Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@dracica6663 aha, tak to hej, ked ste sa stretli. Ja to chcem tak tri mesiace alebo neviem koľko pred svadbou, alebo dva ? :-N len ešte tie fotky , bože ..... nerada sa fotím
Odpovedať
@gabinkas to zvladnes to vedcina ludi sa nerada foti aj ja tam patrim ;-) no v niektorych zamestnaniach sa musia uz teraz nahlasovat dovolenky tak aspon vedia kedy to je oficialne a mozu si zobrat dovolenku. A aj saty sa tazko hladaju tak maju dost casu si kupit :-) ty ked to mas v oktobri to si nemusia nahlasovat dovolenku moc skoro lebo v lete je to najhorsie ked vsetci chcu ist niekam...a sa predbiehaju kto si zobere skor dovolneku
Odpovedať
@dracica6663 to máš pravdu, ale moja rodina je len tu na blízku, takže dúfam, že s dovolenkami nebude problém, asi ju ani nebudú potrebovať. No, čakám kedy budem pekná aby sme sa išli fotiť :) ešte som nezačala riešiť veci ohľadom jedla a pitia, už začínam byť nervózna, ale všetci stále majú čas , vraj. výzdobu ešte čakám na cenu.
Odpovedať
Profilova fotka
@gabinkas Ahoj Gabi, ja som vyzdobu rezervovala minuly tyzden, lebo mi z jednej firmy odpisovali mesiac a tak som ich musela vymenit. Na fotenie nemusis byt dokonala, dokonalu z teba spravi fotograf, ja v realy vyzeram hrozne ale na fotkach je to o neporovnanie lepsie.
Odpovedať
@gabinkas to je pravda mas kopec este casu..ja jedlo tiez neriesim este to je cas...mne povedala majitelka ze staci aj 3 tyzdne pred svadbou dat ediet lebo je zbytocne skoro oznamovat ked to mozme este 3x zmenit :-D to je pravda
Odpovedať
co poviete na pesnicku Laska na 100 let od Vondračkovej tiez nie je zla pesnicka...kazdy den pozeram pesnicky a nic...pozeram z drahym videa svadieb ako tancovali...niekedy naozaj na pobavenie :-D to este sa budu bavit nasi hostia ked my zacneme tancovat....ale este nevieme co... treba vybrat pesnicku a potom uz ten tanec si budeme nacvicovat...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no my sme sa vybrali v nedeľu na Veľkonočnú zábavu, aby sme si skúsili, ako sa nám bude spolu tancovať...výsledok : po hodine a pol sme už boli doma, pretože moja polovička zaspávala na nohách, nebavilo ho tancovať a ja som zaspávala so strašným pocitom, že budem uvažovať o zrušení zábavy a bude len večera a domov :-| niežeby nevedel tancovať, ale nie je to nič svetoborné, nebaví ho to.... ale na druhý deň sme sa porozprávali a jednoducho nám neostáva nič iné, len v obývačke odsunúť nábytok, púšťať valčík a tancovať a tancovať a tancovať.... sľúbil mi, že na našej svadbe sa premôže a bude sa baviť, ale.... no neviem, bude to zaujímavé....
Odpovedať
@michala.s ahoj Miška, asi tej pani zavolám, že ako to vyzerá s tou cenou. Lebo už sme v podstate všetko dôležité vybrali ,tak už len budeme upravovať podľa ceny .... ak to bude drahé. no, šak dúfam, že fotograf urobí zázraky so mnou :-N
Odpovedať
@dracica6663 no, presne aj ten pán čo má na starosti veci ohľadom kuchyne, nám povedal, že stačí sa mesiac pred svadbou ozvať a riešiť to. Tak asi počkám.
Odpovedať
@angieska napodobne som zvadava ake to bude...lebo ani moj nechce tancovat ,je pustena hudba a ked sa o nieco pokusim tak hned mi utecie ze on nevie tancovat a nechce....tak aj ked sme samy nema zaujem tancovat....to bude katastrofa ked zenich bude sediet a ostatny tancovat :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 vidím, že máme rovnaký problém :-| síce ten môj mi sľúbil, že budeme nacvičovať, ale neviem, neviem....v júni ho čaká skúška, takže dovtedy nič, potom bratrancova svadba, kde by sme teoreticky mali šancu spolu tancovať, ale či ho na parket dostanem, to je otázne a potom ostáva až júl, to už budeme spolu bývať, ale keďže má v robote toho akurát vea, domov bude chodiť o siedmej unavený a pochybujem, že dačo budeschopný :-| jemu ani čudné nepripadá, že bude sedieť a ja budem tancovať, skôr sa spolieha, že sa nájdu takí, čo budú chcieť nevestu vykrútiť 8-(
Odpovedať
@angieska to je jasne ze nevesta bude musiet stale tancovat...mne uz povedal dopredu otec ze sediet nebudem ze bude posielat za mnou stale niekoho.... :-D a zase svokra poevedala ze nech sa neopovazi sediet ze zenich nemoze.... :-D tak to som zvedavaa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dracica6663 vidíš, budem musieť svokru ešte do toho zatiahnuť, nech ho nejak prinúti nacvičovať tanec :-D
Odpovedať
@angieska :-D :-D urcite bude on rad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tiež si myslím, ale už musím vytiahnuť zbrane vyššieho kalibru |-|
Odpovedať
@angieska :-) vyzdobu budes si robit sama? Ja to necham na majitelku nieco poviem ako si to predstavujem....A chcela by som nieco spravit na stenu za nasim stolom...len neviem co....paci sa mi aj toto .........ale potrebujem asi nejaky drot ohnuty do srdiecka
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ahoj lucuska:) nooo,pocity su rozne..chvilu rusim svadbu,chvilu sa tesim ..prave zhanam popolnocne saty..uvidime :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no výzdobu mi základ urobí majiteľka, mesiac pred svadbou pôjdem dohodnúť podrobnejšie - servítky, organzu a podobné veci na stoly dá ona... ja len pripravím menovky, kvetinky a sviečky na stoly na stenu uvažujem tiež niečo podobné :-) len tam dám biele a červené ružičky z krepového ešte...bude mi s tým pomáhať mamkina kolegyňa, buď ujo mi robí z drôtu tvary alebo využijeme vŕbové prútiky, z tých sa dá celkom šikovne tiež tvarovať, teraz na Veľkú noc som vence skúšala a dá sa to v pohode celkom...isto nejaké drôty na spevnenie treba, ale to je už maličkosť . no a ešte na stenu dám nejaké balóny a fotky naše
Odpovedať
@angieska a ako ich upevnit tie srdeicka aby nebolo vidno ?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 čo myslíš, aby nebolo vidno? ja sa spolieham na to, že na stene budú nejaké klince alebo stojany na kvety alebo niečo podobné, kde to zavesíme
Odpovedať
@angieska no to netusim ci su u nas klince na stenach to by som sa museal o takxhto veciach porozpravat.... no myslela som aby neboli vidiet nejake drotiky ze drzia tie srdiecka...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ahaaa, no jednoducho...v záhrade nám rastie taká zelená ťahavá rastlina, takže ju jednoducho obstrihám, obkrútim tú formu a upevním na koncoch takým zeleným drôtikom, čo s tým v podstate splynie, takže ho uvid len ten, čo to podrobne bude skúmať
Odpovedať
@angieska ;-) no super vymyslene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, nevedeli by ste mi poradit nejaky folklorny subor zo zahoria, skalica, holic, senica, malacky, myjava, co by mi vedeli spravit pekne zacepcenie?
Odpovedať
Miska to vobec ja netusim....rada by som poradila ale neviem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, chvilku som tu nebola, strasne mam vela roboty v praci a doma ja PC zapinam minimalne, kedze za nim sedim cely den v praci :-) Ako sa mate, co mate nove??? Ja som v sobotu spravila vyzdobu na auto, este musim tie prisavky kupit a nasit a potom mozme na aute vyskusat :-) @michala.s Miska, to ti veru ani ja neporadim :-N
Odpovedať
Baby, vy ste take sikulky, tolko si toho porobite sami, vyzdobu a tak... to asi len ja som taka nemozna, este ani k pierkam som sa nedokopala a uz by bolo dobre aj menovky zacat..... :-p Myslim, ze piamo umerne k zmensujucemu poctu dni do svadby sa zvacsuje moja nervozita a to som bola frajerka, ze "ja a stresovat a preco? pohodicka"... pche.. teraz to vidim... @angieska videla som fotku takych srdiecok z prutia a boli len stuzkami ozdobene a super to vyzeralo! Mne sa to pacilo viac ako ta forma cela obkrutena...
Odpovedať
Profilova fotka
@petkaa28 no už si ich aj našla, aspoň čo som videla na fb :) a si v nich nádherná :) tak už máte skoro všetko zabezpečené hm?... ako to vyzerá s našim stretkom, či dáme až po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche hej, ja som tiež také dačo videla :-) ešte uvidím, ako to celkovo poriešim, teraz som si skúšala na Veľkú noc nejaké vence a podobne, či vôbec to zvládnem :-D
Odpovedať
Hm ako je tu dnes prazdno :-( a ja sa tu tak nudim.... ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?