Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-N :-D idem kuk...musim si ulozit od sesternice tu jednu nadhernu fotku, tiez potom poslem..teraz som tam bola a nie je doma..tak ked pridem, hned si ju stiahnem ;-)
Odpovedať
oki aj malu stelku mi posli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To mam fotky len fyzicky, nam to dala v takej pohladnici, ti donesiem na zivo ukazat, v PC tie foto malinkej v tom mikulasskom nemam..ale uz mam Stanka, hned posielam
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D este ze len my dve vieme o com je rec :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
NO hej..ale mozno sem chodi, co ty vies :-D :-p , uz ti dosla? :-N
Odpovedať
kokos akoze mam dost x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) pocuj nepojdeme radsej v nedelu na jedenastu? mozno tam bude x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) :-) 8-) 8-) 8-) ...no mozme, budeme mat hlboky zazitok :-p :-N
Odpovedať
fajn takze zmena planu ideme na 11 pridem nieco po pol pre Teba oki? ale neviem ci tam bude zrovna on, ale neva skusit to mozeme ;-) :-) 8-) :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takze pojdeme hore, ano? Musim si to zaznacit, abych nezabudla...tak skusime, ci tam bude :-p som zvedava x-) Posli foto z bytiku, ak mas...nech sa aj ja kocham ;-)
Odpovedať
no teraz naposledy tam nebol takze by sme ho teraz mohli trafit ;-) x-) hope so.... ja Ti este brnknem pred tym vecer aby si nezabudla x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ok dohodnute ;-)
Odpovedať
ahojte..len v skratke, lebo teraz sme prisli....po umornej ceste, sneh..fujavica..namrazy...tma....sme dorazili a je mi velmi smutno....bolo perfektne a nevedeli sme sa rozlucit.. ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
miri tak stastnu cestu a teskame sa na majik x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
jo holky..ja som k.o...tychto 16dni ma dostalo...a vraj dovolenka.... :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
Ahojte vsetci :-) prajem vam krasnu oslavu Silvestra, pekne sa zabavte a do noveho roku 2008 vam prajem vsetko najlepsie, hlavne vela laaasky, zdravicka, stastia a pohody :-)
Odpovedať
......caute vsetci, krasneho Silvestra zelam vsetkym a uspesny dalsi rocik pre vsetkych, specialne pre nevesticky cakatelky x-) 8-) ;-) :-) a samo ze aj zenicha cakatela x-) x-) x-) x-) nech Vam to dobre dopadne 8-) ;-) :-)
Odpovedať
ahojteeeee.....tak dodatocne VSETKO NAJ DO NOVEHO ROKA x-) x-) x-) my sme dorazili presne na minutu o polnoci, tak sme len zaparkovali pred barakom a vtrhli do rozbehnutej party a pripili si 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, budem asi jedna z tzch tisicok, co bude otravovat obligatnymi otazkami, ale som cerstvo zasnubena (zo vcera na dnes - na pol noc ;-) ) a dost ma to vyviedlo z miery, vobec som to necakala... Termin sme si zatial urcili na 24.5, ale vobec neviem, ake mame sance, ze matrika na ten den nie je obsadena, totiz ani netusim, ci sa to nejak dopredu "bookuje" urade, teda sa chcem opytat, co ma teda caka? Co by som mala zajednat co najskor? Saty, oznamenia, foto, video? Prosim poradte mi, som v tom uplne laik :-( A neviete mi prosim suchnut emailom, alebo internou postou nejaky typy na lacne pozicovne siat, vyrobcov oznameni, fotografov? Som z TN, moc by mi to pomohlo, keby ste ma aspon trosku zasvetili...
Odpovedať
ahoj mill gratulujeeeeeeeeeem x-) x-) x-) x-) a preco to chcete tak narychlo? uz v maji?? to je dost kratko..teda si myslim..aj ked teraz uznavam, ze na dve veci aj tak nic nemam vybavena a tiez mame v maji.... no....takze matrika....tam je to uplne jedno. Len neviem, ci to chcete v kostole abo na urade..aby mali volne na vas termin... prve si zajednaj salu, aby si vedela co a ako dalej... urcite rychlo zavolaj ohladne foto a video....nikdy nevies...ak nemas kontakty, tak tu na stranke v katalogu firiem ich je vela ;-) a aj hudbu....chces dj-a abo kapelu? to by som ti vedela poradit... oznamenia, tie si vyhladaj na googli, prave si tam jedno vyberam..zadaj svadobne oznamenia a vyhodi ti toho fakt dost ;-) ja to mam davno skuknute vsetko x-) a saty...no ak by si chcela fakt lacne a nezalezi ti na tom, ze nie su prave "najmodernejsie" tak to by som ti tiez vedela poradit... kludne sa pytaj dalej, ak budem vediet, poradim a drzim palce, hlavne nestresuj :-D
Odpovedať
tak to je pre vas, babulky... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... nemam nic nove, ani zaujimave...viac menej skor to iste...zase sme chori...uz som z toho na vetvy...so stuplikom som bola 30.12 na pohotovosti...ja uz skutocne asi nevystrcim nos z domu, kym nebude marec..a to si mam ist k lekarovi po vysledky o dva dni...asi ma slahne... :-( ;-( uz nevladzem... vlastne mozno mam taku zaujimavost (pikosku)...maminka mojho draheho sa ho spytala, ze ci by uz nebolo na case, aby bola svadba...som kukala ako suuuuva z nudli... =-) moj drahy to nejak zahovoril...a mna zachranila dcera...ono, mala som pocit, ze to nie je zrovna v tej najvhodnejsej chvili a atmosfere, bavit sa o tomto...urobila som chybu? :-N :-. :-( :-S idem spinkat, bo som spala 2,5 hodiny... vseko dobre, babulky...som tu s vami rada...
Odpovedať
milluska, gratulujem. ;-) suhlasim s miriamou, hlavne nestresuj. my sice salu mame od septembra, fotografa a dj cca od novembra, ale napr. kameramana drahy objednal pred chvilou :-) Co sa tyka oblecenia, neskusali sme este nic a ani nic nemame a vobec nestresujeme, rovnako obrucky, oznamenia, zakusky. ak trosku ziskas prehlad a budes vediet, co a ake chces, ake sa ti paci, potom to bude lahsie. ale urcite to zvladnete, neboj sa ;-) ak by si sa chcela opytat na nieco, pokojne napis x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Uz sme naspat z Kuby aj s hromadou spinaveho pradla a horou fotiek a videa..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ...... bolo tam uplne SUPER. x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Vrelo odporucame 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) A inak, dufam, ze ste mali krasne Vianoce a ze ste vstupili do noveho roku tou spravnou nohou. My sme vianocovali na Pilar Beach, co je jedna z 10 najkrajsich plazi na svete. Piesok je snehovobiely, takze sme predsa len mali biele Vianoce a tiez sme sa aj pieskom gulovali. Bolo to naprosto skvele. x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
**lom, dakujeme :-) :-) **dani, ahooooooooooooooooooooooooooj, tak ste nazad??? nic prijemne co???? no sup s fotkami a zazitkami:::::
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miri, no veru, ten odchod sa mi velmi nepacil, ale tak co uz... :-( No ale nastastie do prace idem az v pondelok, takze mam cas vybalit, zlikvidovat do spinave pradlo, nakupit (lebo absolutne nic nemame, dokonca aj sampony, gely a podobne sme nechali kubancom v hoteli, co kazdy vecer robili show a taketo veci u nich su veeeeelmi drahe) a navarit a dat dohromaty nejaky ten albumcek a hodit to na net. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravicko...ja som tu len na chvilku, v utorok mam skusku tak uz treti den sedim pri knizkach :-S tak som sa sem prisiel trosku odreagovat 8-)
Odpovedať
dani ahoooooooooooooooooooooooooj cestovatelka 8-) tak ako bolo? chval sa a prehanaj nech Ti mozeme zavidiet :-D 8-) ;-) :-) a pridaj aj fotecky juchuuuuuuuuuu uz sa tesime x-) miri ahoooooooooooooooj uz som tu zase x-) vsetko ok hlasim sa 8-) ;-) :-) ywett halloooooooooooooo kde ste kto??? ;-) :-) x-) gusti ZASE INA PODOBA?????????????????????? ma ne to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-p
Odpovedať
ahojte :-) dnes sme prisli po dvojtyzdnovej dovolenke do Trencina :-) danka aj ja sa tesim na fotky ;-) :-D
Odpovedať
ahoj lil ;-) ako bolo doma? skoda ze to tak rychlo ubehlo ze? :-| aaaaaaaale co uz este zajtra a zase do prace :-)
Odpovedať
ahoj ery :-) joj bolo nam dobreeeee, boli sme ako v hoteli, maminy sa pekne starali :-D uzili sme si aj trosku snehu, boli sme sa korculovat a tak :-) a ako hovoris, strasne rychlo to ubehlo :-) a ty si sa ako mala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kika co ta to...? :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?