Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
tak ta Mill pridam do tabulocky az budem na pc...lebo ja nemam v NB stiahnute fonty, ktorymi som to robila :-N :-N
Odpovedať
ahojte :-) mill-krasne oznamenia a este krajsia svadobna knizocka :-D :-D :-D :-D no mi mame rapidshare na stalo nemusime platit :-D :-D :-D ,a Gabika sa ma fajn.A ty ako uz si doma? mirr-krasne saty jeeej ake su podarene,a aj oblek s topankamy som si hned jukla :-D :-D
Odpovedať
miri ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj satecky su naaaaaaaaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) fakt super a su lepsie ako tie cierne x-) x-) x-) x-) to sa tesim x-) x-) x-) x-) danny ahoooooooooooooooooooj ako sa mavate? x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoooooooooooooooooooooooj kikaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-) dakujeeeeeeeeeeeeem x-) x-) danny, aj teba zdravim :-) vdaka...snad to vsetko nakoniec doladim do jednej farby a bude pokoj :-D :-D my si ideme platit rapidshare od zajtra...a ako to, ze si ho neplatite?? =-)
Odpovedať
ery-my sa mame celkom fajn a vy?aj u vas asi fuka ten otrasny vetrisko ze? ]-( ]-( ]-( mirr-no to by si sa musela spytat mojho chalapa ja tomu nerozumiem :-N :-N :-N ,som na taketo veci antitalent :-N :-N
Odpovedať
ahaaaaaaaaa, no ale paraaaada :-) :-) :-) my to chceme zajtra vlastne este len na skusobnu dobu stahovat free a podla rychlosti uvidime na ako dlho to zaplatime....ale urcite minimalne na pol roka :-D :-D :-D
Odpovedať
a sice mam obe saty jednej farby ale topanky potrebujem dvoje.. :-N :-N :-N k svadobnym nizsie a k tymto riadne vysoke :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mirr-a botky uz mas nejake vyhliadnute?
Odpovedať
mam...ale neviem ich zohnat...mam vraj divne malu nohu a tie ktore som vysnivala tie maju iba "lyze" :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, idem ja, mam zase 38st teplotu, ta angina ma zabije ]-( ]-( Danni, dakujem za oznamka a knizocku ;-) a Ery? Ty sa nevyjadris? 8-( 8-( Miri na mobile este budem, dobruuuu nocku vsetkyyyyym, cmuk :-o
Odpovedať
mirr-a kolkatku mas nozicku ak sa smiem spytat? :-N mill-neni zac,a uz si doma?
Odpovedať
**mill, ale uz aj nech si pod perinou!!!! ]-( ]-( ]-( **danny, no ja mam 4size...a to mi nepride nic extra..ale tak na ebay su tie co ja chcem od 6 hore..a to nemam len jeden "strih"...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Som, od stredy, papa zase zajtra alebo tak ;-)
Odpovedať
jasneeeeeeeeeeee, tak este neskor na qipe-icq-jimme :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mill-oki tak uz konecne to mas za sebou ;-) mir-no tak to teda je na porazenie ]-( babulky idem veru aj ja uz haji bo zajtra mame navstevny den,babkovci nas pozvali zajtra na obed tak ideme na cely den k nim.Tak pa pa a bru nocku |-|
Odpovedať
tak papa danny, uzite si zajtrajsie navstevy 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, Mirka takze si ulovila novy model satociek??? Gratulujem...mne sa pacili aj tie cierne ;-) , budes kocena. Milluska, angina??? Juj, dobre sa preliec, nech si na svadbu FIT ;-) vela zdravicka 8-) Danny, kam chodite s Gabikou, ked je zle pocasicko???
Odpovedať
ahoooooj ywett no ked ta cierna mi hrozne vadila...a uz som nedufala,ze nieco ine zozeniem..a zrazu....vdaka x-)
Odpovedať
awojte :-) yweet-tak napriklad dnes sme boli pozvani k nasim na obedik,tak my to super nahralo do karat nemusela som varit a Gabika mala o zabavu postarane,dedo sa s nou krasne vyjasil a poobede ked uz neprsalo tak boli spolu aj von ;-)
Odpovedať
ywett ;-) skoda ze to dnes nevyslo, ja som bola na 11 - mal stanko x-) x-) x-) x-) x-) a potom som mala este jedno stretko na ktorensom zabudla ze som ho slubila uz davnejsie tak som to uz nemohla zrusit, oki tak nabuduce mill a na co mam reagovat????? nechapem :-. =-) danny no veru pocasie je hruza des, este ze existuju tie babky ze? x-) x-) x-) x-) miri x-) ;-) :-)
Odpovedať
ahoj x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ery veru este ze mame tie babky,v piatok to istila muzova mama a dnes moja :-D :-D :-D
Odpovedať
no to sa mas danny 8-) x-)
Odpovedať
mirr-no ved som aj mooc rada ze ich mam, ;-) idem uz asi pomali bruuu |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
tak bru nocku :-) :-) :-) :-) ked sa vratime na SK, aj ja budem mat blizko obe babicky... x-)
Odpovedať
gustika som tu dlllllllllllllllllllllllllllllllllho nevidela....kde sa nam tulas chlapska cast babinca?? x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu som ;-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
nam tu chybas gustik x-) x-) x-)
Odpovedať
jasne..podme radsej na qip-ko :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?