vam moc nepislala. ja idem v stredu na prednasku a v piatok na doskusanie.
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, no co? Ako ti dopadli dnesne pisomky? Dufam, ze zapocet aj skusku mas... Pochval sa ako si urobila. :-) Erika, drzim ti na piatok palce, nech mas pekne Vianoce potom...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata,dlllho som tu nebola,mozno si ma uz ani nepamatate :-D aaaale, stala sa mi taka vec....na nase stvrte vyrocie ma poziadal moj drahy o ruku x-) taak,odteraz uz som oficialne snubenica a pomalicky zaciname planovat a nielen snivat... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danulicek, jasne, ze si ta pamatame a to mas vybornu novinku, gratulujem ti/vam. Nech sa vam obom dari to dokopat az do vasej svadby, aby to bol vas najkrajsi den v skole... :-) Tak este raz GRATULUJEM!
Odpovedať
Dani srdecne gratulujem!
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. Erika, a co ze si ty flamovala? si bola zapit Dominkinho Jakubka? :-D Gabika, v pohode, zapocet na 15 (ale neviem ci max. bolo 20 alebo 25 :-p) a skuska dobra, vysledky zajtra pred tou dalsou :-p tak napisem zajtra, snad ze mam obe :-D x-) Danulicek, gratulujem, tak nejake podrobnosti :-)
Odpovedať
no to by bolo asi predcasne, som bola vonku s kamoskou v piatok. plan bol kino a potom vianoce trhy, neako sa to pretiahlo az do soboty do rana. nasli sme si nove znamosti, ja kamaratov, kamoska napadnikov. :-D sranda bola. dorozumievali sme sa anglicko-nemecko-slovensky. :-D :-D :-D Bea dufam, ze na zajtra oznamis, ze mas obe.
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste damy, peciete ci skuskujete? :-p
Odpovedať
Ahojte baby! dúfam, že ma vezmete medzi seba :) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak ja som dnes konecne dorazila domov. Je u nas babka, lebo bola na operacii, hned ju pustili domov, ale zajtra ma ist na kontrolu. Tak aby nemusela cestovat hore-dolu... Bea, k zapoctu gratulujem a na zajtrajsej skuske drzim palce, nech sa zadari... ;-) Erika, ty pekne takto, znamosti si hladas... 8-) Ale treba, cim ich je viac, tym lepsie, vsak je dobre byt obklopeny mnozstvom ludi... Hlavne ked su dobri. :-) Katuska, vitam ta medzi nami, jasne, ze ta berieme, ale len pod jednou podmienkou, ze nam povies o sebe nieco... ;-) Co si, kto si? Ci planujes s niekym svadbu a podobne... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky..v prvom rade vítam katušku21 ;-) ..všetkým vám držím palce na zápočty, skúšky.. ;-) ..v sobotu som piekla s mamkou a so sestrou u nás vianočné koláčiky.. x-) ..bolo to úplne skvelé, opäť po dlhšom čase sme obnovili tradíciu spoločného pečenia.. x-) ..už len ozdobiť medovníčky..a túto sobotu budeme asi pokračovať, alebo už len sama niečo napečiem..som zvedavá či to bude jedlé.. :-D a vy ste ako na tom s pečením? ..zajtra máme v škôlke vianočné vystúpenie..aj sa veľmi teším, ale robím do 13:00 a vystúpenie je o 16:00, takže asi odbehnem domov a vrátim sa..a v piatok mám písomku a musím odovzdať 8 príprav z praxe zo ZŠ, pričom musím použiť didaktické hry.. ]-( komu sa chce vymýšľať a zháňať.. :-p a máme taký slávnostnejší obed v reštaurácii a ja sa nemôžem zúčastniť kvôli tej písomke v Prešove! ]-( ..najradšej by som sa na to celé vybodla..aj na písomku, aj na prax a šla do škôlky..veď je to poslednýkrát v tomto roku.... a budú mi chýbať tie moje detúrence.. =-) ..a včera sme kúpili náš prvý spoločný stromček a nemôžeme ho zdobiť, lebo musím ísť písať tie prípravy! :-p ..tak zatím ahoj..ahoj.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak poslusne hlasim, z financnej matiky B a z automatizacie uctovnictva D x-) pohodicka.... taze spokojnost maximalna, podarili sa nam dva zapocty, v januari nas cakaju len styri skusky uz :-) Tomasko mi odisiel domov, bola som ho odprevadit na vlak, sa uvidime az druhy sviatok vianocny :-( ale tak, program mam, este do prace do piatku, po veceroch s kamoskami si zavinsovat, piect, balit...v nedelu ideme do Tatier, ale net beriem, nebojte sa :-D tak vam budem pisat... a potom druhy sviatok, ideme do LM na navstevu za rodinkou, ja tam asi ostanem s Tomom chvilu, na Silvestra sme naspat v BA :-) Katuska, vitaj :-) tak nam povedz nieco o sebe :-) Ludka, to mas krasny program, super s detickami si to uzivas... uz len prezi tu skolu;-) a pec, pec pec, urcite to bude dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, tak ti gratulujem k uspesnemu otvoreniu tohto skuskoveho... Ja som sa dnes dozvedela, ze z jedneho z najtazsich predmetov na nasej fakulte som urobila zapocet (a stratila som len 2 body zo 40 :-D ), tak som rada. Ja tiez budem teraz par dni bez Vilka, ale mam program - upratat, vyzdobit dom, upiect medovniky a este nejaky kolac, v piatok idem so spoluziakmi do Viedne na vianocne trhy, tak neviem ako budem stihat... Ale vsak to nejako zvladnem. Dufam... :-N Danulik, videla som prstienok v albume - nadherny, velmi sa mi paci... Ludka, asi by som ti mala dat kontakt na moju kamaratku, tiez uci v skolke a vzdy ked sa stretneme, tak mi len hovori, co noveho, co jej deti "vyviedli", ake su zlate... Normalne, mam niekedy chut ist ju na cely den pozriet a hrat sa s detmi.
Odpovedať
ahojte baby, ja som vcera prednaskovala :-D aj ked po tom co som cely tyzden vstaval o 9tej sa mi rano nechcelo vstavat a este aj prsalo :-p no co uz, ale prezila som. vcera sme so svokrou piekli vanilkove rozteky. mnam x-) tie dlho pri mne nevydrzia. som vravela, mna budu musiet po vianocnych sviatkoch gulat. :-D Bea super! vidis, mi ti vzdy vravime, ze si sikulka. ;-) Katuska vitaj ako aj Gabika pisala, prezrad nam nieco o sebe. Ludka to musi byt skvele pracovat s tymi detmi, hlavne ak mate taketo programy. :-) Gabi ved treba zhanat kontakty, kto vie kedy pojdem do Brazilie, Turecka ci Anglicka. ;-) inac chalani boli podareny, vsetci (teda hlavne ja a kamoska) sme mali uzasnu lamavu anglictinu. no bola sranda do 6 do rana. :-D 8-)
Odpovedať
ahojte baby, tak ďakujem že ste ma medzi seba prijali :) Takže študujem 3. ročník v Nitre. Takže budúca Bc, ak sa zadarí :) svadbu plánujeme s priateľom po výške :) on už pracuje, takže je jediný kto nosí peniaze, ja občas brigádujem, ale viete ako je to. to sú len také omrvinky :) A plánujeme spoločné bývanie, len čakáme kedy doštudujem. A sledujem že aj ty Erika aj Charlize ste študentky ako ja a trápite sa so skúškami :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?