Svadba v Trenčíne 2011. Nájde sa tu dáka kočka?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dúfam, že sa tu nájde nejaká kočka, čo bude mať svadbu v TN?
Odpovedať
Profilova fotka
@mirec2010 FATIMA, ale majú veľa termínov obsadených, čo viem, aj ja som mala problém sa tam nasúkať
Odpovedať
Profilova fotka
@drdakovanikoleta tak ti držím palce, aby si na fat. dobre pochodila....môj názor je taký, že sú tam ochotní, ku každému pristupujú osobitne a ti poviem, že je ťažké každému vyhovieť, naviac viem, že týždeň čo týždeň mávajú svadby, tak to nie je len tak a naviaaac, my nevestičky to chceme mať všetky super, preto aj hodne vymýšlame a raz chceme to, potom to zase nie, potom zase niečo iné, takže niet sa čo čudovať, keď aj hocijakému profíkovi, ktorý robí svadby rupnú nervičky :o) ....som zvedavá ako tam pochodíš
Odpovedať
@nika2011 svadbu máme 1.10.2011
Odpovedať
Profilova fotka
@nika2011 kvetinarstvo kvoli comu? vyzdobe, kyticke?
Odpovedať
momo81 hľadám dobré kvetinárstvo, ktoré by mi urobilo svadobnú kytičku za prijateľnú cenu
Odpovedať
Profilova fotka
@nika2011 mne robili kytičku v Dantiku a bola som maximálne spokojná.... Robia veľmi vkusne a sú také neokukané.... Vyskúšaj, uvidíš....
Odpovedať
ďakujem :-) momo81
Odpovedať
@mirec2010 Ja odporúčam hotel Alfa Nová Dubnica. Je to relatívne blízko, veľmi ochotná pani prevádzkárka. Je možné si priniesť vlastné zákusky, alko aj ovocie. Od nich je potreba brat iba nealko a jedlo. Velká sála v pohode aj pre 100-120 ludí. Pozri na webe, stačí dať názov hotela do googlu.
Odpovedať
@drdakovanikoleta Pán Pavlík ako kameraman? Odporúčil mi ho známy, náš fotograf na svadbu. Tak dúfam, že bdue dobrý. Keď sme boli za ním dohadovať termín (30.4.2011), tak sme videli aj video. Pekné, ja som bola zatiaľ spokojná. Čo sa týka práce, to ti budem vediet povedať až v máji. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@drdakovanikoleta tak to som rada, že si tak dobre dopadla na fatime a že si spokojná :-) ...p. Pavlíka mi tiež doporučujú, ešte uvidím...a kedy ty máš termín?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nema niekto kontakt na cukraren niekde na Novej Dubnici? Vraj tam robia skvele zakusky? Ma s tym niekto skusenost? Ak hej, napiste a poslite kontakt, prosim. Dakujem.
Odpovedať
lucica: V Alfe sme mali firemny vecierok a bolo to strasne, mali asi viac akcii dohodnutych na jeden temin, bol nedostatok poharov, velmi slabucka obsluha, ziadne ochota od casnikov, arogantna obsluha, tu zjavne neplati nas zakaznik - nas pan, vraj nam budu dokladat na svedske stoly pravidelne ale ako ich pripravili tak tak zostali, kto bol prvy sa najedol, kto prisiel trosku neskor mal smolu, vobec tam uz potom nedolozili nic a to sme mali zaplatene podla dohody iny servis, vraj nemaju ani nealko a cakali sme na pol litra minaralky skoro hodinu a pol, a dorazilo ma toto, ked sme si pytali salky na kavu, povedali nam, ze si mame nasjt niekde v hoteli na stole spinavu a mame si ich ist umyt na WC a potom narobil poriadny bordel lebo som myslel, ze sa mi to sniva. Z mojej skusenosti by som neodporucil hotel Alfa v Novej Dubnici ani najhorsiemu nepriatelovi. Asi za dva mesiace tak mal skolenie jeden kamarat a pre 80 ludi im tam doniesli jednu litrovu termosku s kavou a asi 10 salok. Trapas. V zivote do toho hotela uz nevkrocim pokial sa nezmeni majitel, vedenie hotela. Tolko z mojej strany.
Odpovedať
ten cukrár je p. Ihriský, nájdeš v googli
Odpovedať
mirec2010 - na novej dubnici su dve cukrarne, a obe si pecu zakusky vlastne, tak ktoru cukraren chces? Najlepsie zajst a ochutnat.....jedna cukraren je po hlavnej ceste od pumpy...stale rovno....prejdes cez namestie okolo trznice a tam kde konci jednosmerka pred poslednou krizovatkou zastavis. Pozries doprava a vidis cukraren (asi 20m pred krizovatkou) Druha - Ihrisky je ...pojdes tak isto, ale na konci tej inkriminovanej :-))) krizovatky zabocis doprava a zas pojdes rovno, rovno , rovno az pokial sa bude dat - vojdes do takej stvrte rodinnych domov, popri kostole...a ked sa uz nebude dat ist lebo tam konci cesta ....pozries pred seba dolava...a mas druhu cukraren. Boze...aka je nova dubnica jednoducha na orientaciu!
Odpovedať
@drdakovanikoleta a dala by si mi kontakt na toho dj ja stále nemám
Odpovedať
Profilova fotka
@drdakovanikoleta tebe už aj dali cenovú ponuku z fatimy?
Odpovedať
Profilova fotka
@drdakovanikoleta jasne, rozumiem, viem, že to máš natesno....vyberala si si sama či si si nechala poradiť? ...spokojná s ponukou?
Odpovedať
Profilova fotka
myslím, že na repre si si lepšie miesto ako FATIMU nájsť nemohla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa im tiež zverila do rúk, viac-menej už mám všetko vybavené od nich - DJ, fotograf, cukrárka a ..... očakávam cenovú ponuku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si len v piatok odkonzultovali jedlá, tak to je ešte čas, ani ma to nejako netlačí, len som zvedavá
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?