Menu Forum

Ročník 1987. Pridajte sa!

28. apr 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 mno tak som sa s tym pohrala, pacisa http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlbumID=244576
22. nov 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 tak nič, som mimo obraz emoticon emoticon emoticon nevadí
Veroni pekná kuchyňa, to čo sme mi pozerali je tmavšie drevo.
22. nov 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
Registrovala sa 1. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 173 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
Registrovala sa 1. marca 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 173 príspevkov. Okres Košice-okolie.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte baby,
ericca, teším sa s tebou..si šikulka.. emoticon ..nakoniec je asi dobre, že si nevedela, že je to súťaž.. emoticon ..aspoň si nestresovala dvojnásobne, len tak primerane.. emoticon
..chcem sa spýtať, či ten Patrik nie je ten istý chlapec, ktorý bol v relácii Modré z neba..je róm, má asi 13 rokov, ale vyzerá na staršieho, tiež študuje vo Viedni a tiež som mala zimomriavky, keď som ho počula..a to tomu ani veľmi nerozumiem.. emoticon ..no obdivujem všetkých hudobníkov, je za tým veľa veľa driny.. emoticon

..kuchyne sa mi páčia obidve, aj Veroniky aj Eriky..jedna z mojich predstáv je tmavohnedé alebo tmavosivé prevedenie linky a svetlozelené steny (také, aké máme aj v hale, keďže je to prepojené)..jeden typ mám aj v albume, videla som tú kuchyňu ešte minulý rok na výstave, no stále sa mi tá kombinácia dosť pozdáva..
..rozhodnúť sa je však ťažké, keďže je to na viac rokov a ide o srdce domácnosti..chcela by som mať poriadne premyslené všetky detaily, aby som mala všetko "po ruke" ..škoda, že sa to nedá otestovať a vychytať nedostatky a po takom týždni prerobiť.. emoticon

..chcem sa vám pochváliť, lebo som šťastná ako blcha.. emoticon
1. včera som podpísala moju prvú pracovnú zmluvu emoticon a budem mať o niečo vyšší plat ako som predpokladala emoticon
2. v stredu som bola po vodičský ( neviem či som to tu už spomínala, nechce sa mi to hľadať emoticon
a vo štvrtok šiel Peťo do Trenčína, takže ma nemohol odniesť alebo aspoň sprevádzať do práce,( kým naberiem istotu), takže som to riskla a šla sama.. emoticon ..pomodlila som sa a zvládla to..som živá a auto celé.. emoticon
no a v piatok som šla už tiež sama, keď Peťo videl, že mi to ide..
3. a teraz príde najlepšia pikoška.. emoticon ..do školy v Prešove chodíme traja od nás autom, no ten, ktorý berie auto, dnes nešiel, takže som ostala so spolužiačkou na vážkach.. ísť autobusom okolo 5:00 (začínali sme o 9:00) alebo zobrať auto a modliť sa celú cestu.. emoticon ..baby, je to tretí deň odkedy mám vodičský, no šla som do Prešova, vyzdvihla jednu spolužiačku, v ďalšej dedine druhú a tie mi robili poradcov a nahradili navigačný .. emoticon ..všetko som zvládla a po ceste domov som aj tankovala, tiež prvýkrát sama, no na benzinke bol taký personál, že mi natankoval, pýtala som sa ho či prišiel preto, lebo videl ženu za volantom emoticon ale on povedal, že to má v náplni práce a aj iným pomáhal..takže v poho..a potom som obdržala nejakú SHELL kartu s 200 bodmi a ešte som aj kúpila Peťovi ďalšie "bondovské" auto do zbierky.. emoticon ..som strašne šťastná a aj hrdá na seba, že som to zvládla.. emoticon
22. nov 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
  • Nevie kedy bude svadba
 Joj a ahoj Mirka.. emoticon vitaj!
..ja v Londýne nie som a ani som nikdy nebola.. emoticon ..aké máte počasie? a čo tam robíš?
22. nov 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
 Ahojte... my sme dneska varili a piekli...

Nely, mrzi ma to emoticon kedy bude dalsi pokus? emoticon

Ludka, krasne si to zvladla, vidis emoticon si sikulka. Len tak dalej emoticon

Erika, no parada, tak sutaz emoticon Ekonomicka vzdy prekvapi, hlavne, ze vam dali najest.

Mirka vitaj, ja mam v Londyne len sesternicu emoticon ja by som tam nesla.... nieco o tebe?

Veronice, tak ty planujes kuchynu emoticon gratulujem k zapoctuemoticon
22. nov 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 959 príspevkov a 3 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 959 príspevkov a 3 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
 ahojt, boli sme na nakup konecne...aspon na chvilku mam pnu chladnicku emoticon

ludka gratulujem, si sikula, ja som tiez zacinala jazdit sama hned ako som mohla, len my sme mali staru skodovku a velmi mi ju oco nechcel samej davat lebo ja som robila vodicak 23.12. a vsade kopa snehu tak sa bal, ale rad siel somnou ked som nieco potrebovala emoticon
a teraz si tiez musim vystacit sama...denne budem dochadzat do prace 34km, a to som pol roka vobec nesoferovala, taks i zase zvykat, ale co uz emoticon emoticon

charliz, spinenie prestalo nateraz, baby v jednej teme ma upokojili, ze babo sa mohlo zahniezdit tak som spinila a dens je akurat den ze som mala dostat kramy, tak som teraz trosku kludnejsia, pockame na krv a uvidime,. mozno sa predsa chytilo..budem v klude a teplucku doma lezkat teraz a setrit sa a uvidime emoticon

my mame ciernu lekslu kuchynu, supliky su vanilkove, deska pracovna orech a vrch mame 3skrinky, a stredna je presklenna...sa tesim ked nam o mesiac pride emoticon emoticon
22. nov 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 charlize, nie nie, jedine co teraz planujem je prezit skuskove emoticon tie fotky som tam hodila pre ericcu na inspiraciu resp. aby videla ako to mame u nas emoticon
22. nov 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1046 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1046 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Pezinok.
 Ahojte.
Erika, super, zvladla si to emoticon
Nely, drzim silno palce, aby to vyslo.
Ludka, super si to zvladla emoticon Este ked ja naberiem odvahu a bude fajn emoticon
22. nov 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 dakujem princess emoticon
22. nov 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
  • Nevie kedy bude svadba
 Baby ďakujem..ja som sa pochválila aj sama.. emoticon ale som veľmi šťastná..stále na to myslím, čo všetko som zažila..ako malé decko, ktoré absolvovalo nejakú dobrodružnú cestu.. emoticon
Ja vlastne ani neviem kde sa tá odvaha vo mne berie, buď si dostatočne neuvedomujem závažnosť situácie alebo verím, že mi Boh pomôže..a keď budem dávať pozor ja, tak ON dá pozor aj na ostatných, aby ma neohrozili.. emoticon

nely, ja som tiež za to, keby mi len niekde ležal (vodičák), tak to je o ničom, treba hneď naberať prax, aby som nevyšla z cviku..a mala som šťastie, že nasnežilo až večer..no pre istotu mi svietilo celý čas slnko do očí, nenapadlo mi zobrať slnečné v novembri.. emoticon a potom mi "krútilo" nos na kýchanie..som dosť chorá..emoticon ale strach a rešpekt pred šoférovaním ma vyliečil..vtedy na bolesť nemyslím.. emoticon
..tá vzdialenosť do práce je teda dosť emoticon ja to mám asi len 8 km emoticon
..a silno držím prsty..veď my všetky vieme prečo a hlavne pre koho emoticon

princess, len tréning a tréning a potom si vyrazíš sama aj na druhý koniec republiky.. emoticon emoticon
22. nov 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 dakujem ludka emoticon
22. nov 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ďakujem baby, že ste ma celý týždeň upokojovali, nakoneíec to vyšlo.
Ludka tak to sú teda super správy. emoticon
Nely držím palce, dúfam, že sa uhniezdili obe. emoticon
Bea čo dobrého ste navarili?
22. nov 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 ericca aj keby jedno tak je super emoticon emoticon

teraz som bola s Larinou vonku (nas hafan) a by ste ju videli, snezi tak kraasne husto a ona sa normlane prvykrat cely cas nebala, behala okolo mna, nuchtala, smykala sa a chytala do papule vlocky co padali, som sa nasmiala pri nej emoticon emoticon emoticon taka zlatuckaa, jej prvy sneh emoticon
22. nov 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ludka23
  • Nevie kedy bude svadba
 erica, áno sú.. emoticon
..kto iný ťa má upokojiť, keď nie my? od toho sme tu...emoticon

jeej nely, viem si to predstaviť.. emoticon u nás tiež prvýkrát nasnežilo, no pre našu Maggie je to už druhý sneh.. emoticon ..pamätám si ako minulý rok pobehovala medzi vločkami, šmýkala sa po snehu a nechápala to.. emoticon ..je to milé..som zvedavá ako bude reagovať Prcka na sneh, pre ňu je to premiéra.. emoticon bude sa pekne vynímať čierna guľka na bielom snehu.. emoticon
..mňa samú ten sneh prekvapil, celý deň svietilo slnko, nebola veľká zima a pred večerom toto.. emoticon
22. nov 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka007 (29 r.)
2
Registrovala sa 30. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov a 1 album. Má 41 priateľov. London, Veľká Británia.
  • Svadba bola 18. júla 2009
    V Trencine, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
mirka007 (29 r.)
2
Registrovala sa 30. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov a 1 album. Má 41 priateľov. London, Veľká Británia.
 Veronice,Londyne je uponahlany to mas pravdu,vzdy ked pridem domov na slovensko aj s priatelom tak si vzdy pripadame ze je tam kazdy den nedela emoticon taky klud...sme tu 3 roky ale sme tu len kvoli praci uz tu neplanujeme byt velmi dlho a zit by som tu urcite nechcela...

Ludka23,ahojky,som tu len pracovne i ked nejako dlho emoticon na vianoce ideme domov teraz tak sa uz tesime....

Skoda kocky ze nie je ziadna nevesticka v Londyne :(
23. nov 2008 o 08:21  •  Svadba bola v júli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 miri, pozerala som si tie tvoje saty......normalne mi sanka ostala visiet....waw! naaaadherneeee suuuuu emoticon bude z teba teda riadna princezna emoticon Ale aj tak si myslim ze nie su moc vhodne.......................sak ked ta v nich priatel uvidi tak odpadne od uzasu a vzhladom na to ze by mal zvladnut este aj obrad...no chapes emoticon emoticon emoticon
23. nov 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Ahojte. Tak aj dnes sme stravili niekolko hodin v kuchyni emoticon vcera sme mali pecene kura, krupy s hraskom (racionalna vyziva emoticon ) a cibulovy kolac, dnes pecenu rybu, smotanove zemiaky a tekvicovy kolac emoticon a potom sme boli s nasimi po obchodoch trochu, mame darcek pre svokru aj pre mojho ocina, tak som rada. a Tomaskovi sme kupili zimne topanky, velmi som rada. Teraz mu nemusime kupovat elegantne na skusky a kupime nove rovno na statnice - to uz budu aj svadobne emoticon

A zajtra este do prace, aj utorok, a cez vikend do Mikulasa, tam sa tesim, uz som dlho nebola emoticon
23. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka007 (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mirka007 (29 r.)
2
 Veronice - som rada ze sa ti pacia su naozaj nadherne emoticon ja som s nimi maximalne spokojna...predstav si ze teda ja som tu v londyne,a saty som si nejake vyhliadla cez net ako na slovensku,a ze len do tych salonov pojdem skusat.Tieto som skusala ako prve a ako posledne,hehe emoticon za 15 min som bola vybavena a vedela som ze ziadne ine nechcem emoticon
24. nov 2008 o 01:21  •  Svadba bola v júli 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte,
Bea to ste mali samé pochúťky. ja som včera piekla bábovku, strašne dlho som už nejedla tak som si spravila rovno dve. emoticon všetkým chutí čo ma veľmi teší. hlavne preto, že ja moc nezvyknem piecť. dnes mám taký upratovací deň. už musím dať našu izbu do poriadku.
Mirka máš vybraté naozaj krásne šaty. emoticon
baby u nás dva dni snežilo som bola od šťastia vo vytržení. emoticon konečne sneh! aj sa celkom drží. emoticon
24. nov 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Caute, ja dnes budem cely den v praci, odpadli mi dve cvika... no teda, nebola som psychicky pripravena, ze tu budem 8 hodin. som zvedava, ci mi to aspon zlepsi vyplatu emoticon
24. nov 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Bea jasné, že sa zlepší ak si platená od hodiny. emoticon
24. nov 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Erika, pekna fotkaemoticon som platena od hodiny, aj ked dost mizerne, ale zas na druhej strane dokopy nic nerobim, sedim v teple, nestresujem emoticon ked budem chciet, stiham sa tu aj ucit emoticon ale to ja teda nerobim, len beham po konovi a po svadbe emoticon
24. nov 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ďakujem emoticon
Bea tak to máš potom pohodovú robotu. ja sa idem dnes objednať konečne! ku kaderníčke, možno ma zoberie aj dnes poobede.
24. nov 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Erika, a co budes mat noveho na hlave? emoticon
Ja mam pohodovu robotu, len keby som nemala stipko, tak neusetrim ani makke f emoticon a z byvania by nic moc nebolo...
Ozaj, ja mam aku spravu, podnajomnici odidu uz v januari, takze nasa rekonstrukcia zacne uz v januari emoticon strasne sa tesim, a hned ako vypadnu tie decka, tak zacneme, vypratavat, umyvat, malovat, podlahy polozime a potom kuchynu objedname, a mozeme sa stahovat emoticon takze zacneme s predstihom, mozno sa tam aj skor prestahujeme.... emoticon
24. nov 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 chcem si dať trocha upraviť ofinu a podstrihnúť končeky. mám ich už strašne zničené. mala by som si kúpiť neakú masku alebo sérum.
tú prerábku robíte kde? ja som to asi neako nepochopila, viem, že si spomínala ten nápad bývať u rodičov.
24. nov 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
fotoportrét
fotoportrét
nelynka
 ahojte zlaticka, tak ako sa mi tu mate??

ericca, kup si garnier masku na vyzivu vlasov, mne strasne pomohla...

charliz tak to je super, hlavne si to pekne porobte podla predstav, my sme uz dneska objednali auto, v piatok stahujeme gauc, chladnicku, pracku a take veci a dneska nam skapal elektricky bojler na teplu vodu tak som zvedava ci ho svokor zajtra spravi emoticon emoticon
tak uvidime, som konecne kupila aj elektricku rohoz pod dlazbu do kuchyne, budem mat teplucko pod nozkami aspon, sa tesiiim...dlazbu som si konecne kupila, zajtra pofotim a hodim fotecky na strechu...
uz aj polku obyvacej steny mame, zajtra uz bude vcelku, tak tiez urobim fotecky, sa teskam velmi emoticon emoticon
24. nov 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte, Nely určite si ju kúpim mám dosť zničené vlasy. a fotky nám daj čo najskôr emoticon to je super, že ste toľko vecí postíhali. emoticon baby ja budem mať dve ťažké skúšky hneď posebe, mám dva týždne na učenie, ale sa mi strašne nechce. emoticon
25. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Erika, ako dopadla kadernicka? emoticon A my sa stahujeme o poschodie nizsie emoticon kuk album, je tam fotka domu, na prizemi je byt so samostatnym vchodom, tam budeme byvat emoticon teraz su tam podnajomnici a teda je to tam tak provizorne zariadene, a my to komplet prerobime a budem tam emoticon teda za to, ze si ho prerobime a za Bc. tam mozeme ist...

Nelka, cakame fotky emoticon

Ostatne damy, ako sa mate? Katka nieco nove s hypo?
25. nov 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Bea tak to je skvelé emoticon videla som tie fotky. ku kadernicke idem az vo stvrtok. som chcela ist zajtra, ale nemozem zabudla som, ze mam este jednu prednasku z MO. emoticon
25. nov 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Erika, super, tak si to pekne uzi vo stvrtok. MO, mne odpadla stvrtok prednaska z MA emoticon ale to su makroekonomicke analyzy, nie medzinarodny obchod emoticon
s tym bytom je to fajn, aj ked to bude na chvilu, bude to dobry start a taky zdravy medzikrok...tak na 5-6 rokov, viac nie. uvidime, ci sa zadari emoticon
25. nov 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš