Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
tak to je fajn, že sa tu chape pojem "planovanie svadby 2 roky vopred" ;-)
Odpovedať
mozno aj 3 roky vopred :-D v mojom pripade :-p
Odpovedať
ak spominate kameramana na stužkovej, tak ten náš bol fajn. sice si už nepamätam, kolko sme dali za video, ale myslim, že to bolo okolo 5-6 tisic a to sme ho museli krotiť, že to tam nechceme, hento tam nechceme. ja som vybavovala všetko ešte s 2 spolužiačkami, kedže ja som bola "financ majster" a všetko išlo cezo mňa. a pamätam si, že v tej dobe pytal ten kameraman za svadobne video cca 10 litrov a viac.
Odpovedať
no pekne.. inak vcielka.. povedz nam nieco o sebe :-) ako sa volas, ci studujes, o priatelovi a tak.. 8-) Sme zvedave :-)
Odpovedať
...no a video zo stužkovej som si pozrela asi tak 2 krat a zapada prachom :-| takže o čase sa mi aj zda zbytočne, že tam bola kamera, lebo jednak ma deprimovala - nemam rada kamery a dotieravych kameramanov - a ked si predstavim, kolko sme sa natačali pred stužkovou, v ten den som prišla zo školy uťahana ako kôň
Odpovedať
princess, tak to je trochu zdlhave..ale napišem taky mini roman o sebe :-D volam sa Michaela, priatel sa vola Michal, občas ho oslovujem aj Vilko. Byvam v Nitre, priatel je z nedalekej dediny. ja ešte študujem a dufam, že nasledujuci školsky rok doštudujem uspešne, lebo som a vlastne aj mam s tym menšie peripetie, ale to je zvlašť kapitola, moc zložite. Takže dufam, že v juni uspešne urobim bakalara. Priatel ma 28 rokov, je profesionalny vojak, ale popritom aj externe študuje socialnu pracu. bavi ho to a častokrat mu zavidim tu jeho chuť k učeniu...a tak ja mam zasa chute na ine veci :-D :-D :-D momentalne nepracujem. koncom aprila som musela ukončiť brigadu kvoli škole a skuškam, lebo toho bolo neurekom, a v pravi si už medzitym našli za mna nahradu. no ale ani mi to tak moc nevadi, lebo hoci som tam bola len 3 mesiace, bola som z toho mimo. proste intrigy... prakticky od konca juna do konca jula som bola rozlietana. s priatelom sme boli na spoločnej dovolenke v Ždiari na tyzden, tam bolo fantasticky...i ked tam vyhlasili 3.povodnovy stupen, aj tak tam bolo cool :-D
Odpovedať
No super :-) A ty co studujes Miska? Tak uvod by sme mali, ze? A teraz.. Kolko si s priatelom a kedy ta poziadal o ruku :-D Ja tiez studujem, a tiez by som mala teraz robit bakalara. A priatel ma pred sebou posledy rocnik na vyske. A inak som Ada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
heeeee, Miska, no, priznaj sa, kedy ta Misiak poziadal o ruku ?? :-D ale moc to tu nerozoberaj, akoze dobra otazka..... jaj, vy neviete, my sme s miskou partacky, planujuce :-p kujeme pikle na tych nasich chudacikov polovicky :-D ze ??? :-D
Odpovedať
Adka,študujem environmentalistiku v Nitre na UKF. predtym som mala učitelstvo fyzika - ekologia, ale strašne ma to nebavilo, hlavne fyzika. tak som prešla ja jednoodborovu ekologiu, čiže environmentalistiku.... presne, my sme s Beatkou planujece parťačky, a raz my požiadame chlapov o ruku :-D lebo tí, pokial sa spamätaju, my dve už budeme mať všetko prichystane. :-D takže ofic požiadanie o ruku ešte nebolo, ale tajne plany už su :-D ved aj to treba...človek nikdy nevie. a ten datum do profilu som dala len tak zbrucha, teda po uvahach s Beatkou :-D no ale realne mi to vychadza tak, že buduci rok v lete dokončíme školy, nejaky ten rok ešte počkam a šup ho do svadby. a sme spolu rok, čo lietam s Vilkom :-D
Odpovedať
...ale z tej školy som zufala už. po tolkych peripetiach a prestupe to už musim dokončiť, aj keby som nechcela. potom sa uvidi, čo dalej. či pojdem aj na titul Mgr, len škoda, že u nas sa to neda externe študovať, lebo riadnu rpravu na TPP by som si už chcela najsť
Odpovedať
Profilova fotka
ale Miska, ved to je taky pekny datum.... aj jemu sa bude pacit, urcite :-D uz mu to len povedat :-D akoze ja by som isla hned vsetko chystat dokelu, kupovat a skusat, a zhanat a tak.... svadba a deti, to vam je taka mania. ale zase, aspon som pochopila fetakov a zavislost a tak, lebo ja som tazko zavisla, a nemozem cez den ani vyhnat myslienky z hlavy... ked sme dnes boli zhanat bratrancovi tu vazu.... som pozerala, toto by som mohla potrebovat, toto by bolo pekne do vyzdoby :-D sila no. ale obisla som svadobny salon, a ani som sa nekukla dnu :-D teda dobre, do vykladu som sa kukla, ale dnu nie :-p
Odpovedať
Bea, postupne odolavaš, ale zavislosti sa nezbaviš...mas rovnaku diagnozu ako ja: maniak do svadby :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vcielka...ty si mladsia ako ja? ja som pre zmenu 84 :-) co sa tyka kameramana na stuzkovu...tak my sme mali bratranca nasej spoluziacky...nepamatam kolko to stalo ale bolo to super...uvod mame pekne zrobeny ( prierez nocnym PO, potom mame prixod do skoly, pecatenie, podpisovanie na zapecatene dvere a tak je prexod uz na slavnost )...kazdemu z nas zrobil zadara aj DVDcko takze to mam doma v 2 verziax...ale kazetu som nevidela vobec...pozeram len DVDcko :-)
Odpovedať
aj som si myslela Tani, že si 84 - podla nicku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeezis, my sme tema 84-90 tusim :-D to je super :-D a Miska tusim dobre pisala, ze sa citi v klebetniku ako mlada :-D ale co som potom ja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre si si myslela :-)
Odpovedať
prečo Bea? mysliš, že zaleží na veku? podla mna vobec nie.
Odpovedať
Profilova fotka
ADKA, a ake bolo prekvapko vlastne?? si mi nepovedala :-p nic verejne hej :-D Miska, myslim, ze nie, ale dako mi to vsetci uz od 11tich davaju najavo, ze som krpata :-D sestricka na gynde ze ci mam uz 18, moji rodicia ze sama varim, alebo ze viem zarabat, starsi bratranci a sesternice, ze som daka vyspela....a vsetci okolo, ze som este mlada, mam si uzivat a nie mysliet na deti, rodinu....tak je fakt, ze ked mi to hovoria uz 10 rokov, mohla som vyrast medzitym, ale stale hovoria to iste :-) pockam do 30tky a potom sa snad zacnu inak so mnou bavit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlize...kde pridem vsade sa ma pytaju ze kolko mam ci mam viac ako 18...a pritom 18tku som mala pred 6 rokmi...mne kazdy hada menej...ale strasne ma pobavil moj alergolog...je cisto pre dospelyx a ked som tam prisla prvykrat tak mi tipol 16 :-D
Odpovedať
ale čo tam po ostatnych...aj ja myslim na deti, svadbu...tiež varim, pečiem, proste domaci full servis, nechodim po diskotekach a baroch, lebo sa mi proste nechce a nikdy sa mi ani nechcelo. ked moji spolužiaci v škole na strednej rozpravali, že boli v bare a že su tam nasačkovany každy tyzden, tak ja som na nich len tak čumela ako puk... hej, a reči "ved si uživaj...", ale keby si si uživala, tak ti budu hovoriť, aby si sa spravala ako dospela a prestala s tym "uživanim"
Odpovedať
Profilova fotka
Tani vidis, vecne mlade.... ale mozno ked budeme mat 40, tak nas to zacne tesit, ze sa nas pytaju, ci uz mame 18....tri deti na krku, manzela uz sediveho, ale my vecne mlade. no kto po tom netuzi. a vies kolko usetrime za plastiky??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, mne su ostatni jedno, ale ked mi prvy raz odmietnu namiesat alko mojito v bare, tak sa nastvem :-D ja si uzivam podla seba, teda keby som mala viac penazi , uzivam si viac, ale takto mi nadavaju, ze sa spravam ako dospela :-p ocko mi dnes vytkol, ze nikam nechodim a preto nemam ziadnych kamaratov. a ja ze odkial vies...ze myslim si :-D no potesi.
Odpovedať
treba byť mlada aj duchom, lebo mam sesternicu, ktora ma 15 a vyzera na 25 a nazory...tie sa približuju už takmer k babkam okolo 50-ky
Odpovedať
Profilova fotka
no ale aspon jej naleju nie? ked chodi so spoluziakmi do baru :-D asi je po mame.... alebo po babke? :-p
Odpovedať
praveže nechodi nikam, je jedinačik, kamošiek tiež vela nema, do baru nechodi. chodi do dedinskeho folklorneho suboru, kde su samí starší ludia.
Odpovedať
Profilova fotka
juuu, tak to bude tym. a vydavat sa (ak raz) bude v kroji nie? no ale tak co, ked chce :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja takisto nexodim po diskotekax ani po barox...nikdy ma to nelakalo a ani nelaka
Odpovedať
ja som taky domased a priatel to iste. Beatka, no raz ked sa bude ta sesternica vydavať, tak fakt asi v kroji...
Odpovedať
Profilova fotka
akurat sa zabavam pozeranim svojej stuzkovej...som to 2 roky nevidela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tani, to fakt kukas? ja to nemozem ani vidiet, je mi zle pritom :-D nemam pekne spomienky na strednu... a aj ja som domased, moj Tomo hovori, ze mi si zijeme uz takym usadlym zivotom a sme stastni :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?