Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
caute baby Miri caweeees no citam ze ste to mali vesele :-D :-p 8-) ale hlavne ze ste stihli :-) ;-) x-) a co kapacita auta? stacila? :-N 8-) :-) dani no tak dufam ze nabuduce sa uz ozves a dame kafe zase v hojnom pocte x-) :-) vsetkych pozdravujem a prajem uz skoro pekny vikendik uzite si x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojko Kika, pisala som ti IP, nemam stale kontakt kvôli novému telefonu, tak až budeš mať čas na napiš a dohodneme konečne to kafé... všetkým pekný deň a aj víkend :-) ;-)
Odpovedať
kika, no sa moc nesmej....kapacita nebola dostatocna.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
....ozaj babenky...taka otazka pomimo....stalo sa aj vam, ze vas svadobny fotograf mal v poziadavkach aj to, ze fotky MUSITE uverejnit tu na MS?????????????? :-. =-)
Odpovedať
miri uha...to je co za poziadavka????? viac menej reklama zadara to co je???? ]-( peta diky za kavicku x-) x-) x-) skoro zopakujeme ;-) :-) jupiiiii uz je paaaatecek x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoj Kikuš, rado sa stalo, dobre mi to padlo pokecať....musíme sa realizovať častejšie.... :-D a ked pôjdu niekedy chalani na paintball,tak mi môžme skočiť niekde na kafčo... pekný víkend všetkým.... x-) ;-)
Odpovedať
tak vy ste kavickovali? no supeeeeeeeeer 8-) kika, no vazne....vies...co som mala ist na svadbu ked som bola doma, co som davala robit tu "moju" tortu..tak ich fotograf ma v zmluve taku podmienku... :-.
Odpovedať
uha no mam dost, hod do IP co je to za fotografa, ozik a co torta aka bola? nemas foto?
Odpovedať
kika, neviem ako sa vola...teda tusim ale pozriem ti to este raz v jednom z milion mailoch, v ktorych sme preberali svadbu :-D :-D :-D a torticka je v albume..kukni...bola uuuuuuzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte kočky, prosím Vás poraďte mi nejaké dobré cukrárky v TN alebo okolí. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence...no ako vidim zameskala som toho ozaj vela :-( :-( :-( ale ked ja som bola dlhodobo odcestovana a nemala som ani cas na net :-( a vy ste stihli uz aj stretko.... :-| co uz, musim sa polepsit a dufam, ze ak bude najblizsie, ze sa zucastnim aj ja :-) mam teraz co robit aby som dobehla vsetko to co ste popisali a zistila o vas cosi nove ;-)
Odpovedať
ahojte babulku ako sa mate :-) nestiham sa tu uz moc casto ukazovat bo byvam uz castejsie unavena pri tom mojom zihadle :-N ozaj a co nove mate?hmm?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky jja, nebud smutna, ja som to tiez ledva stihla :-N bola som riadne rozlietana a rovno z Tatier na stretko a potom na pre tortu a na druhy den pozriet na svadbu. Krasny weekendik 8-)
Odpovedať
ahoj Miri x-) x-) x-) x-) podobne aj Tebe a vsetkym krasny vikendik zajtra ma byt teplucko tak si to uzite 8-) ;-) :-) jja bolo to vsetko tak strasne na rychlo nabuduce dame vediet skor :-) ywett co je s Tebou? kdeze si? x-) ;-) :-)
Odpovedať
tu leje ako dive.... ]-(
Odpovedať
barborienka, gustik..,konecneeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-) jednoducho naaaaaaaadhera....naozaj...ani slov nemam....a aj Kikus sa nam tam mihne na jednej 8-) modelka ;-)
Odpovedať
uha =-) :-. :-o miri o com je rec??? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no ved konecne vidim fotecky aj od rofa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ako sa mi mate? Nestiham VAS citat, niet casu. My sa mame fajn, vsetko v poriadku. Kikus v sobotu som Ti volala, ale si mala iny hovor... Mirka u Teba vsetko ok? Dannynka ake mas uz brusko?? Jja ako domcek? Nieco sa pohlo? Babula, co u vas new? Gustik, Baska poslit fotecky tehulkovania... Lom ty ako s krpcom?? Danka uz ste zahajili stavbu hniezdocka?? Lil ako sa Ti paci novomanzelsky zivot?? Vsetkym pekny a uspesny tyzden zelam
Odpovedať
ahojte kočky, vydarený štart do nového týždňa prajem všetkým.... x-) ahoj Ywett, u nás new vôbec nič, všetko po starom, ale máme sa dobre a pomaly sa tešíme na Vianoce, teda hlavne na oddych doma.... všetkým pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky ludkovia 8-) 8-) 8-) Ywett, tak zatial este ani nemozme zacat, lebo ludia, co nam vybavuju stavebne povolenie, su totalne neschopni. Od augusta neboli este ani schopni osadit (papierovo) chalupu, takze to na tom stoji.. ]-( ]-( ]-( ]-( Ale stihla som pocas dovolenky aspon zrovnat pozemok. Je to riadna plosina... :-N
Odpovedať
ahojte baby, Ywettuska, no ty si to krasne kazdej zvlast.. :-D 8-) . ....u mna vsetko OK...a akurat som prisla od kadernika (!!!) a konecne mam vlasky ako som chcela x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, cavvvv ako to mas ostrihane?
Odpovedať
ahojte vsetci x-) ywee ja som mala asi 5 neprijatych hovorov pocas toho ako som volala lebo to bol dost dolezity rozhovor ale ja to cislo z ktoreho volas v tn nemam ulozene tak som nevedela ze si to Ty :-S neva neva ked tu budes tak napis sms ;-) vsetkych pozdravujem ;-) x-) :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence, prajem vam krasny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby nepoznate nahodou niekoho, kto vybavuje stavebne povolenia? Samozrejme to chceme rychlo, pretoze henten nas blb nas vodi za nos uz od maja a odvtedy v podstate nic nevybavil. ]-( ]-( ]-( ]-( Mame uz na neho take nervy, ze az des. ]-( ]-( ]-( ]-( V aprili sme planovali zacat stavat, ale takymto tempom to rozhodne nepojde. Ide ma slak trafit :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No panecku, to uz sem nikto nechodi??? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
ahojte babulky... som tu dlllllho predlllho nebola...no, ono sa to zase nejak nakopilo a este k tomu mam take problemy, ze neviem citat..nie ze by som nevidela, ale mne sa hned zacne krutit hlava a potom z toho prichzdzaju dalsie veci, ze som az vykuklila v nemocnici...zatial netusia, pretoze vsade, kam ma posielaju, tak su vysledky dobre...vsetci hovoria, ze by bolo dobre CT vysetenie, ale nikto ma tam neposle... :-( ]-( a tak travim cas v cakarnach, lebo sak nemam nic veselsie na robote...stuplik, ako inak, zacala sa skolka, tak je teraz doma, ma zapal hrtana..inak okrem skolky chodi na jazykovku a lektorky z neja zasnu, ze take cosi v jej veku tam este nemali...no co mam robit, ked uz pomaly dva roky stuplik cita...ma super vyslovnost, chyta slovicka, dokaze ich vytiahnut z pocuteho textu a tak... :-) mam z toho velku radost...a zaroven hlavu, lebo, ked pride do skoly, tak co bude? :-o ved ona sa unudi v prvom rocniku =-) idem sa kuknut na draheho, brigaduje vonku...stavaju chlapi plot...susedske vztahy sa vyostrili a podaktori sa nasmu baraku vyhrazaju sudom...no veselooo... pozdravujem vas, myslim na vas..a keby som sa neozyvala, tak (a teraz budem ako reklamy v telke, co uz od oktobra strasia s vianocami/ pekne sviatky...
Odpovedať
ahojte :-) ywett-mam uz narastlo :-D ,ved uz som 16-tt ;-) lom-ako sa hovori na pos.ateho aj zachod padne ]-( ,drzime palceky aby sa ti cim skvor polepsilo....hlavne ze tvoj stuplik je taky sikovnucky asi po mamine :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte neviete mi prosim poradit nejaku hudobnu skupinu alebo dj, ktory hravaju na svadbax? dakujem prosim IP :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?