Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no vcera som nevladala a ani dnes nebudem dlho a chlopa zlom co je neoblomny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ti sa ma chces volajako zbavit ci co
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj eva no jak pozeram tak pozeram nic nevidim :-D a ako ti tam je v irsku lebo mna tu uz nic nebavi dnes hlavne :-N a co porabas?a aj formulare ma stvu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
co zbavit nie zbavit v ziadnom pripade ved ja ti len dopre praem a uz mas doma net? :-D
Odpovedať
Bianca myslis tym ako mna?
Odpovedať
Profilova fotka
nemam.A ani neviem kedy sa k nemu dopracujem.
Odpovedať
Profilova fotka
eva:nie lovacka,lovacka ma furt posiela na matersku
Odpovedať
Profilova fotka
eva aj vy sa musite registrovat furt na home office?
Odpovedať
No ja mne sa to tu pretsva uz ja pacit. Najradsej by som uz aj domov lae obavam sa ze to nevude mozne ak najblizsie 4 roky. Ty co paci sa Ti tam? Co pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
vsak na matersku aby si mohla travit viac casu pri pc a hlavne cez den a nie v noci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pocasie mame pekne neviem ako dlho bude take ale zatial je to ok a co tam porabas?my robime v pube a asi tiez najblizsich par rokov sa domov nedostanem ]-(
Odpovedať
Bianca ale nedocitala som sa to nikde ci na nu naozaj ja ides? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
neide bo nevie prehovorit chlopa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lov:ale zabudas ze ja nemam doma internnet a ty si tu bez tak iba v noci ked prides s prace
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie ja som tu aj medzi 4-6 poobede a potom v noci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co mas teda nove ako zub uz neboli?
Odpovedať
Na home office? Nie> my sme zargistrovani cez pps no a potom nas uz registroval zamestnavatel. akurat m raz za cas poslu papie o kreditoch z taxu. Nic ine. Preco sa tammusis hlasit?
Odpovedať
Profilova fotka
lov:neprovokuj.Si rovnaku stara ako ja takze zacni od seba :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no home ofiice ked nerobis dlhsie ako rok u jedneho zamestnavatela a potom musis sa znova registrovat a ja som to nevedela a neviem co mam teraz robit ked posledny krat som sa registrovala pred rokom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lov:no zo zubom mam strasny problem.Po troch tyzdnoch sa zdalo ze je to v poriadku,tak mi tam dala vlosku a po 5 dnoch mi ju zasa musela vybrat,takze som znova na zaciatku a ked teraz liezba nezaberie ,tak mi hrozi operacia
Odpovedať
Sorry neodpovedal som. Robime v jednej firme,jasom v jedej polovici v restike a manzel v take away. Kolko si uz tam?
Odpovedať
Profilova fotka
bianca ok ja som sa len pytala tak sa nehenvaj 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tak na 15 min.vzdialim
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tu uz druhy rok a my byvame v pube takze asi tak a je to pub aj s restikou a ja som za barom a drahy v kuchyni :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bianca ja neviem ci medzitym si nepojdem lahnut tak ak hej tak sa maj a zajtra tu budem zas a znova :-D
Odpovedať
teda tak my to tu mame asi jednoduchsie ale ja som zamestnavatela menila len raz. Ozaj ako si na tom s poistenim. Platis si na sk alebo si odhlasila.
Odpovedať
Profilova fotka
nie neplatim este to by chybalo doma som vratila kartu poistenc a a dala kopiu zmluvy a platim si len tu NIN
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som menila v podstate raz a potom este raz tento rok vo february a teraz neviem ze co mam robit ma asi porazi :-p
Odpovedať
Tu je zase zdravotne poistnie nepovinne. Ale je to na figu.Platim si ho doma ale budem sa musiet odhlasit.
Odpovedať
Profilova fotka
no tu nam to ztahuju z vyplaty to poistenie a ked ides k lekarovi tak si platis potom v irsku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?