Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
kati, no dobehni, NR je fakt krasnuckava x-) x-) tento rok sa nejako moooc posnazili :-N pooba sa Viedi :-N ;-) x-) a trapis sa s bakalarkou?aj moj brat,akurat ze on este nema ani ciarku :-N ]-( :-| ;-) mnaaaaam vianocka,narobila si mi chute.. ja mam chut na cinu :-N :-p :-p len drahy mal kapustnicu,tak sa mi nedari ho nalomit :-D ]-( :-| hviezdi, ze sa aj ukazes ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( chorobka nasa mala.. skore uzdravenie ;-) :-) :-) skus to vylezat,ale ak vystupi teplota, nezanedbaj smer Dr. :-| :-| ;-) ja som dnes dostala viaocnu vyplatu x-) x-) x-) a aj money od babiek a nasich..takze zhanam darky, pre kazdeho mam, len nie pre seba.. :-N :-N ;-) drahy kraja s tatom masko :-| :-| tak ja zapnem Tv a budem lezat.. :-N ;-) som sa z toho "vyzula" :-N :-N ze mi je tam zima :-N :-D ;-) pozream holidayinfo.sk :-) v tatrach je uz sniezik x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
mari sak keby byvas na skype tak vidis ze som tam furt :-p :-D a k dr. ja veru nechodim :-N teplotu nemavam, ale snazim sa liecit 8-) my sme dnes boli na nakupy od rana do obeda, v ramci sluzobnych povinnosti :-D ale nie na darceky, este nemam ziadny 8-(
Odpovedať
ok,tak nakuknem castejsie na skype.. ;-) :-) :-) a nakedy si nechavas nakup darcekov? :-D ;-) ja som rada,ze som to stihla v predstihu.. nemusim sa teraz macgat a nahanat :-S :-S co je v telke?nic?????
Odpovedať
neviem, proste pojdem daco kupim ... tento rok je to vsetko take ine ... tv ja nepozeram :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak buducu sobotu by som mohla prist mari? tento vikend uz nestiham.... by sme sa stretli niekde v meste... tam trafim aj sama :-) a potom, keby bola kosa, tak pojdeme do mlynov na kafeeeee mnam... juj kapustnicu by som si dala.... nasla som este od mikulasa rum-.kokos cukriky, idem na to.....
Odpovedať
kati, mohla si mi napisat na FB :-( tu som vobec nebola :-( :-( jasne ze si mohla dosjt :-| :-| ;-) kocky, stastne a vesele :-) :-) :-) a nakuknite sem sem-tam :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
prajem vám všetkým krááásne Vianoce a veľa darčekov x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte prajem vám krásneho Silvestra a všetko dobre v novom roku x-) x-) a tuším si prajem sama sebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no čo je? Dnes je 5. 1 a nik tu nie je? Mari...aspon ty ako zakladateľka by si sa mala občas ukázať a nie sa tárať po zasnežených svahoch :-p :-D
Odpovedať
cau bystri, tusim tu tahas prvu ligu :-D inak prajem uspesny rok 2010 podla predstav x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi....sa rehoc :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja?? nieeee :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no čo je? Kde ste všetky? =-)
Odpovedať
kukuc, mna nebavi tu trpiet samomluvou :-N :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mari uz som tu aj ja.... len sa musim ucit.,... a taaak sa mi nechce nenormalne... fuj, a este ma aj hlavka boli z toho pocasia... uz by mohlo prestat prsat..
Odpovedať
tak dnes mam bolest hlavy aj ja :-| do toho aj zub :-S bystri, ty co tu strasis tak skoro? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi...mna budí dieta, tak preto som ranné vtáča :-p kati...prestane pršať až zajtra poobede. Ešte to vydržte s tými bolesťami hlavy ;-) mari...aj ja občas trpím samomluvou a nielen na nete :-D
Odpovedať
bystri, maly nevie o co prichadza ...spanok aspon 12 hod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránečko hviezdi....no ved si vravím, že ked bude mať malý 15 rokov, tak mu pripomeniem, ako ma zavčas rána budil. A preto ho budem budiť ja. :-D
Odpovedať
jj :-D a dokedy s nim budes este doma? Nechystas sa do robotky? alebo dalsie tehu? :-x x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som sa vcera naucila len polovicu knihy, dnes by som sa mala pustit do tej druhej, ale neskutocne sa mi nechce. Robim vsetko mozne, len aby som sa ucit nemusela, som zvedava ako ta zajtrajsia skuska dopadne... a hlava ma nastastie uz neboli.. vcera som si normalne musela tabletku dat, lebo uz to zacalo prechadzat do stavu kedy pri bolesti hlavy vediem rozsiahle dialogy s weckom...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko x-) hviezdi....materská mi končí teraz v marci. Možno ho už dám do školky na nejaké 4 hodinky, ale do roboty...neviem neviem. Vyzerá to tu biedne. Ale možno si niečo nájdem. Ale budem si asi až od septembra hladať :-) kati....tak ti držím palce na dnešnej skúške x-) x-)
Odpovedať
ahojte, ja dnes cely den zyvam :-| |-| tak sa tesim, ze uz len zajtra a je tu viiikeend x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystri dobre si drzala... skuska za B :-))
Odpovedať
zeny moje...vy sem este chodite??? =-) :-| :-)
Odpovedať
adelii , no uz to nie je jak za starych cias :-D cez statnice sme tu sedeli vkuse :-D :-D kati, gratulujem 8-) mariy, aj ja som dnes zyvala ;-) ale spravili to 4deci vareneho s kolegynou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránečko x-) kati...vidíš to? Myslela som na teba....a gratulujem k B-čku :-) adeli..no ja sem ešte občas nakuknem.Ale fakt to tu už ani nežije :-| mari...ty čo sa už na víkend tešíš? Ved si mala 3 týždne prázdniny :-D
Odpovedať
hviezdi, zeby sme dnes dali zohriat medovinu? :-D ;-) :-p mne sa aj dnes chce strasne spa :-( |-| bys, vies ako sa tazko vstava o 6.00h. po 3tyzdnovom vstavani o 11tej? :-D :-D :-S
Odpovedať
Profilova fotka
bys dakujem :-) dobre si myslela... inac takaaa som unavenaaaa, asi pojdem spat, len este robim zapekane cestoviny, tak musim pockat, kym sa laskavo zapecu :-)) a potom sprcha, vyvalim sa do postele z knizkou a ani sa nehnem do rana. to je taky divny pocit, ze uz mam po skuskach a nemusim sa ucit, ani stresovat...asi zacnem konecne chodit cvicit...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?