Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahojte veru veru flakam to tu, riesila som nejake kontakty cez IP aj tipy... dani a ako si dopadla tu v tn? miri jaaaaaj vsak uz ani neviem ako vyzeras ;-) ako sa dari? co nove? vikendujes celkom fajne ako citam na FB vsetkych zdravim, u mna nic nove :-p teda nic co by satlo za zmienku....
Odpovedať
ahoooooooooooooooojte babenky tak v londyne je brutalna snezna katastrofa, busy zrusene, metra nejdu, skoly zatvorene a ked som volala rano taxi tak sa zacal tipek smiat, ze kam by som teraz rada isla :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miri - to je toto http://www.harm.sk/H1_02/cokolada.htm ery - v tn mi bolo povedane, ze mam zapal nejakych svalov alebo vaziv, co mi drzia maternicu, tak som mala predpisane antibiotika. Ked bolest a pichanie pretrvavala, volala som mu, ci mam tu laparoskopiu podstupit. Lebo vlastne uz po nasom prichode do UK ma cakal list, ze som na nu objednana. Doktor povedal, ze mam pockat s laparoskopiou a ze ma vysetri pri dalsej navsteve slovenska. Ale endometriozu ako moznost nevylucoval. Ja som ho neposluchla a na tu laparo som isla (lebo to je aj tak jediny sposob, akym sa da endometrioza potvrdit) a videli sme aj fotky zo vnutra. =-)
Odpovedať
@miriama ahoj...rano som citala pri kavicke o siedmej, ze co to tam mate...vraj najtuhsia zima za poslednych 10 rokov..a ze podla prognozy s mate na co tesit...to su teda zavistlivci...neviem si predstavit, ze to dorazi k nam..brrrr.ja uz chcem jar, lebo ma nebavi chodit v hnusnych rifloch, ktore este k tomu zo mna padaju a nove si kupovat nemienim, kedze ich nemam rada... :-o skuska dopadla v poho...3 bude urcite, 2 by mohla byt a 1 by potesila... :-D svadobny veltrh v blave pekny, ukecala somd raheho na veltrh do ziliny a potom som objavila, ze bude v brne, tak sa sam ponukol, ze podme radsej do brna..jupiiii..tak sa hadam do brna dostaneme, ak nebudem zase skuskovat... :-N musim sa pozriet... a nemam si s kympokecat...utekam pre stuplicu a potom na jazykovku a potom zase odkvecnem do postele...tfuj... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
A inak snezi aj u nas v Clevedone, ale hned sa to topi. Ale aj tak su vsetci anglani crazy!!! :-N :-N :-N
Odpovedať
@danka ahojcek...somr ada, ze si urobila kukuk...naozaj sa vytesujem ako male decko... pre stuplika sla polovicka... ;-) ja sliepnam a makam pri pc...skoda, ze vam nemozem ukazat, co som vyrobila...ach jo..sa z toho vytesujem..
Odpovedať
**dani, fuuuuuuuuha, to je moc odbornych nazvov...heh...ale tak dufam,ze to bude dobre ;) tu sa ten sneh teda netopi, stale kyda viac a viac... :-N :-N **lom, co si nam pochudla, ha? :)) a neboj, ja tipujem 2 zo skusky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lom - aj na som rada. Aspon viem, co mi je a tiez som si vyskusala, ako chuti narkoza. A bola to sranda. Dokonca mi ani potom nebolo zle. :-N No inak, vela stastia v studiu ;-) miri - aj ja chceeeem tolko snehu. Zrovna som ti ocheckovala fotky na FB. Ukazala som to Majovi a nechcel verit, ze to je London. A je? To aj tie srnky? =-)
Odpovedať
jasne, to je londyn od dnes rana :) a tie srnky..jasne, byvame 5min od Richmond parku, kde srnky a jelene len tak pobehuju :) a tak chudatka dnes riadne mrznu... :-(
Odpovedať
@danka narkoza..vies ko ja somsa bala laparoskopie? tfuj, ako cert kriza... :-N nepotesi taketo nieco..na to tazko hladam slova... @miriama srnky...ako v tatrach ked mse boli a zazili srnku v meste...no jo... ano, pochudla...mam teraz tak clkom znesitelne kil..ale boky ostali sirokeeee :-o :-p 8-) idem sa venovat stuplikovi..je chora...no...dan za navstevu bazena...ale vyhovorte to chlapovi, ked si arz postavi hlavu, ze treba chodit plavat ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
lom, aj ja chcem :((
Odpovedať
vmiriama co? chudnut? no a co ty chces, prosim, chudnut? ved si na tych photo na fb taka feši...a za takych podmienok ako som schudla ja, tak to by si nechela... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babeny, vidim, Dani, ze si teraz dost v strese, poznam tvoju dg. velmi dobre :-S :-( Je velmi dolezite to preliecit, hlavne ak chcete mat babetka a zase babetka...A pri LSK si bola ako dlho v nemocnici? V GB to asi funguje ako jednodnova chirurgia, vsak? (jeden den prides, druhy odides..) Drzim ti moc palce a preliec sa, aj ked vidim, ze s tym neponahlaju... 8-( Miri, to je na dlho, ale neboj, vydata som stale... :-D :-D Lom, ty nieco studujes??? :-. Ery, mas IP
Odpovedať
@mill ja studujem cely svoj zivot... :-N =-) ;-) :-)
Odpovedať
**lom, sama vies, ze fotky vedia velmi dobre klamat :-S **miluska, aj tak som zvedava x-) **dani, tak ako? ci len cakat ti zostava ci....
Odpovedať
@miriama =-) :-. ;-) viem, viem...ale si nadherna na nich... :-)
Odpovedať
**lom, =-) :-N :-D ale tak dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-)
Odpovedať
ahojte :-) som Vas dosla pozdravit a na chvilku nakukut ze ako sa mate a co nove :-N ,ja uz pri Gabike a mimi v brusku moc nestiham....ale myslim na Vas ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
milluska, ano, LSK bola jednodnova zalezitost. Prisla som tam o 12:30, bolo nas tam tusim 5 a ja som bola prva na zozname (nastastie). No a okolo 17:00 sme uz boli na ceste domov. No ale nastastie sa mi podarilo stretnutie prehodit na 2.3., cize som mesiac usetrila. No uvidime, co mi odporucia. som sama velmi zvedava. :-(
Odpovedať
danuska, drzim ti moc palceky ;-)
Odpovedať
@dany aj mi na teba... :-) teda na vas.. =-) :-) ;-) @danka ked to tak citam, zimomriavky mi naskakuju...
Odpovedať
Profilova fotka
miri, diki x-) lom - aj mne naskakuju, ked to pisem. A hrozne ma stve to cakanie. Viem, co mi je, ale este neviem, aku liecbu mi odporucia. ]-(
Odpovedať
@dany oprava...aj MY na teba..(to som bola asi straaasne ospala, ked som pisala take hruuubky 8-( ..pardooon) @miriama uz som kukla...nieco skusim.. @danka no...mna tak boli brucho uz 5 dni, ze sa mi zle sedi a stat dlho nevydrzim...ty brdo...drzim palceky...
Odpovedať
lom, vdaka zatial ;) a neviem ci ste ma nakazili ale uz od pondelka ma strasne priserne boli brucho, je mi zle, na vracanie..no je mi vselijako mozne len nie dobre...totiz mi od pondelka nieco meska ale tak nebojte....nic take...takze sa bojim co to je :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, dovolujem si VAS vsetky pozdravit a vedzte, ze na VAS nezabudam a myslim 8-) Pekny tyzden zelam
Odpovedať
Profilova fotka
boze, baby, dnes bolo v reflexe na markize o endometrioze a vypadalo to, akoby to bola smrtelna choroba. Blbci ma akurat poriadne vystrasili. =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
@danka nemyskli n a to... baby,s traaasne ma boli gebula..dnes som amla od piatej rana akurat dost...padam do postele... ;-( 8-( :-S :-(
Odpovedať
Ahojte. Viete mi poradit, resp. dat nejake odporucania na hudobnu skupinu? Konkretne ma zaujima skupina Syntetiz, ako hraju a v neposlednom rade kolko stoja? Vobec nemam prehlad o cenach kapiel, tak ak viete budem vdacna za kazdu odpoved.
Odpovedať
mill-krasna fotto v Tr.blesku hned ste mi boli nejaky znamy x-) :-D :-D :-D
Odpovedať
@martinaon neporadim, neviem... :-( @danny servuste... :-) @mill ty sa ani nepochvalis..aj ja si prosim vidiet... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?