Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas teda dobre naplanovane a preco az v roku 2010??
Odpovedať
Profilova fotka
Pepi, lebo buduci rok rekonstruujeme byt, a na to potrebujeme celkom dost penazi, takze ak sa nam podari nasetrit za tento rok (obaja studujeme a brigadujeme popri skole) budeme radi, ze byvame. a dalsi rok nam zostava na setrenie a chystanie svadby... no a navyse, uzijeme si 2 roky priprav :-D :-D a urcite chceme najprv byvat a az potom sa vziat.
Odpovedať
Profilova fotka
to mate dobre vyriesene..je dobre planovat..my sme na to nemali cas a teraz to trosku lutujem
Odpovedať
Profilova fotka
ale pepi, to bude dobre, si naplanujete ine veci, byvanie, deticky, bude to fajn.... a urcite mate aj tak pekne spomienky;-) a vy pracujete ci studujete este? ozaj, a poznas z videnia tu moju polovicku? :-p
Odpovedať
Caute :-) Pepitta, dakujem. Aj ja dufam, ze to bude podla mojich predstav... :-) Prave som dovyzierala kukuricu, tak je mi dobre, hi :-) Cely den tu bolo zamracene, no a teraz konecne vyslo slnieckoooo :-D
Odpovedať
ahojte ja som si až teraz uvedomila koľko možností na svadbu je. ja som ani nesnívala o takých variáciách ako vy. teraz neviem prečo. mňa to vtedy ani nenapadlo.
Odpovedať
Erika ake variacie mas na mysli? A kolko si sa vlastne na svadbu pripravovala? Lebo ked sme si tu zacali stebotat, tak vase pripravy uz boli v plnom prude :-D
Odpovedať
mňa napr. vôbec nenapadla svadba na pláži, na zámku, vo dvojici bez rodičov, ... jednoducho mi to pripadá, že som mala jednu z tých tuctových svadieb v hotely a na mestkom úrade. nič originálne. nič neobvyklé. úplne obyčajná svadba.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Adka, svadba pod holym nebom je krasna, ale myslis, ze sa to da praktizovat aj tu v ZA? Predsa je tu pocasie trochu nevyspytatelne a noci nie su az take horuce. Keby sa to dalo skombinovat, ze pokial je teplo vonku a potom uz vo vnutri... :-D Bea, ja chcem mat svadbu u nas v nasom kostole a hostinu chcem mat v Terchovej, co je asi 25km od kostola. Je to hotel, takze aj rodina z daleka by mala kde prenocovat. A zatial som nic take neobjavila v nasom okoli, kde sa da zorganizovat svadba aj prenocovat... Ale kym ta svadba bude... ;-) Erika, ale ved aj taka klasicka svadba moze byt pekna. Aj ja chcem mat klasicky obrad v kostole a hostinu velku so vsetkym, co k tomu patri... :-)
Odpovedať
ja este k tym bytom... som pisala ze dvojizbak pre dvoch staci, minni napisala ze je to uz malo... lenze ten kde sme teraz ma cca 70 m2, preto pisem ze sa to v pohode da... minni nieje ti smutno? ked ste tam odisli, za rodinou, za kamosmi...
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko, 70 m je super, predsa máme skoro polku z toho... :-S a smutno ani nie, na rodinu nejako viazaná nie som, a okrem toho brat žije tiež v Prahe, oco tu chodí dosť často..a čo sa týka kamarátov, tí ktorých mám najradšej sú v Blave a tak, takže tiež sú preč..a najlepšia kamoška chodí do Prahy za sestrou takže sa vidíme často :-) ale priznám sa že niekedy mi príde ťažko, ale mám kamošky už aj tu takže :-) bea, ja to síce mám trochu od ruky, ale vezmi si že celá peťova rodina žije okolo popradu a moja okolo Revúcej, takže prídu aj takí čo by do Prahy nešli...no ale som sa bavila s ocinom a peťovými rodičmi a nie sú nadšení z toho budúceho roku, že prečo nie po mojom Bc ( hlavne moj oco)... takže premýšľame a premýšľame, furt sa to mení už sa občas cítim ako ... :-| 8-(
Odpovedať
Gabi ja viem. mne sa naša svadba páčila, dobre sme sa zabávali. boli tam menšie nedostatky, ale to som ja vtedy nerišila. to bol problém personálu a riaditeľky hotela.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A co to boli za nedostatky? Chcela by si teraz s odstupom casu nieco na tej svadbe menit, alebo by si ju chcela mat taku, aku si ju mala? :-)
Odpovedať
v podstate by som veľmi nemenila, bolo to fajn. nedostatok bol taký, že sme mali málo čašníkov. medzi polievkou a hlavným jedlom sme museli hodinu čakať. ak sa minulo pitie zo stola bolo ich treba upozorniť. jednoducho nestíhali. možno by som ešte tak zmenila moje šaty.
Odpovedať
Ahojte :-) Co dnes porabate? Erika: tvoje saty? a preco?
Odpovedať
lebo som vždy chcela mať šaty s vlečkou aj keď by mala byť spustená len pri fotení a obrade. bol to môj sen.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, mozno na nejake vyrocie si spravite inu svadbu, niekde na luke, bez rodicov, s detmi a budes mat saty s vleckou :-D co ty na to? to je pekny darcek napr k 10temu vyrociu svadby :-p alebo 50temu :-D Vladi, netrap sa, nejako to uz dopadne s tym terminom. mna tiez obcas trosku skrie, ze buduci rok by bol fajn :-p dokonca uz budeme aj Bc. :-D si mozeme pisat titul na oznamenia ako ta jedna teta tu na fore :-D ale lepsie to bude asi takto pockat, zariadime byvanie a tak....ved to mozno moc neries a uvidi sa casom, mozno aj rodicia sa trosku zziju s tou myslienkou. mozno len to potrebuju :-p Gabi, urcite sa vselico najde, aj u vas, a pripadne niekde v okoli. ved my tiez nebudeme priamo v LM, ale v Hradku. ale aj hotel v terchovej bude pekny...a nedala by sa najst aspon nejaka kaplnka az v Terchovej a spravit si aj obrad tam? napriklad? Katka ahoj, som ta tu dlho nevidela :-) nieco nove o svadbe? :-p Adka, ja som prave dovarila, a boli sme nieco vybavovat v meste po uradoch (ale nie o svadbe:-p ) a take zvlastne pocasie je, take letno jesenne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, v Terchovej je aj krasny kostol, ale nechcem tam mat obrad. My byvame od nasho kostolika asi tak 10 minut peso a som si povedala, ze ak nebde liat, tak urcite pojdem aj ja po vlastnych, lebo chcem, aby ma vsetci videli (pretoze si vela ludi mysli, ze som uz vydata, kedze sa u nas uz vydavala jedna moja menovkyna - bol to pre mna sok, ked som sa na stretavke zo strednej dozvedela, ze su na mna urazeni, ze som ich nepozvala... :-D ) a potom vzdy sa mi pacil taky svadobny sprievod... :-) Inak, nevies nahodou, kedy zaciname v skole? My mame zapis az 17.9., ale kedy je skola...??? =-) Eri, vobec by si nemusela menit saty, bola si v nich velmi pekna a pristali ti aj bez vlecky...
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi, my mame zapis 9.9., a zaciname tyzden po vasom, 22.9. to je aj ofic zaciatok skolskeho roka vlastne ;-) no tak to bude fajn, ked pojdete pesi, aj s celym sprievodom a zivou hudbou hej :-D a inak to sa robi tak, ze zenich s rodinou pridu k neveste, je odobierka a potom idu spolu do kostola? lebo som to len videla na fotkach a videach...teda my to tak mat nebudeme, ale pre prehlad :-D my si to inak predstavujeme....
Odpovedať
Profilova fotka
No, moj Vilko byva kusok od nas, ale budu musiet ist autami, lebo keby sli peso, tak idu cez pole a okolo velkoobchodu METRO, takze by to nebolo pekne a od nas pekne cez sidlisko do kostola, ktory je presne v centre. A je to tak. Kazda rodina sa schadza u toho svojho a potom ide zenich so svojou celou rodinou k neveste, kde je odobierka a potom sa ide spolocne do kostola, kde nevestu odvedie ocino a zenicha maminka. Ja chcem dodrzat vsetky tieto zvyky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi, tak to je super, len nech vam neprsi...alebo pojdete taky krasny dazdnikovy zastup :-D a cez Metro radsej nie :-D my zvyky nechceme ziadne, maximalne jest polievku z jedneho taniera :-D ale my sa uz aj teraz krmime navzajom :-D Tomo sa hra s pocitacom ,ja sedim vedla a krmim ho aby mu nevychladlo :-D :-D my sa pojdeme pred obradom fotit, svedkyne si zoberu na starost hosti (rodicov a brachov :-D) a potom prideme pekne spolu, rovno k "oltaru" a svedkyne za nami.... a fotografa si necham od fotenia aj cez obrad a potom ho poslem domov :-D a pojdeme papat :-p juj, sa tesim. a nasla som saty, do ktorych som sa uplne zamilovala...asi si ich pojdem skusit do Nicol, aj ked som odtial saty nechcela....ale maju ich :-D to su ONY http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Bea, tie saty su kraaasne :-D A na teba sa tento styl totalne hodi. Inak som si dnes dala daiquiry. A ked som si ho pytala, tak barmanka na mna, ze ale to je alkoholicke :-D Asi som sa jej zdala moc mlada :-p Vyzeralo to vyborne,ale chutovo.. Nic moc pre mna. Asi to na svadbe budem riesit tak,ze budem dzuuuus :-D Mne proste alkohol nechuti.. Ved uvidim. Budem traposit, no a co 8-) Inak kocky, kolko ste ochotne vrazit do svadby? Uplne so vsetkym. So salou, fotografom, kapelou, oblecenim, vyzdobou, jedlom... Hm?
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, nabuduce jahodove frozen daiquiry;-) frozen strawberry daiquiry, to je lepsie, bude ti chutit :-) mne dnes sestricka v cakarni u gyn, ze aky ste rocnik? 87. a uz ste mali 18? ja ze uz davno :-D to bolo trapne :-D tie saty ma dostali, uplne ich milujem :-D pojdem si ich skusit :-D do svadby? tak 100 tisic ratam, snad nie viac...asi tak, ze kolko nasetrime, tolko sa bude platit a kolko ostane, tolko sa potom vrazi do svadobnej cesty a do bytu :-D co, babka mi tvrdi, ze mi setri na svadbu, ocko vraj mi zaplati svadbu a ja si budem setrit na svadbu.... takze bude penaziiiii :-D :-D ale nie, ja si tak 100 tisic predstavujem, ze za to dame, no uvidime :-) a ty??
Odpovedať
Profilova fotka
bea krásne šatičky x-) x-) romantika jak lusk :-) ja mám rada vínko a hocijaké kokteily ale daiquiry som ešte nemala :-D no a čo sa týka peňazí, ja dúfam že sa vojdeme do takých 70 000 sk... ;-) baby videli ste tie lietadlá??len padajú a padajú..ja keď som teraz odlietala z Tuniska, 10 minúu zatvárali hlavné dvere a boli oblepené lepiacou páskou!! :-S :-. ako koniec...
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, diky x-) a vy chcete strednu svadbu v Prahe za 70? si odvazna;-) to by som sa bala.... ja milujem mojito, aj jahodove, frozen daiquiry, najlepsie jahodove, vsetky nealkace, ked treba, margaritu, tiez radsej frozen, cosmopolitan a niekedy aj take vselico vyskusam, co ma zaujme...koktejly, to je moje leto :-D
Odpovedať
Bea, to daiquiry co myslis ty je alkoholicke? Lebo ja som si dala s bielym bahamskym rumom.. Ale mali aj bez neho a to by mi asi sadlo viac :-D Co sa tyka svadby, tak neviem, neviem. Vobec nemam tusenie, ze kolko to bude vsetko stat. No ked budeme mat asi okolo 70 ludi, tak tipujem takych 100 a viac...
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, ja vsetko aj s rumom aj bez, mam to rada aj tak aj tak :-) podla okolnosti, su dni, ked neznesiem alkohol, a ine ked zas chuti :-p ved skus aj nealko, to su len rozmixovane jahody s ladom....a na svadbe spravime alko frozen strawbery daiquiry ako aperitiv, nech maju hostia dobru uvolnenu naladu :-D a bude to ladit s vyzdobou, preto som sa pre to rozhodla :-D
Odpovedať
Sikulka :-) Ozaj a preco si nechcela ist povodne do salonu Nicole? Ved kazdy tu pise, ze tam maju najlepsi vyber siat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, podla mna nie je, lebo oni maju vsetko take nacancane, vobec nemaju na predajniach tie pekne saty, ako na webe....tam jedine ze mas predstavu co chces, vyberies z katalogu a oni ti objednaju na skusanie. lebo aj vo vykladoch, aj na predajniach, take zvlastne saty, same perie, priesvitne korzety, ja neviem. mne sa nikdy nepacili tie, co mali na predajni :-D
Odpovedať
Ja som ich predajnu nevidela, tak teda neviem :-D Ja mam v plane si kupit cisto nove a basta :-D Hehe, len sa smejem. Bohvie, ake budem mat ja saty. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?