Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
preco?este neces babo?ja by som ti tak priala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je fakt divny tlak.Teoreticky si us nemala byt pri vedomi
Odpovedať
Profilova fotka
inac ja som za cely moj zivot odpadla asi 15 krat a poviem ti stale som sa za to tak hanbila lebo som dpadla v elektricke bude alebo v kostola ale si predstav ze nikdy nie v skole pred tabulou alebo pisomkou ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som babo velmi chcela,ale manzel strajkuje:nemame kde byvat,nemame auto,nemame uspory
Odpovedať
Profilova fotka
no odpadavat si mohla urcite od tvojho vysokeho tlaku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno som ani nebola.vsak aj ja som sa cudovala ale premerali mi ho asi aj 10 krat a furt bol rovnaky.inac moj normalny tlak byval aj tak okolo 75-80
Odpovedať
Profilova fotka
a ty by si mi priala babo?Ved potom by som nemala pristup na internet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi to bude hej tym vysokym tlakom :-D a srahemu povec e nejak bolo nejak bude a ved nebyvate na ulici
Odpovedať
Profilova fotka
apropo:nechcela si ist spat?
Odpovedať
Profilova fotka
tak neprajem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis a co s tym netom nedavas ho zaviest doma?
Odpovedať
Profilova fotka
sak som hovorila,ze by sa stacilo troska uskromnit a aj peniaze by boli,ale
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ma vyhanas hej ]-( =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy potom planuje mat deti?ja by som tiez zobrala babo ale ja nemam taky problem ako ty moj by zobral hned.on ma rad deticky a uz sa tesi to ja som brzdic skor pred svadbou nechcem velmi a potom tiez prv byvanie a uspory a potom uz asi budem na dochodku a bezdetna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak moj je ties do tych deti hrr,Dokonca mi pravidelne taha domov letaky o kocikoch,ale ked pride na vec,tak taha gumy s pod postele 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sorry za vyraz s tymi gumami
Odpovedať
Profilova fotka
inak mimco planuje(me)na buduci rok
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam hak momentalne lebo moj cyklus bol des.mala som 8 dni a bolesti nskutocne.teraz po rvom mesiaci hak som mala 4 dni a som nezobrala ani moju ruzovu lentilku tak som rada dufam ze to tak ostane
Odpovedať
Profilova fotka
vies ono aj to ze ked planujes tak zakon schvalnosti je ze sa nepodari hned a ked neplanujes tak hups a je problem na svete
Odpovedať
Profilova fotka
to poznam
Odpovedať
Profilova fotka
no prave.Ja si pockam na dovolenku a uvidime :-D :-N 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ti poviem ze ja sa ani na hak nespolieham nejak extra ja si aj tak myslim ze to nie je velmi bezpecne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nic nie je 100%
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ako vam je hej aj ja cem uz vyhrat loto ale ja len tak do lajna mozem slapnut
Odpovedať
Profilova fotka
a co roby drahy?Zasa spi a ty datlujes?
Odpovedať
Profilova fotka
vsak prave preto sa na to ani nejako nespolieham a ja mam naplaste tak to uz vobec nie furt sa mi nejako pokrci a tak no des
Odpovedať
Profilova fotka
nie caka na mna a mrka cim dalej tym zlostnejsim pohladom takze ti prajem prijemnu sluzbu a uvidime sa zase kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tu zajtra a pozajtra
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak zajtra teda dufam ze skoncim skor. papa
Odpovedať
Profilova fotka
pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?