Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@simcab :-D :-D nebojim len mi to je take sproste len tak prist za sefom a oznamit mu to ked....to ani nerprislo do reci keby sa to pytal tak mu to poviem.... minule sa nieco take pytal a ja som povedala ze ano ze sa budem vydavat...a on ze tento rok...a ja tak z usmevom ze ano a potom povedal ze nebude ma uz trapita tak sme sa obaja smiali tak...ako neviem ci to bral moju odpoved ako sradnu alebo to pochopil :-D ja mam sefa takeho dobraciska ...a srandistu :-D
Odpovedať
ahojte baby. Chcem sa spýtať, či budete dávať nejaké darčeky pre svadobných hostí ???? :-( Draci to voľno sa týka tuším piatka, ak máš svadbu v piatok, tak vraj vtedy máš nárok na voľno, ale kedže bývajú štandardne v sobotu, tak bohužiaľ :-S je to debilné.
Odpovedať
@dracica6663 ja som si vzala dovolenku týždeň pred a týždeň po svadbe.. neviem si predstaviť byť v robote pár dní pred svadbou, alebo ísť hneď v pondelok..
Odpovedať
@gabinkas mi mame v zmluve dva dni ale to tak som pochopila ze ak su to pracovne dni...takze asi nic...ale spytam sa ja mam fajn sefa tak mozno mi da volno.... ja pre hosti nebudem davat darceky pride mi to zbytocne...vsak budu tam mat kopec jedla a zabavia sa...tak na co... prekvapka budu tie programy ked budeme mat...a rozmyslam ze im dam dezert zmrzlinovy pohar, dalsie prekvapko je bublink.show
Odpovedať
@dracica6663 mne sa to tiež zdá zbytočné, lebo je to ďalšia finančná položka a radšej by som ušetrila na niečo iné, ako na takéto blbosti. tak uvidím, čo povie drahý.
Odpovedať
@gabinkas @dracica6663 baby, na slovensku nie je zvyk dávať darčeky.. prišlo to sem do zahraničia.. však keby ste nechodili na túto stránku, tak by ste o darčekoch pre hostí nemali ani páru :-D :-D čiže podľa mňa darčeky určite nie.. každý sa napapá, napije, zabaví na svadbe a potom väčšina dostane fotku mladomanželov - takto sa to robí na slovensku.. teda to je taký tradičný postup ;-)
Odpovedať
@simcab no my mame statny sviatok 29 augusta tak sme doma v pondelok a v utorok musim ist odniest saty a ze sa zastavim v praci donesiem zakusky...tak to mam naplanovane... zase moj drahy si uz teraz napisal dovolnku tyzden pred a tyzden po svadbe Ja si asi zoberiem tyzden pred a v utorok pojdem do prace a potom v stredu asi vybavit dokaldy ak sa bude uz dat...a v stvrtok je zase sviatok...takze to tak fajn vychadza
Odpovedať
@dracica6663 veru ste si to pekne naplánovali s tými sviatkami ;-)
Odpovedať
@gabinkas vsak ked to je pre teba blbost tak to nemusis mat. Vsak si sprav svadbu aku chcete vy...a nie podla toho co tu pisu nevesty....kazdy to bude mat ine...a ine predstavy ma...tu sa len mozes inspirovat...a poklebetit :-D
Odpovedať
@simcab :-D vsak aj ja hovorim
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 aj ja som mala mať pôvodne svadbu 27.8., ale drahý má od 22. výcvik, takže bude mimo aj dva-tri týždne, jediné čo ma mrzí, že tam ten pondelok je voľno. Ale som rada, lebo máme svadbu skôr, veď už o chvíľu to bude len 100 dní :-D :-D :-D
Odpovedať
@z.junasova zuzi, však to neskutočne beží?? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@simcab presne simca, zdieľam tvoj názor, aj oznámka máme s našou fotkou, takže tam nás budú mať na pamiatku, a bárs akú hovadinu, len aby niečo bolo, netreba. Presne ako hovoríš, keby sme tu nechodili, tak o tom ani nevieme, že niečo také treba .
Odpovedať
@z.junasova 100 ?? ty sa máš, ja ešte 170 :( už sa neviem dočkať.
Odpovedať
@z.junasova tak to uz ano mate to za par dni :-) a dufam ze v lete nebude blaznive pocasie :-)
Odpovedať
@dracica6663 veru som zvedavá aké bude počasie.. chceme sa fotiť v prípade, tak hádam nebude pršať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi strašne rýchlo, ono keď si poviem, že je apríl, tak sa mi to zdá strašne ďaleko, hlavne keď je takéto počasie, tak na leto ani nepomyslím, ale v podstate sú to už len tri mesiace :-o a vtedy mi prebleskne hlavou, bože drahý ešte nemá oblek, nemám zajednanú kaderníčku a ani vizážistku, ........ Tak dúfam, že to nejako ešte vybavím, ale teraz sa mi strašne nechce nič riešiť. :-)
Odpovedať
@z.junasova no mám taký pocit, že sme na tom rovnako.. čiže ešte nemáme: drahý oblek, košeľa (dúfam, že topánky zostanú tie čo sú doma), ja nemám spodné prádlo a pre istotu samodržky.. nemám kaderníčku, vizážistku, kvetinárstvo, musím sa ísť kuknúť na výzdobu a potom dohodnúť menu do reštiky.. zajednať krajčírku na úpravu šiat.. ooooch maj got!!!! ale nestresujem.. všetko sa postíha.. možno to nebude všetko dokonalé, ale hlavne že sme zdraví x-)
Odpovedať
@z.junasova ja ked budem mať tri mesiace, tak budem v takom strese :-( už teraz mám pocit, že či všetko stíhame ... ešte vôbec som neriešila jedlo a pitie, všetci mi hovoria, že je ešte čas ....
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no u mňa v práci sa to tiež rozšírilo poriadne rýchlo, takže nič netajím :-) či prídu do kostola, to netuším, keďže v čase svadby mi už bude plynúť výpovedná lehota... keďže robím v školstve, tak ja to mám s voľnom jednoduché, proste mám v tom čase povinnú dovolenku, nič nemusím rezervovať :-) @gabinkas ja tiež o darčekoch ani neuvažujem, načo?
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab my sa budeme fotiť v Park hoteli Tartuf u nás v Beladiciach, minulý víkend som im bola oznámiť, že sa tam chceme fotiť a oni majú normálne rezervácie aj na fotenie a pani mi hovorí, že doobeda majú voľno :-o Akože neviem ako by som to stíhala, ale nakoniec sa fotiť ideme o dvanástej, čo tiež nie je výhra, lebo o jednej sa fotí už iný pár čo tam má aj svadbu.
Odpovedať
@angieska no ved, ani ja už asi nebudem.
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi, tak sme na tom úplne rovnako, ani tvrdý alkohol a víno sme ešte neriešili, výzdobu idem konzultovať po veľkej noci, a tak ďalej a tak ďalej, myslím si že toto má naozaj ešte čas, pekne postupne a stihneme to všetko. :-)
Odpovedať
@z.junasova zuzi, u nás sa bežne chodí fotiť doobeda.. no my sme si dali dosť neprístupné a vzdialenejšie miesto, tak to fotenie bude trvať cca 3 hodiny.. čiže v najväčšej horúčave okolo obeda budeme behať po lesíku :-D ale nevadííííííííííííííííííí.. x-)
Odpovedať
zuzi, pravdaže stihneme!!! však niekto rieši svadbu 3 mesiace a má všetko ako chce.. to len táto stránka nás núti stresovať!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja zas riešim, že by som si zajednala na účes svoju kaderníčku, ktorá je v Šali a k nej príde aj vizážistka. Rozmýšľam kvôli tomu, že o chvílu budeme bývať v seredi, takže do šale to nebude tak daleko, ale budem musieť aj tak rátať s tým, že zo serede do šale je to 15 min a zo šale pôjdem do beladíc čo je 1hodina cesty. Keby som vedela o nejakej vizážistke na ktorú sa dá spoľahnúť v okoli zlatých moraviec alebo nitry, tak by to bolo najlepšie.
Odpovedať
@z.junasova no tak ja to budem mať približne tak ako ty - cesta ku kaderníčke a vizážistke bude cca 15min., potom naspäť 15 min. domov ísť sa prezliecť a potom na fotenie cca 25 min. čiže tiež budem behať ako splašená ovca hore-dole, no nejak to zmanažujem..
Odpovedať
@simcab vsak kazda sa bude asi fotit....a najkrajsie fotky su vonku...mne sa nepacia nap.atelieri alebo niekde vnutri...ja to take krajsie veselejsie farby ak je to vonku...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak to som zvedavá kedy budem ráno vstávať :-)
Odpovedať
@z.junasova @simcab ja si myslim ze ja to budem mat v pohode toho ze budem mat uponahlany den rano ani si nemyslim...mozno v ten den to az zistim :-) uces mi pride kamoska domov spravit cca o 10 h. namalujem sa sama...obleciem saty cca 13 h. na co sa ponahlat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?