Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
:( myslim ze nas rocnik je nejak moc upracovany a nestihame sem pisat :) ine rocniky maju nove prispevky stale :) hrozne
Odpovedať
ahojteeee :-) prajem vsetkym pekny dnik :-) u nas v Trencine kraaasne snezi :-D veru nejako nestihame pisat, ale mne tento tyzden parkrat neslo otvorit stranku :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj v BA zacalo snezit :) ale tusim uz aj prestalo... Alex ty si odkial???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj u nás v Žiline teraz krásne sneží. A to malo pršať :-N Inak, aj ja som mala tento týždeň problémy s otvorením stránky a popri tom kopu práce. Blíži sa koniec roka. :-| Akurát dnes máme trochu voľnejšie, ideme na oslavu vedúcemu...
Odpovedať
ahojte, aj ja som mala strašne veľa práce, takže som vás ani nečítala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tiez som mala perny tyzden, konecne je piatok, tu tiez snezi a fuka silny vietor. Tak vam prajem pekny vikendik ;-)
Odpovedať
vcera ked som cestovala domov mi sofer daval polovicny listok... :-D ako mam mat potom autoritu... :-S
Odpovedať
:) taakze jancia, ja som z BA, naseho uzasneho hlavneho mesta :( bleee konkretne z peeetrzky, neska to bola hruza zena, rano som isla do trnavy do skoly, chodim na distancne a skoro ma porazilo z toho snehu brrrr, no a poobede havarie na dialnici tak som tam mrzla hodiny cosom cakala na bus domov, ja tiez makam cely tyzden jak fretka ale nastastie mame v robote net povoleny tak vzdy ked mam chvilku sa sem dojdem odreagovat, a to veruze potrebujem od tych volov co mam stale na telefone, teda ale ze si takto ako dneska musim cerpat dovolenku, to je svinstvo Kocky a uz len dva tyzdne a budem mat normaaaaaalneeee uskaaaaa :) budem fesanda na svadbe :D xixi drzte mi palce nech mi nepos... u operaciu :)
Odpovedať
heh pardon chcela som napisat, neska to bola hruza zeny :) oslovujem vas secky, nie len chudatko janciu, aby sa necitila taka,hmm pretazena :)
Odpovedať
a polly, doslaka aj ja chcem polovicny listok, mne sice kazdy povie ze vyzeram jak decko ale taky listok mi nikto neponukne dokelu, jak to robis?
Odpovedať
ahojte baby :-) alex ved ty si kocka uz teraz, ved na fotkach v pripravnom albume si ako modelka x-) ;-) a drzim palce nech operacia prebehne v poriadku :-)
Odpovedať
no jo, ale uz od malicka som mala strasne problemy s usami, akoze neodstavaju mi nejak straaasne moc, ale aj tak si to vacsina ludi vsimne a decka si z toho robili srandu a na to som nikdy nezabudla, chcem si to pre seba spravit zarabam a mozem si to dovolit, tak preco sa neurobit trochu stastnejsou, dakujem lilusiatko, dufam aj ja ze to bude pohodka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Alex,ja to uplne chapem x-) treba sa potesit, ved zijeme len raz ;-)
Odpovedať
xixi presne moja rec, ved naco driem ako kon, no nie? :D lilu dakujem za podporu, mnoho ludi v mojom okoli to nechape
Odpovedať
Presne su to tvoje peniaze a ide o tvoje pocity ;-) :-) to,ze to ludia v tvojom okoli nechapu nech ta netrapi,ved su to neni ich uska :-)
Odpovedať
xixi, no jo, vis oni setci ze preboha ved ti vobec neodstavaju, potom pochvilke ked na nich zazeram tak uz povedia ze trosicku ale sak to vobec nevadi, ale z nich si skodoradostne decka nerobili srandu tak jasne ze im to nevadi, proste ma to zakomplexovalo od vtedy tak, ze som cely zivot nenosila v klude cop, ak, tak s kuskom vlasov cez usi, no uznaj, chcem mat klud a kedykolvek sa mi zachce si spravit cop, bez toho aby som sa citila cely cas zle a mala pocit ze ludia na mna cumia, viem ze je to len hlupy pocit ale pre mna dolezita psycho vec :D no moj nastavajuci drahusik mi prave doviezol obed tak idem poslusne schrumat cinu, citame sa kocky, zatim papa :D
Odpovedať
Tak ti prajem dobru chut :-D my ideme s mojim drahym do prirody,uzit si cerstvy vzduch a sneh :-D papaaa
Odpovedať
ako bolo vonku lilu? :) aj ja som bola ku veceru prinutena ist von, dokonca az von zo statu, drahy si zmyslel ze navstivime jeho kamaratov vo viedni kde dlhsie zil a kukneme sa ta na vianocne trhy takze mi az doteraz mrzol zadocek, no haluz heh, ako ste sa mali vy? pekny den?
Odpovedať
ahojte :-) mali sme pekny den, riadne sme sa poprechadzali, uzili sme si cerstvy vzduch a pohyb, cez tyzden nato nemame cas :-) tak aj vy ste mali pekne poobedie :-D prajem peknu nedelu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex ja viem o com pises, ja mam taku operaciu za sebou ale uz davnejsie... presne - nikto nevie ako sa citis vnutri a ako ti to odobera sebadoveru... ja to urcite nelutujem ze to mam za sebou... aj ked tie pooperacne stavy boli dost brutus... neviem ako to teraz robia ale ja som nikam 3 tyzdne nechodila s obviazanou hlavou... ale fakt to stoji za to!!! Drzim prstiky! ;-) Aj ja by som sla niekam sa prejst s mojim drahym ale vyzera to ze tak skoro spolu nikam nepojdeme, nakolko si v piatok na zapase odpalil koleno (futbalom k trvalej invalidite...) a "chodi" s barlami :-( A buduci vikend sme mali ist do Tatier a taaak sme sa tesili... ;-( fnuk!!! Tak pekny vikend, my kvasime doma a cumime na bednu... :-p
Odpovedať
juj kocky takze takto? no vikend uz je za nami ja som premrznuta a teraz sa nechavam trosku rozmaznavat doma u maminky , heh potrebujeme s mojim par hodin oddych od seba, heh sak sme 24 hod. denne v kuse spolu. Jancia, dakujem za podporus, verim ze to bude stat za to, obviazanu hlavu by som mala mat len dva tyzdne, mam dovolenku tak snad to prezijem. mrzi ma pre teba ten vylet do tatier, teraz tam musi byt nadherne. skoda, ale urcite vam bude spolu pekne aj doma, snad budete mat vsetky este krasnu nedelu, prajem vam vecernu pohodicku, pred narocnym tyzdnom
Odpovedať
Profilova fotka
Jooooooo a o par hodin zase ten kolotoc... juchuuu... tak piste ked sa budete v praci trosku nudit ;-) bru nocku
Odpovedať
ahojte baby, co porabate? ja pozeram Superstar, dnes je to riadne smutne kolo :-( ale spievaju vsetci velmi dobre
Odpovedať
no jo, uslo to vcera na superstar, koho tipujete na vyhadzov? Inak dobre ranko :)
Odpovedať
Dobre ranko :-) tak ja tipujem Ivanku :-) ja chcem aby do finale siel Robo a Vierka ;-)
Odpovedať
hm, asi pojde fakt ivanka, heh vierka bola vcera zlata nakonci, ozaj myslite ze to tam fakt boli chlapci od 50 centa?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte 82ky, ci 25tky ;-) pridavam sa do diskusie, som 15.7.1982...a vidim, ze rozoberate akurat superstar ;-) ja fandim Dominike...mame rovnake priezvisko :-D podla mna Robo a Dominika by mali byt vo finale...nechame sa prekvapit :-) Pekny den prajem baby.
Odpovedať
ahoj mirgulka, vitaj :) si o 5 dni starsia odo mna :) heh zlate, hej aj domca spieva super, no jo sak uvidime nechajme sa prekvapit, ako vam inak ubieha den zienky? ja mam neska po robote dohodnute skusanie v salone EL, BA, tak tesim tesim, nafotim a potom to sem vycapim, dufam ze mi potom poradite lebo mne sa nejakosik lubia tie saty asi setky :D heh no samo na par vynimiek
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja teraz Superstar nepozerám, lebo nám nejde markíza. Ale ja fandím Ivke, lebo je zo Žiaru, čiže moja krajanka. Ale musím uznať, že Dominika je fakt dobrá... Alex, tak pekne foť tie šatičky. Všetky sme veľmi zvedavé ;-)
Odpovedať
budem budem, no som zvedava, hovori sa ze ten salon je supros aj dobre ceny aj krasne saty aj super obsluha, tak uvidiiiiimeeee :) no bozinku aj vas tak nejak divne boli hlava? neviem ci to je z pocasia alebo tych idiotov co mi zase od rana volaju :( fnuk :( a potom ze nemci mali byt cista rasa, fuuuuuu kocky sa citim jak na psychiatrii medzi blaznami najvacseho kalibru
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?