Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatial robota nic :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
koncieva...ale v lete uz nemam ziadne predmety, uz budem robit len na diplomovke a ucit sa na statnice
Odpovedať
tak to je dobre :-D :-D :-D vidis, ze aj tak na dialku to ide ;-)
Odpovedať
@augusto no veru aj ja som tu..po ocku sledujem bratstvo vlkov, ci ako sa to vola...kvoli kostymom...a mam rada take tajomne thrillery...aj ked toto je trosku drsne...ale temne...triky o nicom, ale hroza z toho ide...som si pretocila...lebo som upratovala...ale mame magio... @miri uz si zavesila? @ery no...tiez ma to caplo...a musela som nechat oddychnut aj svoje oci, bo cumim cele hodiny do monitora a pracujem... tak ja frcim..pozdravujte vsetkych...
Odpovedať
lom, niee :-N :-N :-N :-x :-x ked kecikujem s gustikom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lom :)
Odpovedať
gusti, jaaaaaaaaaaaaaj tak diplomovka a statnice..aj moja sestra to tak teraz ma...pred dvoma tyzdnami isla do Moskvy zo skoly a uz tam robi diplomovku a uci sa ako blazniva...a bude musiet aj skor odtial prist, aby to postihala vsetko..
Odpovedať
Profilova fotka
za vsetko mozem ja co ? ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
@augusto aj aj chcem dokoncit skolu... @miri aj pokecat treba...zavesy pockaju
Odpovedať
lom, no pockaju...este tak pol hodku a musim ist povinne na to..lebo sa zas nevyspim rano ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ty mas nejaku rozrobenu?
Odpovedať
nie gusti, to prave naopak..vdaka tebe :-p 8-) ;-) x-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
v moskve musi byt teraz riadna kosa
Odpovedať
Profilova fotka
:-. aha vdaka mne 8-) este ze tak
Odpovedať
som si prave vsimla, ze sme vsetci zaregistrovani v marci...a my s LOM v rovnaky den uplne :-N ;-) x-)
Odpovedať
jasne, ze vdaka tebe :-) a zima...no mrzne ale nie tak hrozne...co poslala foto, tak ani snehu nemaju nejak extra viac ako vy...
Odpovedať
Profilova fotka
to som nevedel kolko mame toho spolocneho :-D :-D
Odpovedať
ze????? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
svet je maly :-N
Odpovedať
no mi hovor....hlavne to zistis takto na nete a v zahranici....niekedy len hubu otvaram.. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ju radsej privri lebo ti bude zima :-D
Odpovedať
neboj, uz som..ale mam teplucko, neboj ;-)
Odpovedať
gusti, ja viem, ze to bude zniet divne, aj ja MUSIM IST :-N :-D :-D :-D musim to ist povesat a este nieco dorobit.....a chcem si aj cajika uvarit ;-) tak sa majte s baskou krasne, uzite si weekendik, ziadna praca, len laska x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz pomaly asi pojdem
Odpovedať
Profilova fotka
to bola asi telepatia :-)
Odpovedať
to ano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak pa
Odpovedať
papa aj tebe :-) ja sa tu este ozvem ked to dovesiam ale to uz budete vsetci spat... tak paaaaa x-) x-) x-)
Odpovedať
tak hotovka...sice to nedopadlo tak dobre ako som predpokladala a dufala, ale aspon sa vyspim rano a zajtra budem mat zas nad cim rozmyslat a kombinovat.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
bre ranko a hezky den ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?