Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, ale co ked nam nikto neda vacsiu hypo? ono sa to lahko povie, ale ked vies ake ceny su v prahe, vies aj, ake su v bratislave....teda pomer voci okoliu myslim. jedine ze budeme cakat na hypo a spravime si babo az potom. prisposobime sa okolnostiam, asi to tak bude najlepsie, riesit to az podla okolnosti..... ktovie, mozno budeme dobre zarabat a ceny bytov pojdu dole :-p treba byt optimista :-D party si uzi, ja potom porozpravam o svadbe :-) na urade, mladi ludia, tak uvidime :-)
Odpovedať
Ahojte :-D Bea a to si vy chcete na byt sami zarobit a potom zobrat hypoteku, ak tomu dobre rozumiem. Hmm a existuju vobec studentske hypoteky? Lebo ak nebudete pracovat ani jeden na plny uvazok, tak ze ci sa to bude vobec dat.... Ja sa v tom teda nejako nevyznam, preto sa pytam.. Ja som dnes bavila decka, tak som vystavena.. A drahy prisiel pred 2 hodinami a je totalne vystaveny, lebo bol lietat cely den a v tom teple to nie je teda nic moc.. A zajtra sa chystam na naaaakupy :-D Vypredaje :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, ty si taky obchodny typ :-D to ja kym nieco nepotrebujem, tak do obchodov radsej ani nepachnem :-D a my chceme robit popri Ing, to je jasne, ved ked teraz stihame pol uvazok, tak ked uz budeme Bc, tak budeme pekne zarabat.... kto ma cakat kym bude po skole :-D my chceme zit a na to treba prachy.... myslim, ze ako student nemas sancu dostat hypo;-) to asi fakt nie.... prijem musis dokladovat pracovnou zmluvou na dobu neurcitu, takze brigada ee :-p ale my pracovat budeme urcite, zatial co budeme s rodicmi, tak budeme setrit a tak, a potom po skole.... nasi chcu predat dom max 2 roky po mojej skole. takze budeme tu tolko a potom kupime. len ci uz vtedy bude babo a teda len jeden prijem, neviem :-( to by bolo tazke. a pre mna zas tazke bez babatka.....
Odpovedať
Bea, praveze ja neznasam nakupy, ale niekedy ma to tak chyti a potom vlasim draheho aj 3 hodiny :-D A vasi chcu predat dom a potom kupit byt ci ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ja nákupy milujem a som schopná stráviť v jednom centre aj 10 hodín :-D bea a nenašiel by sa nikto v rodine čo by vám dal požičku? s výhodnejším úrokom ako v banke ale samozrejme na zmluvu...proste ja by som nešla do bába kým bývame tu...ale bojím sa že ma to o pár rokov tak chytí, že pre to urobím čokoľvek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny :-)
Odpovedať
Ahoj pipi :-) No dnes to nejako viazne. A Alenka sa nam dnes vydava, tak som zvedava na zreferovanie krasneho dna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, tak ja uz som doma zo svadby, bolo to take vselijake, soci sala, obrad cudny, take bez emocii to bolo, no mne sa to nepacilo, nechcem taku svadbu :-D my mame dvojbytovy dom, zatial jeden z bytov prenajimame. za Bc. za odmenu si mozeme zrekonstruovat a pojdeme tam my s Tomom, ak si sami zvladneme platit najomne, a to zvladneme. a po skole, tak rok, dva, chcu nasi tento dom predat a my budeme musiet riesit vlastne. takze je mozne, ze uz nam vtedy hypo daju, takze to teraz neriesim.
Odpovedať
Profilova fotka
čauko bea, no presne takú svadbu ani ja nechcem... mali aspoň vankúšik na prstienky, alebo len tácku?? ;-)
Odpovedať
Bea, tie farby na svadbu - zelena a ruzova - nemaju chybu :-) Aj mne sa to velmi paci :-) A daj este viac fotiek. NEvidela som riadne nevestu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem kombináciu vanilka, zlatá a hnedá:-) ale zelená ružová je tiež pekná, také veselá :-) alebo fialkovo sivá je tiež krásna...
Odpovedať
Mne sa este paci modro-zeleno-zlta :o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ide hlavne o tóny farieb...lebo napr.tmavomodrá je hrozná, taká ruská viete :-D ale nebíčková modrá je nádherná x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, oni isli hned dnes na svadobnu cestu, takze ked pridu, dam fotky...to sme len rychlo cvakli, kym sme isli gratulovat.... a mali tacku;-) mne sa strasne pacila bielo-modro-zlta, ale teraz sa mi paci bielo-zelena, svetla, a do toho trosku ruzovej...ale len trosku...akoze svietnik s bielymi a zelenymi goralkami, a do toho len par ruzovych :-D ako taky akcent... a zelena len svetla, tmava je moc pochmurna. pacila sa mi hneda, ale ten zamok je relativne tmavy, chce to ozivit :-D no urcite to bude lepsie ako dnes na tom soci urade :-D
Odpovedať
Bea a oni sa brali, lebo museli? :o) Ci ee? A mne sa paci aj tmavomodra, ale len ako akcent ako nasa Bea povedala :o) Obcas taky kvietok v kytici. Mam nastahovanu prekrasnu vyzdobu :o)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, neviem, tvarili sa, ze ano, popytam sa vsetko... brucho nemala :-p uvidime... ukaz daku vyzdobu;-) pre inspiraciu....
Odpovedať
Este si nejdem robit album :-) Az ked ma poziada niekto o ruku, hi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
spravne moja.... ja som sa zas rozhodla, ze ked mna niekto poziada o ruku, tak si zalozim druhy album :-D a tento mam vies preco? aby som si spravila radost vzdy, ked som smutna a sedim niekde pri compe, kde nemam svoje obrazky.... tak ma to vzdy potesi, ked si pobeham po albume x-)
Odpovedať
Inak si ma navnadila na to daiquiry. to vyzera taaaakto takto dobre :-D Ja som si ho zmazala, lebo sa mi uz vela veci nepaci a v compe mam toho tolko, ze je tazko si vybrat. preto radsej pockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, aj ja som si to vsimla, premazavam a menim tento album, mam rovnaky pocit, menim to, co sa mi uz nepaci :-p a ze sa to pekne zmenilo uz :-D ale to hlavne ostava, takze fajn :-) daiquiry, mojito, mnam :-D ale dnes som mala skvelu pizzu, tak som "uspokojena" chutovo na isty cas :-D
Odpovedať
Mne sa zmenilo vsetko od zakladov. No stale sa neviem rozhodnut, ze kde by bola potencionalna oslava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to miesto nezmenim, to som si na 98% ista :-D jedine vtedy to menim, ak by to malo byt v Bratislave, to budem musiet nove riesit :-D ved skuste pobehat nieco s Matom, nieco osobne... na veceru a tak. ;-)
Odpovedať
Uz sa to riesi. Ale nevieme, ci to bude mozne. Ja dufam, ze ano :-) LEbo nechcem nejaku trapnu salu, kde chodi cela ZA.. Chapes, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to chapem velmi dobre ;-) x-) ja by som neprezila salu, telocvicnu, skolsku jedalen :-D ale proti gustu.... ja som hladala nieco ine, alternativu, nieco neobvykle, nieco o nas a pre nas... a nasla som, aj ked to chvilu trvalo :-D a stoji za to podla mna, uplne maximalne :-D a myslim si, ze kazdy by si mal da na tom mieste zalezat - vid dnesna svadba na soci urade, bez atmosfery a tak.... alebo tuctovka daka....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Co mate nove? Adi, a ty planujes nejaky novy hotel (ktorych tu v ZA mame teraz neurekom), alebo nieco netradicne a carovne, ako ma Bea? Lebo mne by sa tiez pacila svadba na nejakom zamku, ale neviem, ci v nasej blizkosti nieco take je... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
bea ja som si až teraz pozrela ten tvoj Grand Castle a úúúúplne ma to dostalo x-) x-) fakt krásne... asi by si ma zabila keby som o tom uvažovala :-D :-D
Odpovedať
Gabi, ja uvazujem nad niecim netradicnym a krasnym :-) A uz snovam plany.. Pomaly :-D Ale ak sa to nepodari, tak mi asi nezostava nic ine, len hotel... Ale to si ja zariadim 8-) Lebo moj sen je mat zabavu pod holym nebom, vsade lampioniky, prekraasna kvetinova vyzdoba, a tak :-) Nieco take krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby ...tak aky ste mali vikend??
Odpovedať
Profilova fotka
princess,mas velmi peknu predstavu o tvojej svadbe ja som mala podobnu no chcela som mat svadbu pri mori najlepsie priamo na plazi..tak romantika..a ani neviem ako a mam po vsetkom a to ma strasne stve lebo som si ten den vobec tak nepredstavovala od mala som tuzila uplne po niecom inom...nasa svadba bola hrozne na rychlo...na nic nebolo casu..vsetko sme vybavili behom 2 tyzdnov..mas stastie ze sa mozes rozhodnut kde ake saty a vsetko ostatne...dufam ze ti to dopadne tak ako si to predstavujes..
Odpovedať
Profilova fotka
kocky caute. peciem kolac, tak som odskocila :-p Vladi, mne to je jedno, kludne o tom uvazuj, ved my budeme mat svadbu az rok po vas :-D ved ako vravim, na mestskom urade maju svadby kazdu hodinu...a ja verim, ze tvoja svadba by bola komplet ina ako nasa;-) ved uz len preto, ze vyzdoba, hostia, atmosfera, torta, ina miestnost, iny program;-) v pohode... na to si ja nepotrpim. len ci to nemas od ruky :-D Pepitta, aj moja predstava idealna je, mat svadbu na plazi, my sami dvaja pri zapade slnka...uz sme tu o tom pisali, ale moj Tomas chce mat rodicov na svadbe, ja zas nechcem mat hosti. tak sme spravili kompromis a budu len rodicia a surodenci, a ziadny hostia, romanticky zamok, krasne prostredie a moja idealna predstava :-p tak snad sa to podari. Gabika, urcite sa nieco take da najst vsade, len zvaz, kolko od mesta si ochotna ist, a popozeraj na mape. ja som tak nasla ten nas zamok (grandcastle.sk) ze som hladala take ine miesta okolo LM...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?