Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
dani... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) supeeeeeeeeeeeeer
Odpovedať
Profilova fotka
Danka, fakt??? Jeeeej, dakujem sa na ne teskam, aka je tam dodacie lehota? Mirka uz si pisala mail ohladne oznamiek? Zofi - z TN osobne Pavlika ja neodporucam (REPROS studio), z NMnV su manzelia Popelarovci, obehali sme toho viac..ale aj tak sme si zle vybrali :-| ]-( , tusim Danka mala Popelarovcov a bola spokojna...zalezi od narocnosti klienta...
Odpovedať
ywett, este nie...lebo som zabudla v praci ten zoznam ludi a tam to mam vsetko rozpisane..tak zajtra urcite. A este zhanam nejaky pekny a kratky anglicky text.... a zofi mala popelara zajednaneho len jej to odriekli... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Aha... ...no este sme navstvivili nejake kameramana na Soblahovskej, ten bol total amater...ja keby sa mam este raz rozhodnut, tak beriem Haruma..ten nam to DVD aj preraba... Miriamka a nakoniec si kameramana neberiete?
Odpovedať
ee :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Poslala som Ti mailik...
Odpovedať
ty kokso..vidim..cumiiiiiiiim :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
miri vy nemate kameru??????? hm skoda.... budes lutovat a to hned na druhy den.... :-p ywett ahooooooooooooooooooooj nedela plati kedy to sa Ti este ozvem uvidim kde pojdem ak na 11 tak dam vediet x-)
Odpovedať
ery, :-N |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, vsak niekto z rodiny bude kamerovat, nie? Kikus, hej prosim brkni mi tak hodku pred kostolom...uvidim v akom budem stave..bo ideme oslavovat braskove meninky ;-)
Odpovedať
ywett, no kamosi kamery maju ale aj tak neviem ci chcem aby to tocili..ale tak kostol a nejeke vyznamnejsie chvilky mozno hej.... :-)
Odpovedať
ywett dam Ti vediet uz v sobotu vecer, to uz budem vediet co a ako x-) miri precoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo?????
Odpovedať
Článok sa načítava...
kika....je to zlozite...ale tak sme sa rozhodli......aj ked chvilami som uvazovala...ale hlavny je fakt, ze ja sa PROSTE NEZNASAM na kamere..a peto tiez nechce.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ale vsak budes prenadhernaaaa princeznickaaa, o par rockov budes len spominat!!!! Ok, Kikus, tak sa pak ozvi
Odpovedať
ved preto mam rofa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
miri to nie je argument, budes krasna do posledneho detailu a Ty nechces kameru..... :-p :-p :-p no ok nebudem Ta uz prehovarat ale potom sa nam nestazuj :-p :-D :-p :-D :-p :-D :-p ......ze ywett my Ti chceme len dobre x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ja viem baby....viem, ze chcete dobre..ale uz sme tak rozhodnuti a uz to nebudem menit....a zohnat 2mes niekoho pred svadbou je aj tak problem...teda ak nemyslim hocijakeho amatera..ale to je jedno..xi... inak, pekny dnik zelaaaaaaaaam 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ked pojdem bublinkovat, tak vezmem aj kameru a basta!!!!! 8-)
Odpovedať
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a bublifuky chcem zohnat tu len neviem ci 10 bude stacit... :-D :-D :-D
Odpovedať
tak krasny dnik babenky, ja sa pomaly musim vykotulat z postele a prezliect a valit do prace.. vecer tu skor ako 11.15 pm nebudem tak vam uz teraz zelam prijemne pismenkovanie 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
baby, neblbnite...ved vas nestiham citat :-. :-. :-. :-. :-. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a tak som dufala, ze tentokrat to bude pravda.... :-| :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooj miri, este si tu??????????????? =-)
Odpovedať
nespala som ale uz som bola z netu offf x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooojteeeeee, som sa dlho neozvala :-( :-( No aspon uz mame konecne dokoncene a uz ja 50x vytlacene oznamka, takze chytro kuk do albumiku :-D :-p Inac dakujem vsetkym za podporu pocas nadhernej dovolenky na neurologii :-D :-D Mirus, satecky su krasne, ale ta farba mne uprimne na popolnocne saty nesedi :-S :-S Ale strih krasny, to mas z Ebay? A uz mas hotove oznamka, ak som dobre pochopila? :-. :-. Lomnicka, dnes si, myslim na tej svadbe, drzim tebe aj krpcovi palceky, uz teraz sa tesim na foto a hlavne na ten klobucik pre malu :-D :-D Danka, kedy to vlastne nastupujes do novej prace? A taktiez dodatocne vsetko naj.. :-) ;-) Danni, ako filmy a mala? Mne uz vyprsala platnost uctu na Rapidshare.. ]-( ]-( Yvettuska, od stredy som domaaaa, ale zase mam hnisavu anginu ]-( ]-( Vsetkym krasny zbytok weekendiku, paaaaa ;-) ;-) A Miri, ako sa napisem to tej tabulecky??? =-) =-) , som nejak pozadu :-D :-D
Odpovedať
ahooooooooooj mill x-) x-) x-) x-) ja stale beham este po dome...ale hned sa ti venujem.... :-N oznamka su kraaaaaaasne...ja tie moje sem uz nedam aj ked su hotove..teda to jedno..ostatne sa budu robit pondelok..len este dorabam anglicku verziu... saty...no zajtra ich idem vratit......dnes som totiz nasla TIE svoje 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) foto pridam zajtra, lebo som sa fotila v nich len od zadu a sice mam aj spredu..ale to mi boli o dve cisla vacsie tak to vypada hrozne..... alebo tak pridam aspon tu zo zadu ;-) a tie cierne som kupila tu v obchode,snad mi ich zoberu..ale ved tu s tym problemy nerobia x-) a do ktorej tabulecky chces??? bublinkovanie aj meeting dufam 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No na bublinkovani uz tusim som :-D ale na ten meeting, aby sa nahodou na mna nezabudlo :-D :-D No ako poznam UK, tak ti ich ochotne zoberu a este ti aj daju penazny bonus :-D :-D Tak sa uz tesim na tie TVOJE saticky, ale tie cierne boli veeelmi smrncovne, chi... :-D :-D A aj na dvojjazycne oznamka sa tesim :-p Tebes tym pomahala Yvettka, vsak? Zlata to osobka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miruska, prave som nasla tvoje nove biele satecky v albumiku, su fakt naaaaadherne 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
oki, idem na to, hned si v tabulke...len ja ju mam v pc ulozenu..tak ju musim stiahnut z netu a dopisat... ;-) veru ano, oni mi to zoberu wpoho..to je vyhoda 8-) a aj sme koselu presne farebne zladenu s mojimi satami nasli len..co sme sa fakt divili =-) ..nam ju nechceli vybalit z obalu...tak sme sokovani odisli..a potom sme ju nasli tiez v jednom sv.salone pre panov a tam zas ochota velika len petove cislo nemali :-( skoda tych ciernych siat...ale nemam ich kde obliect :-( a ano...Ywettka, poklad moj..mi velmi pomaha....teraz hlavne s ozmankami....je to moja hviezda...a aby som nezabudla, Kika tiez....fakt mi pomahaju x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem, a navyse..akurat som ich prirovnala ku kusku latky co mam zo siat svad. a su uuuuuuuuuuuplne rovnakej farby :-D :-D :-D :-D :-D :-D ..tak nemusim aspon petovi kupovat popolnocnu koselu :-D :-D :-D :-D :-D za ktoru ma uz stihol parkrat zpucovat...ze co za vymysli to vymyslam.... :-D :-D :-D ale kravatu mu urcite popolnocnu kupim...ta bude teraz zlto-zlata...ako ten pas a svadobna....no ked tam rozmyslam, ved aj ta moze byt tej farby..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D no to sa moj potesiiiiiiiiii :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?