Svadobná cesta 2011. Kam sa chystáte?

Zobraz úvodný príspevok
mi sa nevieme rozhodnut ale medzi egyptom a Phi Phi Island :-)
Odpovedať
ahojte, kedze sme mali svadbu v septembri 2010 a potom sa velmi ochladilo, nechali sme si SC na leto 2011 :-) vyberame medzi parizom a verterskym rakuskym jazerom/kde sa natacaju romanticke filmy/ :-)
Odpovedať
dilema vyriesena....svadobna cesta pred svadbou...boli sme v australii...odporucam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata a co takto Portugalsko? Bola som tam 2x a absolutne ho milujem. Hlavne juh- pobrezie Algarve a mesta ako Portimao, Sagres, Albufeira.. :-) Minuly rok sme boli na dovolenke na Barbadose, tam to bolo neskutocne, urcite pojdeme niekedy znovu. Ale skutocne je pravda, vzdialenejsie destinacie treba riesit cez cestovky v UK alebo aspon v Rakusku ci Nemecku. Slovenske CK sa chcu vzdy velmi napakovat :-|
Odpovedať
My sme povodne chceli nejakú exotiku ale nakoniec sme sa rozhodli pre Madeiru, keďže nás skor bavia výlety ako more
Odpovedať
Profilova fotka
@vydrusa Madeira je vraj nadherna, hovori sa jej aj plavajuca botanicka zahrada :-) a tiez klima je tam vraj priblizne rovnaka po cely rok- ani horuco, ani zima. Super vyber :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vydrusa Madeira je nadherna - ak teda radi vyletujete, zarezervujte is auto a mozete sa tulat po celom ostrove. My sme tam boli len 3 dni a tak sme ostali len vo Funchal - urcite chodte na ten tobogan: vydete hore lanovkou k tomu kostolu, co je na kazdej druhej fotke a potom sa zvezte dole v tom kosi - super zazitok..... :-)
Odpovedať
@chechnyan Díky za tip, to zvezenie v koši som už videla v telke v nejakej cestovateľskej relácií, určite vyskúšame. Inak by sme tam radi išli na 14 dní niekedy na konci októbra aby sme stihli aj túry po levadach aj Funchal popozerať a aj trochu oddýchnuť. My práve nie sme typy na celodovolenkové ležanie pri mori/bazéne, musíme si ho striedať s inými aktivitami. Mne sa navyše vždy vyhodí alergia na slnko a more ju len zhoršuje takže nič moc ]-( Výhoda vylihovania pri mori zase je že si tam stihnem prečítať všetky knihy na ktoré nebol cez rok čas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my este nemame uplne presne vybrate, ale planujeme svadobnu cestu okruznu cestu po Cechach, ktoru spojime s navstevou nasich spolocnych kamaratov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vydrusa Tak si to poriadne uzite... :-D my zas mame radi aj more a nicnerobenie aj vylety a dobrodruzstva.... Boli sme v Taliansku 'backpacking' od Benatok, cez Florenciu a Pisu do Rima a skoncili sme na Amalfi, v Grecku na Santorini, Spanielsku, v NY, na Madeire, ... v Australii - tam sme aj lenosili ale aj boli na 8 dnovej ture v Tasmanii, kde sme tahali so sebou vsetko jedlo oblecenie a stany + spacaky..... na svadobnej ceste si vsak chceme oddychnut a lenosit... :-) 8-)
Odpovedať
@chechnyan Akoze aj my radi polenosime :-D ale prave najlepšie je taký mix zo všetkého v rámci 1 dovolenky. Si neviem predstaviť že celá dovolenka je len oddychová. Moze to byt tym ze zatial som este student, ale uz coskoro skonci takze ked zacnem chodit do prace budem asi rada celu dovolenku len oddychovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vydrusa to mas pravdu - tak praca vie cloveka vyzmykat... :-) tak si uzi teda este posledne studentske chvile a nech mate krasnu svadobnu cestu... :-)
Odpovedať
neviete baby poradit volake pekne miesto na SK????
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@oblaky na SR je veľa pekných miest, záleží od toho či chcete dakam na hory a v ktorom ročnom období? my by sme chceli ísť na Liptov, je tam krásne v zime aj v lete ... a nie je tam tak draho ako v Tatrách ...
Odpovedať
mi by sme volakde chceli ist sa kupat do volakych termalnych kupelov,,,,poradte niekto,,,, :-)
Odpovedať
@lucia3006 mi by sme volakde chceli ist sa kupat do volakych termalnych kupelov,,,,,,,, :-)
Odpovedať
Ahojky no my sme boli na svadobke v Nízkych tatrach a poviem bolo super hmmm ozaj treba vyskúšat :-D
Odpovedať
My by sme chceli ist bud na Hawai alebo Bali. Bali je lacnejsie a aj jedlo tam by vyslo lacnejsie, no citali sme, ze mimo oblubenych destinacii je to dost spinave. Chceli by sme ist na take 2 tyzdne a hlavne vela cestovat, bo sme neposedne typy :) Vyjde to sice vela, ale povedali sme si, ze to bude nasa posledna velka polozka a uz len setrime :):) A urcite pojdeme z UK, na Slovensku je to vsetko predrazene. Byvali sme v UK zopar rozkov a vsetko odtial bolo omnoho lacnejsie. Pre tie, co vraveli, ze by chceli ist na Tenerife...vrelo odporucam. Krasne plaze a je tam vela co vidiet.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pls vedeli by ste mi poslat linku na niektoru UK cestovku s ktorou mate skusenosti? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@oblaky ubytovanie vo Velkej Fatre na Smrekovici, daj si smrekovica.sk a blizko mas Bešeňovu a Tatralandiu ;-) Zarucene skvele miesto:)
Odpovedať
Profilova fotka
@oblaky http://www.vzsmrekovica.sk/index.php
Odpovedať
nakonec vyhrava dominikanska republika :-) huraaaaaaaaaaa
Odpovedať
@kitty88 Musim ti povedat, ze my sme tam boli minule leto - konkretne na Rhodose - leteli sme priamo tam a vobec sme ziadne nepokoje nepocitili (tie boli v hl. meste na pevnine). Musim uznat, ze to bola moja najkrajsia dovolenka v zivote. - tam ma totiz poziadal aj o ruku :-)
Odpovedať
nakoniec pojdeme do santo domingo karibik :-) waw
Odpovedať
my plánujeme ísť v septembri na SC na 2 týždne na maledivy cez nemeckú cestovku z Mníchova, šetríme už pol roka :-D a je to náš velikánsky sen, ktorý si chceme splniť, lebo vieme, že ak nepôjdeme teraz tak už nikdy, a hlavne ju musíme zaplatiť pred svadbou lebo potom po svadbe tie peniažky bude treba inde :-D :-D :-D :-D a už nám to bude ľuto dať. Síce to stále rozdýchavame tú sumu, ale svadobná cesta je len raz :-D :-D :-D :-D no uvidíme ako to dopadne :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@penn prosím pošleš aj mne tú agentúru so 100% zľavou pre nevestu, ďakujem.
Odpovedať
@luciac ja by som na maledivy na svadobnu cestu nesla.. mam to stastie, ze som tam bola uz asi osemkrat (pracujem ako letuska) a je tam strasna nuda.. clovek je zatvoreny v rezorte na ostrove, ktory v tom najlepsom pripade obides dookola za 20 minut, obvykle su tam tak dve restauracie a dva bary, nocny zivot nula bodov, moznost vyletov sice je ale za priserne tazke prachy.. su tam sice krasne plaze a more, podmorsky zivot je tam jeden z najkrajsich vobec, odporucam potapanie, ale suma sumarum - za tie prachy to nestoji.. urcite sa to oplati raz za zivot vidiet, ale uvidis, ze sa tam po 5 dnoch uz budete nudit - aj napriek tomu ze to je svadobna cesta ;-) su iste zaujimavejsie destinacie na svadobnu cestu.. na vasom mieste by som si kupila max 7 dnovy zajazd na male a zbytok dovolenky stravila niekde inde - trebarz prelette na blizku sri lanku, tam je nadherne a uzasne lacno, s maledivami sa to naozaj neda porovnat!!!!! na maledivach je navyse aj prohibicia, takze alkohol, ak vobec v rezorte predavaju je strasne drahy, pivo tak 7 usd, kokteily cez 10.. pocasie je tam velmi premenlive, casto prsieva kazdy den, a ked je vlhke obdobie, zvycajne sa premnozia svaby a je ich vsade plno, aj v posteli a to hovorim o 5 hviezdickovych rezortoch!!!! su jednoducho susast miestneho koloritu.. :-p
Odpovedať
@oblaky odporucam turcianske teplice super relax
Odpovedať
Profilova fotka
@barkobrka Tak to ti len potvrdim, ze Barbados je uzasny....a ten piesok ako pena.......Boli sme na okruznej ceste lodou po Karibiku v roku 2009 a jeden den sme stravili na tomto nadhernom ostrove......Isto tam este raz poletim.....
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa pred tyzdnom vratili z dovolenky, boli sme na ostrove mauritius, kazdopadne odporucam, tam sa urcite nebude nikto nudit, vodne sporty all-inclusive, super vylety po celom ostrove......
Odpovedať
Profilova fotka
@henatka na kolko dni ste boli, v akom hoteli a za aku cenu, ak sa smiem opytat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?