Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@nikol18 prekrásne budeš mať šatky! ;-)
Odpovedať
@lucia3006 veru, a nech vydrží!!! ale pred chvíľou bolo počasie v rádiu, tak má byť škaredšie cez víkend, ale stále teplo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ... ale už by nemalo byť chladno a to je hlavné.... už len teplo a teplo... už sa chcem slniť na slnečných jazerách... zajtra ideme na korčulky s manželom, juchuuu... :)
Odpovedať
@lucia3006 ja sa tiež chystám ísť zajtra.. možno aj drahého nahovorím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab :) keď je vonku takto krásne, tak ma to láka iba von :) začnem teraz aj behávať, musím sa dostať do formy... a zoberiem hafana trošku poprechádzať ... :)
Odpovedať
Čiže v skratke hlásim, že som si absolútne ten deň neužila, okrem fotenia a príprav teda. Potom nastal obrovský zhon, na hostine iba nervy, lebo som sa s maminou a ocinom starala o všetko, od jedla kedy o kolkej, cez prasa, cez výslužky...proste otras... Ale som šťastná, lebo mám toho najlepšieho mužíčka na svete! Vydávala som sa bez kytice, nakoľko som si ju zabudla v aute (uvedomila som si to až keď som stále pred matrikárkou) a okrem toho kopec iných trapasov :-D :-D :-D :-D :-D Šaty mi vôbec nesadli v deň D, nakoľko som vpredu obdarená a predtým som chudla, šaty mi vo štvrrtok pred svadbou ako tak sedeli, ale v deň D mi padali... :-D :-D :-D Ale obrad bol perfiš, napriek tomu, že bol len na matrike, kopec srandy (pani poslankyňa je bývalá redaktorka z Markízy, takže aj obrad bol smiešny, doslovne!!!!! Opýtala sa že: vy ženích, beriete si tu prítomnú... a on že ano. a ona potom zrazu že: a určite mladý muž??? ..tak to bola konečná, vychechtaný všetci, mama moja sa aj tak už válala od smiechu ked som jej zasuskala, že som si zabudla tú kyticu...) takže baby - užívajte si :) strašne rýchlo to zbehne :-D
Odpovedať
@barborav :-) no tak to je super, že si spokojná ako so svadbou tak aj s manželom :-) no veď ešte aby si nebola!! :-D ;-) a kedy sa môžme tešiť na fotky???
Odpovedať
@barborav :-D no to je sranda aspon budes mat na co spominat....a vzdy sa dobre pri spomienkach zasmejete :-) nikdy to nie je take dokonale ako si my vysnivame....ale aj tak aspon ze ste si den uzili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@barborav Barborka a ako sa cítiš ako vydatá pani? ja si ten pocit užívam, konečne je pokoj, kľud, bez stresov... už chápem prečo by mala byť svadba iba raz za život... ja som mala stresy ráno keď moja kaderníčka a vizážistka v jednej osobe, ktorá mala aj moje svadobné šatičky meškala dve hodiny... ale naštastie môj manžel časovú stratu dohnal a na fotenie sme došli načas... potom už išlo všetko hladko... cez svadbu som sa nestarala o nič... výslužky sme dávali priebežne ako ľudia odchádzali a hlavne som to dala na starosti mojej mamine a svokre... ja som si hostinu už len užívala... tak teraz už len vymeníš doklady a môžeš si užívať manželský život... :)
Odpovedať
@lucia3006 ozaj, luci, ja som sa ťa chcela opýtať, že prečo toľko meškala kaderníčka??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab to ti napíšem radšej do pošty :) ale nič katastrofálne naštastie :) len to nebola jej chyba...
Odpovedať
@lucia3006 ok, napíš ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab už som napísala :) teraz sa na tej príhode smejem, ale vtedy mi bolo až do plaču... už som nervačila a plakala zároveň, že sa budem vydávať holá a bez make upu a účesu... :( mamina ma utešovala, že neboj, keby dačo, tak šaty rýchlo požičiame v Senci v salóne... ako keby to šlo, však ktovie či by mi nejaké sadli úplne presne a boli vyčistené... ani neviem či by sa to dalo... naštastie ma sesterka, ktorá dorazila aj keď s väčším meškaním, zachránila a všetko sme stihli tak ako sme mali... :)
Odpovedať
@lucia3006 ale chúďa aj ona, musela mať nervy v prdeli.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no to mala, sme si museli hneď jedného frťana dať keď prišla :)
Odpovedať
Profilova fotka
@barborav Ale kdeze barborka, neboj vsetko bolo skvele a ty si bola ta najkrajsia nevesta aku som zatial videla a to myslim uprimne, stastie z teba vyzarovalo na kilometer a s drahym ste posobili ako uzasne zladeny par. A este raz bam zelam do spolocneho zivota len to najlepsie, nech ste stastny, zdravi, a hlavne nech sa milujete a tešíte sa z prítomnosti jeden druhého ;-)
Odpovedať
Miška ďakujem, nebyť Vás, neviem si predsatviť, ako by to všetko dopadlo, aspoň počas toho fotenia som nemala nervy.... :-*
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja mam este pol hodinku prestavke :-) Kde ste kto??
Odpovedať
@bybi ja som tu..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ahoj simi, ako sa dneska mas?
Odpovedať
@bybi ale no mala som sa dobre až doteraz.. vedúci mi priviezol tovar.. veľa tovaru si objednávam sama, no nejaký ide ku mne cez našu druhú predajňu.. ja pošlem kolegyni zoznam čo potrebujem a ona mi ho buď presunie zo svojej predajne, alebo mi ho objedná, ak nemá.. a teraz som sa tak vytočila.. lebo chcela som dajme tomu 5 druhov predlžovačiek po 4 kusy a ona mi poslala 10 druhov po 10 kusov.. tak som taká nasratá, lebo to nemám ja tu kde všetko poukladať.. vrrrr
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aha, no to potesi 8-( mozno to nemala ani ona kde dat, tak to poslala tebe 8-(
Odpovedať
@bybi ale však ja jej to vrátim!!! ]-( ako nie ten tovar, ale keď ona bude niečo chcieť, tak jej pošlem dvojnásobok!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab taaaaak Simi, nedaj sa :-D ukaze jej kto je tu pan :-D :-p
Odpovedať
@bybi kokso, dúfam, že v septembri tu už nebudem.. pretože tovaru dvojnásobok, roboty dvojnásobok, a plat rovnaký.. a ešte keď niekto frfle keď chcem mať voľno.. ako fakt ma to nebaví.. však nech si to zariadia!!!
Odpovedať
ach, ako dobre, že som to zo seba dostala.. lebo šéf mi vraví: "veď sa nemrač, dnes je tak pekne".. a ja mu na to: "nič mi nevrav, nič mi nervav" :-D tak radšej odišiel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Hladas si nieco ine??? Ci mas nejake plany na september??
Odpovedať
@bybi no tak dúfam, že by sa nám to mimi podarilo a ja by som sa v momente dala vypísať na PN.. bolo by to oprávnené, lebo tu sa naťahujem s ťažkými vecami, behám po rebríku a navyše je tu zima.. čiže nič pre tehuľku..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aha tak to ano :-) A nad novou robotou nerozmyslas?
Odpovedať
@bybi zatiaľ nie.. uvidíme ako sa to tehotenstvo porieši.. :-) ak by to náhodou nevyšlo, tak od nového roka si budem hľadať niečo iné..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?