Svadba v Trenčíne 2011. Nájde sa tu dáka kočka?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dúfam, že sa tu nájde nejaká kočka, čo bude mať svadbu v TN?
Odpovedať
1
5
6
a v Notre Dame aj sobášia? to som nevedela to sa mi zdá že tiež spravuje trenčianska fara no tak sa pôjdem popýtať ten by bol ideálny nie príliš veľký a velmi pekný
Odpovedať
@yvett8 jasne aj tam byvaju sobase :) Normalne chod na faru, alebo staci ked tam zavolas a zistis, ci este je volny kostol v tvoj den. A vies, aby bol cas aj na nauky, ak ich este nemas. Mne sa v Notre Dame paci asi najviac. Nie je prilis velky a zasa ani maly a je velmi pekny.
Odpovedať
tak nakoniec sme to vybavili v kostole v orechovom nakolko nastavajuci býva za mostami a tá oblasť patrí pod faru v orechovom
Odpovedať
@yvett8 a hostinu mate kde?
Odpovedať
V Tepliciach Most slávy
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja môžem odporučiť Hostinec u Ondreja. Nachadza sa v Soblahove, čo je velmi blizko pri Trenčíne (pre tých čo nie sú z TN). Veduci je velmi ochotný a aktívny, da sa s nimi dohodnut, priestory sú krasne, da sa tam tancovať aj vonku, kapacita saly je okolo 70-80 ludi. A ani ceny nie sú najhoršie...
Odpovedať
@yvett8 AHOJ,skús u sestričiek (pri gymnáziu Ľ. Štúra), ten je pekný, útulný ...
Odpovedať
Profilova fotka
kočky prosím vás neviete mi poradiť ešte nejaké naozaj dobré kvetinárstvo v TN okrem Naomi .... ďakujem
Odpovedať
@slintacik no ja som veru marne hladala v TN dobre kvetinarstvo - preto aj mna potesi ked sa niekto ozve. Dubnica a Ilava to vzdy istili.
Odpovedať
@slintacik my sme spokojní s kvetinárstvom pri nemocnici a aj v južanke sú šikovné baby
Odpovedať
Veľmi dobré kvetinárstvo je aj v Dobrej hned na začiatku pri hlavnej ceste
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@nika2011 Ahooj, ake odpovede si dostala pre možnosti fotenie v TN aj v prípade zlého počasia? Ja mám z toho hlavu v smútku... :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@slintacik ahooj, v Naomi nie je dobré kvetinárstvo alebo máš zlé skúsenosti? Ja som si dala tam urobiť kyticu, tak snáď to bude v pohode...
Odpovedať
Profilova fotka
@januskaa18 prepáč zabudla som odpísať .. no ja som tam bola vždy spokojná a preto aj napriek zopár ľuďom čo ma od naomi odhovárali som sa pre nich rozhodla ale nebola som spokojná kytica mala úplne iné kvety než mi ukazali a sme sa dohodli a to nehovorím o tom že ruže boli oschnuté škaredé no neviem .. držím palce nech Ty máš úplne inú skúsenosť a si max spokojná :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ja tak isto hladam priestory pre nasu svad. hostinu v TN+okolie, BN alebo aj Dubnica. 60 ludi budeme mat, podmienkou je ubytovanie pre 16 ludi a niekde kde sa moze doniest vlastny alkohol. No hladam hladam, nieco uz mam pozistovane, je to za BN penzion Harmonia v Ostraticiach, no davam im tak 80%. Este chcem porovnavat. Pocula som aj o hoteli Vrsatec, hotel Panorama club v TN alebo kastiel v Oponiciach, poculi ste o nich nieco?
Odpovedať
@janka27lienka ahooj, ja tiez chystam svadbu. O Vrsatci som pocula, ze fajn. Len je to dost daleko. My uvazujeme o Chateau Mignon v Dubnici, alebo o Kursalone v Trencianskych Tepliciach. Aj o jednych aj o druhych som zatial pocula len same chvaly. Chceme mat obrad vonku a viem si predstavit, ze v Tepliciach pri tom jazierku s labutami by to bolo krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@delinka28 ahoj, tiez dobry vyber, myslim si, ze aj v Dubnici aj v Tepliciach budes mat krasnu svadbu. Ja som si nakoniec vybrala Fatimu v Trencine. Ako jediny maju volny moj termin co chcem a od zaciatku sa mi pacili, len som ich zavrhla, ze take pekne musi byt aj pekne drahe a predstav si ani nie a este k tomu si mozme doniest alko aj nealko, to je obrovska vyhoda :) Zatial sme dohodnuty len cez tel. osobne tam idem buduci stvrtok nakolko som v zahranici. Ale mam pocit, ze to tam dobre dopadne. My mame teda termin na 23.6.2012 A ty?
Odpovedať
My by sme chceli niekedy koncom septembra, uvidime ako budu volne terminy. ja som zas dohodnuta buduci tyzden v Kursalone, tak som zvedava co mi povedia :-) ale potesilo ma, ze sa dokazu postarat o vsetko. ponukli mi, ze mi poslu svadobny dotaznik s predbeznymi cenami a sluzbami emailom, ale chcem tam ist radsej osobne. Tiez by som bola rada, keby si mozeme doniest vlastny alkohol, takze aj to bude rozhodujuce :-)
Odpovedať
@slintacik ahoj, planujeme tento rok svadbu a obrad v delovej baste na hrade...ako sa vam pacilo prosim ta? vopred velka vdaka za odpoved
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?