Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Ja nechcem vlastne, lebo drahy mi tu bude buchat s velkymi vahami od rana do vecera, kto to bude pocuvat :-D :-D :-D on totiz maka profesionalne =-)
Odpovedať
a doma sa nedonutim, to si vzdy vymyslim, ze mam ine veci v plane :-D .... medzi ludmi sa aspon clovek viacej snazi zacvicit si a pritom aj spozna novych kamaratov ;-)
Odpovedať
ja raz budem mat vlastne fitnesko..zatial si vystacim s tym,co si planujem kupit..a potom si nakupim viac :-D mne je lepsie samej doma..ale nie podla dvd..to ma nebavi..ale musim sa hlavne dostat k strecingu..lebo ten som zanedbala..
Odpovedať
no vsak uvidis mojka, hlavne aby ste mali dostatok miesta a o jednu izbu navysse a potom je to uz pohoda nakupit si par strojov ;-)
Odpovedať
povinne pilim usi tym fitneskom manzelovi,takze neprestava na to mysliet :-D
Odpovedať
to je dobre, aspon som moze kreativne angazovat a nieco pre teba vymysliet :-D :-D ja uz pojdem, uz tu tusim len my debatime a ostatni citaju.... idem nieco dokoncit a spat ;-) dobru mojka ;-)
Odpovedať
pekne sny prajem..aj ja pojdem..manzel mi ma dat masaz..na ten moj bolavy chrbat..
Odpovedať
Podobne aj tebe krasne snicky.... see you tomorrow sweetie ;-)
Odpovedať
ahojte..tak je tu este niekto,kto nespi? :-)
Odpovedať
Caute vsetci, ktori ponocujete ,resp. ktore ponocujete :-D :-D
Odpovedať
ahoj..este si tu?
Odpovedať
ahoj...jasne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Citis sa uz lepsie, aky si mala oddychovy dnik ? 8-) dneska bolo nadherne...uplne leto sa k nam dovalilo :-D
Odpovedať
no dnes mi je uz lepsie..sme sli na nakupy..a kupili vsetko,co treba..na tento mesiac mame minute..jedine len nejake drobnosti mozeme..ale dalsi mesiac urcite zas cosi kupime..ked sa vratim z svk.. vonku bolo fakt nadherne..aj ked troska chladnejsie..
Odpovedať
to dobre mojka, aspon ze ti je lepsie ;-) Zevraj rano bolo +2C uz sa zacinam citit ako v Norsku :-D Kedy letis domkov ? A ja chcem :-D :-D
Odpovedať
28. 10. rano..takze az za mesiac..ale nevadi..dovtedy aspon cosi porobim a tak..
Odpovedať
Ja som bola dneska v Tescu a uz maju vianocne vecicky povykladane a cukrovinky a maskrty, tak som mala dost....este same cedulky: half price or buy one - get one free ]-( ...to akoby mi hovorili...kup si ma, cakam len na teba... :-p :-p :-p
Odpovedať
a ja vtedy prave vyrazam do Londyna, fiha...mohli sme hodit stretko...idem navstivit znamych :-D tak mozno inokedy...ved uvidime, ako sa to vsetko este za mesiac vyvinie ;-)
Odpovedať
a na ako dlho ides?
Odpovedať
len na vikend asi a potom spat ;-) autom za 3 hodky
Odpovedať
aha..no ja idem od utorka do piatka..ked budeme mat volno..len nesmiem zabudnut zavolat zubarke..
Odpovedať
Brrr..ani nehovor, aj ja som bola doma.... tu radsej nechcem ani pusu otvorit :-D ...ale mozno sa niekedy stretneme pod Big Benom :-D Idem uz buvat, tak zajtra mojka...zelam dobru nocku a krasny zvysok vikendu ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
ahojky nemôžem spať :-| , teda nechce sa mi, lebo tu závislačím :-D nájde sa tu o tomto čase ešte dakto? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
.....som si myslela, že toto je už fakt pokročilý čas :-N a všetci normálni už spinkajú tak idem aj ja brú nocku a pekné sníčky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, spíte? :-)
Odpovedať
ahoojte... mne je horuco, neda sa spat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne, to teplo je otrasné :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ale šak to patrí k letu, no ne? ;-)
Odpovedať
no hej ... ja to beriem i ked som si uz odvykla na horucavy tohto typu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte si na SR, alebo už preč?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?