Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
nocnu mam zasa dnes :-D ked ti bude lepsie tak napis IP
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala dnes matovy a zajtra si dam zihlavovy.papa
Odpovedať
Profilova fotka
Dobru.
Odpovedať
Profilova fotka
je tu niekto =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuk =-)
Odpovedať
Ja som tu, ak je niekto tu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovedať
Ahoj, ako manzelstvo? Ja vas tu inak pravidelne sledujem, len ked som tu ja, tak tu akurat nikto nie je...
Odpovedať
Profilova fotka
manzelstvo?Us sa chce so mnou rozviest,pretoze som stale v praci. A co ty?Tebe sa to us poriedne krati
Odpovedať
No, prave som strasne nervozna, lebo ten moj bol 5 tyzdnov na skoleni v Dansku a prave pred polhodinou priletel do Schwechatu a este chce stihnut polnocny vlak, aby sa dostal na Vychod a ma vypnuty mobil a nic o nom neviem, tak obhryzam nechty.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti verim,Ties to poznam
Odpovedať
No, uz mi volal, ze je na Slovensku a bezi na vlak...len si zablokoval telefon, mudrlant...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to su chlapi.Us sa na nho tesis co? :-N
Odpovedať
No, to ti poviem...Hovorila som, ze sa budem zajtra usmievat, ako slniecko na hnoji, dufam... :-D Ty si v Cechach?
Odpovedať
Profilova fotka
ano.som
Odpovedať
A ako? Moja sesternica robila v Jablonci, ale vratila sa po svadbe do Svidnika...Nechapem...Tebe sa paci?
Odpovedať
Profilova fotka
nepaci sa mi tu vobec.Mi sme v Ostrave ale hned by sme sli naspat domov.Sme s BJ a tam je ten naj kut na svete
Odpovedať
To poznam, ja zijem poslednych 6 rokov v Bratislave, sice mne sa tam celkom paci, ale aj tak by som sa najradsej vratila. Niet nad Vychod, my mame proste inu mentalitu...aspon ja mam ten pocit...
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak.Keby som si doma nasla pracu ,tak by som sla hned. A co ty v Blave?
Odpovedať
ja ucim na strednej anglictinu, ale v januari konim vyskoku a potom si budem hladat inu robotu,lebo ucenie ja sice pekne, ale malo sa zaraba.len neviem, co by som chcela robit, ked mna nic ine nebavi
Odpovedať
Profilova fotka
a preco nejdeta niekam do zahranicia.Ovladas jazyk...
Odpovedať
Nechcem ist nikde, Slovensko je najuzasnejsia krajina na svete, skoda, ze si to my Slovaci neuvedomujeme...Bola som a nechcem niekomu robit pajaca, ked tu som niekto.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tak na pol hodky odmlcim.Budes tu este?
Odpovedať
Nie, uz asi idem spat, dufam, ze sa mi podari, ked nie, tak tu budem.Dobru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
spis?
Odpovedať
Profilova fotka
no co krasavica
Odpovedať
Profilova fotka
tak nic idem ja drichmat vtedy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hej
Odpovedať
Profilova fotka
tu som tu som
Odpovedať
Profilova fotka
kde sai bola
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?