Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
dakujem babenky ale hned prvy skrachoval....sefino nam dnes tu xmas party zrusil...no coment...tak som zvedava ako to bude dalej pokracovat.... ]-(
Odpovedať
..predpokladam, ze zajtra zatvoria shopping centrum a vecer sa tiez nieco prihodi...ale ved co uz..nic nove ked budem zas cely weekend doma kukat z okna!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
tak sa opat hlasim aby to tu aspon trochu ficalo...xi....aj ked mozno sama pre seba...ale aspon sa vykecam... ...takze piatkova xmas party v cudu, shopping zas stal za to!!! tak nas to odrovnalo, ze sme sa ledva dovliekli domov a zbytok partie, co mala ist s nami na tu akciu zas cely den stravil na Oxforde..samoze shopping a dopadli rovnako... :-N :-N :-N ...a co este dodalo k nechuti sa vybrat do nocneho londyna bolo nenormalne otrasne pocasie!!!!!!!!!!!! tak strasne lialo, ze to som uz davno tu nevidela.....take taky vianocny weekend :-N no a dnes upratujem, varim, stromcek asi idem postavit a este do par obchodov behnem tu kusok lebo mi treba kabat....30teho totiz idem za svedka na polsko-alzirsku svadbu 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
babulky nestiham citat pisat lebo peciem a upratujem ale myslim na Vas ;-)
Odpovedať
@dannynka podobne...a k tomu malujeeeeem.... :-p ;-)
Odpovedať
ale ved babenky tu sa uz dlllllho da stihat citat :-N tak vesele pecenie a malovanie.....ja uz mam stomcek od vcera postaveny :))))))))))))))))))))
Odpovedať
lom-tak sme na tom podobne :-N miriama-jeeeej aj my ho budeme asi uz cez vikendik stavat x-) x-)
Odpovedať
@miriama jeeee.zavidim...ale o to viac sa tesim na ten nas..este ho sice nemame, ale hlava rodiny ma ulohu zohnat ho... ;-)
Odpovedať
jeej tu sa to aspon trosku rozbieha x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky to ja len aby ste vedeli, ze este zijem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a aj ery zije... IP-ckuje so mnou ... :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ze, ery??? x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No nic, bezim do sprchy :-x
Odpovedať
no pekne..takto poza plochu ]-( ]-( ]-( ]-( .... :-D :-D :-D ja viem, ze trochen skoro na stromcek ale ked tu uz vsetci maju daaaaaaavno a tak ma to akosi chytilo..ale teraz v tyzdni si ho nevsimam, nezazinam...az cez weekend zas... tak vam zelam prijemne sromcekovanie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, prepac |-| |-| |-| |-| To su take intim veci :-N :-N :-N
Odpovedať
@danny ja na vas vsetky myslim, len naozaj nebolo kedy..r.esp. nebolo sil... @danka hod mi, pls, do ip tvoj mail, lebo nechcem vypisovat na ten co mam, lebo netusim, ci si nahodou nezmenila a chcem sa nieco spytat... @miriama posli mi fotku stromceka, pls...ja milujem obrazky vianocne...ma chytil taky oný, že teraz stahujem z netu obrazky vinocne, ake len pride a take co sa mi pacia...a stromceky a ozdoby a vyzdoby a adventne a tak... som zas rozlietana a uz zas nevladzem...dr-i povedali, ze sa musim setrit a oddychovat a vela spat a nerozculovat sa...a nech mi neiktory povei, ci sa to da... moj tatik mal oslavu, tak som frcala tam...hoci som mala byt pracovne inde, vyriesila som to a prisla som...bol stastny...vcera som si tak poplakala do vankusov, mi ptislo tak clivo...kurník aj šopa aj sliepky, aj teraz revem, ked si na to spomeniem...no a potom sme leteli sem...este bolo treba u nasaich nieco hore dole poriesit, pobalit a letiet sem, vybalit, vystrojit sa na vianocny vecierok do skolky, potom frcat na jazykovku, potom upit stromcek a o siedmej som nevedela, cia som :-p dnes je to podobne, len v otocenom garde...dokoncovacky na detskej, ptom vystupenie dcery na namesti, potom pracovne zase az do noci...uf...a je tu paitok...a binec doma a ziadne napecene a medovnike nevyzdobene... chcem urobit stuplikovi k vianociam tu izbu..vyzdobit a dat jej tam stromcek a previazat dvere maslickou ako darcek..takze musim este kupit svetla...modre...ma rada modru... tak idem na to..ale este tuto trochu pokukam...kukuk...
Odpovedať
**lom, ak chodis na facebook tak tam je x-) (ak nie tak poslem na mailik) ten darcek pre krpceka bude kraaaaaasny.....potom tiez pofot :) a preco ti prislo luto? sa nieco stalo..? **dani, ja rada intimco :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, my uz vyrazame na cestu. x-) x-) x-) x-) x-) a sme na slovensku za 24 hodin, ak sa podari. Auto je nalozene samymi darcekmi.... x-) x-) x-) papa
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeee, vy idete na slovensko????? waw!!!!!!!!!!!!!!! tak stastnu cestu a nepotratte darceky 8-)
Odpovedať
...joj akurat som teraz spominala, ze by som sa aspon rada zbalila a mala pocit, ze niekam vyrazam :-( ..v oktobri sme tak isli my na aute plnom darcekov.....ako je to uz daaaaaaaaaaaaavno ;-( :-(
Odpovedať
babulky krasnu nedelu prajem :-) uz aj my mame stromcek vcera som spravila,ste mali vidiet stuplikove ocka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte ja len tak na skok vsetkych pozdravujem a prajem KRASNE VIANOCE x-) x-) x-) x-) zijem zijem len mam toho teraz straaaaasne vela a nestihacky ako vzdy pred x-mas, v praci mame frmol... a ze financna kriza :-p :-p :-D :-D 8-) 8-) :-N :-N opatrujte sa ozvem sa zase viac hned ako to bude mozne x-)
Odpovedať
**dany, si viem predstavit, pred dvoma rokmi som stedry den travila s mojim krstniatkom...to bol zazitok.. x-) x-) Ja som prave dobalila darceky a dala pod stromcek..nech drazdia oci uz od dnes az do zajtra vecera :-D **kika, no to mi hovor o tej "financnej krize"....ved shopping centra nestihaju doplnat tovar :-N a cim viac ich otvraraju tym viac ich je plnych.... :-S :-S :-S ale ja uz mam posledny den konecne za sebou, 20min pred koncom som si tak rozrezala prst, ze som dnes mala problem polepit darceky...a to nehovorim o pisani pohladnic.....zrovna na pravej ruke stredny prst....no des :-S Tak zajtraaa je tu Stedry den!!!! vobec mi to nepride... Prajeme magicku atmosferu a pohodu na dusicke, bo to je to najdolezitejsie v zivote. Magicke je natom, ze stale nasepkava aj prave teraz , psssst pocujes? x-) PREKRASNE VIANOCE VSETKYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Odpovedať
ahojte babulky,tak sa pochvalte aky bol jezisko x-) x-) x-)
Odpovedať
zelam vam babule krasne a pokojne sviatky, myslela som na vas, len som nestihala,(ved ako inak)...ale zvladla som spravit stuplikovi izbu, len tie skrine som nedotiahla do konca, takze to po novom roku... =-) prikladam pohladnicu pre vas... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... jezisko bol stedry a priniesol po com nam srdiecko pistalo...len pre mojho draheho nedorazil ten najsamspravnejsi darcek...tak som bola smutna...ale vo februari ma narodky...a to je coby dup... odchadzame teraz k rodicom, takze neviem, kedy sa tu objavim...
Odpovedať
jeeeee, krasna pohladnicka x-) x-) x-) ako sviatkujete? ja idem utorok na svadbu 8-)
Odpovedať
Ahojte. Babenky mohli by ste mi poradit nejakeho DJ-ja? a mozno aj fotografa. Snazim sa zorganizovat svadbu cez internet, lebo nie sme na Slovensku a neviem si dat rady s DJ-jom. Za kazdu radu dakujem.
Odpovedať
ahoj Ashley, ja som tiez organizovala svadbu cez net tak uz mam nejake skusenosti ;) kde to chcete mat? fotografa si vies pozriet aj tu na tejto stranke ked kliknes hore na katalog firiem, ja som mala mat jedneho odtial a dj-a...ak chces mozem ti poslat kontakt do IPcky x-) vela stastia a neboj sa toho organizovania na dialku..je to docela sranda :-D :-D
Odpovedať
tak sme sa vratili..a z navstevy som frcala ani nie domov, ale na pohotovost...mam atb ako pre kona, ale hlavne je mi uz o kusok lepsie, pretoze predchadzajuca noc, tak to bol jazz... :-N @miriama prijemnu zabavu na svadbe... @ashley velmi neporadim... =-)
Odpovedať
lom-prajeme skore uzdravenie,ako na potvoru ani cez sviatky namas chvilku kludu :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?