Svadobná cesta 2011. Kam sa chystáte?

Zobraz úvodný príspevok
mi sa nevieme rozhodnut ale medzi egyptom a Phi Phi Island :-)
Odpovedať
1
6
7
Profilova fotka
@dafne13 hotel je celkovo taky starsi, izby su osumele a potrebovali by rekonstrukciu ale teda riadnu a to hlavne kupelka, my sme mali zaplateny suite a ked sme poziadali, ze chceme iny, povedali nam, ze iny momentalne nemaju volny, ze aby sme prespali, ze nam na druhy den daju iny (normalne by ta v inych hoteloch upgradovali) ale tu tvrdili, ze su plne obsadeni.na druhy den som zistila, ze nam upratovacka prehladavala kufre a dokonca nam zmizol jeden kluc od izby , ktory bol na stoliku, to ma tak nastvalo, ze sme momentalne sli na recepciu, ze odchadzame a zrazu nam ponukali neviem jaky royal suite (zaujimave, ze ho predtym nemali volny). na plazi sme si dali kavu, trvalo im hodinu kym ju doniesli a salky tam boli este nadruhy den, ked sme sa vratili . to iste s poharmi a flasami vsade v hoteli, na obed sme v hotelovej restauracii cakali 50 min a potom sme to vzdali a odisli sa najest inam. celkovo si personal mysli, ze su jediny hotel na reunione, dlho to sice tak bolo, ze boli najlepsi, ale tie casy su prec... takze sme sa prestahovali do villas du lagon a super je to uplne zrekonstruovany novy hotel s vilkami , krasny novy cistucky bazen a super plaz iba pre hotelovych klientov ale zas kazdy sme inak nastaveny a to co vadi mne, mozno nevadi inym, takze tak to treba aj brat
Odpovedať
Zajtra odlietame na 14 dni na svadobnu cestu na maledivy...juuuj, sice 50 dni po svadbe ale som stale svadobne naladena, uz dva dni frcim na svadobnom videu :)
Odpovedať
@andrea9999 adi, nejaky link cez koho pojdete nemas?
Odpovedať
Profilova fotka
@cappucinko Ahojki uz sme sa aj vratili z Reunionu a bolo tam kraaaasne. Asi sme menej narocni hostia ale mne sa St Alexis velmi pacil, takisto ako dalsie dokonca len 2* hotely (Vieux Cep a Ferme Auberge du Pommeau). Vsade boli moc mili a super varili a izby boli nad ocakavania sice skromne ale cisto a velmi utulne zariadene. St Alexis ma prekvapil krasnym bazenom, uzasnou kuchynou a na 4* hotel bol velmi vkusne zariadeny - v kreolskom style ktory sa hodil do toho prostredia. Je pravda ze virivka na izbe nebola super kvalitna ale uz len to ze tam bola nam stacilo :) a na Reunion sme sli hlavne kvoli prirode takze izba nebola az taka dolezita. Dam aj par foto neskor...
Odpovedať
Profilova fotka
@dafne13 to som rada,ze ste boli spokojni, to je najdolezitejsie, uz sa tesim na fotky
Odpovedať
Profilova fotka
@cappucinko dala som par fotiek do albumu ;-) ak chces kukni.... bolo naaaadherne, nelutujem ze sme vybrali tak netradicne. A aspon uz kazdy v mojom okoli vie, ze vobec nieco take ako Reunion existuje... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak nic :-( dali sa dat len dve do albumu....
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea9999 na ako dlho ste sli a kolko to vyslo na osobu? :-)
Odpovedať
Isli sme cez nouvelles frontieres do hotelu ranveli village na 14 dni, plna penzia. Boli sme na troch snorchlovacich vyletoch, hodinove masazi a napoje sa platili. Cele aj s poistkou aj tymi vydavkami na mieste to vyslo neja 5tis eur, ale nelakajte sa, tolko sme neplatili. Zijeme v zahranici a nas zamestnavatel vypomaha financne s dovolenkami takze nas to vyslo 1400eur. Takze neni co riesit ani sa stazovat. Ak mozem poradit, staci tam ist na 7noci, my sme sli dlhsie koli tomu ze nas to vyslo lacno, ale bude vam stacit tyzden. Tiez urcite nerieste nejake blbosti ako obdobie dazdov, ked sprchne tak iba na 5minut. A inak, bola som uz v egypte, tunisku, grecku, chorvatsku, kanade, martuniku, spanielsku, roznych metropolach, zijem na azurovom pobrezi a pre mna su maledivy fakt bomba.
Odpovedať
Mna trapi viac svadobna cesta ako svadba samotna :-D Uz davno sme sa rozhodli, ze na svadobnu cestu pojdeme na maltu, ale na vlastnu past, my chodievame len na vlastnu past, ziadne cestovky. Je to super, ziadne hromadne organizovane akcie, ziadne hotely, ale realny zivot (apartmany niekde pri mori v mestecku) a hlavne, vyjde to povacsine menej ako polovicu, co by sme inak dali za rovnaku destinaciu s cestovkou :)
Odpovedať
@henatka ahoj :)prosím ťa a stačí si objednať dvolenku len cez internet? alebo ako ste to vyavovali vy? ďakujem moc!
Odpovedať
My ideme na Costaricu, bude to asi velke dobrodruzstvo, lebo mame len letenky. Ostatne sa uvidi na mieste. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jucuska aj ja by som chcela ist z buducim manzelom do Rima aj ked to pre niektorych ludi nieje nic extra pre mna je Rim velmi romanticky a ak ste duchovne zalozeny je to urcite tiez dobra volba ;-) vela stastia a štastnu cestu
Odpovedať
Profilova fotka
@monika_janko ahoj...ano vsetko cez internet.....
Odpovedať
Boli sme v Dubaji. Bola to síce neskorá svadobná cesta, kedže sme sa brali v auguste, ale o to krajšia strávená spolu s naším synom. :-) :-) :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@penn aj aj prosim RP
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@renatedj ahoj,chcela by som sa ta opyat kde vsade ste boli v norsku. moj drahy ma sen ze svadobnu cestu chce stravit prave tam tak hladam ludi ktory tuto krajinu uz navstivili a vedeli by mi poradit:) dakujem za odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
@weeroni v Norsku je vela krasnych miest, ktore su turistom odporucane, rozhodne treba kupit nejaku knizku alebo brozuru a cele to zavisi od casu.... ono sa to nezda, ale Norsko je velmi velke resp. dlhe, takze keby si chcela navstivit aj juzne aj severne miesta, tak na to potrebujes velmi vela casu, navyse v Norsku nie su take dialnice, ako pozname u nas, ak je tu dialnica, tak max 100km/hod rychlost ale inak su tu bezne cesty 1. triedy oznacovane ako dialnice.... my sme cestovali z Osla smerom na severo zapad.... moj muz je vasnivy rybar, takze sme vyhladavali take miesta (chyta pstruhov na riekach nie morsky rybolov)..... urcite odporucam Lofoten - je to prenadherne miesto .... no uz je to davno, takze uz si presne nasu trasu nepamatam, musela by som to okuknut
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?