Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
tak pomaly, davame dokopy vybavicku a vsetky potrebne veci pre petka juniora, nasavam info najma z modrehokonika, ale tam tiez treba brat veci s veeelkou rezervou. priklad: jedna baba sa postazuje, ze ma nejaky priznak a hned ho maju vsetky, ktore s nou chatuju, no a este ma celkom dostane do varu, aky velky biznis je nielen svadba, ale aj prve dieta.... proste musis mat uplne kazdu blbost, lebo inak si zla mama... citove vydieranie je hrozne cosi :-x
Odpovedať
Juj aj ja uz sa tesim ked budem chystat vybavicku x-) ;-) a kedy mate termin? prajem aby ste boli zdravucki a nech Petko Junior pekne rastie :-) ja sa sem tam kuknem na MK ale niekedy ma niektore temy az vylakaju :-)
Odpovedať
diky. sme majovi okolo 15 - 20 x-)
Odpovedať
ahojte...ja vas len citam..mam nejaku robotku...ale bell, kukla som tvoj albumcek na konikovi a ty mas uz take kraaaaaaaaaaaasne bruskooooooooo....aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) moc drzim palceky...
Odpovedať
juj miri, take vstavanie z gauca alebo zohnutie sa uz zacina byt extra gymnasticky vykon :-D :-D
Odpovedať
Aj ja som si pozrela tvoj album bellablonde :-) krasne brusko x-) aj ja som mala byt majove dietatko ale moj brat dvojicka sa nejako moc ponahlal na svet,tak sme sa narodili v aprili :-D
Odpovedať
bella ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj x-) x-) x-) x-) x-) x-) ako sa mavate? dlho si tu nebola? a co drobcek? vsetko je ok? jeeeeeej ako sa tesim a aky mate supersky terminik noooo tak sa posnazte 19.5 na nase vyrocie x-) x-) x-) x-) aj my sme mali v plane ale nejako nevydalo x-) x-) x-) ale snazilkujeme o 106 x-) x-) x-) x-) x-) a co tatino cakatel? tesikuje sa? 8-) kedy budes v TN? ozvi sa by som aj pribehla za Tebou x-) x-) x-) x-) no muzikal bol dnes v DK ILAVA o 16:00 a bolo to supeeeeeeeeeeeeeeeer fakt krasne na to vsetko ze to hrali amateri to bolo velmi pekne, tak sme mali kulturu x-) x-) x-) x-) x-) a potom som bola skusit ako sa hra v dubnickom kostole na organe jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej aj to bol nenormalny zazitok, prave prebieha jeho rekonstrukcia ale aj tak super znie a to este ked bude naladeny no naaaaadhera x-) x-) x-) x-) x-) mill tak drzkame palceky nech Ti to dobre dopadne x-) x-) x-) x-) x-) x-) miri uz mas oznamka?????????????????????????? :-p
Odpovedať
**bell, tak to veriiiiiiiiiiim 8-) 8-) 8-) ale z fotiek vidiet, ze si to vsetko naramne uzivas x-) x-) **kika, nemaaaaaaaaaaaam ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( tak ty takto dnes? muzikal kazdy weekend? :-D :-D :-D :-D aspon sa kulturne vyzivas ;-)
Odpovedať
a dufam, ze mas aj foto, ako hras na organe....ti verim, ze to bol zazitok 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
miri foto nemam, tam sa hoci kto nedostane teraz ked ho opravuju tak nebudem pokusat 8-) :-D ;-) :-) ale ked budes na svk zoberiem Ta na faru aj tam je dobry 8-) ako to ze este nemas???????
Odpovedať
2 mesiace a 22 dniiiiiiiiiiiiiiii :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
oki, sa tesiiiiim :-) no nemam....som ho poslala grafikom..teda kamosovi a on im..a akosi to kdesi vazne... :-S :-S :-S :-S :-S ty mi furt ratas?????????? mi nerob stresyyyyyyyyyyyy =-) =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babeny, dakujem vsetkym, uz som zabyvana, musim dostat 10 infuziek, a kazdy vecer jednu, takze tu budem 10 dni, pomooc! :-(:-( Ale Miri, aspon mas partacku na nocne pisa nie, totiz spolubyvajuce chrapu..:-D :-D
Odpovedať
ahoj mill, chudatko nase,tak sa tam drz....a jasne, ja som nocna sova tak pokecame a snad ti to skor ujde ;-)
Odpovedať
helouky :-) :-) miri, vazne ti to uz strasne odsypa x-) uff uf aj ja chcem este raz x-) mill, caka ta aj nejaka operacia?? drz sa tam 8-) ery, posnazime sa na tu 19tku :-D prave vcera som zistila, ze zase som nebola mesiac doma :-o fnuk, aaaale buduci tyzden su prazdniny a chcem prist na dlhsie, takze nasmu stastiu stretnut sa uz nebude nic stat v ceste :-D :-D :-p
Odpovedať
bell, no veru....rychlo to sype a mne toooolko veci chyba a stoji vsetko.. =-) :-. :-. :-. :-. a veru, 19tka je moje magicke cislo tak sa posnaz x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ja uz by som ho brala najradsej hned x-) x-) x-)
Odpovedať
xi...to verim.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, citam len poslednych par prispevkov.. *Mil si v nemocnici? COze? A mozes mat PC? *Miruska, co new? *Bella, ako brusko? Viete pohlavie? V ktorom si mesiaci? *Ery v tom muzikali hrala moja teta, musim sa spytat, aku postavu ;-)
Odpovedať
ahoj ywett 8-) new nic...dnes mam off tak sa blaznim tu na nete..bola som aj na prechadzke lebo krasne svietilo slniecko aj ked mrzne..no co uz..a teraz uz je tma tak sedim pri radiatore a ohrievam sa...dovarila som polievocku a upiekla petovi pernicek.... :-p x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, aka kucharka ;-) ..idem kuk aj mail od Teba..len tu mam navstevu.. ;-) Pozri ake pohariky som objavila v Prahe :-D - mam to v albume..
Odpovedať
akurat kukam, ze mas album na ploche tak idem nan :-) uzi si navstevu a prid..som sama doma ]-( ale kukam Gympl... x-)
Odpovedať
kraaaaaaaaaaaaasne pohariky 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miriamka moja, zajtra Ti na mailik odpisem z prace a teraz idem kuk na foto, co si poslala link :-D
Odpovedať
jasneeeeeeeeeeeeee, kludne aj zajtra ywettuska 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz mam kuk..to bolo take teplo, ked si bola len v trigovici? Zajtra ti napisem viac...
Odpovedať
ani nie..ale svietilo slniecko a tak sa dalo....to som vzdy len vybehla pred fotak :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babyyy...kde ste zmizli? To sme tu zostali len duo?
Odpovedať
no asi skor single si :-D :-D :-D ja hladam na nete nejaky cooool laptopiiiik x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?