Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hasta la vista baby 8-) :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D adioooooooooos x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no chod uz trdlo :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D oki, gracia x-) papaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
danke schooooooooooooon ;-)
Odpovedať
tak toto musim niekam napisat..ako dokaz...prave prisiel pre mna peto, ze ci idem spat =-) :-N :-N :-N on totiz o takomto case davno spi a mna ma tazko na haku :-N :-D :-D
Odpovedať
tak bruuuuuuuuuuuu noc, letiiiiiiiiiiiiiiiim kym je ochotny ma aj pritulit x-) x-)
Odpovedať
pocuvajte ma vy dvaja provokateri ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( okamzite naspat svoje povodne foto a to HNED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( alebo zahajim protest proti zmene fotiek :-D :-D :-D :-D :-D :-D no co? je tu niekto teraz? =-) no jasne ze nie kedze vsetci normalny spia ze ano x-) x-) x-) oki tak idem aj ja miri na stefana priiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidemeeeeeeeeeeeeee 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda nechcem nic hovorit, ale radsej by som bol ticho, lebo este pokreslime aj tvoju dotku :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda mal som na mysli fotku samozrejme :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
**kika :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no moc nenamietaj lebo obaja sme schopni ti tu tvoju krasavicu ciernobielu premalovat :-p :-D :-D :-D :-D a zajtra pridete?? hej?? =-) =-) =-) no ja som uz uplne mimo tak nefim co som s kym kedy dohodla :-N :-x :-p ja, ze az nedelu... :-N :-N :-N **gusti, tak veru, premalujeme x-) x-) x-) x-) x-) a fotky nazad uz nevratime nase, ze??? 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
kde si gusticek?? x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja nespim, lebo prave sa mi vratilo moje vreco z krcmy :-D :-D :-D no som sa nasmiala...tolko vyznania lasky som davno nepocula pokope ako dnes... :-D :-D a najvacsia sranda bola ked som ho chcela dostat do sprchy....no konec :-D :-D :-D :-D :-D a potom tlacil veceru, no skoda, ze nemam kameru :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a ozaaaaaaaaaaj, dnes som bola u kamky, ani som nevedela, ze sa jej uz mimi narodilo a tak som ich "nacapala" zrovna u rodicov...aj s Lucinkou..tu je foto http://www.modrykonik.sk/album/album.... a dokonca sa v rodine caka dalsie mimi...teda az dve..dvojicky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no parada... tu som :):):):)
Odpovedať
gusti, bola tu dnes Kika aj Ywett, a zas ma sprdla za tie nase fotky :-N :-N :-N :-x :-x :-x :-x tak si davaj bacha :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a majte sa tu pekne...par dni sa neozvem..az v nedelu...rano totiz valime do Ciech na krstiny x-) x-) x-) x-) x-) x-) papaaaaaaa a krasny weeeeeeeekend 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteee vsetci, vsetkym VAM prajem pekne sviatky a stastny novy rok 2008..pred sviatkami som sa nejak nestihla zastavit :-| * Miruska poslala som ti foto, co sme pofotili :-) , potom sa ozvi, ako dopadli krstiny.. * Gustik, kde mas Basku? Ako pokracuju pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
Kika, co new?
Odpovedať
kika je chora :-( prave som kukla na teplomer uzasnych 39 ;-( :-( :-| :-S 8-( tak som dnes cely den v posteli a liecim sa :-( vsetkych aj ja pozdravujem s prianim krasnych sviatkov a hlavne vela zdravicka :-) majte sa idem buvat pa miri potom hod foto uz sme zvedaveeeee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kikus takze na vymenu, ja som sa preliecila a chytilo to Teba..dufam, ze si bola na tej pohotovosti..pekne sa liec a oddychni si, nech sa mangel pekne stara 8-) , moj sa staral aj cela rodinka :-D ..foto zo vcera som poslala aj Tebe..
Odpovedať
ahojte trencanky tak ako kukam aj tu to zije ;-) :-D
Odpovedať
ahoj danny ;-) jasna vec je tu veru niekedy celkom veselo ;-) :-) :-D ywett ta foto s tou ponozkou nema chybu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D uz mi je o kusok lepsie jupiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
...aj maminka sa smiala na tej fotke, ze ta je NAJ 8-) Len sa pekne liec, nech ti je este lepsie...a co inak noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
Dannynka vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
ywett no prave som pozerala "stankove" foto x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) co noveho? ani nic, ta nedela plati ok?
Odpovedať
Profilova fotka
Ake stankove foto? Nechapem... Poslala som ti vcera IP.. Nedela zatial plati ;-) , babska jazda zas a opat :-N
Odpovedať
no ved foto nasho stanka x-) x-) x-) x-) x-) nevies?????
Odpovedať
Profilova fotka
Kikus to je Stanko... :-N ja som myslelal stankove foto = stánkové foto...tak som nechapala :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D v pohode hodim Ti link do IP x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?