Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
bru nocku...nejde nam to..nemame program na to.... :-S :-S ;-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Vy ste toho teda stihli zase popisat... :-N Ja som bola tak zazrata do prerabky albumov, ze som sa sem ani nestihla mrknut... :-( No ale dokoncila som to :-) Tak dobru nocku 8-)
Odpovedať
a ty este nespis??? :-N a ake albumy si zas prerabala? ja sa babrem s oznamkom ale nejde mi to vobec....asi to predsa len necham tak |-| :-( :-| nemam na to spravne programy...a nema mi to kto urobit..to nie je zalezitost 10min ;-(
Odpovedať
tak teda idem aj ja...bru nocku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pridavala som do albumu priprav nieco ako vodotlac, lebo som v jednom albume nasla 7 svojich fotiek. Sme to tu aj s lil preberali. Na predoslej strane som nechala aj link. Teraz som po sprche, ale uz fakt letim do postele. paaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Sorry, ten link ne az na str. 142
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte nocne vtacence :-D :-D Vyste tutoho za vcera popisali! Miri,pripajam sa, davam hlas k sepiovemu foto a aky jetvoj sucasny image,hm? Ery, mas IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ked pisete o kopceni fotiek, malo by sa dat nieco take dopraviel tejto stranky...Mojmu bratrancekovi sa tak stalo, ze kameraman jeho DVD poziciaval dalej na ukazky a ini si to kopcili a teraz navstivli jedneho znameho a on ze ma jedno dobre DVD videdo a na nom ten nas bratranec a mal to od uplne ineho kamaramana, to je uz svinstvo! ]-( ]-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Cez obed je tu akosi mrtvo...Ked som tu ja, nie je tu nik iny :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to cudne slovo z prispevka z 12:47 "dopraviel" ma byt do pravidiel, neide mi v robote dobre medzernik :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mill, tak to je riadna sila s tym DVD. ]-( Tomu rozumiem, ze ked si ides zajednat kameramana alebo fotografa, ze predsa nieco ti ukazat musia (u nich v pracovni)... ale preco to len tak kopiruju a rozdavaju cudzim ludom??? =-) Ze ich hanba nefackuje... ]-( ]-( ]-( Ja som sem tie fotky dala s tym, ze sa to moze stat... ved je to internet, takze moc sa s tym nezapodievam. Ale bratranec s rozsirovanim jeho videa urcite nepocital... To si mal tu svadbu natacat sam, aby mal prehlad, komu vsetkemu sa dostane do ruk kopia???? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No, je to hrozne,ale aspon uz viem koho, ktoreho kameramana sa vyvarovat a nerobit mu reklamu :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, no ved to....ja ked budem mat svadobne foto, tak tie ktore tu vycapim, tak si ich krizom cez celu podpisem.... ]-( ]-( ]-( sice strati to caro mozno ale to je jedno...ved ked sa stretneme na stretku, tak vam ich ukazem live :-D :-D
Odpovedať
ahojte aj ja som tu ;-) :-) x-) mill idem odpisat x-)
Odpovedať
...tak mam dalsie vysledky hlasovania...to sepiove uz vedie 7:0 k ostatnym....teda este jedno dostalo hlas od ywett´s kolegynky :-) ........
Odpovedať
ahoj, tak sme tu asi az dve :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja akurat koncim v robote, tak mozno neskor :-( Ajoj Miri a Ery, vecer hodim nejake foto do albumu, paaaa
Odpovedať
ahoj mill, tak sa tesime, papaaaaa :-)
Odpovedať
miri cauko x-) to si posielala tie navrhy vsetkym na ms? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
nieeeeeee, asi 20min boli v albume :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
miri dani ste nam tu ten dazd poslali ci co? prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tu a prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
mill mas IP x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, asi to tak vyzera, pretoze tu uz dva dni neprsi... :-D
Odpovedať
ery, no tazko...to vam poslala potom danka, tu prsi aj teraz ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, diky za IP :-D :-D Babulky, uz mam novy albumcek a prstienky pribudli do toho stareho... A ktora ste k nam poslala ten strasny vichor??? Ery, mas IP :-N
Odpovedať
ahojte :-) to pocasie je fakt strasne, som prisla totalne vymrznutaaa brrrrr :-S v sobotu idem skusat saty, juuuj tak sa uz tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lil, tak pofot a nezabudni dat do albumceka a podelit sa aj s nami so zazitkami ;-)
Odpovedať
Ak sa bude dat urcite sa pofotim a hned to sem dam aby ste si mohli pozriet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
milluska, ten vichor som vam asi poslala aj ja. To som zabalila s tym dazdom :-D :-D :-D :-D :-D a inak, albumcek mas zlaty. S drahym ste jak chameleoni - na kazdej fotke ini :-D :-D :-D :-D :-D je to podarene - to aspon dokazuje, ako dlho ste spolu x-) x-) x-) x-) lil, ta baba ti neodpisala na IP?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.. hlasim, ze mame o jedneho clena na stretnutie viac..idem pridat tabulecku 8-) Ako sa mavate?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?