Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiiiha.... vy ste sa zas rozpisali :-N :-N :-N Tak dobre ranko, ked este len vstavas. Mimochodom, konecne sme sa rozhodli pre kupu fotaku, ale zmenili sme znacku, ked som si precitala o obidvoch fotakoch a kupili sme tento http://www.amazon.co.uk/Fuji-FinePix-... dosiel vcera a sme z neho celi uneseni x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte :-) *danka,pekny fotacik ste kupili, aj my sa chystame kupit novy fotak digitalnu zrkadlovku Sony A700 :-) moj drahy miluje fotografovanie, fotil uz aj tri svadby :-D a chysta sa na dalsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lil, tak to uz je riadne delo, co sa chystate kupit. :-. Ale ked sa tomu venuje drahy viac-menej profesionalne, treba do toho aj investovat, :-) My sme mali taky mali suvixik Kodak, a tento som chcela vlastne len kvoli zoomom.
Odpovedať
Veru je to delo ten fotak :-) Ferko sa zacal foteniu venovat vo volnych chvilach, mal to ako konicek, ale cim viac foti, potrebuje stale lepsiu techniku, tak co uz s nim :-D
Odpovedať
pocuvajte vy dvaja nocní vtaci :-D nemozete spavat ci co? :-p :-D x-) myslim tym gustiho a mirusku nasu x-) no mne vcera zase padol net tak som to potom uz kaslala a isla spat no a rano ako naschval sa mi taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak strasne nechcelo vstavat do prace, ale zvladla som to x-) lom x-) ja mavam taketo uchylky vzdy ked som vecer sama doma a to je dost casto, tak aby som sa nebala tak upratujem alebo peciem x-) ako napr vcera som piekla strudlu skoro o pol noci som ju este jedla mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam x-) lil zdravim x-) maly je kraaaaaaaasnucky musite byt pysní mat taketo krasne krsniatko x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
dani ;-) cool fotacik 8-) x-) na kube sa zide 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
dani, hezkeeeeeeeee :-) :-) :-) :-) :-) :-) potom posles aspon 50fotiek z kuby ;-) kika, ved bol piatok, ked nie v bare tak na MS sa treba vysantit, nie? 8-) x-) x-) x-) len ty si nam akosi zdrhla...ja som este tiez zavesy vesala :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes som tu prvy?
Odpovedať
ahojte a pekný večer prajem...asi pozeráte všetci Superstar, predpokladám... :-D
Odpovedať
ahojte :) tak ja pozeram superstar a uz som si aj poplakala na tych pribehoch :-( dnes sa mi vsetci pacia, spievaju pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Miri, neboj, budeme fotit ako Japonci :-D :-D :-D Drahy cul zase otravuje s kamerou, ze aby sme si tam mohli natacat tie samice tanciace salsu :-N A co by som ja neurobila pre svojho mileho ....? :-N
Odpovedať
cawte :-) ***gusti, no mas co dobiehat..vcera si tusim zacal x-) **lil, ja pozeram prave teraz SHS a prvy pribeh ma fakt dostal...lebo este len spieva domonika prvu pesnicku.. :-( **dani, veru tak, ved mozno si tam len raz za zivot tak musis fotit...to moj by uz teraz mal depky z toho mojho fotenia..ja fotim ako za celu japonsku rodinu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak kupujete este kameru? no nastastie..v tomto mam velke stastie...ani jeden nie sme ci za kameru, ci za kameramana na svadbe..tak aspon v niecom sme za jedno :-D :-D :-D :-D :-D a take kratke videa co obcas robim na fotaku, aj tak nikto viac nepozera aj ked su kvalitovo celkom dobre..tazke je jasne, ze kameru nepotrebujeme ;-) uz si aj vybrala aku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak tie pribehy su fakt silne.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
preco nechcete na svadbe kameru??? =-) Ved je to uplne super sledovat, ako to vlastne vsetko prebiehalo. My sme uz sice kvoli oneskorenym pripravam schopneho kameramana nezohnali, ale nakoniec sa nam podarilo zohnat jedneho zo Starej Turej. Neviem, co s tym porobil, ale natocil to uplne desne. Tvare ludi zahmlene, triasol s tym jak hovado, vyzdoba v sale a vlastne vsetko ruzove vyzeralo skor pohrebne fialove a proste cele to bolo totalne odflaknute. A take, ze kamerovanie zenicha, ako si v svadobnom aute ide pre nevestu a cely sprievod trubi ako o zavod, nenatacal, lebo sa viezol kameraman v aute sam. No a popritom este aj fotil, a dal nam fotky aj do albumu a na DVD-cka, ktore natocil. No a na tych mame povyplazovane jazyky, zavrete oci... atd. No a chytili sme zachvat smiechu, ked sme isli pozerat tu svadbu a zacinalo to len tmou a bielym pismom (v takom starodavnom pisme, ake sa pouzivalo kedysi davno na PC) ze... '' xxx uvadza dokumentarny film...'' Nastastie sme doniesli do Noveho Mesta do Videodesignu a tam to ako-tak dali dohromady. Ale nech je to ake chce, sme radi, ze mame aspon to. Aspon sa mozme do toho znovu vzit, kedy len chceme... No a tiez si to mozes pozriet kolkokrat len chces. Napriklad drahy, ked sa ho v kostole pytali, ci si ma vezme, povedal ano a este aj tak smiesno prikyvol hlavou. No a ja som si to nevsimla, ale na DVD je to vidiet, tak sme si to pustili hadam aj 10x po sebe a smiaaaali sa az no. :-D
Odpovedať
dani, no nechceme....ja sa nerada natacam a nebola by som "svoja".... a preto chcem krasne fotecky, ktore nam to vsetko pripomenu... a aj preto, ze keby to bolo natocene zle, by som sa to hambila niekomu aj ukazat..a viem ako niektori pozeraju dvd zo svadby...len ohovorit, co bolo zle, to pekne je samozrejmost.... no neva..nechceme a hotovo :-D :-D
Odpovedať
babenky mala niktora cechovskeho ak fotografa??mna by zaujimalo kolko stoji?poradi niekto??
Odpovedať
zdravim cele osadenstvo... tak ja som vcera pri superstar mala tiez dost, ledva som to cez slzy dopozerala :-( ;-( ale spievali fakt famozne!!!!!!!!! a nakoniec ta Vierka tak to fakt bol zlaty kliniec programu, este som si to aj dnes par krat pustila, bola perfisna x-) miri to fakt? vy nechcete kameru? ja som inak tiez bola dost nervozna ze nas stale niekto natacal ale po hodke to vsetko zmizlo a nejako som si ich nevsimala a to sme mali dve kamery, no vysledok fakt stoji zato, cele to zostrihali uplne prirodzene a cely den sled udalosti ako to prebiehalo je profesionalne spracovane, este si to dobre premysli aby si za par rokov nelutovala, budes tam mat rodicov rodinu a znamych co za nejaky cas tu uz nemusia byt, sorry za taketo malovanie certa ale aspon takto budes mat ako taku spomienku, aj ked ide, ale na druhej strane nejde len o vas ale aj o ludi okolo, ja teda nelutujem a sme radi ze mame takuto spomienku btw its up to u 8-)
Odpovedať
ahoj iliaska danka ho mala a aj bellablonde tak skus napisat im ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my to DVD mame hlavne pre seba - je to pekna pamiatka. A vzdy sa najde malickost, ktoru by si tam rada mala. U nas medzi take malickosti patril aj tanec s fararom - to som sa naozaj potesila, ze tam ten kameraman bol. A v tom Meste nam dorobili aj nadherny koniec na DVD. Vsetko je to take spomalene s krasnou hudbou. No zial, s tymi ohovarackami mas pravdu. Prave pred par dnami mi nasi hovorili, ze si jedna z mojich 'kamaratok' prisla pozicat DVD zo svadby. A je jasne, ze len na ohovaracky. Ved sa neunuvala ani prist zablahozelat a pritom hned pri tom kulturaku maju krcmu a cela rodinka boli vystrcena vonku. Mozu ma vsetci bozat... ;-) Ohovaranie aj tak plynie zo zavisti, tak nech ich aj rozpuci :-D :-D :-D
Odpovedať
kika, co sa tyka SHS...tiez som slzila ale vierku som si pustila 3x a vecer si pustim zas..to nemalo chybu ;-) ;-) ;-) a kamera....no nechceme...vobec nie koli peniazom..ale..aj ked ma peto nataca na fotaku, tak sa citim hrozne, nemam to rada a aj tak potom videa kde som mazem...ja sa fakt nemozem na seba pozerat na videu...nie som potom ani vobec prirodzena, mam z toho nervy. ]-(
Odpovedať
dakuuujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, ked nie kvoli peniazom, tak si kameru urcite dajte. Neboj, na to ze ta niekto nataca, hned zabudnes. A ked sa ti DVD nebude pacit, tak ho niekam odlozis a hotovo. Horsie by bolo, keby si si ho za par rokov rada pozrela a zistis, ze ho nemas :-S
Odpovedať
dani, ja neviem....sme sa tak rozhodli obaja a keby som aj chcela zmenit...a ja ani nechcem.. ja viem, chcete mi poradit dobre a hlavne mate skusenost..ale ja ho fakt nechcem.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak, je to vase rozhodnutie a vasa svadba, nikto vas nemoze do nicoho nutit ;-) Ja len lutujem, ze som sem medzi vas nezavitala skor, aby som si tu svadbu mohla naplanovat lepsie. :-( Urcite by ste mi poradili lepsieho kameramana a kapelu a nie tych suplikantov, co sme mali my ;-( Tak ale aspon fotecky sa vydarili. Nemohlo byt vsetko dokonale, ved sme casu mali malo a termin bol doslova blaznivy. :-)
Odpovedať
tak tak..ved casu este dost pre pripadnu zmenu nazoru :-) no vidis, ty cica neporiadna!!! az som ta musela ja objavit s fotkami a dotiahnut sem, co??? :-p ale tak kazdy ma nieco co vyslo na svadbe a co nie...podla mna ziadna nie je na 100%dokonala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za povzbudenie x-) Moja mamina ma tiez po svadbe povzbudzovala. Pravidelne mi volavala a hovorila, ake boli babky nadsene z tych nasich konikov a so svojim mini rodicovskym albumom tiez zala uspech u susedov. Ale zas musim povedat, ze maminka aj trochu prehana, takze vsetko, co povie musim vydelit minimalne tromi :-D :-D :-D
Odpovedať
aky rodicovsky album? :-N neboj, mamy rady prehanaju :-D :-D :-D
Odpovedať
miri veru tak neda sa to naplanovat uplne dokonale, je to pocas celeho dna jedna velka improvizacia, moze sa stat naraz 10 veci nepredvydanych co sa musia hned riesit a casto krat je to nad dosah moznosti, ale este raz Ti radim ze mas este cas tak si to DOBRE rozmysli, mozes sa napr dohondut s kameramanom ze nech sa vam venuje len v dych dolezitych chvilach ako je slub v kostole alebo prvy tanec, ktory si my mali vlastne spolocny aj so vsetkymi a potom nech sa viav venuje hostom aby ste mali pamaitku, dohodnut sa da, ale pokial to neni kvoli peniazom tak nevahaj, urcite si aj vasi rodicia budu chciet po case pozriet a pripomenut si to vsetko a na debilov co zavidia sa mozes vykaslat takí budu vzdy :-p ]-( x-) no Ty musis byt nad vecou je to predsa TVOJ den x-) teda VAS ;-)
Odpovedať
kika, dakujem x-) ved pokecame o tom aj osobne... :-|
Odpovedať
ahojte... som tu aj nieco pisala pred niekolkymi dnami a akosik sa to neukazalo..tak to skusim zopakovat...okrem ineho sme opat chori...potomok ma virozu spojenu s tazkym zapalom ocnych spojiviek...teraz spinka...drahy je tiez na zaciatku choroby a mna tiez skriabe vsade..aj v ociach... @danka fujifinepix - perfektna masinka...bola moja prva a velmi tazko som ju pustala z ruky...takze si myslim, ze dobry vyber...je lahko ovladatelny, ani velky ani maly, taky akurat... @lil fotak...ine delo...aj ta cena za telo ma posadila do kresla...sony sice nie je moja znacka, ale hadam, ked uz kupili tu konicu, tak sa im aj nieco dobre podari...skor kym masinku kupite, pozrite sa poriadne, ake objektivy sa k nemu daju dostat..ci chcete ostat len pri znacke sony, alebo si dokazete poskladat aparat aj z inych znaciek...ja mam napr. kazdu vec inej znacky... @miri ani ja nechcem kameru...ale asi mozno ju aj budem chciet... @gustik ano mam rozrobenu skolu, akurat dnes som sa rozpravala s kompetentnym clovekom, ako postupovat... @ery upratovanie - aj my sme boli same, tak som sa pustila do upratovania...a este som ti chcela nejake to slovko napisat, ale uz si nespomeniem ohladom coho..ahaaa..aj ja som piekla strudlu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?