Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
No zatial som v pohode :o))), na kazdeho to vplyva inak . Len som sa stresovala, ze nestihneme nacvicit tanec, ale uz ho aj celkom mame. Tak zo mna nieco malo opadlo, mavam divne sny, tak tu nervozitu mam asi len vnutornu. Budem to pocitovat viac tyzden pred svadbou, ked uz budem len doma a nie v praci :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche saty mas kraaasne, ja budem mat nieco podobne, len tam mam nejaku vysivku :) takze nemas co lutovat, budes krasna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ja úplne v pohode, vôbec mi to nepripadá že už o dva týždne je svadba ... máme s drahým taký veget lebo všetko je už vybavené asi tak vyše mesiaca, akurát zajtra sa ešte stretneme s fotografom ... :) do svadby budem dosť pracovne vyťažená, takže to teraz až tak nevnímam... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh ja som v pohodeeeee, tá nervozita akosi zo mňa pred pár dnami opadla :) ale dneska som mala tiež divný sen - snívalo sa mi, že neprišla kaderníčka a vizážistka ráno ... tak som sa musela líčiť aj česať sama na svadbu ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche presne tak, netráp sa nad tým, možno Ti závidia, že budeš mať svadbu :) lebo niektorí ľudia závidia aj to - že je niekto druhí štastní ...
Odpovedať
jeeej, dnes nám prišiel krížik x-) a prišli nám aj vzorky prsteňov na určenie veľkosti :-) čiže onedlho už aj obrúčky budeme mať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab supeeer :) ja som si musela ísť vybrať obrúčku osobne, mám strašne chudé prsty, pomaly detskú veľkosť mi museli hľadať ... :)
Odpovedať
@lucia3006 no však nám pán, ktorý nám ich bude robiť, poslal viac veľkostí, tak skúšam skúšam.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab treba, predsa len je to prsteň na celý život :)
Odpovedať
@simcab kde ste sa fotili -predsvadobne fotky?? peknucke fotky masss....nadera
Odpovedať
@dracica6663 si si ma pomýlila.. my nemáme predsvadobné fotky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ahoooj nevestička , ako pokračujú prípravy? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobre ranko kocky :-) Tak sa mi chce dneska spat, ze tu asi aj zaspim :-D To bola mudra veta :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi dobré ránko aj tebe :) ja zase opačne, nechcelo sa mi ráno spať, už som si bola zacvičiť a mám aj upratané ... :)
Odpovedať
@bybi dobré ránko :-) podľa mňa dnes musel byť mesiac v čudnej pozícii, pretože koho stretnem (vrátane mňa :-D ) sa sťažuje, že sa zle vyspal.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Lucka no ty si sikulka, ja som sa ledva z postele vykopala :-N @simcab Simi ja sa celkovo v poslednej dobe citim stale unavena, uz nech je leto... To je ine, to ma clovek stale energiu :-D
Odpovedať
@bybi práve dnes som vravela drahému, že si ani nepamätám, kedy som sa poriadne vyspala :-( aj včera som chcela spať, keď som prišla z práce, unavená som bola ako kôň, hlava ma bolela, no nedalo sa mi :-( treba mi asi životnú zmenu!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ja ani nemam problem spat, len nemam dost spanku. V tyzdni vstavam do prace. A cez vikedn ma zobude Zarka a niekedy aj tak vstanem este skor ako keby som do prace isla... Potrebovala by som dovolenku, ale tak ze by som si aj fyzicky aj psychicky poriadne oddychla. Vratili sme sa teraz sice zo SK, ale to bol tyzden behania okolo svadby, kde sa o oddychu neda ani hovorit. No a teraz uz do augusta nebudem mat dovolenku, este ze su tam nejake sviatky :-)
Odpovedať
@bybi musím aj ja pozrieť, či sú nejaké v marci sviatky, lebo do apríla ma tu asi vystrie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no my mame najblizsie az velku noc, potom nejake dva v maji a potom uz do augusta nic... Este ze sa ten princ zeni, budeme mat extra den volno... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja mam tento problem od porodu ..poriadne som sa nevyspala 18 mesiacov a pritom Emmka prespi od 6 tyzdnov celu noc! spinkam ako zatata ked si dam cervene vinko staci pohar to zaberie,tiez na mna zabera horuci kupel alebo horuca sprcha a hned lahnut no v poslednom case mam strasne nervy a stres lebo drahy odchadza na 3 tyzdne prec ja idem k nasim a ja si s mojou mamou extra velmi neruzumiem tak mam stres ze sa zase pohadame alebo daco ...a dalsia vec je ta ze si uz fakt potrebujem aspon 2-3 dni oddychnut od malej no to je utopia akurat tak ...si nemyslite teraz o mne neviem co baby ale zbadate ked budete mat deturence,dali by ste za ne aj zivot,lubite ich ale obcas treba proste vypnut lebo cely den mi huci len mama,tata,dede,bááába,báábi,dedo,hav,mnau,bebe,meeee a nepocuvam nic ine len detsku rec s normalnym clovekom som sa nerozpravala ani nepamatam lebo kazdy ked ma stretne AKO sa ma Emmka,co muz?co varis?co kakanie a zubky? mna sa nik nespyta ako sa JA mam,co chystam :-( mi zacina prepiiinat! a tak nespavam kupila som si take vitaminy na spanie inak v lekarni nemozem zrejme menovat maju modry obal su dobre do hodiny drichmem a kedze su to vitaminy tak neostanem zavislacit ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ja som zase v poslednej dobe nejaká precitlivelá ... neviem prečo, asi to bude tým obdobím... spln mesiaca bol cez víkend, viem to podľa toho, že som mala službu a vtedy je hrozne veľa telefonátov na zdravotnú službu :)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky a možno už ide na nás aj jarná únava ... len to jarné počasie nie a nie prísť ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 No mozne to je :-| A myslis ze si precitlivela, lebo sa uz blizi svadba??? Ja som prave pozrela kalendar a Velka noc je az za 2 mesiace :-( som dufala ze to bude aspon nejako zaciatkom aprila a ono je to az na konci... No co uz, budem musiet vydrzat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 trdielko ja to poznam, mne tiez dobre padol tyzden u nasich, ze som si od Zarky trosku oddychla :-) Ja som isla do prace ked mala Zarka 9 mesiacov (tu je materska len 9 mesiacov) a tak som stresovala, strsne som sa toho bala. Ale nakoniec to bolo uplne super aj pre mna aj pre Zarku, ja som vtedy robila len 5 hodin denne, Zarka bola zatial v skolke s detmi a ja som konecne rozpravala aj o inom, ako o plienkach, zuboch a typoch mlieka :-N A Zarka sa v tej skolke tak strasne vela naucila, ze sme mali pocit, ze sme ju doma len brzdili :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi hm netuším či kvôli tomu, no uvidíme :) no veru, tento rok je veľmi neskoro Veľká Noc ... a dúfam, že to už bude krásne teplúčko ... táto dlhá zima ma už nebaví ... :(
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 ahoooj, no viem si to predstaviť aj keď ešte nemám deťúrence... mala by si s nejakou kamoškou vypadnúť na pár dní, deťúrence nechať mužovi alebo babke a ísť dakam na welness pobyt ... a vypnúť telefón, aby si sa poriadne oddýchla... alebo stačí len na pár hodín vypadnúť von s nejakou kamoškou ... ja tam beriem jednu kamošku, má doma dve malé deti a tiež je stále iba doma, stará sa o ne... tak si sem tam vybehneme dakam do mesta a ja sa jej na deti vôbec nepýtam... proste preberáme tie babské veci - nie starosti ... :) skús to ... :)
Odpovedať
Ahojte babeny. Tak v pondelok sme mali prvu nauku :-) Bolo fajn ... len ked sme odisli z fary tak drahy sa ma opytal: O com to bolo? :-D
Odpovedať
ahojte! celkom ma pobavilo, ze ste sa bavili o spani, lebo mne prave povedal nas skolitel, ze mam viac spat, inak mu spim na prednaske.. :-D :-D @h.a.i.n.y a o com bola prva nauka? :-)
Odpovedať
@simcab jaaj omylom som na tvoje meno tukla :-D :-D myslela som @bybi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?