Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
mari nebude vsjo... a teraz nasleduje podkrovie, nie spodna cast :-N Vasa otazka bude vyriesena coskoro,uvidis x-)
Odpovedať
..bad day.. 8-(
Odpovedať
co sa stalo Maruska? =-) ja mam bad week :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mari a coze? k tomu byvaniu - ja si nehladam byt v BA ale v trnave, BA asi nie je mesto pre mna... no uvidime kam ma nakoniec vietor zaveje :-))) momentalne som sa na hladanie bytu vykaslala, zamestnava ma skola, anglina a este aj salsa :-) no a pravdaze aj bakalarka, z ktorej mam este stale napisany len nazov.. budem si musiet vstupit do svedomia... zachvilu to bude treba odovzdat a ja budem mat figu... inac mari - teraz budem v nitre castejsie, tak mozeme niekedy zajst do mlynov na kavicku alebo hocico ine... co ty na to? ostatne dievcata - mozete sa pridat :-)
Odpovedať
kati, jasne, mozme dat dakedy stretko v nejakej drahej kaviarni v mlynoch :-D :-D ;-) :-p kocky, uz rozmyslate nad darcekmi??? :-N :-N ;-) tom si vybral snowboardove okuliare :-) a tato sranda ma vyjde 70eur 8-( ale tak co by som pre neho nespravila.. :-D ;-) brat a tato dostanu vonavky z oriflame a mamine sa chystam kupit nejaku knihu od L.Hayovej-Laska sa rodi v nas ;-)
Odpovedať
kati, ako vidim, tak si na rozthanie ;-) to je fajn, aspon nemas cas mysliet na somarinky.. ;-) ja chcem zacat tiez sporotvat, ale nemam s kym a sama sa nedokopem :-( :-( hviezdi, preco bad week? :-| v praci? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mari o darcekoch ani nehovor... inspiracia veskera zaadna.... inac niekedy pred vianocami sa mam stretnut s mikim, donesie mi moje veci.... to bude sila.... mam take zmiesane pocity.... aj by som ho chcela vidiet aj nie.. inac uz nie sme vobec v kontakte... napisala som mu na narodeniny a ani makke f mi neodpisal, ani obycajne dakujem.... no uz to radsej neriesim... tesim sa na silvestra - ideme na chatu do terchovej - teda asi... ak si nevymyslime nieco ine :-) a asi uz idem spat o styri hodky vstavam :-|
Odpovedať
kati, to co si robila tak dlhoooo hoooreeeee =-) =-) =-) =-) ;-) fu ha, stretko s mikim, no drzim palce.. :-| a terchova???nepribalis ma do kufra? :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari najprv som cakala do polnoci, aby som kamosovi mohla zablahozelat k narodkam a potom sme sa zakecali na skype... a ak chces tak podte do terchovej s nami - pribal aj draheho a je to :-)))) a ja sa potom uz ozaj zblaznim, lebo tam budu same pary :-D :-D
Odpovedať
my sa chystame do terchovej a potom este niekam-ale to je zevraj prekvapko :-D :-D :-D aj ked u mna je to teraz vsetko take complicated, takze sama neviem co bude.. :-(
Odpovedať
nie do terchovej :-D :-D uz ani neviem co pisem :-D ale do martina-na martinske hole lyzovat ;-) a ja sa sankovat :-D :-D ;-)
Odpovedať
no ako ste vikendovali?alebo este vikendujete??? u nas prsi.. by som niekam vypadla-najradsej do prirody.. ale pri takomto pocasi. :-S :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
halo halo, kde ste vsetky? ja som max vystavena po stvrtrocnej klasifikacii :-o :-o :-o adeli, uz ste mali??? |-|
Odpovedať
ma zanedbavate :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
halo haloooooooooo :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mari :-)) nikto ta nezanedbava, len mame veeela povinnosti... fuj, ja chcem prazdniny a mat uz po statniciach... inac nemam nic nove, nerobim nic ine, len beham po knizniciach a hladam knihy k praci. Uz som si celkom dost aj pokupila - uz len dufam, ze sa mi raz zidu a nebude mi na ne sadat prach :-D
Odpovedať
kati, tak to je super-skolske povinnosti.. ;-) :-) mozno sa k tebe pridam aj ja :-N ;-) ak sa dam na jednu pracu.. ;-) :-) :-) my sme si vcera pripomenuli vysokoskolsky life-hokejom medzi univerzitami :-) :-) a zajtra pokracujeme, ideme na vysokoskoslky ples x-) x-) aj ked sa mi nechceeee :-o :-| bo do rana sa budeme bavit a uz na 6.30 mam byt na volbach 8-( |-| idem do komisie.. ;-) a ako keby to nestacilo, v pondelok budem mat hospitaciu :-| :-| vedenie si ma dojde kuk, ako mi to ucitelovanie ide.. :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nečítam vás, nechodím sem...kludne ma môžte ukameňovať :-D ako sa všetky máte? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no ako vidím, tak nikto nemá čas na net. :-p mari...ako sa ti sedí na volbách? Nuda, že? :-D
Odpovedať
ale dobre, spim :-D :-D :-D isla som spat o 3 a vstavala som o 6, takze nic moc |-| |-| |-|
Odpovedať
a poradte mi, co si len ja za tolko penazi kupim :-D :-D :-D :-D :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja sa chystam na zurku - zatial pride asi sest ludi, idem este do obchodu kupit nejake chipsy ataaaak, no celkom sa tesim... inac v skole dnes bola takaaaaa nudaaaaa.... sa mi neskutocne oci krizili, dokonca som na pat minut zaspala :-D a asi som chrapala lebo spoluziacka do mna stuchla, ze nespi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati....a ako si teda zvládla žúrku, ked už v škole si chrápala? :-D mari....šetri, šetri...a potom si kúpiš luxusný byt v centre mesta :-D :-D
Odpovedať
cafte, pripravujem sa na zajtra, potom behnem s kamoskou na nakupy a vecer za drahusikom ;-) ako travite nedelu? hviezdi, ako vikendujes????a mas pred sebou dalsi vikend, co.. :-D ;-)
Odpovedať
bys, tak po tom fakt netuzim ;-) radsej nejaky maly domcek na okraji mesta.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo tak vedla nás? Máš zvyšných 300.000€? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bys zvladla :-D sme zurovali do stvrtej, teraz som vyliezla z postele.... peeeerfektne bolo :-D sme sa toolko nasmiali, normalne mam svalovicu na bruchu...
Odpovedať
bys, mam aj viac.. ;-) :-) :-) hmotne stastie pre mna nic neznamena.. ;-) :-) :-) kati, tak aj tvoj vikend sa niesol v znameni rusnosti.. :-D :-D ;-) ja som rada, ze uz je po nom.. :-N ;-) a tesim sa na volny utorok, chcela by som ist na nejaky minivylet x-)
Odpovedať
ahojte, tak my sme sa uz vratili od kamosov, som dost rozbita a nevyspata :-N boli sme aj na nakupy v PD, chybala nam este sprcha do sprchaca a do vane :-D kupelnu som v sobotu vyglancovala tak uz je ready 8-) 8-) tak sa tesim ze zajtra mam dovolenku a vyspim sa konecne :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi - o spanku ani nehovor, mam taky nedostatok spanku, ze az... ja sa zasa tesim na utorok - pospinkam si, potom budem pracovat na bakalarke, no a potom sup na nakupy a kavicku so spoluziackou... uz aby to bolo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?