Svadobná cesta 2011. Kam sa chystáte?

Zobraz úvodný príspevok
mi sa nevieme rozhodnut ale medzi egyptom a Phi Phi Island :-)
Odpovedať
My pojedeme na svatební cestu na wellness pobyt do Rajeckých Teplic a budeme se tam nechávat opečovávat ;-)
Odpovedať
Caute baby, tak tu pozeram aku exotiku tu davate :-)...Mojim snom je Hawai, alebo Male Divy, ale moj drahy mi na to povedal, ze 100 litrov na dovolenku neda, takze ten raj nam asi nehrozi :-). My sme mali v lete predsvadobnu cestu na Kapverdach, v januari davame lyzovacku, tak uvidim ako nam to vyjde z peniazmi a po svadbe by sme chceli letiet do USA k rodine, pozriet Niagary :-)...
Odpovedať
aj mojim snom je ist do kuby ale situacia tam nieje stych naj |-| co sa tyka talianska more najcistejsie je na sardeni chodia tam same vip osobnosti :-)
Odpovedať
super napad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli na plavbe lodou :) Dubrovnik- Venecia-bari-Katakolon_izmir -Istanbul...bolo to neuveritelne..lod, ako z filmu, dodnes sa mi to zda ako sen.. boli to prekrasne 8 dni..uzasny zazitok a krasna svadobna cesta :)
Odpovedať
Ahojte na svadobnu cestu sme chceli ist niekam do tepla, kedze sa berieme zaciatkom oktobra, ale nie je mozne, aby sme sa v tom case uvolnili z prace na tyzden a viac, tak sme sa rozhodli spravit si predlzeny vikend v Rime. Ja som tam uz bola viac krat, drahy este ani raz. Preto padol vyber prave na Rim, zarezervujeme si izbu v dakom wellness hoteli, popozerame pamiatky a dufame, ze stihneme aj pozehnanie mladomanzelom vo Vatikane...... A to teplo a exotika bude mozno dalsi rok :-)
Odpovedať
bajka tak to mame asi podobnych chlapov.. ja som tiez chcela svadabnu cestu maledivy ale drahy na mna pozeral ze ci som akoze v poriadku ze chcem dat 100 litrov za 8 dni.. no ale hadam sa mi ho podari prehovorit aspon na kubu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my pojdeme zrejme do Grecka, milujem Grecko, ale strasne tuzim st aj do Prahy, kde som este nikdy nebola..mozno to nie je uplna romantika, ale viem si tam svadobnu cestu predstavit. Nakoniec nezalezi kde budeme hlavne ze budeme spolu
Odpovedať
Seychely.
Odpovedať
@lucinkao No na Kubu som chcela ist tiez, ale zatrhol mi to kvoli politickej situacii. Teraz tuzi ist velmi do Mexika, tak sa uvidi :-D
Odpovedať
no vidim ze mame asi rovnaky vkus .. no mne moj drahy povie ze ked chcem ist na kubu tak ma vezme k slovenskemu moru a ze je tam aj vela slovenskych kubancov
Odpovedať
Profilova fotka
My by sme chceli ist na Maledivy alebo do Dominikanskej Republiky. Ale uvidime ako to nakoniec dopadne. Lebo 100 tis za dovolenku je fakt hodne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucinkao Hahaha, tiez pravda :-D
Odpovedať
ale ako sa ti chlapi vedia vynajst ]-(
Odpovedať
ahojte, my by sme mali ist na hawaii - maui, ale zaciname stavat dom, takze vsetko sa rozhodne az v lete. ak pojdeme tak asi v oktobri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my by sme radi tiez nejaku exotiku, ale asi nebudu peniazky nazvys a ak vsetko pojde dobre,tak drahy bude v novej praci..a kedze my zboznujeme tatry,tak rozmyslame nad nejakym wellness hotelom v tatrach na predlzeny vikend,ist sa vyviezt hore na lomnicak a tak :) a hlavne sa kazdy den stravovat v nasom oblubenom salasi v slavkove
Odpovedať
Profilova fotka
No kocky, kazemu to radim, co mozem,a le ne kazdy sa zeni.. no isto ste si vsimli, ze kopa ludi ma fotky z mauricia, seychel a ja pozeram, ze wau celkom luxusne svadobne cesty.. no a existuje agentura, ktora ponuka tieto destinacie so 100% zlavou pre nevestu.. neviem nakolko sa to moze reklamovat.. tak RP ked tak :-)
Odpovedať
@penn ktora agentura ? RP prosim, a dakujem
Odpovedať
@penn aj ja si prosim RP :-)dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som si poprosila RP ;) dakujem
Odpovedať
Naša svadobná cesta bude smerovať na Rodos ,veľmi s ami páči Grécko a Rodos je môj vysnívaný ostrov,ale presné miesto na ostrove ešte nemáme určené, ak by mal niekto skúsenosti s Rodosom a vedel by podariť niečo pekné napíšte:))....
Odpovedať
@wera.g My sme boli toho roku v juli v Egypte v aHurgade časť Sahl Hashhess,bolo tam krásne ,velmi teplo, ale tam človek to až tak nepociťuje ,nejako to more robí svoju klímu:)a boli sme aj v Luxore a dá sa to vydržať v pohode,takže odporúčam Egypt :))
Odpovedať
@meritka my sme boli na Rodose pred 2 rokmi, a bola to najlepšia dovolenka na akej som bola, mne sa veľmi páčilo, keby bolo na mne tak chodím každý rok, prekrásny ostrov,ale láka ma to aj na Krétu...boli sme v stredisku Faliraky/je to malé stredisko s veľa barmi, ale kebyže mám ísť znovu a na svadobnu cestu tak by som volila hlavne mesto Rodos/tam sme boli na výlete a je to aj historické, aj rušné mesto a ten prístav alebo Lindos, historické mestečko, tam som ale nebola :-( My sa chystáme do Turecka, neviete mi prosim poradit stredisko rozmýšlame nad Alanyov...
Odpovedať
Profilova fotka
@meritka Ahojky, ja robim v CK sme experti na Grecko, Rhodos je velmi pekny ostrov a hlavne kazdy si tam najde to svoje, aj romantici, aj ti, co hladaju neustaly ruch a zivot, historia, krasne plaze.... ak chces, mozem ti daco poradit, napis mi...
Odpovedať
Profilova fotka
@mucik1985 Ajooj, Alanya je super odporucam
Odpovedať
nasa sv.cesta bola súkromná poznávačka Kuby (manzel tiez o tom nechcel ani pocut)... na jar tam ideme už 3-tí krát... všetky potencionálne dovolenky porovnávame s Kubou, asi toľko ku Kube... ceny sú rôzne... poznávačky sa dajú zohnať za cca 1000-1200E podľa rozsahu a dĺžky... last minute Varadero vas vyjde +-650E, cez britské alebo nemecké cestovky menej ;) Holguin, Santa Lucia a podobne... nádherné pláže a neporovnateľne lacnejšie než Seychely ci Maldivy...a to čo zažijete na Kube, nezažijete nikde inde... lebo len tam zastal čas ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Penn hod aj mne do rp,nech sa podívam na tie nevestinske zľavy. :-D Baby čo ste písali,že treba ísť cez zahraničnú cestovku,ak máte skúsenosti,tiež mi hodťe do rp.díky :-p ináč Maledivy alebo Bora Bora je môj neslnený sen,a asi dlho asi aj ostane 8-(
Odpovedať
No a k svadobnej ceste na Seychelly nam pribudla este predsvadobna teraz vo Februari na Belize (Karibik, Stredna Amerika) a Miami (USA, Florida).
Odpovedať
@penn Ahoj Penn, prosim hod aj mne do RP tu agenturu. dakujem ;)
Odpovedať
Caute, my pojdeme na Kubu, v juni 2011. Odjakziva to bol moj sen, tak sa tesim, len nechcem to vopred zakriknut :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?