Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Lom, jj, som tu 8-) 8-) 8-) zas to bude len maraton ale tak mam pred sebou este tyzden x-) a dnes som videla Hanicku...akoze DOVI DOPO!!!!!!!!! Ona je tak nenormalne krasna a sladka!!!!!!! pondelok idem este raz lebo sa mi nebude dat odist bez toho, aby som ju este raz nevidela!!!!! este raz GRATULUJEM a tesim sa s hrdym ockom a statocnou mamkou x-)
Odpovedať
ahojte :-) aj ja zo srdiecka gratulujem gustikovcom,malinkej Hanke vela zdravicka a maminho mliecka prajeme x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme x-) x-) x-) a este doplnim link na fotecky http://sk.fotoalbum.eu/augustinzubo
Odpovedať
augusto-krasne fotecky,mala je krasnucka x-) x-) x-) x-) x-) x-) ,uz aby som to aj ja mala za sebou, :-N ,ale my mame este chvilku cas :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky,ideme s priatelom na vylet do Trencina.Urcite mi budete vediet poradit dajaku dobru restauraciu s romantickym prostredim. Uz som par na nete nasla,ale predsa radsej dam na Vase rady.dakujem a prajem pejny den
Odpovedať
babulky nejako to tu poslednou dobou flakate :-N :-N :-N
Odpovedať
=-) =-) =-) =-) kraaaaaaaaaasne Velkononocne sviatky dievcence a tatino x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
:-) dakujem, miriama podobne aj ja zelam krasne sviatky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, ja som sice nie z trenčína ale priateľ áno, obaja snívame o krásnej romantickej svadbe. chcela som sa Vás spýtať, či nepoznáte nejaké romantické miesto v okolí trenčína kde by mohla byť svadobná hostina. Priateľ nechce klasickú socíkovskú reštiku ale niečo kde je aj pekné okolie. Ďakujem Vám za všetky typy :)
Odpovedať
miska, tak ja to moc nepoznam ale ma hned napadla jedine Brezina :)) je to priamo v TN, na kopceku v hore...no krasa a romantika ako vysita x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miriama Ďakujem ti veľmi pekne len mi to príde veľmi úzke na to aby sa tam dalo aj tancovať pohodlne. Plánujeme mať okolo 35 ľudí+ živá kapela. Priateľ mi navyše povedal, že to vyzerá ako zo 70 rokov :)
Odpovedať
no neviem...si pozri album barborienka alebo augusto (su v tejto teme niekde) a oni to tam tiez mali a mali aj viac ludi a mne sa to velmi pacilo a kazdy si iba chvali...ale samoze musi to aj vam padnut do oka x-) viac ti neporadim, o nicom romantickom neviem..potom uz jedine asi hotel Tatra ale to sa zas mne nepaci... :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babulky, Miriamocka, sikulka, super rada ;-) ;-) ;-) mila miska, s brezinou sme boli absolutne spokojni, tak isto aj svadobcania, priestory su perfektne. v jednej miestnosti sa sedi, v druhej sa tancuje + studeny bufet + stoly pre kamaratov co prichadzaju po desiatej, medzi nimi prechodna velka chodba s vychodom na terasu, tam sme mali stoly s napojmi a cokoladovu fontanu, na terase pal stolov ... na oficialnej stranke maju fotky, s ktorych by som nebola nadsena ani ja. treba sa tam ist pozriet nazivo, katering vynikajuci, este tyzden sme dojedali dobroty, co ostali. vyzdobu tiez hotel nema bohvie aku, nam ju robili externe, dve sikovne kocky z dantiku, stalo to za to, vyzeralo to tam uuuzasne. hostia boli max. spokojni, kto chcel tancovat tancovat, kto klebetit tak sedel za stolmi, fajciari popijali na terase, decka sa boli pohojdat v parku .. my sme zvolili okruhle stoly - velka vyhoda ze ich maju vlastne. nas bolo 60 + 20 po desiatej. tak isto hotelove izby boli super. pristup zo strany hotela velmi dobry. len odporucam. posli mi cez IP tvoju mailovu adresu, poslem ti fotky s nasou vyzdobou, nech si to tam viete predstavit krasne svadobne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-x teda cekla som oficialnu stranku breziny a maju ju prerobenu, uz tam maju jeden reprezentativny panoramaticky pohlad :-) ;-) :-)
Odpovedať
baska,no ved vies, ze som dobre poradila 8-) 8-) ja som tam teda nikdy nebola vnutri ale na Vas vela dam takze mozem vo vasom mene len odporucat x-) x-) x-) ako ma ma Hanicka nasa prekrasna sladka?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mali ste niekto svadobnú hostinu na Chate Gilianke?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Miriamka :) Hanicka nasa prekrasna sladka sa ma velmi dobre. ved sa mozes presvedcit sama. dnes som pridala do albumu nejake nove fotecky. pekne priberame (hlavne na lickach chichi). kedy nas prides pozriet? Miska zajtra ti napisem mail. dnes som uz velmi unavena.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nemáte niekto svadbu na chate gilianke? potrebovala by som poradiť v svadobnej výzdobe
Odpovedať
ahojte,nejako to tu poslednu dobu spinka tak som Vam iba prisla oznamit ze uz je zo mna dvojita maminka,v utorok sa mi narodil syncek Dominik s mieramy 3750g a 52cm ;-) .Akurat dnes nas pustili s porodnioce tak si zaciname vsetci 4-ria na seba zvykat x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
tu su nejake fotto ;-) http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
@danny gratuluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-) :-) :-) :-) :-) vitaj slniecko medzi nami...zelam vela stastia, zdravia,lasky, pohodovy zivot... :-)
Odpovedať
dany aj ja gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) zelam vela stasticka a zdravicka, malicky je rozkosny x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Baby, neviete mi poradiť kde v Trenčíne obaľujú gombíky z látky, ktorú si prinesiem?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som sa bola pozrieť tento vikend vo viacerych miestach na svadbu: Brezina: nepačilo sa mi že tam je bežne opekačka..asi by ma to počas svadby rušilo, Ďalej pani sa pomaly s nami ani nebavila bola skôr taká, nepríjemná Fatima: Asi najhoršie hoci, krásne miesto ale tá pani nám venovala sotva ť minút a ešte keď nám povedala že reštika je normálne otvorená tak ma skoro zo stoličky prehodilo. Tatra: no na moje prekvapenie nevychádza vôbec draho, hoci priestor pôsobí dosť chladno, tá kongresová sáala, ale zase reštika vyzerala byť veľmi malá a ja nechcem mať rozdelené miesto na papanie a miesto na tancovanie. Prístup pána prevádzkara bol nad moje očakávania milí, vrelo nám poodporúčal, zbytočne sa nevypytoval. urobil dojem Ešte sme sa boli pozrieť okolo kostolíka čo je hore smerom na hrad taký novozrekonštruovaný, vnútri vyzeral nádherne a keby tam zrovna nebol krst a potom omša tak neváham beažť sa pýtať za farárom.
Odpovedať
ahojte,tak ja som tu nova cakajuca nevesta.A som taka ustarostena zroznych priprav svadby.byvam v novom meste nad vahom.. a nepoznam moc trencin... a potrebovala by som zohnat navleky na stolicky s maslami .. plus obrusy mozno vazy sklenne a mozno kruhove stoly.. na prenajom.. vsade hladam po nete svadobne vyzdoby a najblizsia dekoracna firma na vyzdobu ma zaujala az zo Sale,co je dost daleko.. a v trencine nic nieje.. maximalne nejake zakladne vybavenie.. v svadobnych salonoch,ktore su v prvom rade orientovane na saty nie az tak na vyzdobu sal a podobne cize .. tak dost ubohy vyber k dispozii na vyzdobu saly.Chcem si to zdobit sama s pomocou druzicky.. len by som si rada k tomu prenajala par veci... a nechcem koli tomu az do sale.A potom som smutna s mojich hosti ..,. mam ich asi 50 len nechceme volat za kazdu cenu aj ludi,ktorych sme dlho nevideli a mozno uz nikdy neuvidime.. a moje kamaratky s destva,,, s ktorymi sme vyrastli cez pubertu... ma upozornuju aby som na ne nezabudla.. chcem sa spytat nevesty,co by ste robili vy na mojom mieste.Su to mile spomienky na ne,, ale predsa len vztahy sa s niektorymi az mooc potrhali.. a pokial nevedeli ,ze sa vydavam.. ledva sa ozvali.
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka, nadhernu dekoraciu maju v TN V siedmom nebi. Mozu ti salu aj vyzdobit, ale aj si mozes pozicat. My sme mali od nich skoro vsetko. Maju aj web, tak sa kukni.
Odpovedať
Profilova fotka
A danny s barborienkou = tesim sa spolu s vami x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Mimochodom, aj my mame novinku... Kuk sem http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka, urcite nevolaj ludi, s ktorymi si nie si blizka a s ktorymi to zdielat nechces..ja som extrem.budeme mat 12 hosti, pretoze sa nam nepacia velke svadby, a ver ze cast nasich rodin sa urazila, ked sa to dozvedeli.ALE- nebudem na svadbu volat starych rodicov, ktory by ma ani nespoznali a nezaujimaju sa o mna, nebudem volat tetu s ktorou nevychadzam,alebo kamaratky zo strednej, pred ktorymi by som sa uz necitila tak uvolnene. Volaj toho, s kym sa citis prijemne a nikoho ineho, najdi si vyhovorku, napr.- rozpocet a dohoda s priatelom, ze budete volat obmedzeny pocet hosti.. Ja sa vyhovaram na priatela- ze ma strach z velkych svadieb a cirkusov, a on sa zas vyhovara na mna, aby sme mali ako odbijat reci,..
Odpovedať
no uz vas mam na FB...GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEM :)))))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM x-) x-) x-) x-) x-) x-) Juuuj, dnes tu mali v lidli akciu na detske vecicky, tak som sa nechala uniest..... :-N :-N :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?