Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@lucia3006 ja chcem béžovo-hnedo-ružovú :-N no nič, hádam tam zbehneme tento týždeň..
Odpovedať
Profilova fotka
kocky nieco len na pobavenie, nas pripad to nie je :) Vskutku nie je nad šťastné manželstvo: Moja žena a ja chodíme dvakrát týždenne na večeru do nejakej dobrej reštaurácie. Najprv si dáme nejaký aperitív a potom obvykle miestnu špecialitu. Pritom si užívame príjemnej spoločnosti. Ona chodí v utorok, ja v piatok. Máme oddelené spálne. Tá jej je v Bratislave, moja v Košiciach. Beriem svoju ženu všade. Ona však vždy nájde cestu nazad. Keď som sa ženy spýtal, kam by chcela ísť na výročie našej svadby, povedala, že niekam, kde dlho nebola. Tak som jej navrhol kuchyňu. S mojou ženou sa vždy držíme za ruky. Keby som ju pustil, išla by nakupovať. Má elektricky vyhrievanú posteľ, elektrický mixér, elektrickú kulmu, elektrickú trúbu, elektrickú umývačku riadu,... Raz mi hovorí: "Všade kopec technických vymožeností a ja si pritom nemám kam sadnúť." Tak som jej navrhol, že jej kúpim elektrické kreslo. Žena povedala, že ju zlostí auto. Vraj má vodu v karburátore. Vzal som tašku s náradím a spýtal sa, kde je auto. Odpovedala, že v rybníku. Nechala si urobiť v salóne krásy pleťovú masku z piešťanského bahna. Dva dni vyzerala skvele. Potom bahno opadlo. Ráno bežala za smetiarmi a volala: "Stihla by som ešte odvoz?" Smetiar sa vyklonil z okienka a povedal: "Ale áno, naskočte si!" Podľa štatistík je manželstvo jednoznačne hlavnou príčinou rozvodu. Nehovoril som so svojou ženou dva mesiace. Nechcel som ju prerušovať. Poslednú hádku som zavinil ja. Keď sa ma žena spýtala, čo je v televízii, odpovedal som, že plošné spoje, obrazovka a prach.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Luci no ja mojmu kadernikovi verim na 100% a vizazistku sice vyskusanu nemam, ale weruska ma a jej verim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeeeeeeeeej to je veľmi pekná kombinácia farieb :) a taká elegantná :)
Odpovedať
@bybi :-D :-D :-D hádam sa k tomu nedopracujeme :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab inak Simi tak ma napadlo, a akej farby chcete mašle na stoličky? Lebo my budeme mať čokoládovo hnedé, tak ak by si chcela, tak ti ich môžem potom posunúť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ty si zlatíííčko x-) x-) ale fakt, dala by som za ňu ruku do ohňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi hehe tak teraz som sa fakt dobre pobavila, kde si to zobrala? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi tak to má byť... že mu dôveruješ :) tak teším sa na teba, akú budeš nevestička, na všetky tu sa teším jeeej :)
Odpovedať
@wera.g ďakujem ti moja, si veľmi zlatá :-) zatiaľ neviem aké majú v reštike k dispozícii, no erika mi povedala, že táto farebná kombinácia je jej srdcovka, čiže má všetko čo treba.. budem vedieť ke´d to uvidím, či ešte nie čo treba.. ale fakt ti veľmi veľmi pekne ďakujem za ochotu.. @lucia3006 áno áno, je krásna.. o farbe som mala od začiatku jasnú predstavu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab to zase ja nie, rozmýšlala som nad jablčkovo zelenou, žltou, fialovou... ale naštastie kytička mi to uľahčila... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab moja vieš že nemáš za čo, túto kombináciu máme aj my, teda výzdoby nám pozostáva habadeeej, teda ak by si potom čokoľvek chcela, nie je problém :-))) a súhlasím táto kombinácia je úplne nádherná :-) a čo sa najviac teším, naša aranžérka úúúžasná zohnala kvietky, ktoré vyzerajú veeeeľmi podobne čerešňovým, ešte aj na hnedých konárikoch sú, tak úúúplne že mi sen splní :-)) teším moc moc moc ! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wera.g wery jeeeeeeej tak to budete mať aké krásneeeeee :) už sa potom veľmi teším na fotečky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Luci to mi prislo na mail od kamosky :-D A aj ja som zvedava ako budem vyzerat, kdze ja nic dopredu nemam naplanovane :-D Ale na skusku ucesu pojdem, takze aku taku predstavu mat budem :-D @wera.g weri no tak vidim ze ty kazdemu chces dobre, tak verim ze aj vizazistka bude super :-) Ja keby som teraz vyberala vyzdobu, uz by som asi tiez volila inu, ale uz mame vsetko dozelena, tak uz nejdem menit :-) Ved aj zelena bude pekna :)
Odpovedať
Ahojte baby, dnes nemam cas vas ani citat... :-p Ale zaujimalo by ma, ci dostanete od vasho DJ alebo kapely play list.... Mozete sa s nimi dohodnut, co chcete, aby hrali?
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi potom daj foto :) som zvedavá aj ja :) zelenkavá je pekná taká svieža farba :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ahooj, my sme si povedali čo chceme, on sa nás spýtal čo nechceme či máme nejaké také piesne, ktoré si vyslovene neprajeme, poradil nám aj čo sa týka krájania torty, pripítku, odčepčenia... a hral podľa toho, čo videl, na čo sa ľudia bavia... boli sme s ním veľmi spokojní, dokonca majitelia penziónu si od nás pýtali na neho kontakt, že takého supeer DJa tam ešte nemali... kapela alebo DJ by mal predsa hrať to čo si želá nevesta, ženích a samotní svadobčania...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Luci no skusku ucesu budem mat par dni pred svadbou, kedze pridem domov az tyzden pred :) @beronsche Bero my si mozme naplanovat, povedal ze ma pary ktore mu presne aj s casmi daju playlist a co ma hrat... Ja to nechavam na neho, ale keby sme chceli, mozme dat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ahaaaaa, no nevadí, tak ja si počkám potom na teba ako nevestičku :) už sa veľmi teším :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jaaaaj Luci ďakujemeeeeeee :-) veď to budem otravovať Paliho, nášho fotografa aby veľa pofotil výzdobu, aby sme pamiatku na to mali :-D @bybi - moja, zlú vizážistku by som ti nikdy neodporučila, to by som neprežila :-N a veď uvidíš aj na mne, ako ma nalíči na svadbu :-) ale už ma líčila x krát a vždy úplne najkrajšie, naozaj je veľmi veľmi šikovná :-) A zelená výzdobka bude krásna, taká svieža :-) nevymýšľaj nad zmenou, budete to mať krásne moja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g teším teším na fotky :)budete to mať určite krásne, dávaš si na tom záležať na všetkom ... a ty budeš krásnučká nevestička... už sa ti to blíži hm? o pár dní je apríl a potom je už máj na skok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g weri ty by si bola krasna aj keby som ta moja Zarka "nalicila" :-D Ale verim ze budem spokojna, dakujem za odporucenie ;-) A nevymyslam uz s vyzdobou, uz mam pierka spravene, aj oznamka uz su, uz to necham ako to je... Aj aranzerka uz je na zeleno dohodnuta :-) @lucia3006 Luci dakujem, no tesim sa aj ja, uvidim ako budem nakoniec vyzerat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som dnes vybavila konecne ubytovanie pre cezpolnych :-) sice to este nemame uplne dohodnute, kedze som ratala s 2postelovymi izbami a oni su 2,3 a 4 postelove, ale tak pomiesat ludi zase nejak zvladneme snad :-D cenu nam urobila tetuska dobru, tesim sa z toho :-) nakupila som nejake veci na vyzdobu, pekne doma poukladala a hned mam lepsi pocit :-) este vecer snad za dekanom skocim po povolenie na kostol a ked toto vybavim, bude to uspesny den :-) @beronsche skupina nam playlist nedavala, pytal sa len na prvy tanec a hovoril, ze ked mame poziadavky, kludne nam vyhovie, inak budu hrat najprv na skusku nejake piesne a uvidia, na co sa ludia najviac bavia a tomu sa prisposobia @bybi no....ja budem asi druha taka, co to necham na kozmeticku a kadernicku :-) viem, ze chcem mat vlasy vycesane, pretoze v auguste mat vlasy na krku nie je velmi rozumne, ale ako ich upravi, je na nej :-) asi v juni vyskusam uz uces na bratrancovu svadbu, sice bez zavoja a korunky, ale aspon budem vediet, co na hlave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi určite budeš krásnučká :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mam na vas otazku.... odkial kupujete vino na svadbu a v akej cene priblizne vas to vychadza? chcem to nechat na moju polovicku, predsa len okolo bratislavy je viac tych vinarskych oblasti, ale kedze on allkohol nepije, vobec netusi, kde to zhanat a ja neviem, kam ho poslat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska my mame z pezinka za 1€ uz naflaskovane do vysluzky a okolo 0,90 € do 5 litrovych flias, aby sme mohli rozlievat do dzbanikov
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g weruska, kolko stoji ta tvoja vizazistka?? tu v senci neviem nikoho najst...uz sa mi slubila jedna moja kamaratka, ona je vizazistka, ale ako konicek to len ma a lici len kamaratky...ako krasne maluje, ale ma statnice a keby nahodou nemohla...
Odpovedať
kde si mozem kupit podväzok len v salone? na nete nechcem ja by som radcej osobne...
Odpovedať
@angieska mi tiez mame okolie Modra a cena bieleho cca 1e a cervene je drahsie 1,50 eur
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska my sme zase nakupili v tescu vinko. Mali akciu zo 4 euro na 2 za 0,7l flasu. Keby sme chceli da sa zohnat dost lacne, zijeme na Morave a tu je tych vinarov dost ale zvolili sme takuto alternativu radsej.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?